Serialesitelenovelet
48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 8:42 pm

gix a scris:In acest moment mai bine.Ma uit peste tot poate cine stie descoperim ceva dar slabe sanse, desi vad ca sunt seriale care promiteau dar daca nu au audienta se termina.

Nu mai este nimic interesant la turci . Toti sunt cu razbunarile si suferintza .
Ma bucur ca esti bine . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 29 Oct 2012, 8:42 pm

Urmaresc Dila Hanim si Revenge de la americani sunt curioasa cum va fi la turci si ce actori vor mai juca inafara de Beren si Mert Firat.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 8:43 pm

gix a scris:Urmaresc Dila Hanim si Revenge de la americani sunt curioasa cum va fi la turci si ce actori vor mai juca inafara de Beren si Mert Firat.

Pai cred ca cam atata .
Engin din septembrie ... si poate nici atunci .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 29 Oct 2012, 8:53 pm

Cred ca va juca din septembrie 2013 acum studiaza perioada din Cevdet a lui Pamuk ai vazut in interviul dat de Suleiman a zis ca s-a pregatit 1 an jumate pentru rol .Si Suleiman si Sultana au dat cate un mic interviu pentru tvmania poate cine stie va da si Engin cu Beren un interviu.Am vazut pe pag. Kanald dar acolo nu este indicat sa mergi prea des sa citesti comentarii sau sa scrii ceva ca poti avea surprize.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 8:56 pm

gix a scris:Cred ca va juca din septembrie 2013 acum studiaza perioada din Cevdet a lui Pamuk ai vazut in interviul dat de Suleiman a zis ca s-a pregatit 1 an jumate pentru rol .Si Suleiman si Sultana au dat cate un mic interviu pentru tvmania poate cine stie va da si Engin cu Beren un interviu.Am vazut pe pag. Kanald dar acolo nu este indicat sa mergi prea des sa citesti comentarii sau sa scrii ceva ca poti avea surprize.
Da. Asteptam .

Se tot cere schimbarea orei de difuzare . Am trimis si mailuri ... dar nu le pasa .
Asa este . Sunt unii care raspund in bataie de joc . Mai mare rusinea . Ideal ar fi sa dai un test IQ inainte de a posta un mesaj in lumea virtuala . Si unul de bun simtz . Toti se simt zmei sub acoperisul anonimatului . Toti .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:03 pm

buna fetelor !!!!

eu mi-am luat gangul de la schimbarea orei ...cred ca peste vreo 2 luni il vor da si in wkd ,dar doar in reluare
pana atunci VIC fi pe faza ca joaca TIPSAREVICI ,maine are zi libera dar miercuri sigur, ...pe digi 2
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:05 pm

dubaisport a scris:buna fetelor !!!!

eu mi-am luat gangul de la schimbarea orei ...cred ca peste vreo 2 luni il vor da si in wkd ,dar doar in reluare
pana atunci VIC fi pe faza ca joaca TIPSAREVICI ,maine are zi libera dar miercuri sigur, ...pe digi 2

Il vedem pe tipsaravici !!! kiss Smile cupidon
Comentam in direct . De la ce ora este ? kiss

Si eu mi-am luat gandul . Nici nu s-au obosit sa raspunda . Si cica nu cere nimeni schimbarea orei . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:06 pm

victorelalove a scris:

Il vedem pe tipsaravici !!! kiss Smile cupidon
Comentam in direct . De la ce ora este ? kiss

Si eu mi-am luat gandul . Nici nu s-au obosit sa raspunda . Si cica nu cere nimeni schimbarea orei . stupid

nu se stie acu m,abia maine seara se pune orarul ptr miercuri
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 29 Oct 2012, 9:07 pm

Nici eu nu cred ca vor schimba ora poate totusi vor da reluare sambata sau duminica. Atat am asteptat si acum mare dezamagire.Eu chiar daca pot sa-l urmaresc mi-as fi dorit sa fie transmis la alta ora.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:08 pm

dubaisport a scris:

nu se stie acu m,abia maine seara se pune orarul ptr miercuri

Sper ca sunt acasa la ora aia . Cometam . Mie imi place cum arata el cu ochelarii aia haiosi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:09 pm

gix a scris:Nici eu nu cred ca vor schimba ora poate totusi vor da reluare sambata sau duminica. Atat am asteptat si acum mare dezamagire.Eu chiar daca pot sa-l urmaresc mi-as fi dorit sa fie transmis la alta ora.

Dar se intampla sa mai fie treaba de facut . Multa lume nici nu stie de serial ... si chiar daca stie , la ce folos ? In reluare sambata si duminica ... slabe sanse si asta . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:10 pm

gix a scris:Nici eu nu cred ca vor schimba ora poate totusi vor da reluare sambata sau duminica. Atat am asteptat si acum mare dezamagire.Eu chiar daca pot sa-l urmaresc mi-as fi dorit sa fie transmis la alta ora.

asa e Gix ...si eu fac tot posibilul s ajung acasa sa-l vad ,e altceva la tv decat la pc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:12 pm

Vic ..sper sa-l vedem pe Tipsarevici ,abia astept sa-l comm, e pe aceeasi parte de tablou cu Murray ..era si federer acolo dar el s-a retras de la turneu ,e obosit se pregateste ptr Londra
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:13 pm

dubaisport a scris:

asa e Gix ...si eu fac tot posibilul s ajung acasa sa-l vad ,e altceva la tv decat la pc

Normal . Zici ca este alt serial . Si acum parca totul are si mai mult sens . Mukka nu este chiar atat de naroada . A avut si ea dreptatatea ei . Si asa este ... nu se casatoreau daca nu era ea .
Asa este ...sloboda la gura . Dar nu cred ca este asa de rea pe cat vrea sa para . Vai ... si ce priviri astazi pe Kerim . Te topeai !!! 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:14 pm

victorelalove a scris:

Dar se intampla sa mai fie treaba de facut . Multa lume nici nu stie de serial ... si chiar daca stie , la ce folos ? In reluare sambata si duminica ... slabe sanse si asta . stupid

pe mine ma enerveaza ca promoveaza prea mult sultanul ..deja a devenit enervant,pana si la finalul lui Fg dau promo la sultan
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:14 pm

dubaisport a scris:Vic ..sper sa-l vedem pe Tipsarevici ,abia astept sa-l comm, e pe aceeasi parte de tablou cu Murray ..era si federer acolo dar el s-a retras de la turneu ,e obosit se pregateste ptr Londra

Inteleg . kiss Deci ar fi o finala Djokovici - Murray .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:14 pm

dubaisport a scris:

pe mine ma enerveaza ca promoveaza prea mult sultanul ..deja a devenit enervant,pana si la finalul lui Fg dau promo la sultan

Da . O sa se sature lumea si de atata bagare pe gat zi si noapte . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:16 pm

victorelalove a scris:

Normal . Zici ca este alt serial . Si acum parca totul are si mai mult sens . Mukka nu este chiar atat de naroada . A avut si ea dreptatatea ei . Si asa este ... nu se casatoreau daca nu era ea .
Asa este ...sloboda la gura . Dar nu cred ca este asa de rea pe cat vrea sa para . Vai ... si ce priviri astazi pe Kerim . Te topeai !!! 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 283516

daaa mukko are dreptatea ei ,ce facea ea cu gulli pe cap daca nu o marita cu Engin ? plus ca-l mai avea si pe pampalaul de Rahmi.
Abla saraca a fost nevoita sa paraseasca satul doar ptr faptul ca era ruda cu Kerim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:17 pm

victorelalove a scris:

Inteleg . kiss Deci ar fi o finala Djokovici - Murray .
daa,teoretic ,dar pe partea lui Djokovici e Del potro ,ce tocmai l-a batut ieri pe Federer,acasa la el,poate avem surprize.
Nadal e out pana in ianuarie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:20 pm

dubaisport a scris:

daaa mukko are dreptatea ei ,ce facea ea cu gulli pe cap daca nu o marita cu Engin ? plus ca-l mai avea si pe pampalaul de Rahmi.
Abla saraca a fost nevoita sa paraseasca satul doar ptr faptul ca era ruda cu Kerim

Da . Dar apoi cred ca a regretat amarnic Mukka ca a casatorit-o cu Kerim . Cred ca mai repede s-a gandit ca va fi vai si amar de Gullia langa un strain . Apoi ...cand l-a vazut pe Kerim cum se poarta cu cumnata-sa ... nu i-a mai convenit . Asta a facut-o si mai inversunata . Gullia are noroc ...si ea cu pamalaul de barbatu-sau .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 29 Oct 2012, 9:21 pm

Cand Erdogan a aflat ca se casatoreste Kerim cu Fatma nu a fost prea fericit, la inceput nu am fost atenta la reactia lui dar acum am vazut mai bine.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:21 pm

dubaisport a scris:
daa,teoretic ,dar pe partea lui Djokovici e Del potro ,ce tocmai l-a batut ieri pe Federer,acasa la el,poate avem surprize.
Nadal e out pana in ianuarie

Del Potro pare ca intotdeauna nu poate sa joace 2 meciuri bune unul dupa altul . Ma refer la intalniri cu jucatori puternici . Dar cine stie ?!
Noi pe Tipsarevici sa-l vedem cat mai mult . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 29 Oct 2012, 9:22 pm

gix a scris:Cand Erdogan a aflat ca se casatoreste Kerim cu Fatma nu a fost prea fericit, la inceput nu am fost atenta la reactia lui dar acum am vazut mai bine.

Pai de ce sa nu fie fericit ?
Crezi ca se gandea ca le va fi rau mai tarziu ? Ca Kerim ii va denuntza ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:24 pm

victorelalove a scris:

Da . Dar apoi cred ca a regretat amarnic Mukka ca a casatorit-o cu Kerim . Cred ca mai repede s-a gandit ca va fi vai si amar de Gullia langa un strain . Apoi ...cand l-a vazut pe Kerim cum se poarta cu cumnata-sa ... nu i-a mai convenit . Asta a facut-o si mai inversunata . Gullia are noroc ...si ea cu pamalaul de barbatu-sau .

ai vazut ce repede a luat banii Mukko ? parca avea lipici pe degete,in schimb mi-a placut de Engin ca a refuzat , s-a casatorit cu Gulli fara remuneratie; si Yasaranca a dat cateva replici bune in fatza familionului,inca de pe acum se vedea ca nu accepta situatia masluita de fratisu si barbasu
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 29 Oct 2012, 9:25 pm

gix a scris:Cand Erdogan a aflat ca se casatoreste Kerim cu Fatma nu a fost prea fericit, la inceput nu am fost atenta la reactia lui dar acum am vazut mai bine.

nu am fost atenta la fatza lui
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum