Serialesitelenovelet
5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

+10
lexia
axxa246
simi
Admin_dea05
Camelia_Monica
pufy2010
iulia80
victorelalove
lica54
DENISA
14 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Mai 2012, 7:36 pm

andradamaria a scris:astepti sa se termine? asa eram si eu la ASI, daca mai era mult de asteptat ,daca mai mizau mult pe tensiunea si asa insuportabila, imi promisesem ca n-o sa mai vad in viata mea turci Smile si mai ales daca n-o sa-mi convina finalul...dar au fost cuminti, si au facut sa fie bine Smile adica le-au rezolvat pe toate in 5 minute Smile
Da. Serios ca abia astept sa se termine . Este prea mult . Mult prea mult . Nu-i inteleg pe turci si nici nu mai incerc . Suferinta este la loc de cinste in structura lor . Moleculara ... daca or avea asa ceva . Ca mie mi se par de pe alta planeta . Asa cred ca vor face si aici ...in 5 minute se rezolva totul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 25 Mai 2012, 7:48 pm

stii cum e, este rau cu rau, dar mai rau este fara rau Smile dupa ..incepe un alt soi de asteptare, si abia astepti un nou proiect si urmeaza inevitabilele comparatii..poate Enginel este ceva mai harnic si n-o sa te faca sa astepti prea mult! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 25 Mai 2012, 7:50 pm

SIMI PE UNDE ESTI? kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Mai 2012, 7:54 pm

andradamaria a scris:stii cum e, este rau cu rau, dar mai rau este fara rau Smile dupa ..incepe un alt soi de asteptare, si abia astepti un nou proiect si urmeaza inevitabilele comparatii..poate Enginel este ceva mai harnic si n-o sa te faca sa astepti prea mult! kiss
Da. Imi place Engin . Mult de tot . Imi place si cum arata . Si cum joaca . Dar deja am ajuns la saturatie cu FGSN . Il astept in alt proiect . kiss Oricat va fi nevoie . 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 25 Mai 2012, 7:56 pm

victorelalove a scris:
Da. Imi place Engin . Mult de tot . Imi place si cum arata . Si cum joaca . Dar deja am ajuns la saturatie cu FGSN . Il astept in alt proiect . kiss Oricat va fi nevoie . 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 1007734117 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 1007734117 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2321791705
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 25 Mai 2012, 8:00 pm

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 5.Suskunlar ~~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum