Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 8:47 pm

Deci pe Khushi a tradat-o prietenul ei cel mai bun...Laxmiji!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta eu ma apuc de tradus. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 9:19 pm

Akash: Ce? Payal, tu ai încuiat dulapul?
Payal: Eu doar...
Bubbly: Nu mi-ai spus tu să mă ascund în spatele oricărei uși? Așa că m-am ascuns în dulap.
Payal: Dar Bubbly...
Manorama: Iar tu, fără să te gândești, ai închis dulapul? Cum îndrăznești să încui un copil?
Anjali: Mătușa, Payal a venit aici doar ca să pună hainele.
Nani: Da Manorama. Și cum să fi știut Payal că Bubbly se ascunde înăuntru?
Akash: Dar bunico, cineva trebuie să fie atent când sunt copii în casă. Payal, ar fi trebuit să verifici o dată. (Ești fiul lui maică-ta 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754 , biata Payal s-a înșelat cu tine).
Un copil mic a rămas închis în dulap, dacă s-ar fi sufocat?
Anjali: Ajunge Akash! Nu e cazul pentru atâta îngrijorare. Bubbly e bine acum. Nu e de nici un folos să înrăutățeși situația.
Nani: Da Akash... sunt destul de sigură că Payal va fi mai atentă cu copilul de acum înainte. Nu-i așa dragă?
Payal: Da.
Nani: Iar tu... tu, după asta ar trebui să fii mai atentă unde te ascunzi. Ai înțeles dragă?
Akash: Haide iubita. Să mergem.

Khushi: Medicamentele lui Arnav! Cumnata! Cumnata!
Anjali: Ce s-a întâmplat Khushiji?
Khushi: Arnav a uitat să-și ia medicamentele, cumnata.
Anjali: Nu Khushiji, și-a luat medicamentele cu el. Am verificat eu însămi. De fapt, el are o cutie specială pentru medicamente când călătorește. Nu te îngrijora. El trebuie să fie perfect în regulă.
Khushi: Bine. Îl voi suna și-l voi întreba.
Anjali: Khushiji, acum se află în avion. Probabil a închis telefonul. Apropo. Sper că ăsta nu e doar un pretext pentru a vorbi cu Arnav. Mai exact, ce vrei să vorbești cu el? Ce s-a întâmplat Khushiji?
Khushi: Dacă ar fi plecat puțin mai târziu, atunci ce-ar fi pierdut? Cel puțin ar fi trebuit să-mi dea șansa să spun și partea mea/adevărul meu. L-am rugat de atâtea ori să aștepte și să mă asculte măcar o dată. Am încercat atât de mult să-i spun adevărul.
Anjali: De ce te-ai oprit Khushiji? Spune-mi. Știu ce voiai să discuți cu Arnav. Și știu și de ce ai vrut să-l oprești. Dar în acestă problemă, nimeni nu-i poate spune nimic lui Arnav și nici nu-l poate opri. Pentru că va face ce crede că e corect. Dacă ar fi vrut să te asculte pe tine atunci nu m-ar fi ascultat pe mine? Dar dacă ar fi putut să înțeleagă ce vreau să-i spun atunci ar fi înțeles de mult. Am încercat de multe ori să-l fac să înțeleagă că, să plece de ziua mamei nu-i va aduce nici o ușurare. Despre asta voiai să vorbești cu Arnav? Înțeleg că probabil ești îngrijorată. Dar stai liniștită, este bine. Mă gândesc că dacă Arnav ar putea să ne vadă în acest moment, știi ce ar fi spus? Că sora lui, care se îngrijorează pentru tot, spune ea însăși asta.
Khushi: Iartă-mă cumnata. N-am vrut să te rănesc.
Anjali: Nu Khushiji. Nu-i nimic, nu te îngrijora. Nu voi mai vorbi cu nimeni despre asta. Voi ține secret și nu-i voi spune nici măcar lui Arnav că ai fost atât de speriată după ce a plecat. Arnav se va întoarce curând.


Khushi: Unde e ghiveciul în care... Oare am pus documentele în altă parte? Nu. Gândește-te Khushi, gândește-te! Ce-ai făcut? Am pus hârtiile într-o pungă de plastic. Și apoi am pus punga într-un ghiveci. Și atunci, unde a dispărut?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Lun 14 Mai 2012, 10:22 pm, editata de 4 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 14 Mai 2012, 9:29 pm

Fete dragi stiti cum se numesc gogoselele alea de le infulecau G&K cu pofta..... ? .....si cu ce sunt umplute
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 9:36 pm

tiberici a scris:Fete dragi stiti cum se numesc gogoselele alea de le infulecau G&K cu pofta..... ? .....si cu ce sunt umplute
golgappe sau panipuri. Cu cartofi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 14 Mai 2012, 9:37 pm

narcisa a scris:
golgappe sau panipuri. Cu cartofi.

kiss kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 9:46 pm

Mama cred ca o sa visez si la noapte numele Bubbly!Hik! 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754 Toti o cautau frate si o strigau disperati.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 14 Mai 2012, 9:47 pm

fetelee vedeti k a postat Alexa Geet :X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:11 pm

narcisa a scris:
Și eu.


kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:13 pm

Mai dar chiar nimeni nu se intreaba ce cauta ea in dulap cand doar nimeni nu ia spus sa se ascunda acolo.Pe ea de ce nu o intreaba nimic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:15 pm

Iar Khushi n-a mai primt telefonul din London sa-i spuna ca Chote n-a mai ajuns la destinatie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:19 pm

Pt. O clipa am crezut ca Anjali stie despre ce ar vrea Khushi sa-i spuna lui Chote ca ati vazut ce repede s-a ridicat din poala ei. Smile Am zis gata...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:24 pm

Cine o fi noul personaj care intra in casa Raizada?Are legatura cu cine?Arnav sau Shyam sau chiar Khushi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 10:28 pm

iulianagl a scris:Iar Khushi n-a mai primt telefonul din London sa-i spuna ca Chote n-a mai ajuns la destinatie.
Probabil mâine sau poimâine află că a dispărut.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:31 pm

narcisa a scris: Probabil mâine sau poimâine află că a dispărut.

Ha!Dar ai vazut ce intorsatura o sa ne aduca la 360 de grade maxim.Cica Arnav a facut toate astea sa vada ce face Khushi si Shyam. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:34 pm



Ce-mi place cand spune Bas Sanaya, bas! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 10:35 pm

iulianagl a scris:

Ha!Dar ai vazut ce intorsatura o sa ne aduca la 360 de grade maxim.Cica Arnav a facut toate astea sa vada ce face Khushi si Shyam. Smile
Eu nu cred dar putem să punem un pariu. Smile
Cu un lucru sunt de acord din acel articol. Voi preziceți și noi vom avea grijă să nu se întâmple.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 10:36 pm

Unde o fi dispărut Miha?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:38 pm

narcisa a scris:Unde o fi dispărut Miha?

Examene.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:39 pm

narcisa a scris:
Eu nu cred dar putem să punem un pariu. Smile
Cu un lucru sunt de acord din acel articol. Voi preziceți și noi vom avea grijă să nu se întâmple.


Mi-ar placea sa fie asa dar cine stie vedem noi.Dar ai vazut ca si Akash a inceput cu what?


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 6:33 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 10:42 pm

iulianagl a scris:[flash(425,350)].com/v/U2v30OR1Jgk[/flash]

Ce-mi place cand spune Bas Sanaya, bas! Smile
Ai dreptate. Îmi place și ultima imagine din dansul lor, amândoi râd atât de frumos. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:44 pm

narcisa a scris:
Ai dreptate. Îmi place și ultima imagine din dansul lor, amândoi râd atât de frumos. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516

Stiu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 Ce parere ai de Bubblya?M-a inebunit numele asta in seara asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 14 Mai 2012, 10:52 pm

iulianagl a scris:

Stiu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 Ce parere ai de Bubblya?M-a inebunit numele asta in seara asta.
Bine c-au îmbrăcat-o în negru, pare mai slabă. Are un rol foarte enervant dar e și urâțică chiar să fi avut alt rol. Nu-mi place. I-au dat liber Manoramei și au pus o altă scorpie să-i facă viața grea lui Payal. Destul n-o suporta soacra, acum trebuie să se mai lupte și cu Akash. Bietele surori n-au viață bună în casa Raizada. Poate mai vedem niște scene frumoase între surori dacă tot nu e Arnav. Poate e cazul să afle și Payal de ce s-a măritat Khushi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 14 Mai 2012, 10:54 pm

iulianagl a scris:

Stiu. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 283516 Ce parere ai de Bubblya?M-a inebunit numele asta in seara asta.

E o umflatica foarte alintata care ar trebui pedepsita...... tinuta la colt pe coji de nuca.....pt ca se baga in treaba oamenilor mari 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 2743637754..... M-a enervat cu nervii fetita asta....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 14 Mai 2012, 10:54 pm

narcisa a scris:
Bine c-au îmbrăcat-o în negru, pare mai slabă. Are un rol foarte enervant dar e și urâțică chiar să fi avut alt rol. Nu-mi place. I-au dat liber Manoramei și au pus o altă scorpie să-i facă viața grea lui Payal. Destul n-o suporta soacra, acum trebuie să se mai lupte și cu Akash. Bietele surori n-au viață bună în casa Raizada. Poate mai vedem niște scene frumoase între surori dacă tot nu e Arnav. Poate e cazul să afle și Payal de ce s-a măritat Khushi.


Zici ca e mayasha. Smile Si sper sa si o ajute ca Khushi mereu a stat alaturi de Payal, mereu a protejat-o pe Payal, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 38 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum