Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 11 Apr 2012, 2:35 pm

Kerimel când va vedea că vine soaţa după el

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 4632209F
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Apr 2012, 2:38 pm

eu nu mai inteleg nmk :
nu au zis in tips-uri ca Gulli nu va stii de scrisori si ca nu se va certa cu Mukk ? ca ea va pleca sa-l impace pe Ker nestiind nmk ,ca nici Emre nu-i zice ......

poate se va certa cu Mukk in 71,la reintoarcerea de la Bodrum ,iar apoi vor pleca pe insula sa sarb ziua lui Ker......cred ca la intoarcerea acasa Mukk & cO vor fi mutati in apartamentul inchiriat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 2:38 pm

DENISA a scris:Kerimel când va vedea că vine soaţa după el

Smile
Va fi emotionant momentul . sad sad sad
Cred ca va fi si mai tare ca nenea ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Apr 2012, 2:39 pm

DENISA a scris:Kerimel când va vedea că vine soaţa după el

Smile Smile Smile
uite asa devine Hopa-Mitica Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 2:42 pm

dubaisport a scris:eu nu mai inteleg nmk :
nu au zis in tips-uri ca Gulli nu va stii de scrisori si ca nu se va certa cu Mukk ? ca ea va pleca sa-l impace pe Ker nestiind nmk ,ca nici Emre nu-i zice ......

poate se va certa cu Mukk in 71,la reintoarcerea de la Bodrum ,iar apoi vor pleca pe insula sa sarb ziua lui Ker......cred ca la intoarcerea acasa Mukk & cO vor fi mutati in apartamentul inchiriat

Smile Smile Smile Smile
Si pe mine ma doare capul , Dubai . Smile

Eu am inteles ca ea se duca dupa el fara sa stie nimic de la nimeni . Asa ca Kerim este sigur ca s-a dus dupa el pentru ca-l iubeste si-i este dor de el cu adevarat ... nu pentru ca vrea ea sa se scuze . Mie imi place ca nu stie nimic .
Apoi cred ca sunt in acasa unde sarbatoresc cu familionul ... si apoi copii pleaca sa se plimbe pe insula .
La finalul episodului 71 este posibil ca toti sa stie ca Mukka a facut faza cu scrisorile si Gullia sa se certe cu ea .
Vom vedea ... Dar inainte de cearta asta ...cred ca episodul 71 este frumos . kiss
Prea multe indicii ... asa SE INTAMPLA MEREU . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Apr 2012, 2:45 pm

asa ma gandesc si eu ca va fi Vic ......
copiii trebuie sa afle de marsavia lui mukk acasa ,ca sa fie si ablii si baba cangur cu ei....ma gandesc ca vor fi mai multi si o vor deporta pe vipera
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 2:55 pm

dubaisport a scris:asa ma gandesc si eu ca va fi Vic ......
copiii trebuie sa afle de marsavia lui mukk acasa ,ca sa fie si ablii si baba cangur cu ei....ma gandesc ca vor fi mai multi si o vor deporta pe vipera

Daca serialul asta se termina tragic ... voi suferi enorm .
Nici nu vreau sa ma gandesc . Nici nu vreau .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 11 Apr 2012, 2:56 pm

eu sunt pozitiva....nici nu ma gandesc la alt final decat happy

Vic ..ne citim mai pe seara,ies in parc la plimbare

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2095388812
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 11 Apr 2012, 3:03 pm

dubaisport a scris:eu sunt pozitiva....nici nu ma gandesc la alt final decat happy

Vic ..ne citim mai pe seara,ies in parc la plimbare

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 2095388812

O zi buna , Dubai !! kiss Plimbare frumoasa !! kiss
Plec si eu la ale mele .
Ne citim pe seara ...
Sper ca ai dreptate ...tare imi este sa nu ne fac turcii vreo rana pe inima ... ca greu ma voi mai vindeca . Crying or Very sad

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Sn0unp

Ce este asta ? stupid stupid
Scriu toti naucii pe You tube ... si eu ma agit ca o prostovana .
Gata ... am plecat ...



Informations from confidential sources : Writers of this serie think , that if Fatmagul or Kerim die , they will make a different ending than the original story , because they can't find another happy ending more surprise !!!!!

Ok ... sa ne dea cel mai surprinzator final ... Exclamation








https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t492-27fatmagul-un-sucu-ne-general-discussions-comentarii#212748
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 43 Empty Re: 26.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum