Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
mita baston
michiper68
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 1:32 pm

DENISA a scris:putea şi atunci să-l dezbrace să culce frumuşel în patul lui dacă în al ei nu se putea .


Corect !!!! kiss Smile
De atunci trebuia sa inceapa sa-l dezbrace ( era episodul 20 si ceva ) ... CA UITE : DUREAZA !!!! Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Apr 2012, 1:36 pm

are haine mai multe pe el şi-l dezbracă mai greu , o fi purtând tot dressing-ul pe el Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 1:41 pm

DENISA a scris: are haine mai multe pe el şi-l dezbracă mai greu , o fi purtând tot dressing-ul pe el Smile
Smile Smile Smile

O avea ... ii este frica de Mukka . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Apr 2012, 1:46 pm

lasă că , Mukka când e vorba de dat textila jos e iute , nimic nu-i stă în cale doar nu o să se împiedice ea de un tricou sau o cămaşă în plus.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 1:50 pm

DENISA a scris:lasă că , Mukka când e vorba de dat textila jos e iute , nimic nu-i stă în cale doar nu o să se împiedice ea de un tricou sau o cămaşă în plus.

Smile Smile Smile Smile Smile
Mi-am amintit cand incerca ea sa se uite pe gaura cheii cand facea Kerim dush . Smile
Poate afla si Gullia ce incerca cumnata-sa sa faca .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 24 Apr 2012, 1:52 pm

Vic degeaba dacă nu o fac colet şi nu o expediază cu destinaţie necunoscută.

ies puţin că am de lucru la câteva hârţoage .kiss
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 636
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 1:54 pm

DENISA a scris:Vic degeaba dacă nu o fac colet şi nu o expediază cu destinaţie necunoscută.

ies puţin că am de lucru la câteva hârţoage .kiss

Cica o mai tin putin ... pana la final . Smile Smile Smile

Spor la treaba , Denisa !!! kiss
O zi buna . kiss

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1034r23kca7ox
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:09 pm

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 20iw7rm


ce ziceti de noul pat?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:11 pm

michiper68 a scris:


ce ziceti de noul pat?
Acum il vazui si eu . Multumim , Michi !!! kiss

Lumea spune ca este "noisy style" .... Smile Smile Smile Smile
Dar eu cred ca orice model ar fi ... va fi "noisy' . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:19 pm

victorelalove a scris:
Acum il vazui si eu . Multumim , Michi !!! kiss

Lumea spune ca este "noisy style" .... Smile Smile Smile Smile
Dar eu cred ca orice model ar fi ... va fi "noisy' . Smile

e si lung e si lat. o sa o alerge prin el. dar nu-i vor atarna picioarele.pare cam jos, sa nu raceasca la shale.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:21 pm

michiper68 a scris:

e si lung e si lat. o sa o alerge prin el. dar nu-i vor atarna picioarele.pare cam jos, sa nu raceasca la shale.
Nu pare chiar jos . Ca vad ca este cat o treime de Gullie ...aproape . Smile
Cand o sari Kerim in el ... parca il si vad . Ca asta este ca o tornada . Smile Mereu agitat , mereu in miscare ... Asa cum s-a asezat si pe plaja ... cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:24 pm

that must be the ugliest bed I've ever seen

If I was fatmagul, I wouldn't sleep on it


yani to resume the situation, this room is so ugly that it can make a couple divorce


the door is blue, the light is blue and red, the bed is gold


since when the door of a bedroom has a clear vision panel ? a big one !


Mukko will be having fun behind this door



reactii la cald
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:25 pm

victorelalove a scris:
Nu pare chiar jos . Ca vad ca este cat o treime de Gullie ...aproape . Smile
Cand o sari Kerim in el ... parca il si vad . Ca asta este ca o tornada . Smile Mereu agitat , mereu in miscare ... Asa cum s-a asezat si pe plaja ... cupidon cupidon cupidon

da. asha e facuta poza. sta lipit de coltz nenea cu poza. dar ori patul e prea mare ori camera e prea mica ca le ramane loc doar sa treaca in sir indian inspre sifonier. se vor dezbraca in pat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:26 pm

dar lustra e ultimul model? le-au luat de la seconf hand?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:27 pm

michiper68 a scris:

reactii la cald

De unde ?
De la spitalul 9 ??????? Smile Smile Smile Smile Smile
Ce are camera ?
Nu este nici cine stie ce frumusete ...dar nici uratenia intruchipata . Este o camera . Mie nu-mi displace . Nici patul si nici usa albastra .
TAVANUL SA FIE FRUMOS !!! cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:28 pm

victorelalove a scris:

De unde ?
De la spitalul 9 ??????? Smile Smile Smile Smile Smile
Ce are camera ?
Nu este nici cine stie ce frumusete ...dar nici uratenia intruchipata . Este o camera . Mie nu-mi displace . Nici patul si nici usa albastra .
TAVANUL SA FIE FRUMOS !!! cupidon cupidon cupidon cupidon cupidon

de pe siteul fanilor lui beren. de pe chat.

http://www.berensaatfans.com/index.php
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:29 pm

michiper68 a scris:

da. asha e facuta poza. sta lipit de coltz nenea cu poza. dar ori patul e prea mare ori camera e prea mica ca le ramane loc doar sa treaca in sir indian inspre sifonier. se vor dezbraca in pat.

Patul este cat o camera ...sau camera este cat un pat ? Smile Smile Smile

Mie nu-mi displace Michi . In patul ala sa-i vad eu ... si nu ma mai intereseaza lustra . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:30 pm

victorelalove a scris:

Patul este cat o camera ...sau camera este cat un pat ? Smile Smile Smile

Mie nu-mi displace Michi . In patul ala sa-i vad eu ... si nu ma mai intereseaza lustra . Smile

eu aveam in plan si cateva aruncari la punct fix de pe lustra , in pozitia favorita a lui kerim de relaxare cracanata dar de pe lustra asta nu se poate face nimic ca se-ncurca in margele si atarnatori.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:33 pm

michiper68 a scris:

eu aveam in plan si cateva aruncari la punct fix de pe lustra , in pozitia favorita a lui kerim de relaxare cracanata dar de pe lustra asta nu se poate face nimic ca se-ncurca in margele si atarnatori.

Smile
Nici nu le trebuie lustra . Sare Gullia de pe spatarul patului . cupidon cupidon cupidon De ce crezi ca l-au luat din fier forjat masiv ? Smile ( daca o exista asa ceva ) Smile
Offfffffffffffffffffff ... de ce amintesti de pozitia cracanata ? 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 Ca uite ca m-a luat inima .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:40 pm

victorelalove a scris:

Smile
Nici nu le trebuie lustra . Sare Gullia de pe spatarul patului . cupidon cupidon cupidon De ce crezi ca l-au luat din fier forjat masiv ? Smile ( daca o exista asa ceva ) Smile
Offfffffffffffffffffff ... de ce amintesti de pozitia cracanata ? 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 Ca uite ca m-a luat inima .

eu nu pot inca sa o uit. acum ii verific niste poze mai vechi. aceeiasi blugi.


29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 34gm4qu
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:47 pm

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 140dqoo

ce de cuconet la filmarile lor!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:50 pm

michiper68 a scris:
ce de cuconet la filmarile lor!
Da . Probabil ca erau doamne care lucrau prin zona .

Uite si tu . Si de la distanta asta se vede modelul la blugi . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 Nici nu este de mirare ca toate sultanele erau cu ochii dupa el . Smile

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 J5v2tf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:51 pm

s-au batut cadanele sa stea pe langa el. alea neluate cu acte. cele mai timide doar au oftat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 24 Apr 2012, 4:54 pm

Mie poza asta imi place . Toate vorbesc cu el . El le zambeste .
Si cea mai tare este blonda care trece prin fata lui . Se uita si ea la el . Smile


29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2n66xea
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 24 Apr 2012, 4:57 pm

sultana are rochie de gravida. blonda aia in roz bonbon e si roza si cu volane. pe tanti in roshu nu o vad bine. si totusi de cate ori vad poza asta eu ma uit numai unde tine cupa, premiul. acolo-mi fug ochii. daca sarea sultana sa puna mana pe cupa lui?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum