Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 8:41 am

Alexa20 a scris:

Exact ! Are ce are numai cu Garima. Cred ca este o poveste, care nici macar Shashi nu o cunoaste. O alta enigma. Dupa ce am stat 300 de episoade sa aflam cum au murit parintii lui Arnav, avum a aparut o noua enigma. Ce legatura are Garima, cu trecutul lui Dadi ? Smile Smile

Smile Smile Nu vezi ca ne coace ca pe vinete.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 17 Aug 2012, 8:45 am

iulianagl a scris:

Smile Smile Nu vezi ca ne coace ca pe vinete.

Cred ca am obosit sa fac supozitii, acum astept episodul ca atare. Cel putin vad si o secventa dragutza intre Arnav si Khushi. Restul e "Cancan" Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 8:47 am

Alexa20 a scris:

Cred ca am obosit sa fac supozitii, acum astept episodul ca atare. Cel putin vad si o secventa dragutza intre Arnav si Khushi. Restul e "Cancan" Smile Smile


Smile Mie una nu-mi place cum procedeaza creativii nu inteleg de ce atata suspans si ma rog pentru ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 17 Aug 2012, 8:47 am

buna dimi!Superb episodul de ieri.Eu nu ma mai gandesc la povestea in sine a serialului .... sunt fara stres ....urmaresc jocul actoricesc al celor doi 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 .V-am facut si capturi din ep dar nu pot sa le urc momentan ,se lucreaza pe photobucket si nu ma lasa sa le pun 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754
Parca vad ca vom avea un sok in episoadele urmatoare Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 10:31 am

Miha unde esti?Te rog sa aduci vesti bune nu-mi da te rog mari emotii, ca altfel expir si eu ca parintii lui Khushi. Smile kiss Glumesc!O zi buna tuturor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 1:39 pm

iulianagl a scris:Miha unde esti?Te rog sa aduci vesti bune nu-mi da te rog mari emotii, ca altfel expir si eu ca parintii lui Khushi. Smile kiss Glumesc!O zi buna tuturor.

Buna kiss
Noutati nu am gasit prea multe..decat Barun cu "I am a happily married man" si cateva poze pentru ep viitoare..la cat pare de suparat Arnav cred ca nu il vor lua si pe Arnav cu ei la Khushi...dar nu stiu sigur,eu speram sa mearga el ca sigur Dadi va incepe iar cu jignirile...poate fac un miracolo si il ia si pe el Smile
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 426580_494581280571095_893043555_n16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 542413_494581290571094_1569647183_n16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 420142_494581313904425_1310709841_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 3:02 pm

BUna.Mersi Miha eu cred ca el nu sta acasa si ca n-o s-o asculte el pe Dadi mai ales stiind cine este Dadi eu dupa mine zic ca se duce.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 3:06 pm

iulianagl a scris:BUna.Mersi Miha eu cred ca el nu sta acasa si ca n-o s-o asculte el pe Dadi mai ales stiind cine este Dadi eu dupa mine zic ca se duce.

asa as crede si eu dupa cum pare se schima si in pat aoi primste un telefon...cine stie poate se duce si o salveaza pe Khushi... din ghearele lu dadi Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 3:11 pm

Andreea_Miha a scris:

asa as crede si eu dupa cum pare se schima si in pat aoi primste un telefon...cine stie poate se duce si o salveaza pe Khushi... din ghearele lu dadi Smile

Frate ma ia durerea de cap numai cand ma gandesc la episodul de diseara.Sincer ama juns sa ma intreb daca creativii lor daca au sau nu toate tiglele pe cap?Ce fel de drama este asta frate dincolo la Madhu este si mai si.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 3:26 pm

iulianagl a scris:

Frate ma ia durerea de cap numai cand ma gandesc la episodul de diseara.Sincer ama juns sa ma intreb daca creativii lor daca au sau nu toate tiglele pe cap?Ce fel de drama este asta frate dincolo la Madhu este si mai si.

la Madhu nu ma uit si nici nu vreau sa incep prea curand la el sa ma uit ca e suficient cat astept la iss.

Eu sincer nu ma complic nici scenari nimic,astept de la ei..ca ma scutesc de o durere de cap si nu ma ajuta cu nimic daca analizez prefer cu acel timp sa fac alt ceva sau sa ma uit la un alt serial si e mai relaxant..
scenaristi sunt asa imprevizibili ca nu sti la ce sa te astepti..degeaba analizezi ceva ca ei schimba si modifica si fac cum vor si nici nu vor da multe detali ca vor suspasul...si incarca atat de mult povestea...iar mie personal nu imi place aspectul lui Barun din ultimile ep mai ales de ieri pare neangrijit..iar in ep de miercuri si joi nu mi-a placut interpretarea in scenele cu Khushi...parerea mea.
In fine sa vedem ce va fi..dar sibcer nu ma complic..sa faca ce vor ca au stricat serialul prea mult...probleme mereu din ce in ce mai multe si nici o rezolvare...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 3:30 pm

Andreea_Miha a scris:

la Madhu nu ma uit si nici nu vreau sa incep prea curand la el sa ma uit ca e suficient cat astept la iss.

Eu sincer nu ma complic nici scenari nimic,astept de la ei..ca ma scutesc de o durere de cap si nu ma ajuta cu nimic daca analizez prefer cu acel timp sa fac alt ceva sau sa ma uit la un alt serial si e mai relaxant..
scenaristi sunt asa imprevizibili ca nu sti la ce sa te astepti..degeaba analizezi ceva ca ei schimba si modifica si fac cum vor si nici nu vor da multe detali ca vor suspasul...si incarca atat de mult povestea...iar mie personal nu imi place aspectul lui Barun din ultimile ep mai ales de ieri pare neangrijit..iar in ep de miercuri si joi nu mi-a placut interpretarea in scenele cu Khushi...parerea mea.
In fine sa vedem ce va fi..dar sibcer nu ma complic..sa faca ce vor ca au stricat serialul prea mult...probleme mereu din ce in ce mai multe si nici o rezolvare...

Mai bine-si lasa mustata vorba lui NK.Mustata e adevarata. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 3:46 pm

Upcoming Episodes Hint :
1. Arnav and Khushi will not be related,the truth about Arnav's dad will come thru Dadi.
2.Dadi and Garima know each other from the past..just how will be revealed soon.
3.Arshi r not bro and sis dadi will bring out what happened in the past.
4. Dadi is here for a special reason. Yes, Shyam and Dadi are together.
5. Arnav's dad is not a bad person by heart, But he NEVER loved his wife.
6.Arnav and Khushi are NOT relatives. Even Khushi's parents have NOT a role in this act.
7.Khushi is NOT responsible for Arnav's bad past.
8.No Dadi and Shyam do not communicate in Parseltongue.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:06 pm

iulianagl a scris:

Mai bine-si lasa mustata vorba lui NK.Mustata e adevarata. Smile

nu stiu e parerea mea doar.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:08 pm

Andreea_Miha a scris:

nu stiu e parerea mea doar.


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:13 pm

iulianagl a scris:Upcoming Episodes Hint :
1. Arnav and Khushi will not be related,the truth about Arnav's dad will come thru Dadi.
2.Dadi and Garima know each other from the past..just how will be revealed soon.
3.Arshi r not bro and sis dadi will bring out what happened in the past.
4. Dadi is here for a special reason. Yes, Shyam and Dadi are together.
5. Arnav's dad is not a bad person by heart, But he NEVER loved his wife.
6.Arnav and Khushi are NOT relatives. Even Khushi's parents have NOT a role in this act.
7.Khushi is NOT responsible for Arnav's bad past.
8.No Dadi and Shyam do not communicate in Parseltongue.

astea le-am vazut si eu pe twitter...si mai sunt...

Don't forget Garima and Payal. This is WHAT we can tell you for NOW!
NO more HATE or MU tracks!
And Don't forget this too! Arnav-ji is a ANGRY young man. He gets angry so easy!


dar sincer nu le cred...nu cred ca dadeau atata info dintr-o data...poate e scenarile cuiva ...vom vedea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:16 pm

Andreea_Miha a scris:

astea le-am vazut si eu pe twitter...si mai sunt...

Don't forget Garima and Payal. This is WHAT we can tell you for NOW!
NO more HATE or MU tracks!
And Don't forget this too! Arnav-ji is a ANGRY young man. He gets angry so easy!


dar sincer nu le cred...nu cred ca dadeau atata info dintr-o data...poate e scenarile cuiva ...vom vedea...

Am vazut dar astea mi se par cel mai logice de aceea le-am pus.Sincer eu chiar mi-as dori ca KHushi sa fie nevinovata si doar sa intre in mijlocul uraganului din intamplare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:20 pm

iulianagl a scris:

Am vazut dar astea mi se par cel mai logice de aceea le-am pus.Sincer eu chiar mi-as dori ca KHushi sa fie nevinovata si doar sa intre in mijlocul uraganului din intamplare.

Smile ..poate sa se indeplineasca poate nu ..depinde cat de bun scenarist e.... Smile
si de la aceiasi pers..
"Last 2 hints may make YOU confuse! We know that, Can't say so much. Enjoy the re-marriage track. We love you dammit! "

eu astept nu ai cred nimic.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:20 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile ..poate sa se indeplineasca poate nu ..depinde cat de bun scenarist e.... Smile


Asta asa este. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:23 pm

iulianagl a scris:

Asta asa este. Smile

O sa vedem..ca eu le-am citit si m-a interesat sa vad cat de credibili sunt si uni zic ca nu sunt alti da...dar pana la urma sunt si noi fani nu au nici o legatura cu serialul..am vazut ca au si un blog si pun articolele din presa la fel ca si noi si deasta spun ca eu nu prea am incredere...dar depinde paote are matusa la iss Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:25 pm

Andreea_Miha a scris:

O sa vedem..ca eu le-am citit si m-a interesat sa vad cat de credibili sunt si uni zic ca nu sunt alti da...dar pana la urma sunt si noi fani nu au nici o legatura cu serialul..am vazut ca au si un blog si pun articolele din presa la fel ca si noi si deasta spun ca eu nu prea am incredere...dar depinde paote are matusa la iss Smile

Aha deci mai sunt alde Toma Necredinciosul. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:26 pm

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 295130_494581190571104_1593883844_n
Miha este pentru tine, with love!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:28 pm

iulianagl a scris:

Aha deci mai sunt alde Toma Necredinciosul. Smile



tot de la ei
Remember the rain sequence. They have written it but NOT shot it yet. And Kidnapping Track and Daljeet's demand track.

they haven't decided about the new ME.

We got a SOURCE. But they can change as per script value, actor's demands, fans demands. Everything can possible in our show

deci poate fi posibil orice daca nu e asa au schimbat... Smile

Khushi nu cred nici eu ca e vinovata ca era mica dar cineva din fam ei cu fam lui Arnav au avut ceva...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:28 pm

iulianagl a scris:16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 295130_494581190571104_1593883844_n
Miha este pentru tine, with love!!

Ms 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
sa se mai tunda si el sa se ai ingrijeasca un pic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 17 Aug 2012, 4:30 pm

Andreea_Miha a scris:

Ms 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
sa se mai tunda si el sa se ai ingrijeasca un pic...

Pai Miha daca se tunde de ce-l mai trage Khushi? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 17 Aug 2012, 4:32 pm

iulianagl a scris:

Pai Miha daca se tunde de ce-l mai trage Khushi? Smile

Smile da dar ce bine arata in ep care le trad acum Alexa 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
si sa se barbieresca...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum