Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 4:08 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Da, am observat Smile

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 4:41 pm

Salil din Kitany este atat de simpatic. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 4:47 pm

Bună ziua dragelor. Aveți un link pentru ep de vineri, o calitate mai bună că n-am reușit să-l văd și atâta m-ați amețit cu noaptea nunții că nu mai am răbdare să caut link-uri și vreau neapărat să-l văd.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 4:55 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor. Aveți un link pentru ep de vineri, o calitate mai bună că n-am reușit să-l văd și atâta m-ați amețit cu noaptea nunții că nu mai am răbdare să caut link-uri și vreau neapărat să-l văd.

Cum dar acolo unde am tradus nu e link-ul calitate buna?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 4:58 pm

iulianagl a scris:

Cum dar acolo unde am tradus nu e link-ul calitate buna?
Nu se deschide. Am pățit de multe ori în ultimul timp, ori nu se mai deschide linkul, ori e conținut respins ori alte porcării că a devenit o adevărată aventură să mai văd episodul a doua zi după ce a fost difuzat. Am reușit să găsesc un link din bucăți, sper să reușesc să-l văd pe tot.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 4:59 pm

narcisa a scris:Nu se deschide. Am pățit de multe ori în ultimul timp, ori nu se mai deschide linkul, ori e conținut respins ori alte porcării că a devenit o adevărată aventură să mai văd episodul a doua zi după ce a fost difuzat. Am reușit să găsesc un link din bucăți, sper să reușesc să-l văd pe tot.

Hai ca intru si eu sa vad, da? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 5:00 pm

Narcisa uite incearca asta ca la mine merge.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 20 Noi 2012, 8:59 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 5:11 pm

iulianagl a scris:Narcisa uite incearca asta ca la mine merge.
Mulțumesc Iulia, merge bine și văd că și scrisul e clar. De obicei mă uitam în hindi și citeam traducerea ta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 5:23 pm

narcisa a scris:
Mulțumesc Iulia, merge bine și văd că și scrisul e clar. De obicei mă uitam în hindi și citeam traducerea ta.

Pai de cand le-am spus ca se vede naspa si imaginea si scrisul acel tip mi-a ascultat rugamintea si a invceput sa posteze totul ca la carte si de catva timp se vede fain si una si alta ca se vedea scrisul atat de naspa incat imi lua mult timp la traducere si ce m-am gandit hai sa-mi incerc norocul.Vizionare placuta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 5:32 pm

iulianagl a scris:

Pai de cand le-am spus ca se vede naspa si imaginea si scrisul acel tip mi-a ascultat rugamintea si a invceput sa posteze totul ca la carte si de catva timp se vede fain si una si alta ca se vedea scrisul atat de naspa incat imi lua mult timp la traducere si ce m-am gandit hai sa-mi incerc norocul.Vizionare placuta. kiss
N-am mai văzut în engleză de pe vremea când traduceam și eu de aceea nu mai știam cum se vede. A fost foarte frumos episodul, eu una sper să nu fi fost vis, visez eu destul și pentru ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 5:36 pm

narcisa a scris:
N-am mai văzut în engleză de pe vremea când traduceam și eu de aceea nu mai știam cum se vede. A fost foarte frumos episodul, eu una sper să nu fi fost vis, visez eu destul și pentru ei.

Ce nabunatica esti, eu as vrea sa fie vis ca daca o lasa balta in fata altarului asa cum se aude n-as vrea ca el sa-si fi batut joc de ea si atat, adica sa puna mai mult pret pe vorbele lui Dadi decat pe ea ca la urma urmei ea n-are nicio vina iar Dadi putea sa-i spuna mai de mult nu acum tocmai la nunta ca stia asta de mult, nu aflase exact atunci si gata a mers la el sa-i si spuna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 23 Sept 2012, 5:53 pm

Bunjur dragalaselor!Ce mai faceti voi iubitelor Narcisa si Iuliana va 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 dulce...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 5:55 pm

lica54 a scris:Bunjur dragalaselor!Ce mai faceti voi iubitelor Narcisa si Iuliana va 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 dulce...

Si noi pe tine. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 3594945229
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 5:56 pm

iulianagl a scris:

Ce nabunatica esti, eu as vrea sa fie vis ca daca o lasa balta in fata altarului asa cum se aude n-as vrea ca el sa-si fi batut joc de ea si atat, adica sa puna mai mult pret pe vorbele lui Dadi decat pe ea ca la urma urmei ea n-are nicio vina iar Dadi putea sa-i spuna mai de mult nu acum tocmai la nunta ca stia asta de mult, nu aflase exact atunci si gata a mers la el sa-i si spuna.
Dacă a fost real a fost și cu consimțământul lui Khushi deci Arnav nu și-a bătut joc de ea, a fost din dragoste. Dar tare mă tem că a fost doar un vis. Și chiar dacă Arnav va fi 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 o perioadă dragostea care îl leagă de Khushi nu se va sfârși atât de ușor și până la urmă vor fi împreună. Aștept idei frumoase pentru film, oricum sunt destul de optimistă în ceea ce privește urmarea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 5:57 pm

lica54 a scris:Bunjur dragalaselor!Ce mai faceti voi iubitelor Narcisa si Iuliana va 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 dulce...
Bună Dadi. Când nu ne aduci ceva dulce atunci ne dai un pupic dulce. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 5:59 pm

narcisa a scris:
Dacă a fost real a fost și cu consimțământul lui Khushi deci Arnav nu și-a bătut joc de ea, a fost din dragoste. Dar tare mă tem că a fost doar un vis. Și chiar dacă Arnav va fi 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 o perioadă dragostea care îl leagă de Khushi nu se va sfârși atât de ușor și până la urmă vor fi împreună. Aștept idei frumoase pentru film, oricum sunt destul de optimistă în ceea ce privește urmarea.

Da sigur ca a facut-o cu consimtamantul ei ca crede ca o iubeste si intr-adevar o iubeste dar daca o paraseste ea o sa creada ca n-a iubit-o, deci Khushi o sa sufere o deceptie.Si eu tot la fel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:05 pm

iulianagl a scris:

Da sigur ca a facut-o cu consimtamantul ei ca crede ca o iubeste si intr-adevar o iubeste dar daca o paraseste ea o sa creada ca n-a iubit-o, deci Khushi o sa sufere o deceptie.Si eu tot la fel.
Iuli nu mai pune atâta la suflet, e doar un film, în film e posibil orice, eu de asta mă uit că aici se pot întâmpla toate lucrurile nebunești care nu mi-aș dori să se întâmple în realitate. Oricum mi se pare orice fel de scenă cu ei chiar și certuri, suferință, mai bună decât scenele diabolice, pline de venin și răutate cu Shyam și Dadi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 6:06 pm

narcisa a scris:
Iuli nu mai pune atâta la suflet, e doar un film, în film e posibil orice, eu de asta mă uit că aici se pot întâmpla toate lucrurile nebunești care nu mi-aș dori să se întâmple în realitate. Oricum mi se pare orice fel de scenă cu ei chiar și certuri, suferință, mai bună decât scenele diabolice, pline de venin și răutate cu Shyam și Dadi.

Ai dreptate dar mi-ar placea ca Arnav sa nu le faca pe plac celor doi Shaytane. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 23 Sept 2012, 6:08 pm

narcisa a scris:
Bună Dadi. Când nu ne aduci ceva dulce atunci ne dai un pupic dulce. kiss

Ce sa fac daca va iubesc 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:13 pm

iulianagl a scris:

Ai dreptate dar mi-ar placea ca Arnav sa nu le faca pe plac celor doi Shaytane. Smile
Nu e vorba că le face lor pe plac, probabil oricine ar fi șocat să audă așa ceva și ar avea nevoie să-și răcorească puțin creierii. Iar cum Arnav oricum îi are foarte încinși (mai ales dacă Khushi l-a răcorit doar în vis cupidon ) el are nevoie de un tratament mai intens să revină la starea normală. Sau anormală că cea normală am văzut toate cum este.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:13 pm

lica54 a scris:

Ce sa fac daca va iubesc 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520
Nici nu ne-am plâns de ei Dadi că și nouă ne plac pupicii dulci.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 6:15 pm

narcisa a scris:Nu e vorba că le face lor pe plac, probabil oricine ar fi șocat să audă așa ceva și ar avea nevoie să-și răcorească puțin creierii. Iar cum Arnav oricum îi are foarte încinși (mai ales dacă Khushi l-a răcorit doar în vis cupidon ) el are nevoie de un tratament mai intens să revină la starea normală. Sau anormală că cea normală am văzut toate cum este.

Las ca-l racoreste Dadi a lui mai ceva ca dusurile scotiene. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:18 pm

iulianagl a scris:

Las ca-l racoreste Dadi a lui mai ceva ca dusurile scotiene. Smile
Și pe mine mă ia cu fiori de gheață când o văd deci să-l credem și pe Arnav dacă va fi prea șocat și nu se va comporta cum vrem noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 6:20 pm

narcisa a scris:Și pe mine mă ia cu fiori de gheață când o văd deci să-l credem și pe Arnav dacă va fi prea șocat și nu se va comporta cum vrem noi.

Si mai baga si melodia aia sinistra iti dai seama. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:33 pm

iulianagl a scris:

Si mai baga si melodia aia sinistra iti dai seama. Smile
Eu îl văd mai mult pe mut, n-am remarcat nici o melodie sinistră. Dar când e vorba de Rabba ve, dau la maxim. Sper să mai avem multe momente din astea și de acum înainte chiar dacă îl apucă dracii pe Arnav. Acum mă uit la ep puse de Alexa, de asta răspund așa greu. Ce frumoase sunt episoadele, ce bine le-a imitat Khushi pe Manorama și pe Bua. E fenomenală Sanaya.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum