Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 12:34 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!
Am ajuns la ep 58..bineinteles pe rapid totusi fata de geet serialul mi se pare destul de slabut.aici trebuie sa astepti f multe ep pana ce protagonisti nostri trebuie sa se intalneasca 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2743637754
Bună ziua dragelor.
Anda, poate că sunt mai puține scene între ei doi în primele episoade și poate că nu sunt mereu unul în brațele celuilalt dar jocul actorilor chiar merită urmărit. Și nici la Geet nu au fost mereu împreună Geet și Maan în primele episoade, Maan a intrat abia în ep 11 în film și scene mai multe sunt de când ajunge Geet la birou la el, cam din 48.

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 1:07 pm


Bună ziua dragelor.
Anda, poate că sunt mai puține scene între ei doi în primele episoade și poate că nu sunt mereu unul în brațele celuilalt dar jocul actorilor chiar merită urmărit. Și nici la Geet nu au fost mereu împreună Geet și Maan în primele episoade, Maan a intrat abia în ep 11 în film și scene mai multe sunt de când ajunge Geet la birou la el, cam din 48.

[/quote]

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 8Narcisa..

Ai dreptate in ceia ce spui numai ca pe noi neau fermecat Geet si Maan incat ne vine cam greu sa mai vedem si altaceva...dar in timp ne obisnuim si cu Arnav&Khsuhi...aseara am vazut trdus pana la ep 28 pe india forum si chiar a inceput sa imi placa..cu toate ca o uraste de moarte si vrea tot timpul sa o tortureze el a fost cel care a salvato din acea cladire care tocmai avea sa se darame...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 1:32 pm

lica54 a scris:
.


Bună Dadi kiss
La nici un film nu am avut sentimente atât de intense ca la filmul Geet, alimentate și de presupusa poveste de iubire dintre Gurmeet și Drashti. Geet va rămâne mult timp pe primul loc dar și Iss pyaar este o poveste deosebită, nu m-a cucerit chiar din prima, dar când a făcut-o a fost iremediabil. De când ajunge Khushi să lucreze acasă la Arnav a început să-mi placă cu adevărat filmul. După ep 30.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 2:03 pm

Va pupic fetelor !
Ce faceti intr-o dupa amiaza de duminica ?
Cam liniste ..sunte-ti plecate la plimbare...e asa frumos, cald si ..verde afara..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 2:06 pm

buna feteleeee si pe aceasta aleee 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 2:11 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 76dragalaselor..

Voi ce faceti tot acasa?nati plecat sa sarbatoriti 1 Mai pe nicaeri?Eu nu am ce ma face ca sunt singurica dar voi care aveti parteneri de viata nu se merita sa stati in casa pe asa o vreme frumoasa...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 2:12 pm

lica54 a scris:6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 76dragalaselor..

Voi ce faceti tot acasa?nati plecat sa sarbatoriti 1 Mai pe nicaeri?Eu nu am ce ma face ca sunt singurica dar voi care aveti parteneri de viata nu se merita sa stati in casa pe asa o vreme frumoasa...

daca muncesc ce sa facem Crying or Very sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:05 pm

STAR PARIVAAR TYOHAAR
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2804120421172
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 2804120435176
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:07 pm

Ce frumoasa e Sanaya ...Barun nu este ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:12 pm

petronela a scris:Ce frumoasa e Sanaya ...Barun nu este ?

nu a fost numai ea..cred ca e inregistrata emisunea mai de mult si azi o datu..ea acum e plecata la Londra de vineri(de aceea au si folosit dublura in exces in ep de vineri) si marti se reantoarce.


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Dum 29 Apr 2012, 5:16 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:15 pm

Ea canta ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:16 pm

petronela a scris:Ea canta ?

nu danseaza..melodia nu stiu de cine e cantata...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:17 pm

Ce-a facut.. a venit gramada pe ala.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:17 pm

Skumpyk86 a scris:

nu danseaza..melodia nu stiu de cine e cantata...
Am crezut ca e vocea ei ..e asa dulce..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:19 pm

Manorama dons stylish avatar; TV bahus wear masks
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:20 pm

petronela a scris:Ce-a facut.. a venit gramada pe ala.. Smile

Smile pe Karan(Viren)...da...Khushi danseaza pentru Arnav..dar o salveaza Viren Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:24 pm

Abhaas Mehta likes playing a baddie on screen
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Abhaas
Tellychakkar.com has finally found out the reason behind the rising temperatures in Mumbai. Well, sexy and superbly hot Abhaas Mehta is responsible for it. Ha ha…we know we threw a googly. The man who plays the baddie Shyam in Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon has become a household name now. Currently, he is missing from the show as the track is focusing on Khushi (Sanaya Irani) and Arnav (Barun Sobti). However, the sexy lad is thoroughly enjoying his hours of leisure.

"I am enjoying my holidays. I am a fitness freak so I spend a lot of time in the gym. Tough shooting schedules make travelling difficult, so now that I am at ease, I am also travelling a lot," shares Abhaas with Tellychakkar.com.

Abhaas has emerged as the new bad boy of the small screen and he loves the hatred he receives from his fans. "I did not opt for a popular show on a GEC to act in Iss Pyaar Ko…I owe everything to the show as it has given me a lot and has made me what I am today. And I am happy that people actually hate Shyam because it shows that I have done my job convincingly," Abhaas goes on to state.

He continues, "I remember once I was at home and my mom was watching my show. After watching a particular sequence wherein Khushi's father had a stroke, she looked angrily at me and started behaving strangely. Then I told her that I am Abhaas and not Shyam. That was quite funny. In another incident, director of my show, Lalit Mohan, called me up and compared my work with SRK from Darr and Joker in Dark Knight. I was left overwhelmed."

But it's not that he is playing a baddie for the first time. Abhaas has earlier donned a negative avatar (for a cameo) in Laado. However, with soft looks and a good face it was not easy for him to convince the makers that he can do negative roles with ease. "Initially nobody offered me a negative role as they thought I am too sweet to be bad but then thanks to my cameo in Laado, tables turned and I got Shyam."

On his future plans, he says, "I don't want to do stereotype roles. I will try out many characters, be it positive or negative. I always tend to do roles which I enjoy enacting and don't get bored in the long run, which is a common thing in daily soaps."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:31 pm

Deci Shyam e un baiat ..dulce... Smile arata tare bine aici...si in primele episoade chiar arata dulceeee..de cand si-a lasat barba pare mai fioros..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 5:34 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Fetelor DD a inceput filmarile....... Stiti cumva ce zic?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 5:38 pm

Nu stiu ce doamne zic ...dar el parca e teapan..nici nu zambeste...si arata tare ..nu stiu ..ciudat.. Smile
Cred ca m-am obisnuit cu Gurmeet langa ea ..si erau atat de veseli.. sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 5:58 pm

petronela a scris:Deci Shyam e un baiat ..dulce... Smile arata tare bine aici...si in primele episoade chiar arata dulceeee..de cand si-a lasat barba pare mai fioros..

mie imi place tipul care interpreteaza pe Shyam...nu ca Barun dar e simpatic..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 6:20 pm

Skumpyk86 a scris:

mie imi place tipul care interpreteaza pe Shyam...nu ca Barun dar e simpatic..

E in vacanta.....si se vede ca merge la sala ..arata tare bine...mi-am adus aminte cand ai zis ca a primit de la fani telefoane de amenintare ..daca si mama lui se uita urat la el... Smile
zice ca e incantat....adevarul ca si-a meritat premiul ..il interpreteaza foarte convingator pe ..cel mai mare dusman... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 6:31 pm

petronela a scris:
E in vacanta.....si se vede ca merge la sala ..arata tare bine...mi-am adus aminte cand ai zis ca a primit de la fani telefoane de amenintare ..daca si mama lui se uita urat la el... Smile
zice ca e incantat....adevarul ca si-a meritat premiul ..il interpreteaza foarte convingator pe ..cel mai mare dusman... Smile

da asa e...pune uneori o privire de imi da fiori dar e simpatic tipul...si in poza de la articol arata bine...cred ca a fost in vacanta acum cat Arnav Khushi sunt la fam Gupta..tinand cont ca pe ei i-a aratat mai putin..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 29 Apr 2012, 6:37 pm

Sotia lui Akash din viata reala..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 6:41 pm

Skumpyk86 a scris:Sotia lui Akash din viata reala..
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 539876_340465932682754_100001580493223_975365_94363092_n
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 529928_189770417807554_100003237901050_289472_841329610_n

E sotia lui, dar nu este el in poza langa ea...... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 34 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum