Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
8 participanți

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:08 pm

Mehmet was asking about Deniz : "is Deniz coming " he asked Muko.

Emre asked about her too I think there will be a fight between mehmet and emre in the upcoming episodes
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:08 pm

victorelalove a scris:Ce rade , Beren .este langa vulcan deh . Smile

daaaa simte caldura lavei Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:09 pm

aici e serioasa Beren

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Fc13d45e907111e18bb812313804a181_7
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:10 pm

am senzatia ca beren se intelege f bn cu Abla si in afara filmarilor
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:10 pm

dubaisport a scris:

Emre asked about her too I think there will be a fight between mehmet and emre in the upcoming episodes

Smile Smile Smile Smile
Hai mai ...ii gasi . Marii crai . Unu' schiop si unul vaide el . Cu tot respectul : Ce fight between ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:11 pm

dubaisport a scris:am senzatia ca beren se intelege f bn cu Abla si in afara filmarilor
Da . Dar sta bagata in Engin de tot ... tu nu o vezi ? cupidon Are toata mana de-a lungul corpului lui .
Tot de la vulcan se trage .. Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:15 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
Hai mai ...ii gasi . Marii crai . Unu' schiop si unul vaide el . Cu tot respectul : Ce fight between ? Smile
se cearta pe sora lui Kerim .....nu-ti amintesti ca Mehmet mai avea putin si se impiedica cand a vazut-o prima data la restaurant ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:16 pm

saracul engin , atrebuit s ase a[;ece ca sa o cuprinda cu mana pe Beren ..la cat de pitica e
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:17 pm

dubaisport a scris:saracul engin , atrebuit s ase a[;ece ca sa o cuprinda cu mana pe Beren ..la cat de pitica e

ERATA : a trebuit sa se aplece
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:17 pm

dubaisport a scris:
se cearta pe sora lui Kerim .....nu-ti amintesti ca Mehmet mai avea putin si se impiedica cand a vazut-o prima data la restaurant ?
Da . Dar totusi ... Mai bine l-ar lasa pe saracul ala de la restaurant sa fie si el linistit odata . Smile
Emre gaseste pe altcineva ...s-o intoarce victima si este si el un Kerim pentru ea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:19 pm

dubaisport a scris:

ERATA : a trebuit sa se aplece

Smile Smile Smile Smile
Te emotionasi cand il vazusi ? Smile kiss
Da . El este mereu cel mai inalt .cel care atrage toate privirile oriunde ar fi ochii iti sunt pe el ca un magnet . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:19 pm

victorelalove a scris:
Da . Dar totusi ... Mai bine l-ar lasa pe saracul ala de la restaurant sa fie si el linistit odata . Smile
Emre gaseste pe altcineva ...s-o intoarce victima si este si el un Kerim pentru ea . Smile
dar Emre nu trebuie sa se reintoarca in armata ?
eu asa am inteles.....sa-l lase pe Mehmet sa se cupleze,poate ingroapa saracia si bietul baiat Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:19 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
Te emotionasi cand il vazusi ? Smile kiss
Da . El este mereu cel mai inalt .cel care atrage toate privirile oriunde ar fi ochii iti sunt pe el ca un magnet . kiss

sunt uda toata ....de emotie Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:20 pm

dubaisport a scris:
dar Emre nu trebuie sa se reintoarca in armata ?
eu asa am inteles.....sa-l lase pe Mehmet sa se cupleze,poate ingroapa saracia si bietul baiat Smile
Pai nu a fost lasat la vatra ?
Atunci sa cearta si ei putin si apoi pleaca Emre .
Mukka se cam da la baiatul bun la toate . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:21 pm

victorelalove a scris:
Pai nu a fost lasat la vatra ?
nu stiu ...eu am inteles ca a venit sa-si refaca piciorul si se va reintoarce la unitate,,
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:23 pm

dubaisport a scris:

sunt uda toata ....de emotie Smile

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466
Asa apar inundatiiile ...de la emotii .
Stai sa polenizeze la Gullia ... sa vezi atunci . cupidon Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:25 pm

victorelalove a scris:

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 539466
Asa apar inundatiiile ...de la emotii .
Stai sa polenizeze la Gullia ... sa vezi atunci . cupidon Smile
atunci se lasa cu epidemie ....ca se ia Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:27 pm

dubaisport a scris:
atunci se lasa cu epidemie ....ca se ia Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile
Nebuna mai esti .
Daca noi de la o bezea lesinaram . Normal ca apare epidemia in noaptea nuntii . Smile
Dar om vedea ceva ...sau cad link-urile ? Se ia lumina ... la cat de asteptata este polenizarea asta ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:30 pm

eu prefer sa nu ne dea in promo faza ...sa fie surpriza
sper sa nu se uite toata lumea ,altfel......vai de noi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:32 pm

dubaisport a scris:eu prefer sa nu ne dea in promo faza ...sa fie surpriza
sper sa nu se uite toata lumea ,altfel......vai de noi
Pai or sa ne spuna cand se va intampla ...cred . Nu or sa ne arate in promo decat cand sunt pe punctul . Dar nu ne vor arata ce si cum . kiss Vreau sa se sarute mult atunci ... asa in pat nici nu cred ca ii vom vedea mult . Dar vreau sa se sarute la greu . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 Ca pentru 2 ani de fara nimic . Smile Au de recuperat
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:36 pm

victorelalove a scris:
Vreau sa se sarute mult atunci ... asa in pat nici nu cred ca ii vom vedea mult . Dar vreau sa se sarute la greu . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 244732 Ca pentru 2 ani de fara nimic . Smile Au de recuperat

de sarutat cred ca se vor saruta mult .....de fapt asta ne vor arata,sarutul si apoi cum coboara mainile lui ker pe rochia lui Gulli descheind-o....urmatoarea faza e dimineata cand cei doi dorm imbratisati si se trezesc de latratul lui Lodos....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:37 pm

dubaisport a scris:

de sarutat cred ca se vor saruta mult .....de fapt asta ne vor arata,sarutul si apoi cum coboara mainile lui ker pe rochia lui Gulli descheind-o....urmatoarea faza e dimineata cand cei doi dorm imbratisati si se trezesc de latratul lui Lodos....

Dar eu cred ca se va intampla in luna de miere . Nu cred ca fac ceva pana nu pleaca in luna de miere .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:39 pm

victorelalove a scris:

Dar eu cred ca se va intampla in luna de miere . Nu cred ca fac ceva pana nu pleaca in luna de miere .

pai si in casa noua ,in patul ala cu bare aurii ce fac ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Apr 2012, 10:43 pm

dubaisport a scris:

pai si in casa noua ,in patul ala cu bare aurii ce fac ?

Dupa ce vin din luna de miere .
Nu stiu ...vom vedea . Dar astfel de ce ne-ar spune ca este ca au amanat luna de miere . Gullia sigur la luna de miere se gandea ...si parca vad ca Kerim este cel care ii spune sa invete pentru examene . Iar de frica sa nu aibe vreun flash . Nu cred ca se apropie prea curand de ea ... ca sa o polenizeze .

Am auzit ca se vorbeste mult ca Gullia ii va spune lui Mustafa la telefon ca il iubeste pe Kerim si ca sa o lase in pace ... si Kerim aude converstatia . Si ca asa isi da seama baiatul ca Musatafa este de domeniul trecutului .
Ar fi frumos sa fie asa . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Apr 2012, 10:47 pm

victorelalove a scris:



Am auzit ca se vorbeste mult ca Gullia ii va spune lui Mustafa la telefon ca il iubeste pe Kerim si ca sa o lase in pace ... si Kerim aude converstatia . Si ca asa isi da seama baiatul ca Musatafa este de domeniul trecutului .
Ar fi frumos sa fie asa . kiss
vom vedea ce vor face ,unde o vor face

ar fi frumos sa se intimple asa cu Mustafa....ea oricum ai zisese lui Ker sa mearga la posta sa ceara sa fie oprite scrisorile de la ornitoring ...lui Ker i-a placut reactia ei ..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum