Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 06 Mai 2012, 1:37 pm

AdrianaMatza a scris:pai dak il rapeste sa vezi actiune atunci Smile .......Politia pe nume Kushi diret James Bond va fi Smile

Khushi Bond, din Statele Unite Delhi Smile Sa il chemam pe Mama ji sa ii dea niste lectii de spionaj. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 06 Mai 2012, 1:39 pm

Eu am sarit direct la comentarii, am trecut peste introducere. Buna fetelor ce faceti voi ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 06 Mai 2012, 1:50 pm

Alexa20 a scris:Eu am sarit direct la comentarii, am trecut peste introducere. Buna fetelor ce faceti voi ?

buna Alexa....pe aici si noi....u cf?? kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 06 Mai 2012, 1:53 pm

AdrianaMatza a scris:

buna Alexa....pe aici si noi....u cf?? kiss

Curatenie Smile Acum ma delectez cu o inchetata de tiramisu si ciocolata si citesc ce faceti voi. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 1:55 pm

Alexa20 a scris:

Khushi Bond, din Statele Unite Delhi Smile Smile Sa il chemam pe Mama ji sa ii dea niste lectii de spionaj. Smile Smile


Cred ca ar fi cazul sa inceapa sa invete cate ceva de la Mamaji. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 1:57 pm

Alexa20 a scris:Eu am sarit direct la comentarii, am trecut peste introducere. Buna fetelor ce faceti voi ?


Nu-ti face griji iubita doar suntem intre noi asa ca nu ne cere nimeni socoteala ce si cum sa vorbim si mie mi se intampla de multe ori pe mine una nu ma deranjeaza asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 06 Mai 2012, 2:00 pm

iulianagl a scris:


Nu-ti face griji iubita doar suntem intre noi asa ca nu ne cere nimeni socoteala ce si cum sa vorbim si mie mi se intampla de multe ori pe mine una nu ma deranjeaza asta.


Era subiectul prea interesant, asa ca am sarit peste hello hi, am ajuns direct la 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656 Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 2:03 pm

Alexa20 a scris:


Era subiectul prea interesant, asa ca am sarit peste hello hi, am ajuns direct la 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 155656 Smile Smile


Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 3:08 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 06 Mai 2012, 2:15 pm

Eu nu cred ca isi rezolva problemele daca afla adevarul Khushi...mai rau se complica relatia dintre ei doi...
Pana la urma daca afla adevarul, CV-ul trebuie sa gaseasca altceva ..altfel nu mai au actiune..doar nu se termina serialul..
Mie mi-ar fi placut sa lupte impreuna, sa-si dea mana cum au facut atunci cand i-au cuplat pe Akash si Payal.. sa se sustina unul pe altul si sa rezolve impreuna orice problema,cred ca atunci am vedea si scene frumoase intre ei ..ar fi si actiune...pacat ca lupta se da doar intre ei doi...neincrederea asta unul in celalalt ...ma uit la film mai mult asteptand sa se intample si ceva frumos intre ei ..daca o mai lungesc mult imi pierd si acest interes...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 2:24 pm

petronela a scris:Eu nu cred ca isi rezolva problemele daca afla adevarul Khushi...mai rau se complica relatia dintre ei doi...
Pana la urma daca afla adevarul, CV-ul trebuie sa gaseasca altceva ..altfel nu mai au actiune..doar nu se termina serialul..
Mie mi-ar fi placut sa lupte impreuna, sa-si dea mana cum au facut atunci cand i-au cuplat pe Akash si Payal.. sa se sustina unul pe altul si sa rezolve impreuna orice problema,cred ca atunci am vedea si scene frumoase intre ei ..ar fi si actiune...pacat ca lupta se da doar intre ei doi...neincrederea asta unul in celalalt ...ma uit la film mai mult asteptand sa se intample si ceva frumos intre ei ..daca o mai lungesc mult imi pierd si acest interes...

Si eu as fi vrut tot la fel dar ca sa faca asta cv-ul lor s-a gandit ca trebuie sa-l rapeasca pe Arnav ca sa-si dea seama de sentimentele lui Khuhsi eu asa vad chestia cred ca saptamana asta se confrunta cu relatia dintre ea si Shyam si pe vineri afla Arnav adevarul despre ce s-a intamplat si de bine ce la aflat il fura Shyam. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 3:08 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 06 Mai 2012, 2:28 pm

iulianagl a scris:

Si eu as fi vrut tot la fel dar ca sa faca asta cv-ul lor s-a gandit ca trebuie sa-l rapeasca pe Arnav ca sa-si dea seama de sentimentele lui Khuhsi eu asa vad chestia cred ca saptamana asta se confrunta cu relatia dintre ea si Shyam si pe vineri afla Arnav adevarul despre ce s-a intamplat si de bine ce la aflat il fura Shyam. Smile
Ce adevar afla vineri Arnav?? Vrei sa spui ca o crede pe Khushi nevinovata..??? Nu prea cred...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 2:34 pm

petronela a scris:
Ce adevar afla vineri Arnav?? Vrei sa spui ca o crede pe Khushi nevinovata..??? Nu prea cred...


Smile Zic si eu dar nu cred asta cine stie ce le mai trece prin cap nu vezi ca mereu reusesc sa ne surprinda cand in bine cand in rau totusi cum ai spus is tu mi-ar placea ca si el sa sufere asa cum si ea la randul ei a suferit.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 3:09 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 06 Mai 2012, 2:36 pm

iauziti fetele k este episod MAha pe 12 May
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 06 Mai 2012, 2:40 pm

AdrianaMatza a scris:iauziti fetele k este episod MAha pe 12 May

Da sper sa ramana batut in cuie ca asteptam maha de vreo luna si ceva incoace. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 06 Mai 2012, 2:42 pm

iulianagl a scris:

Da sper sa ramana batut in cuie ca asteptam maha de vreo luna si ceva incoace. Smile Smile

si vezi k e episod de 20 de minute Smile

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=509
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum