Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+2
victorelalove
DENISA
6 participanți

Pagina 22 din 39 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Urmatorul

In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:02 pm

victorelalove a scris:

Dar de ce o tine Engin pe Beren asa in brate ?

sa nu-i cada bretele!! a ajutat-o mult ca se cunosc de mici, de acum 8 ani. atata a ajutat-o ca si-a stricat cafura si s-a incalzit si si-a facut vant cu mainile.

victorelalove a scris:
Da . I-am vazut de multe ori impreuna .
Dar cred ca asta se datoreaza faptului ca Mustafa nu prea stie pe nimeni in Turcia . "Se agata" si el de colegi .
Dar Mukka este cu vreo 12 ani mai in varsta ca el . Smile

tocmai de aceea. gaina batrana face ciorba buna, numai daca morcovul esta tanar. ai deja reteta de succes. sigur mukko nu e gaina batrana, e dromadera batrana oportunista dar morcovul e tanar.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:04 pm

michiper68 a scris:

sa nu-i cada bretele!! a ajutat-o mult ca se cunosc de mici, de acum 8 ani. atata a ajutat-o ca si-a stricat cafura si s-a incalzit si si-a facut vant cu mainile.
Da . Smile Asa este cand te cunosti de mic . Te iei in brate ... te incalzesti . Iti refac aia coafura . Smile
Nu vreau sa o ia asa in brate . 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:08 pm

victorelalove a scris:
Da . Smile Asa este cand te cunosti de mic . Te iei in brate ... te incalzesti . Iti refac aia coafura . Smile
Nu vreau sa o ia asa in brate . 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 2743637754

pai s-au saturat si ei de asteptat. daca ece le da priviri la lustra au inceput ei sa se ,,ajute''
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:15 pm

michiper68 a scris:

pai s-au saturat si ei de asteptat. daca ece le da priviri la lustra au inceput ei sa se ,,ajute''
Eeeeee ... sa nu-si strice si ei prietenia . Prietenie rar gasesti . kiss
Ma intreb cum de pot fi prieteni de atat timp ? Eu nu am reusit niciodata sa fiu prietena cu un barbat .
Sa ne spuna si noua secretul .





A facut Engin accident cu masina ? sad

this is from ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI


Merhaba sevgılı arkadaslar ; Sımdı gercek olmayan bır haber geldı Soıe Engın Akyurek'ın kaza gecırdıgını bır sıteden duyurdu dıye oyle bırsey yok... Allah korusun.... Engın bey gayet ıyı kaza felan oldugu yok kım nereden nasıl yazıyor bılmıyoruz fakat baya bı uydurmus stupid).... Bır haber duysak bı sıteden degıl Sayfamızda sızınle paylasırdık... Yalan haber oyle bırsey yok bazı Arkadaslarımız ınanmıs panık olmuslar :)... Gayet ıyı trafık kazası Allah yazdıysa bozsun.... Aklınıza kotu seyler getırmeyın.. Soıe'de boyle bırseye sasırmıs durumda... :)
Sayfamızda yazılmayan haberlere Soıe yazdı vs.denılıyorsa ınanmayın...
'Elosh...
I think it says that Engin had an accident, or thet some site said he had an accident.
I am not sure though, GT sucks as always, I am waiting for arab FB fan pages to translate.
But I think also that it was a car accident and that he's ok : (
I am really worried.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:17 pm

Dear friends, we have heard some fake news which were claimed that Soie told. The news is about Engin, he had an accident. It's NOT true. He is fine , there isn't an accident. Please don't believe in the news that is not written in our page by Soie. If Soie wants to give news about Engin, she firstly write in this page. Some people give fake news as if Soie told, please don't believe in them, thanks....







si in timpul serialului asi au scris ca murat a avut un accident cand se ducea la patiserie... se plictisesc fanii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:19 pm

michiper68 a scris: please don't believe in them, thanks....
Mersic . kiss kiss kiss Imi venea sa Crying or Very sad ... si ma durea si inima . sad

Uffffffffffff ... uite si tu cum tin la el . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:25 pm

si eu la fel am patit atunci. si nu existau decat doua siteuri in engleza.


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 R70qcx

nenea avocat se plictiseste.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:25 pm

michiper68 a scris:si eu la fel am patit atunci. si nu existau decat doua siteuri in engleza.
Ce glume de 2 lei .
Ce m-am suparat . stupid Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:30 pm

victorelalove a scris:
Ce glume de 2 lei .
Ce m-am suparat . stupid Exclamation

eu m-am mai linistit dupa ce ece a zis ca engin va mai lucra cu ay yapim. acum daca si beren pleaca nu prea mai are actori fideli ay yapim. se intoarce kenan dar nu e suficient. desi eu nu pun mare baza pe ce zice ece, e titusi optimistic mesajul ei
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:33 pm

michiper68 a scris:

eu m-am mai linistit dupa ce ece a zis ca engin va mai lucra cu ay yapim. acum daca si beren pleaca nu prea mai are actori fideli ay yapim. se intoarce kenan dar nu e suficient. desi eu nu pun mare baza pe ce zice ece, e titusi optimistic mesajul ei
Stai sa-mi mai revin din sock . Crying or Very sad Bine ca nu a patit nimic 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 244732 ... dar si glumele astea chiar ca nu le inteleg .
Pai eu ma gandesc ca Ece nu spunea ea de capul ei ce crede . Poate ca i-au dat sefii liber sa spuna .
Dar cred ca pana la urma Engin ramane la Ay Yapim . Pare ca se intelege cu ei . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:34 pm

victorelalove a scris:
Stai sa-mi mai revin din sock . Crying or Very sad Bine ca nu a patit nimic 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 244732 ... dar si glumele astea chiar ca nu le inteleg .
Pai eu ma gandesc ca Ece nu spunea ea de capul ei ce crede . Poate ca i-au dat sefii liber sa spuna .
Dar cred ca pana la urma Engin ramane la Ay Yapim . Pare ca se inelege cu ei . kiss

ar fi superrrr!!! abia astept sa il vad din nou.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:36 pm

michiper68 a scris:

ar fi superrrr!!! abia astept sa il vad din nou.
Si eu . Spunea ieri o fana ca poate sa aibe si rol de criminal in serie . Tot l-ar iubi ... Smile Smile Smile Sa nu citeasca Engin postari asa de ciudate .
Sa-si mai ia un rol de amorez ... apoi se poate indrepta si spre ceva gen BBO ... CA PERSONAJ . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:37 pm

m-am intalnit cu fanii spanioli. la unirii. cantau. sau racneau. si la metrou anuntau in spaniola ce metrou trebuie sa ia si cate statii . veneau din centrul vechi. acolo unde e berea ieftina si femeile frumoase. sau femeile ieftine si berea frumoasa....ceva pe acolo,
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:38 pm

victorelalove a scris:
Si eu . Spunea ieri o fana ca poate sa aibe si rol de criminal in serie . Tot l-ar iubi ... Smile Smile Smile Sa nu citeasca Engin postari asa de ciudate .
Sa-si mai ia un rol de amorez ... apoi se poate indrepta si spre ceva gen BBO ... CA PERSONAJ . kiss

orice numai drama psiho-criminalo-de ucigas in serie sa nu-si ia. ca nu vom putea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:38 pm

michiper68 a scris:

ar fi superrrr!!! abia astept sa il vad din nou.

Ince ceva . Eu cred ca Engin este perfect si ca om pentru astia de la Ay Yapim , care par a fi cu dictatura . La Engin nici nu trebuie sa se roage prea mult sa-si tina viata privata departe de public . Smile Smile Smile Asta este iar un motiv pentru care isi vor dori sa-l tina la ei .
Vom vedea ...dar si pe mine tanti Ece cu mesajul ei m-a bucurat .
Pare ca stie tanti ce spune . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 09 Mai 2012, 9:38 pm

BUNA FETELE !!!! kiss

ce de vesti !..... ramane ,nu ramane Enginu la AY ,pleaca Beren in America cu cantaciosul ?

VIC ai reusit sa descarci ep 73 ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:39 pm

michiper68 a scris:m-am intalnit cu fanii spanioli. la unirii. cantau. sau racneau. si la metrou anuntau in spaniola ce metrou trebuie sa ia si cate statii . veneau din centrul vechi. acolo unde e berea ieftina si femeile frumoase. sau femeile ieftine si berea frumoasa....ceva pe acolo,

Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:40 pm

dubaisport a scris:BUNA FETELE !!!! kiss

ce de vesti !..... ramane ,nu ramane Enginu la AY ,pleaca Beren in America cu cantaciosul ?

VIC ai reusit sa descarci ep 73 ?

Nu am reusit . kiss
Dar sunt inca in stare de ock ...dupa ce facura unii o gluma cum ca Engin ar fi avut accident de masina . sad sad sad

Eu cred ca ramane cu ei ...si mai cred ca au si rol pentru el . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:41 pm

michiper68 a scris:

orice numai drama psiho-criminalo-de ucigas in serie sa nu-si ia. ca nu vom putea.
Pai o vrea si el acum un rol in care sa se tina femeia dupa el ... Nu-i asa ?
Ca el mereu nu a avut noroc in dragoste ... pe cine a iubit , a fost vai si-amar de inima lui . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 09 Mai 2012, 9:44 pm

sunt si eu pe aici ,mai am un document de terminat

am citit Vic despre accident ...glume proaste !!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:44 pm

victorelalove a scris:

Nu am reusit . kiss
Dar sunt inca in stare de ock ...dupa ce facura unii o gluma cum ca Engin ar fi avut accident de masina . sad sad sad

Eu cred ca ramane cu ei ...si mai cred ca au si rol pentru el . kiss

posibil sa ramana cu echipa, cu hilara si tehnicii. ceea ce ar fi avantajos. si la parai s-ar simti si la conditiile de munca. am insa un mic dubiu...ay yapim ar fi anuntat pana acum. la beren, inca nu se terminase ask i memnu si ei au anuntat ca vor avea proiect nou cu beren.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:45 pm

dubaisport a scris:

am citit Vic despre accident ...glume proaste !!
Da . Chiar ca nu-i inteleg . Cat de bine s-or simti gandindu-se la ce au facut . stupid
Lume nebuna . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:46 pm

victorelalove a scris:
Pai o vrea si el acum un rol in care sa se tina femeia dupa el ... Nu-i asa ?
Ca el mereu nu a avut noroc in dragoste ... pe cine a iubit , a fost vai si-amar de inima lui . stupid

grecoaicele au postat pt kenan imirzaliogu - urmatorul serial va fi un succes dar viata lui sentimentala va fi un haos... pt engin nu au facut astrograma? nu au ghicit in glob? in ghioc? in cafea?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 9:48 pm

arda turan e in bucuresti? alt turc nu a venit?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:48 pm

michiper68 a scris:

posibil sa ramana cu echipa, cu hilara si tehnicii. ceea ce ar fi avantajos. si la parai s-ar simti si la conditiile de munca. am insa un mic dubiu...ay yapim ar fi anuntat pana acum. la beren, inca nu se terminase ask i memnu si ei au anuntat ca vor avea proiect nou cu beren.
Vom vedea .
Poate ca tine si de subiectul serialului FGSN . Deja fanii lui Engin ar visa la altceva ... eu una cred ca asa as face . M-as gandi cam ce si cum .
Sau poate ca nu mai sta cu ei ... si inca nu poate sa spuna ce va face .

Ask i memnu avea final tragic ...poate si de asta au spus de noul proiect al Berenei .
Cine stie ce planuri au ei . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 39 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum