Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 8:25 pm

iulianagl a scris:

Arnav will get to know the whole truth of Khushi being inoccent and has nothing to do with Shyam once the 6 months marriage is about to end... U will see Arnav regretting madly... Maybe even hurting himself for hurting Khushi, turning wild... Trying his best to apologize to Khushi, but Khushi will not forgive him so easily... In short u will see the aashiq deewana trying to please his mehbooba at any way...
Sunt curioasa ce inseamna nu-l va ierta atat de usor...si zice ca va regreta nebuneste..???
Ce va regreta rautatile care i le-a facut sau faptul ca s-ar putea sa o piarda pe Kushi ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 06 Apr 2012, 8:26 pm

iulianagl a scris:


Ai dreptate Tibi.

O Iuli, ce naspa (vorbesc caTibi) ca nu avem film maine si poimaine..... sad
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 8:34 pm


Vizionare placuta.Eu imi iau avant. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 2:23 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Apr 2012, 8:41 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu imi iau avant. kiss
Încep și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 06 Apr 2012, 8:48 pm

abea astept sa inceapa sa il traduca Alexa:X:X:X sa ma uit si eu linistita:X:X:X kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 8:48 pm

narcisa a scris:
Încep și eu.

Vezi merge?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 8:52 pm

Deci mi-am luat speranta de a mai gasi bratara aia uitata de Shy in camera lui Chote a gasit-o Hp si ia dat-o lui Anjaly. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 8:54 pm

iulianagl a scris:Deci mi-am luat speranta de a mai gasi bratara aia uitata de Shy in camera lui Chote a gasit-o Hp si ia dat-o lui Anjaly. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
Si eu care imi faceam sperante ca iese ceva...scandal ... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Apr 2012, 8:56 pm

Shyam: Scuză-mă cumnate. Am alunecat. Îmi pare rău, cumnate.
Am aflat tot ce am vrut. Ții cheia în portofel, nu-i așa? Acum trebuie doar să iau cheia.

Arnav: Ești sigur că dosarul nu e la birou? Bine, eu...
Khushi, de câte ori ți-am spus să nu mai pui hainele aici? Khushi, cu tine vorbesc, la naiba. M-ai auzit?
Khushi: Hari Prakash, pune astea pe terasă să se usuce. Încă sunt ude.
Hari P: Bine doamnă.
Khushi: Laxmi, ce e asta? Îți pierzi lanțul. Îl aranjez eu.
Arnav: Lucrurile tale sunt împrăștiate peste tot. Nu pot să găsesc dosarul d-lui Singhania. De când ai intrat în casa asta...
Spune Aman. Mai caută o dată în birou. Sunt sigur că vei găsi dosarul. Poftim? Nu, Khushi nu e aici. Te sun eu mai târziu.
E mai bine pentru mine că nu vorbești. E puțin mai ușor să te suport. Spune-i d-lui Shukla să se ocupe de serviciul tău de catering. Îi voi spune lui Aman, le va.... Nu vreau să vii la birou. Cel puțin fă ceva semnificativ cu viața ta. Nu pot să-ți cer să părăsești camera asta. Oricum aici mi-ai făcut viața un iad.
Khushi: Nu vrea să mă vadă. Bine Laxmi. Nu voi mai apărea în fața lui.
Mătușa, sunt Khushi.

Arnav: Alo, sora. E deja ora 8. Ți-ai luat medicamentele? De ce e necesar să stai acolo? Poți să te întorci. Bine, bine, în regulă. Ai grijă. Bine.
Khushi... Unde e Khushi? Nu am văzut-o astăzi. E bine că nu-i aici. Cel puțin e liniște.

HariP: D-nul Arnav, toată lumea a plecat la templu. Mai doriți ceva?
Arnav: Nu, nu.
Hari P: Dar d-na Khushi?
Arnav: Te-am întrebat eu?
Khushi: "Salman Khan! E actorul meu preferat".

HariP: Doriți ceva?

Arnav: N-am văzut-o pe Khushi nici azi.
Khushi: "Bine, spune-mi, unde ar trebui să agăț restul stelelor? Am vrut neapărat să le pun chiar deasupra patului. Dar nu am de ce să le agăț."

Nani: Arnav? Ce s-a întâmplat? Pe cine cauți?
Arnav: Nimic, bunico. Nu caut pe nimeni.
Ascultă!
Hari P: Da, domnule.
Arnav: Ai văzut-o pe Khushi?
HariP: Nu, n-am văzut-o. Am să o caut.
Arnav: Nu-i nevoie, e în regulă. O caut eu.
HariP: Bine.

Khushi: Dă-mi înapoi cartea cu povești. Unde eram? Vino, stai aici. Deci, cinci zile pe săptămână vom fi împreună. De la 7 la 9 seara. Bine?
Arnav: Asta e vocea lui Khushi. Dar ea unde este? Ce naiba se întâmplă?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Vin 06 Apr 2012, 10:08 pm, editata de 5 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 9:12 pm

petronela a scris:
Ce e haios e ca toata lumea abia asteapta sa vada suferinta lui...sa vezi atunci cu cata placere o sa ne uitam... Smile Smile Smile

nu neaparat suferinta..ci as vrea sa il vad ca nu o mai trateaza asa dur pe Khushi si sa fie constient Arnav ca a gresit fata de Khushi...sa ii scoata un pic par alb dar nu prea mult.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 9:13 pm

tiberici a scris:

Si mie! Nu putea fi un ep. special (46min.) sa-l vedem agitat/chinuit mai mult...sa puna mana pe stelute, sa priveasca afise de dor ei...


4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 244732 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 9:19 pm

Ceea ce ia spus lui Khushi Arnav ieri i se potriveste perfect lui Shyam astazi el prosteste pe toata lumea din casa ci nici decum Khushi.Ce ma enerveaza. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 9:21 pm

Skumpyk86 a scris:

nu neaparat suferinta..ci as vrea sa il vad ca nu o mai trateaza asa dur pe Khushi si sa fie constient Arnav ca a gresit fata de Khushi...sa ii scoata un pic par alb dar nu prea mult.... Smile
Glumesti..la cati nervi mi-a facut sa scape doar cu ..cativa peri albi...vreau sa vad cum arata ..nins... Smile Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 9:24 pm

petronela a scris:
Glumesti..la cati nervi mi-a facut sa scape doar cu ..cativa peri albi...vreau sa vad cum arata ..nins... Smile Smile Smile Smile

si mie mi-a facut nervi...nici nu iti imaginezi cati...ca vroiam sa renunt la serial un timp..hehe...

dar vreau vro 2 ep de liniste de "iubire" intre ei tinut de mana etc...apoi poate sa ii scoata cat par alb vrea....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 9:28 pm

Skumpyk86 a scris:

si mie mi-a facut nervi...nici nu iti imaginezi cati...ca vroiam sa renunt la serial un timp..hehe...

dar vreau vro 2 ep de liniste de "iubire" intre ei tinut de mana etc...apoi poate sa ii scoata cat par alb vrea....
Asa mai merge ... cupidon
Nu ziceau ei ca nu prea sunt incantati sa faca scene de iubire ???..ceva de genul se simt stanjeniti... cupidon cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 9:41 pm

petronela a scris:
Asa mai merge ... cupidon
Nu ziceau ei ca nu prea sunt incantati sa faca scene de iubire ???..ceva de genul se simt stanjeniti... cupidon cupidon



da ca nu le place etc... pentru fani trebuie sa faca.... cheers

Nu e dupa ei...(sper)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 9:56 pm

Si pentru ca imi place sa vad secvente Barun Sanaya din timpul interviurilor...din spatele camerelor...e melodia peste si nu se aude foarte bine ce vb...dar imi place...sper ca si voua.... kiss




kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 10:00 pm

Eu ies...ma duc sa ma mai uit un pic pe youtube si trec la culcare...ca maine la prima ora am trezirea...
Weekend placut tutror!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:01 pm

Cum naiba el lasa dosarele pe unde apuca si tot pe ea o ia la trei pazesti.Nu-i corect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:01 pm

Skumpyk86 a scris:Eu ies...ma duc sa ma mai uit un pic pe youtube si trec la culcare...ca maine la prima ora am trezirea...
Weekend placut tutror!


La fel si tie iubita. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 06 Apr 2012, 10:02 pm

Skumpyk86 a scris:Eu ies...ma duc sa ma mai uit un pic pe youtube si trec la culcare...ca maine la prima ora am trezirea...
Weekend placut tutror!
Te pupic ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 10:03 pm

iulianagl a scris:


La fel si tie iubita. kiss

kiss ...mersi...desi maine e sambata dar ne-au chemat la cursuri... sad ...ce weekend o sa am....


si eu petronela.... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:04 pm

Dar ce nesemnicativ are viata ei de-i spune Chote asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Apr 2012, 10:04 pm

Skumpyk86 a scris:

kiss ...mersi...desi maine e sambata dar ne-au chemat la cursuri... sad ...ce weekend o sa am....


si eu petronela.... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793

Bafta multa! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 06 Apr 2012, 10:06 pm

iulianagl a scris:

Bafta multa! kiss



Ms! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum