Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Alexa20
Admin_dea05
petronela
iulianagl
tiberici
narcisa
11 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Iun 2012, 11:41 pm

Noapte buna kiss 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 22 Iun 2012, 1:00 am

Noapte buna fetelor!

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Th_ak19
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 7:23 am

Skumpyk86 a scris:Iuli se pare ca in acel medalion lui Shyam e usb dar ce contine 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 1450537109 ...sper sa fie ceva important sa evolueze povestea cat de cat...10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 181353_319205618163771_903529870_n

Buna dimineata deci e un stic cred ca in el are toate secretele lui.Well done!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Iun 2012, 7:50 am

Dragalaselor buna dimineata...o zi racoroasa cu mult spor si ajutor kiss kiss kiss

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Coffeewithme-1GLv0-16L-normal
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 8:01 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata...o zi racoroasa cu mult spor si ajutor kiss kiss kiss


Buna. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 10:06 am

iulianagl a scris:

Buna dimineata deci e un stic cred ca in el are toate secretele lui.Well done!!
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 244732 asa as vrea si eu ...sa fie ceva important sa poata folosi ei.dar nu imi fac mari sperante ca sa nu cad de pe norisor...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 10:10 am

Skumpyk86 a scris:
10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 244732 asa as vrea si eu ...sa fie ceva important sa poata folosi ei.dar nu imi fac mari sperante ca sa nu cad de pe norisor...

Cred ca asa ar trebui sa fac si eu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 10:11 am

Acum ies ne auzim mai tarziu.Ca asta mic vrea in oras si stii ce mi-a spus sa plecam acum ca sa nu-l duc pe pocaiala(cocaiala). Smile 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 10:18 am

iulianagl a scris:

Cred ca asa ar trebui sa fac si eu. kiss
Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 10:19 am

iulianagl a scris:Acum ies ne auzim mai tarziu.Ca asta mic vrea in oras si stii ce mi-a spus sa plecam acum ca sa nu-l duc pe pocaiala(cocaiala). Smile 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656

Ok.mai stau si eu un pic si ma pegatesc sa plec la cursuri ..si am un chef 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 720534
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 10:21 am

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 167278_10150150721260760_1575177_n
Credit:pagina lui de facebook
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 12:44 pm

Iar s-a amanat venirea lui Barun la filmari permanent..dupa 26 iunie revine...


Un nou promo filmat azi:


Khushi merge in locul unde e Arnav rapit si il cauta pe Arnav..il striga Arnavji, Arnavji...
In sfarsit il vede si Arnav deasemenea o vede pe Khushi...Se imbratiseaza unul pe celalant si Crying or Very sad...


deci promo inseamna Khushi il salveaza pe Arnav... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 22 Iun 2012, 1:13 pm

Skumpyk86 a scris:
Credit:pagina lui de facebook
Ce caricatura de om! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 131747
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Iun 2012, 1:21 pm

Skumpyk86 a scris:Iar s-a amanat venirea lui Barun la filmari permanent..dupa 26 iunie revine...


Un nou promo filmat azi:


Khushi merge in locul unde e Arnav rapit si il cauta pe Arnav..il striga Arnavji, Arnavji...
In sfarsit il vede si Arnav deasemenea o vede pe Khushi...Se imbratiseaza unul pe celalant si Crying or Very sad...


deci promo inseamna Khushi il salveaza pe Arnav... 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 244732

De nu au lungit rapirea asta, de m-am plictisit eu. Deci pan al urma cate luni de casatorie au trecut pana acum. O luam dupa calendarul nostru, sau dupa calendarul la CV ? Ma ia durerea de cap cu neintelegerile lor. Ei nu stiu ce inseamna love ? 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2052581438 La ei in viata nu s-a inventat love ? Doar misunderstands ? 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2052581438 Cu gandul la Arnav si Khushi pe un norisor, o sa inceapa coafoarele sa se imbogateasca. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 1277180396 Hello ! Hy ! Bye Bye ! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 3070588432
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 1:26 pm

Admin_dea05 a scris:Ce caricatura de om! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 131747
Smile forta.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 1:34 pm

Alexa20 a scris:

De nu au lungit rapirea asta, de m-am plictisit eu. Deci pan al urma cate luni de casatorie au trecut pana acum. O luam dupa calendarul nostru, sau dupa calendarul la CV ? Ma ia durerea de cap cu neintelegerile lor. Ei nu stiu ce inseamna love ? 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2052581438 La ei in viata nu s-a inventat love ? Doar misunderstands ? 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2052581438 Cu gandul la Arnav si Khushi pe un norisor, o sa inceapa coafoarele sa se imbogateasca. 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 1277180396 Hello ! Hy ! Bye Bye ! 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 3070588432

daca ne luam dupa calendarul nostru pe 13-14 iulie facem 5 luni..tin minte ca era discuti la ei si zn ca zis ca nu o sa fie 6 luni reale..atunci am intrebat nu vor fii 6 luni fara o zi?? Smile
Au lungit si cu casatoria si rapirea se plictiseste omul si trebuie sa recunosc ca Sanaya si ceilanti colegi au facut o treaba super fara Barun..

dar lungirea actiuni,trec de la una la alta etc a ajuns sa ma plictiseasca si am ajuns sa nu ma mai "impresioneze" daca afla Arnav adevarul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Iun 2012, 2:04 pm

Skumpyk86 a scris:

daca ne luam dupa calendarul nostru pe 13-14 iulie facem 5 luni..tin minte ca era discuti la ei si zn ca zis ca nu o sa fie 6 luni reale..atunci am intrebat nu vor fii 6 luni fara o zi?? Smile
Au lungit si cu casatoria si rapirea se plictiseste omul si trebuie sa recunosc ca Sanaya si ceilanti colegi au facut o treaba super fara Barun..

dar lungirea actiuni,trec de la una la alta etc a ajuns sa ma plictiseasca si am ajuns sa nu ma mai "impresioneze" daca afla Arnav adevarul...

Exact, ai perfecta dreptate. Dar cu toate astea Atat Sanaya, colegi din film dar si regizosul si scenaristul au facut o treaba buna cat a lipsit Barun. I-au mascat bine plecarea. Cred insa, ca daca nimeni nu afla de plecarea lui, numai ne enrva atat disparitia lui. Dar totusi, vreau sa reapara in film, ma enerveaza sa o vad doar pe Khushi cum se lupta cu toata situatia.
Acum, cat de cat s-au mai linistit apele intre Arnav si Khushi, iar dar dupa asta ori apare o noua neintelegere intre ei daca ii zice Shyam ca a fost planul lui si a lui Khushi, ori trebuie sa iasa Anjali in fata cu ceva, ca de e prea in umbra. In fine, vom trai si vom vedea.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 22 Iun 2012, 2:30 pm

Alexa20 a scris:

Exact, ai perfecta dreptate. Dar cu toate astea Atat Sanaya, colegi din film dar si regizosul si scenaristul au facut o treaba buna cat a lipsit Barun. I-au mascat bine plecarea. Cred insa, ca daca nimeni nu afla de plecarea lui, numai ne enrva atat disparitia lui. Dar totusi, vreau sa reapara in film, ma enerveaza sa o vad doar pe Khushi cum se lupta cu toata situatia.
Acum, cat de cat s-au mai linistit apele intre Arnav si Khushi, iar dar dupa asta ori apare o noua neintelegere intre ei daca ii zice Shyam ca a fost planul lui si a lui Khushi, ori trebuie sa iasa Anjali in fata cu ceva, ca de e prea in umbra. In fine, vom trai si vom vedea.


Poate nu se enervau dar cred ca existau multe discuti ca vrea sa renunte pentru ca il vedeau mai rar etc..Eu sincer pentru ei doi ma uit la serial..demulte ori nici nu am rabdare sa ma uit la celelante persoanje si mai derulez (vad ep intreg la ty) si m-am saturat sa astept ca poate apare sau nu Arnav iar pe Khushi sa alerge dupa info sa il gaseasca.

Am asteptat ata de mult ca sa e afle adevarul si sa fie si ei un cuplu sa vad momente frumoase intre ei dar nu cu indoieli etc incat m-am saturat si am ajuns sa imi fie indiferent daca afla sau nu ca oricum pentru mine nu mai are efectul acela de la inceput cand o "tortura" sa zic asa...

Nu spun sa fie tot serialul numai momente frumoase ca se plictiseste omul..dar si de drama se plictiseste,satura..Ar trebui sa fie din toate cate un pic drama romantism comedie dar nu date in exces..

Acum ies ..plec la facultate..am cursuri de pregatire pentru licenta la management....of ce caldura e si in Bucuresti... kiss 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 22 Iun 2012, 2:38 pm

Skumpyk86 a scris:


Poate nu se enervau dar cred ca existau multe discuti ca vrea sa renunte pentru ca il vedeau mai rar etc..Eu sincer pentru ei doi ma uit la serial..demulte ori nici nu am rabdare sa ma uit la celelante persoanje si mai derulez (vad ep intreg la ty) si m-am saturat sa astept ca poate apare sau nu Arnav iar pe Khushi sa alerge dupa info sa il gaseasca.

Am asteptat ata de mult ca sa e afle adevarul si sa fie si ei un cuplu sa vad momente frumoase intre ei dar nu cu indoieli etc incat m-am saturat si am ajuns sa imi fie indiferent daca afla sau nu ca oricum pentru mine nu mai are efectul acela de la inceput cand o "tortura" sa zic asa...

Nu spun sa fie tot serialul numai momente frumoase ca se plictiseste omul..dar si de drama se plictiseste,satura..Ar trebui sa fie din toate cate un pic drama romantism comedie dar nu date in exces..

Acum ies ..plec la facultate..am cursuri de pregatire pentru licenta la management....of ce caldura e si in Bucuresti... kiss 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656

Spor la cursuri. Da estye foarte cald in Bucuresti. Eu am iesit putin in curte si am murit de cald. Si crede-ma ca stiu cat de placut este sa mergi prin caldura asta de afara, la cursuri sau la examene. Este foarte aiurea, nici numai ai chef. Smile Smile Eu acum ar trebui sa invat pentru examenulde maine, dar imi este un somnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sad sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Iun 2012, 5:08 pm

Bonjur dragalaselor!Iuliana te rog tradu si mie ce vrea sa spuna aici..

a funny n satisfying incident that took place at my house a few mins ago. my mom has come to stay with me for a few days n when i was watching specimen interview on sbb she suddenly said "my god her eyes r so horrible!! daayen lagti hai" then i told that she is yash's wife (yash bcoz she is a rergular viewer of PV). n then d horrified look that she had on her face...... she was like "thats not possible... u r kidding me!!!!!" i said mom its true n thats d tragedy of gc's life!!!!!! but i m so happy that v maaneetians/gurtians r not d only ppl who feel that speciman is no match for r darling gc....


lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 5:21 pm

lica54 a scris:Bonjur dragalaselor!Iuliana te rog tradu si mie ce vrea sa spuna aici..

a funny n satisfying incident that took place at my house a few mins ago. my mom has come to stay with me for a few days n when i was watching specimen interview on sbb she suddenly said "my god her eyes r so horrible!! daayen lagti hai" then i told that she is yash's wife (yash bcoz she is a rergular viewer of PV). n then d horrified look that she had on her face...... she was like "thats not possible... u r kidding me!!!!!" i said mom its true n thats d tragedy of gc's life!!!!!! but i m so happy that v maaneetians/gurtians r not d only ppl who feel that speciman is no match for r darling gc....




UN incident amuzant si satisfacator care a avut loc in casa mea acum cateva minute in urma. Mama mea a venit să stea cu mine pentru câteva zile, si atunci când ne-am uitam la interviul model pe SBB ea brusc a spus: "Dumnezeul meu, ochii ei sunt atât de oribili! daayen lagti Hai", apoi i-am spus că ea este soţia Yash lui (Yash pentru ca ea este un telespectator rergular PV). Iar apoi a facut o fata ingrozita ...... ea a spus ca " asta nu e posibil ... tu-ti baţi joc de mine!" I-am spus mama, asta este adevărata tragedie a vietii lui GC!!! Dar sunt atât de fericita că maaneetians / gurtians nu sunt numai oameni care simt că un specimen nu se potriveste cu dragul nostru GC.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 5:22 pm

Dadi este vorba despre PUnar, nu? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 5:36 pm

Ce istet Shyam sa tina chestiuta aia intr-un pandativ. Smile Dar sa vezi cand n-o mao gasi-o o sa fie vai si amar de Khuhsi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Iun 2012, 5:42 pm

Frate astia ma face sa-mi stea inima in loc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 22 Iun 2012, 5:46 pm

iulianagl a scris:Dadi este vorba despre PUnar, nu? Smile

Da si banuesc ca nu lea placut de Kratica ca partenera a lui Gurmeet..de a spus ca este tragedia veti lui...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 10.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum