Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
lica54
iulianagl
petronela
narcisa
8 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 14 Mar 2012, 10:46 pm

Va pup! 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 10:47 pm

tiberici a scris:Va pup! 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656


Noapte buna iubita. kiss kiss kiss Viseaza frumos la potential...artistic. Smile Smile kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 10:48 pm

Skumpyk86 a scris:


Si mie mi-a placut rochita ei..iar la SPA s-a schimbat intr-o alta rochita..pe 24 o sa vedem.vreau sa vad si a doua rochita a ei...

Hmm...cum ma gandeam ca vor "lungi" povestea si probabil tocmai vineri o sa avem cand il intreaba ea pe Arnav de ce ii bate inima etc,cum era in acel promo.Si ne vor lasa pana luni sa asteptam sa vedem daca isi amintesc ceva ... sad


Iar ne lasa-n coada de peste vorba lui Pedro.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 10:49 pm

iuliana daca ai vazut ep online stii cumva daca au dat tagline azi?
Am inteles ca da dar sunt curioasa ce au zis...


Nb tiberici,petronela..


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 14 Mar 2012, 10:50 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 14 Mar 2012, 10:49 pm

tiberici a scris:Va pup! 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656
Noapte buna ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 10:51 pm

iulianagl a scris:


Iar ne lasa-n coada de peste vorba lui Pedro.

Da...si daca nu da nici promo e si mai rau..off... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 10:57 pm

Skumpyk86 a scris:iuliana daca ai vazut ep online stii cumva daca au dat tagline azi?
Am inteles ca da dar sunt curioasa ce au zis...


Nb tiberici,petronela..


Cum adica au scris sau ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 11:02 pm

iulianagl a scris:


Cum adica au scris sau ce?

da trebuie ca la inceput inainte de serial sa scrie sau sa zica un indiciu pt ep urmatoare...si am inteles ca azi a dat dar eu nu il gasesc...iar fetele care zic ca a dat zic ca maine ar fii posibil marturisirea celor doi (desi nu cred...cred ca va fii vineri ca sa ne lasa sa suferim pana luni)


ps:nu e intodeauna...se mai intampla sa fie cand nu e promo pt ep urmator.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 14 Mar 2012, 11:04 pm

Cum n-avem episod în engleză mă mai uit la cele din urmă, de asta am dispărut fără să mai zic nimic. Doamne dă-mi putere să închid laptopul înainte de ora unu. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 11:06 pm

Skumpyk86 a scris:

da trebuie ca la inceput inainte de serial sa scrie sau sa zica un indiciu pt ep urmatoare...si am inteles ca azi a dat dar eu nu il gasesc...iar fetele care zic ca a dat zic ca maine ar fii posibil marturisirea celor doi (desi nu cred...cred ca va fii vineri ca sa ne lasa sa suferim pana luni)


ps:nu e intodeauna...se mai intampla sa fie cand nu e promo pt ep urmator.

Sincer nu am fost atenta dar nici prin cap nu mi-a trecut sa fiu atenta la ce spun la inceput. Smile Smile Smile Dar bine ca mi-ai spus ca de acum stiu.Sorry!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 11:12 pm

narcisa a scris:Cum n-avem episod în engleză mă mai uit la cele din urmă, de asta am dispărut fără să mai zic nimic. Doamne dă-mi putere să închid laptopul înainte de ora unu. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 244732


Si eu tot la fel sunt la ep. din 27 decembrie. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 11:15 pm

narcisa a scris:Cum n-avem episod în engleză mă mai uit la cele din urmă, de asta am dispărut fără să mai zic nimic. Doamne dă-mi putere să închid laptopul înainte de ora unu. 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 244732


fata care traduce a zis ca are niste probleme tehnice si a zis ca va pune si in engleza...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 11:18 pm

iulianagl a scris:

Sincer nu am fost atenta dar nici prin cap nu mi-a trecut sa fiu atenta la ce spun la inceput. Smile Smile Smile Dar bine ca mi-ai spus ca de acum stiu.Sorry!!


Multam..ei cate odata un indiciu...nu da multe indicati...dar te poate sa te ajute sa vezi ce va fii uramtoarele zile.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 11:24 pm

Skumpyk86 a scris:


Multam..ei cate odata un indiciu...nu da multe indicati...dar te poate sa te ajute sa vezi ce va fii uramtoarele zile.


Ok then voi fi ochi si urechi dar sincer nici prin cap nu mi-a trecut ca ar da asa ceva.Bine ca mi-ai zis. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 14 Mar 2012, 11:26 pm

Fratilor va zic noapte buna ca deja mai am un pic si adorm de tot aici pe tastatura si asta numai din cauza laptelui lui Khushi.Pe maine si vise placute. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 11:35 pm

iulianagl a scris:


Ok then voi fi ochi si urechi dar sincer nici prin cap nu mi-a trecut ca ar da asa ceva.Bine ca mi-ai zis. kiss kiss


hehehe... 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 85344 eu mai butonez un pic..apoi trec si eu la culcare....nb
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 14 Mar 2012, 11:48 pm

Si in engleza ep de azi 14.03....

In doua parti:


sau

intr-o singura parte:


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 15 Mar 2012, 12:04 am, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Mar 2012, 12:01 am

iulianagl a scris:Fratilor va zic noapte buna ca deja mai am un pic si adorm de tot aici pe tastatura si asta numai din cauza laptelui lui Khushi.Pe maine si vise placute. kiss kiss
Noapte bună Iulia. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Mar 2012, 12:02 am

iulianagl a scris:


Si eu tot la fel sunt la ep. din 27 decembrie. Smile Smile
Eu abia la 20 oct. Dar nu mă grăbesc, o iau cătinel.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Mar 2012, 12:03 am

Skumpyk86 a scris:Si in engleza ep de azi 14.03....



1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155520 Miha.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 12:06 am

narcisa a scris:
1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155520 Miha.

le-am gasit in doua varinate..fie impartit in doua parti fie una singura ep complet...le-am pus pe ambele linkuri.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Mar 2012, 12:13 am

Fetele încerc o traducere a episodului.

Khushi: Ce mai faceți?
Buaji: Khushi, sărbătoarea asta e halucinantă.

Khushi: Unchiule. Bunica. Poftim.
Nani: Bunicul tău obișnuia să bea cinci astfel de pahare.
Khushi: Atunci în amintirea lui servește și mata cinci pahare. Bunicul ar trebui să fie mândru de mata.
Nani: 5? În nici un caz.
Khushi: Atunci măcar 2.
Nani: Bine.
Khushi: Unchiule.
Unchiul: Pentru mine?
Khushi: Poftim.
Unchiul: Holi fericit pentru toți, din partea mea.
Khushi: Holi fericit!
Unchiul: Mamă, începem?

Khushi: Mătușa?
Manorama: Canabis?! Eu nu beau canabis.
Khushi: Mătușa, asta nu e canabis, e doar o băutură răcoritoare. Stomacul tău se mai răcorește dacă bei asta.
Manorama: Chiar așa?
Khushi: Ia unul.
Manorama: E foarte gustos.
Khushi: Bea mătușa, bea. Dacă nu e canabis în băutură, atunci unde mai e farmecul?
Unchiul: Ia uite la d-na Manorama.

Khushi: Miss Anjali, o băutură răcoritoare pentru tine.
Anjali: Asta e băutura răcoritoare a mătușii, nu-i așa?
Khushi: Nu, nu, Miss Anjali. Mă jur că ăsta e doar lapte rece.
Anjali: Chiar așa? Bine. Îl beau, dar am o condiție.
Khushi: Condiție?
Anjali: De azi înainte îmi vei spune soră și nu Miss Anjali.
Khushi: Bine sora.
Shyam: Încă nu mi-am primit băutura.
Khushi: Hari Prakash. Servește-l pe cumnatul cu un pahar. Mă întorc imediat.
Shyam. Paharul ăsta nu e pentru mine Miss Khushi. Va trebui să fiu atent și cu simțurile treze astăzi.
Anjali: Anul ăsta nu pot să beau.
Shyam: Știu Anjali. Mă gândeam, cine o va face pe Khushi să bea canabis? Aleargă de colo-colo, având grijă de toți. Dar de ea, cine are grijă?

Khushi: Nu sora. Până acum nu am mai băut canabisul pe care l-am pregătit. Știi de ce? Pentru că spun tot ce gândesc. Nu, nu.
Anjali: Cumnata, astăzi nu ascult nimic. Va trebui să bei băutura asta. Cumnată... cumnată, nu te las să pleci așa.
Khushi: Nu.
Anjali: Ce fel de cumnată ești? Cumnata ta e însărcinată și tu o faci să alerge?
Khushi: Nu Miss Anjali... adică sora.
Anjali: Bine, las-o baltă. Vreau să-ți amintești că am fost îngăduitoare. Uite, te las. Ia asta. E o băutură răcoritoare. Nu mă crezi?
Khushi: Ba da, te cred.
Anjali: Bine, dacă nu mă crezi atunci voi bea eu.
Khushi: Nu, nu-i așa. Uite.
Anjali: Pot să-ți spun ceva, cumnata?
Khushi: Sigur.
Anjali: N-ar fi trebuit să ai încredere în cumnata ta.
Khushi: Ce? Ce-ai făcut?
Anjali: Doar m-am asigurat că îmi îndeplinesc îndatoririle de cumnată.
Khushi: Nu știi ce-ai făcut sora.

Manorama: Hello. Hi. Bye, bye. Saleem!
Akash: Da.
Manorama: Nu-mi place asta, deloc. Băiatul sultanei să se îndrăgostească de o fată de rând?
Akash:D-na Payal!
Payal: D-nul Akash!
Manorama: N-am să las niciodată să se întâmple asta. Niciodată. Asta va trebui să se schimbe.
Khushi: Când ai s-o schimbi, mătușa?
Payal: D-nul Akash!
Akash: D-na Payal!

Manorama: Hello. Hi. Bye, bye. Încă o persoană arogantă.
Khushi: Ai greșit mătușa. Numele meu e sari rupt. Sari! De ce îmi spui rochie? Las-o baltă. Vino. Ia asta. Bea canabis. Și spune lumii întregi cum te simți. Apropo, mătușa. Vreau să-ți spun ce simt. Îmi dai voie?
Manorama: Spune, spune.
Khushi: Știi? Când ieși din casă îmbrăcată în sari... bluză, ruj, roșu în obraji... Arăți ca... ca un curcubeu fără nori.
Manorama: Cum? Mi-ai spus curcubeu? Fată fără respect. Dispari.

Akash: D-na Payal!
Payal: D-nul Akash!
Khushi: Cumnate? Știi cine obișnuia să o vadă pe sora așa?
Payal: D-nul Akash!
Khushi: Era un tip la noi în oraș. Cum îl chema? A, da. Îmi amintesc. Nu purta ochelari. Iar el și sora își dădeau cu ulei de iasomie pe păr. Și la amândoi le curgeau nasurile. Mereu m-am gândit că se vor căsători.
Akash: D-na Payal!
Payal: D-nul Akash!
Khushi: Dar, cumnate, tu porți ochelari. Și nu-ți dai cu ulei de iasomie.
Akash: Nu.
Khushi: Știi cumnate? Tu ești o persoană tare de treabă. Iar Khushi e fericită că sora s-a căsătorit cu tine. Asta am vrut să spun.

Khushi: Bunica. Sora. Vreau să vă împărtășesc ceva.
Știi bunica? Te-am plăcut de la început. Nu semeni deloc cu bunica mea.
Nu, nu, vreau să spun că bunica era tare severă. Dar era drăguță. Apropo. Și mata ești severă. Dar dansezi. Și bunica obișnuia să sărbătorească Holi cu bunicul.

Manorama: Noroc.
Unchiul: Fii atentă, altfel cazi.
Khushi: Iar eu, eu nu am terminat de vorbit. Vreau să mai spun ceva.
Sora, iartă-mă. N-am vrut niciodată să te rănesc. Orice s-a întâmplat, n-a fost din vina mea. Arnav ăla, mi-a spus că dacă nu mă mărit cu el, atunci el...
Arnav: Khushi! Nu crezi că ai băut cam mult canabis?
Khushi: Canabis? A, da. Bea și spune tot ce ai pe suflet.
Arnav: Nu beau canabis.
Khushi: Nu bei? A, da, bunico... el este cel care mi-a spus.
Arnav: Khushi, nu minți!
Khushi: Să mint? Eu spun adevărul. Bunico, când eram singură...
Arnav: Khushi, nu interesează pe nimeni să știe ce facem noi când suntem singuri. (Ba mă interesează pe mine) cupidon
Khushi: Bine. Dar, canabis?
Arnav: Eu nu beau canabis iar tu nu vei mai spune nimic.
Cineva: Noroc!
Khushi: Bea niște canabis.
Arnav: Khushi, taci!
Khushi: Nu. Nu, nu, nu! Astăzi am să te fac să bei canabis. Da, da, da! Dacă poți să mă oprești, oprește-mă. Astăzi am să spun tot ce-mi trece prin minte.
Arnav: Khusi, fii atentă! Khushi, deja ai băut destul așa că nu mai bei. Lasă paharul jos.
Khushi: De ce să nu beau? Dacă vrei să nu mai beau și să nu mai spun nimic, nimănui, atunci va trebui să bei puțin.
Arnav: În nici un caz. Khushi, înțelege, nu mai bei deloc, ajunge.
Khushi: De ce să ajungă? Tu vrei ca eu să nu beau și să nu mai scot nici o vorbă. Dar cum rămâne cu ce vreau eu? Astăzi, vei bea tu sau voi bea eu. Nu te apropia, că-l beau.
Arnav: Khushi, să nu îndrăznești. Ai înțeles? Khushi! Bine. Ce vrei? Ca și eu să beau canabis, nu-i așa? Bine.
Khushi: Un minut, un minut. Nu e corect.
Arnav: Nu e corect? Ce na....?
Khushi: Asta înseamnă că trișezi. Va trebui să bei din nou. Altfel nu voi fi de acord.
Arnav: Bine, în regulă.
Anjali: Anul acesta chiar și Arnav sărbătorește Holi. Și bea chiar și canabis.
Khushi: Ce crezi, că ești prea inteligent. Dacă tu ești deștept, atunci eu sunt și mai deșteaptă decât tine. Ce s-a întâmplat? De ce taci? Nu contează, spun eu în locul tău. Ce na..., ce na... ce na.....

Arnav: Khushi e așa de frumoasă, nu-i așa? E frumoasă. E un pic nebună dar e simpatică. Părul ei.... ochii.....zâmbetul ei.
Anjali: Astăzi, Arnav al nostru a zâmbit, a dansat, a sărbătorit Holi și chiar a băut canabis. Și spune că face toate astea pentru mine pentru că așa îmi place mie.

Arnav: Cum ai îndrăznit să-mi atingi soția?
Man: Nu te supăra, dar e Holi.
Arnav: Khushi? Unde s-a dus Khushi?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Joi 15 Mar 2012, 10:14 am, editata de 13 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 12:14 am

Am gasit si tagline (indiciu) de azi:


HINDI: Dono tharaf hai pyar par kya hoga izhar?
ENGLISH: There is love on both sides but will there be confession?

Oare va fii confesiunea?.. kiss
Cred ca da sa vedem daca amandoi isi vor marturisi senimentele si daca isi vor aminti sau recunoaste ceva...
Desi mai am unele dubi ca isi vor marturisi sentimentele...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 15 Mar 2012, 12:17 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 12:15 am

narcisa a scris:Fetele încerc o traducere a episodului.

...


Ok..multam.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 12:26 am

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 423010_351530158224878_100001036909196_1071366_1739457092_n

Multumim narcisa..eu ies acum ca sunt foarte obosita.. va pup..noapte buna..1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 720534
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 1.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum