Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
mita baston
michiper68
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:26 pm

dubaisport a scris:

decolteul lui mukk ..uite asa mai prinde si ea inca o ocazie sa-si afiseze tzatzele

dar ea de ce s-a coafat? sa se duca sa-l ia pe murat de la scoala? sau ca sa astepte postasul?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:26 pm

eu m-am lasat pagubasa ,credeam intr-o schimbare de atitudine din partea lui rahmi acum pe final de dizi ,dar nu cred ca se va intimpla asa ceva ..tot pampalau ramane

la arabi filmul e dublat ,dar actrita care o vorbeste pe Mukk o imita la perfectiune ,acelasi timbru vocal ,aceleasi tipete
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:27 pm

michiper68 a scris:

dar ea de ce s-a coafat? sa se duca sa-l ia pe murat de la scoala? sau ca sa astepte postasul?

sa uite lumea de scrisori si sa se uite la parul ei ... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:28 pm

michiper68 a scris:

blugii. atata i-au arata ca in curand o sa-i vedem si fara engin, pusi la uscat pe sarma,

Pai da ... dar fara Engin ... nu mai aua acelasi farmec . Si incarcatura . Emotionala . cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:28 pm

fetelor gata pauza. ma duc la servici, zi lejera dupa 2 zile de foc. imi vajaie creierii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:29 pm

dubaisport a scris:
la arabi filmul e dublat ,dar actrita care o vorbeste pe Mukk o imita la perfectiune ,acelasi timbru vocal ,aceleasi tipete

Engin ce voce are ? kiss

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656 Michi !!! kiss
Spor la treaba !!!


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 27 Apr 2012, 1:29 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:29 pm

ce a discutat Perihan cu Ablu de era asa 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2743637754 Resat ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 1:29 pm

victorelalove a scris:

Pai da ... dar fara Engin ... nu mai aua acelasi farmec . Si incarcatura . Emotionala . cupidon cupidon cupidon cupidon
sa le sugeram sa puna si incarcatura pe sarma intre carlige? cred ca s-ar rezolva...si eu tot incarcatura o vreau.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:30 pm

victorelalove a scris:

Engin ce voce are ? kiss

naspa....si Beren la fel
basca ,ca le-a mai schimbat si numele ,doar gulli ,kerim si Vural au rams la fel
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:31 pm

michiper68 a scris:
sa le sugeram sa puna si incarcatura pe sarma intre carlige? cred ca s-ar rezolva...si eu tot incarcatura o vreau.

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 539466
Ne-a bagat in boala Engin .
Asteptam sa zoom ...la poza cu laptop . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:32 pm

michiper68 a scris:
sa le sugeram sa puna si incarcatura pe sarma intre carlige? cred ca s-ar rezolva...si eu tot incarcatura o vreau.

nu te lasi Michi ..tragi tare ,poate depasesti tineretul
noi astea ,mai putin tinere trebuie sa fim in forma
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:33 pm

dubaisport a scris:

naspa....si Beren la fel
Offfffffffff ... si totusi , uita-te ca si fara sa-l auda cum vorbeste el in realitate . si tot le-a luat mintile .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:35 pm

victorelalove a scris:
Offfffffffff ... si totusi , uita-te ca si fara sa-l auda cum vorbeste el in realitate . si tot le-a luat mintile .

daaa..subiectul filmului si Engin i-au atras cel mai mult
de Beren vorbesc doar dpdv actoricesc , ai recunosc talentul dar nu e o actrita sa dea pe spate barbatii arabi ,inaltimea o dezavantajeaza.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:38 pm

dubaisport a scris:

daaa..subiectul filmului si Engin i-au atras cel mai mult

Dubai , de 2 luni este prapad cu araboicele . Sunt pe toate paginile lui Engin . Nu mai ai loc de ele . Peste tot se vorbeste in araba . Il cer in casatorie . Toate vor un sot ca el . S-au tulburat apele ... cred ca nici nu stiau de existenta lui Engin pana sa fie difuzat la ei serialul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:44 pm

victorelalove a scris:

Dubai , de 2 luni este prapad cu araboicele . Sunt pe toate paginile lui Engin . Nu mai ai loc de ele . Peste tot se vorbeste in araba . Il cer in casatorie . Toate vor un sot ca el . S-au tulburat apele ... cred ca nici nu stiau de existenta lui Engin pana sa fie difuzat la ei serialul .
pai nici noi nu-l stiam ..eu degeaba m-am uitat la Ginere ca nu-l remarcasem Smile

e inalt ,frumos ,carismatic ,devreme acasa, mai e si musulman ...e barbatul perfect !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:47 pm

dubaisport a scris:
pai nici noi nu-l stiam ..eu degeaba m-am uitat la Ginere ca nu-l remarcasem Smile

e inalt ,frumos ,carismatic ,devreme acasa, mai e si musulman ...e barbatul perfect !

Da . Pai in ginere nu cred ca l-a remarcat nimeni . Ce transformare !!!
Daaaaaaaaaaaaaaaa ... barbatul perfect . Ia si premii se imbraca si bine . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 1:53 pm

victorelalove a scris:

Da . Pai in ginere nu cred ca l-a remarcat nimeni . Ce transformare !!!
Daaaaaaaaaaaaaaaa ... barbatul perfect . Ia si premii se imbraca si bine . cupidon

eu am senzatia ca Engin stie ce va face din toamna
genialele deja au un scenariu ptr el
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 1:57 pm

dubaisport a scris:

eu am senzatia ca Engin stie ce va face din toamna
genialele deja au un scenariu ptr el

Si mie mi se pare ca are deja aranjat viitorul . Este sigur pe el . Fericit . Zambeste mereu . Are incredere in el . Imi place ... s-a schimbat . Bravo . Asa si trebuie . Este meritul lui ... sa profite .

Cred ca va ramane cu Ay Yapim . Era nenea producator mandru langa el la masa . Enginu' ii aduce bani . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 2:00 pm

victorelalove a scris:


Cred ca va ramane cu Ay Yapim . Era nenea producator mandru langa el la masa . Enginu' ii aduce bani . kiss

daa,stie ca va avea doar o luna vacanta de vara ,apoi incep iar filmarile
sper sa fie o productie la fel de bun aprecum FGSN, cu Engin in rol principal..astept sa vad partenera,cine va fi .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 2:07 pm

dubaisport a scris:

daa,stie ca va avea doar o luna vacanta de vara ,apoi incep iar filmarile
sper sa fie o productie la fel de bun aprecum FGSN, cu Engin in rol principal..astept sa vad partenera,cine va fi .

Offffffffffff ... sper sa nu fie iar dupa o femeie care nu-i raspunde la iubire ...ca innebunesc .
Sper ca de data asta sa fie el cel cautat si iubit . 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 244732 De partenera ... vom vedea . Sper sa fie cineve frumos ca el ... sa se potriveasca . Face bine la retina ... Si daca se poate , ceva mai multa fericire . kiss
Deci filmarile s-ar termina undeva prin iunie la mijloc ...si ar incepe in august . Inseamna ca ar avea vreo 6 saptamani de vacanta .
Tu ai auzit ceva despre vreun proiect pentru el ? Bine ... nici nu ar putea sa spuna inca . Indiferent . Asteapta sa se termine FGSN ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 2:11 pm

victorelalove a scris:


Deci filmarile s-ar termina undeva prin iunie la mijloc ...si ar incepe in august . Inseamna ca ar avea vreo 6 saptamani .
Tu ai auzit ceva despre vreun proiect pentru el ? Bine ... nici nu ar putea sa spuna inca . Indiferent . Asteapta sa se termine FGSN ...
filmarile cred ca se termina la inceputul lui iunie ,nu se lasa ei pana-n ultima saptamana....
apoi va fi petrecerea de final ..ABIA O ASTEPT !!!

nu am auzit Vic ,nimic ,dar mi-e greu sa cred ca AY Yapim il scapa din mana,genialele sunt obisnuite sa lucreze la 2 scenarii in paralel, de aici trag concluzia ca EI ( ca echipa ) stiu ce va fi din septembrie.

Vic ma duc sa preg pranzul ca trebuie sa apara fata de la scoala.
pofta buna si tie ! kiss 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 2:15 pm

Am inteles !!! kiss Vom vedea cum va fi si ce a ales Engin . kiss

Pofta buna , Dubai !!! kiss Multumesc 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 2:41 pm


By : EA USA Admins
4/27/12
Replica for next episode
KERİM:I need a kiss to calm myself down and get comfortable but..
FATMAGÜL:Kerim ,I am already very excited dont make my heart my go faster please
KERİM:I am going to see you in white tomorrow ...
From Unknown.. Episode 73 .bölüm source :ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI


Aoleuuuuuuuuuuuuuu ... ce fac copii ? Infarct daca sa pupa ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 3:09 pm

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 155rwhw

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Hte4v7


29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2jb5lkp
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Apr 2012, 3:11 pm

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 124bmlt


asta nu stiu ce e cu ea dar e de la geniala
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 29.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum