Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:01 pm

petronela a scris:
Si platonic daca era si tot nu se ducea acasa la Shyam..asa e clar ..said i loved you...but i lied... Smile Smile

Corect. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 10 Sept 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:

Corect. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2364036189
Si acum normal ca n-o sa-mi fie mila de ea daca se despart...n-are decat sa sufere... Smile acum o sa-mi fie mila de ASR..tradat si de sora si de ..iubirea vietii lui... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:06 pm

petronela a scris:
Si acum normal ca n-o sa-mi fie mila de ea daca se despart...n-are decat sa sufere... Smile acum o sa-mi fie mila de ASR..tradat si de sora si de ..iubirea vietii lui... Smile

Exact cum am zis inteleg ca ia inteles problema dar nu trebuia sa se bage.Cea cautat in fund i-o dat cam asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:09 pm

Ia uitati ce spune Di ce teatru joaca.
Di:Sunt bine.Voi nu trebuie sa va face-ti griji de mine.Va rog, sa plecati.So oricum de ce pretindeti ca va ingrijorati de mine?Daca chiar erati ingrijorati de mine, voi m-ati fi ascultat.Voi ati fi facut ce v-am rugat eu sa faceti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 10 Sept 2012, 11:14 pm

iulianagl a scris:

Exact cum am zis inteleg ca ia inteles problema dar nu trebuia sa se bage.Cea cautat in fund i-o dat cam asa ceva.

Doar o vorba sa va spui si eu..... Smile
Facerea de bine.......stiti voi.....
Si ce isi face omul cu mana lui.....lucru manual se cheama....
S-a gandit ea la Arnav putin???? Nu doar la Di...... e s-o iubesca Di acum..... si sa o tina in casa....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 10 Sept 2012, 11:14 pm

iulianagl a scris:Ia uitati ce spune Di ce teatru joaca.
Di:Sunt bine.Voi nu trebuie sa va face-ti griji de mine.Va rog, sa plecati.So oricum de ce pretindeti ca va ingrijorati de mine?Daca chiar erati ingrijorati de mine, voi m-ati fi ascultat.Voi ati fi facut ce v-am rugat eu sa faceti.
Lunatica o sa-l iubeasca pe Shyam pana la sf serialului...si atunci afla si ea cum este el...dar cred ca atunci nici nu mai are importanta...toti sunt destramati, facuti praf ..cine stie daca mai ramane cineva intreg si cu mintea sanatoasa.. Smile nici la ei si nici la noi... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:15 pm

tiberici a scris:

Doar o vorba sa va spui si eu..... Smile
Facerea de bine.......stiti voi.....
Si ce isi face omul cu mana lui.....lucru manual se cheama....
S-a gandit ea la Arnav putin???? Nu doar la Di...... e s-o iubesca Di acum..... si sa o tina in casa....

Pai Chote o sa ramana cu Di iar ea cu Buaji, problema rezolvata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 10 Sept 2012, 11:16 pm

Cu bunatatea ei a dat in prostie...... sunt suparata pe ea.....naiva si impulsiva....ce i-a trecut prin cap aia a facut....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:19 pm

petronela a scris:
Lunatica o sa-l iubeasca pe Shyam pana la sf serialului...si atunci afla si ea cum este el...dar cred ca atunci nici nu mai are importanta...toti sunt destramati, facuti praf ..cine stie daca mai ramane cineva intreg si cu mintea sanatoasa.. Smile nici la ei si nici la noi... Smile Smile

Da tu dar chestia e ca ii face pe toti din casa sa se simta vinovati ce fata a facut Nani cand a spus ea asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 10 Sept 2012, 11:32 pm

iulianagl a scris:

Da tu dar chestia e ca ii face pe toti din casa sa se simta vinovati ce fata a facut Nani cand a spus ea asta.
Astept sa se desparta sa ma uit si eu la film...acum nu ma tenteaza deloc, nici macar povestit ... Smile
Chiar imi pare rau ca au facut praf toata povestea...puteau sa faca multe ep, daca tot vor sa lungeasca, dar nu isi bateau joc de personaje...si actiunea avea cat de cat o logica..si nici nu mai era atata negativism si in film si din partea fanilor..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:34 pm

petronela a scris:
Astept sa se desparta sa ma uit si eu la film...acum nu ma tenteaza deloc, nici macar povestit ... Smile
Chiar imi pare rau ca au facut praf toata povestea...puteau sa faca multe ep, daca tot vor sa lungeasca, dar nu isi bateau joc de personaje...si actiunea avea cat de cat o logica..si nici nu mai era atata negativism si in film si din partea fanilor..

Da asa este si eu sunt dezamaagita ca tot o taraganeaza aiurea cand puteau sa dezvolte altfel lucrurile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 10 Sept 2012, 11:35 pm

iar aacum ca pleaca Payal i-au dat si ei cateva vorbe acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 12:11 am

Gata noapte buna.Maine avem o zi foarte dificila asteptam zdruncineli si zgaltaituri mai ceva ca la un cutremur. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 12:13 am

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Tumblr_ma5h61bknu1rrk77xo1_500 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 7:21 am

Buna dimi. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 11 Sept 2012, 7:24 am

iulianagl a scris:Buna dimi. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750


Buna dimi 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 7:26 am

Alexa20 a scris:


Buna dimi 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 1064687750

Iubita multa bafta si-ti tin pumnii. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 11 Sept 2012, 7:44 am

iulianagl a scris:

Iubita multa bafta si-ti tin pumnii. kiss

Mersi frumos kiss Abia astept sa scap de el. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 7:45 am

Alexa20 a scris:

Mersi frumos kiss Abia astept sa scap de el. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754

Sa dea Domnul sa fie intr-un ceas bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 10:52 am

O zi buna ne auzim mai tarziu.Va las o melodie draguta care mi-ar placea un clip ori cu Arnav si Khuhsi ori cu Madhu si Vivian. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Mar 11 Sept 2012, 11:56 am

iulianagl a scris:O zi buna ne auzim mai tarziu.Va las o melodie draguta care mi-ar placea un clip ori cu Arnav si Khuhsi ori cu Madhu si Vivian. Smile kiss
frumoasa-i melodia
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 12:34 pm

iulianagl a scris:

Exact cum am zis inteleg ca ia inteles problema dar nu trebuia sa se bage.Cea cautat in fund i-o dat cam asa ceva.

Buna..o intelegi?eu nu prea...bine ca facut pentru sora lui Arnav,dar la cum il stie pe Shyam si se pare ca a uitat ca l-a rapit pe Arnav...ea ii aduce un asemenea om langa anjali, eu nu cred ca i-a facut bine...

Si nu am inteles cu ce drept l-a adus fara sa ii spuna din moment ce inca nu e sotia lui Arnav (contract expirat) ...si ea a adus pe cineva in casa lui!Sunt foarte multe de spus..imi pare rau de Arnav,cand facea si el lucrurile bine...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mar 11 Sept 2012, 12:37 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 12:35 pm

Andreea_Miha a scris:

Buna..o intelegi?eu nu prea...bine ca facut pentru sora lui Arnav,dar la cum il stie pe Shyam si se pare ca a uitat ca l-a rapit pe Anrav...ea ii aduce un asemenea om langa eu nu cred ca i-a facut bine...

Si nu am inteles cu ce drept l-a adus fara sa ii spuna din moment ce inca nu e sotia lui Arnav (contract expirat) ...si ea a adus pe cineva in casa lui!Sunt foarte multe de spus..imi pare rau de Arnav,cand facea si el lucrurile bine...

Tocmai a inteles-o atat de bine pe Di ca i la adus pe Shyam fara voia lui Arnav, deci? stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 12:36 pm

Mai MIha ce am ras la KMH ca de atata ras m-a dat in plans. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 12:40 pm

iulianagl a scris:

Tocmai a inteles-o atat de bine pe Di ca i la adus pe Shyam fara voia lui Arnav, deci? stupid
da .d.a a inteles-o de a picat in plasa lor...Anjali Shyam...nu isi ea rostul acolo...daca credea ca e bine trebuia sa vb cu Arnav sa isi spuna parerea nu sa treaca ea la fapte.


e24:
khushi will again put mehendi on her hand coz mehendi on hand faded coz mehendi on her hand faded due to mishappenin wid anjali.n offscreen sanaya said i hav never heard mehendi puttin again coz rituals happen happily in real lyf in evry family
credit:Shru9ti
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum