Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:13 pm

petronela a scris:Buna!
Noi despre ce si despre cine mai vorbim ?? unde ????!!! Crying or Very sad

Despre Barun si succesul lui. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:17 pm

iulianagl a scris:

Despre Barun si succesul lui. Smile
Macar sa fie asa...marele actor, marele succes... stupid
Deja mi-e dor de ei.... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3402550389
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:18 pm

petronela a scris:
Macar sa fie asa...marele actor, marele succes... stupid
Deja mi-e dor de ei.... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3402550389

Potoleste-te Pedro nu ma face sa Crying or Very sad. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:22 pm

iulianagl a scris:

Potoleste-te Pedro nu ma face sa Crying or Very sad. sad
Parca dupa Geet nu mi-a fost asa dor....cand mi-a fost m-am uitat la episoadele din urma...dar cu ei m-am obisnuit atatea luni..zi de zi...si brusc nu mai sunt...Iuliiii nu ma pot potoli....parca mi se face dor si de discutiile noastre... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3402550389
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:24 pm

petronela a scris:
Parca dupa Geet nu mi-a fost asa dor....cand mi-a fost m-am uitat la episoadele din urma...dar cu ei m-am obisnuit atatea luni..zi de zi...si brusc nu mai sunt...Iuliiii nu ma pot potoli....parca mi se face dor si de discutiile noastre... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3402550389

Pai ce nu putem discuta si acum?Trebuie sa gasim altceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:35 pm

iulianagl a scris:

Pai ce nu putem discuta si acum?Trebuie sa gasim altceva.
Ce sa gasim ?? mie Destine nu imi place, Arjun se termina si el in ianuarie, cu Mohit inca nu m-a prins prea tare serialul...mai ramane cel de care ne-a spus Miha...sunt foarte frumosi amandoi...dar inca n-am reusit sa ma uit...la Madhu inca o scalda dupa 200 de episoade si sincer, sunt frumosi dar parca nu mai e farmecul din Iss...din Geet... Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:38 pm

petronela a scris:
Ce sa gasim ?? mie Destine nu imi place, Arjun se termina si el in ianuarie, cu Mohit inca nu m-a prins prea tare serialul...mai ramane cel de care ne-a spus Miha...sunt foarte frumosi amandoi...dar inca n-am reusit sa ma uit...la Madhu inca o scalda dupa 200 de episoade si sincer, sunt frumosi dar parca nu mai e farmecul din Iss...din Geet... Crying or Very sad

Da, asa e dar la cel KSG care-l traduce Maya, nu te uiti?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:43 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 21784_373753592717817_1472419392_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:45 pm

iulianagl a scris:

Da, asa e dar la cel KSG care-l traduce Maya, nu te uiti?
Nu m-am uitat deloc, nu stiu despre ce e vorba...poate ma intorc la turci, dar si acolo am asa o strangere de inima ca voi fi dezamagita de filmul Tubei....desi imi place foarte mult de ea in acel promo...
Deci, ma las de seriale ??!! Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:47 pm

petronela a scris:
Nu m-am uitat deloc, nu stiu despre ce e vorba...poate ma intorc la turci, dar si acolo am asa o strangere de inima ca voi fi dezamagita de filmul Tubei....desi imi place foarte mult de ea in acel promo...
Deci, ma las de seriale ??!! Crying or Very sad

Asta inseamna ca n-ai mai vrea sa vorbesti cu mine, daca te lasi de seriale.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:51 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:54 pm

Pedro pacat ca nu-ti place Destine, e super.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Noi 2012, 5:56 pm

Ai început sesiunea de remember, Iuli?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:57 pm

iulianagl a scris:

Asta inseamna ca n-ai mai vrea sa vorbesti cu mine, daca te lasi de seriale.
Cu tine, cu fetele tot timpul imi face placere sa vorbesc...de asta si intru pe forum.. kiss
Dar la ce sa ma uit ???? imi iau vacanta ..prelungita ??!! poate se implica Sanaya in vreun proiect..mai interesant decat ce sunt acum la ei...
Ce bine de Miha..ea are in proiect o groaza de seriale, timp sa fie sa le vada... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 1328178742
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 5:59 pm

iulianagl a scris:Pedro pacat ca nu-ti place Destine, e super.
La prima impresie nu-mi place actorul ...nu ma atrage..poate daca m-as uita ...stii ca prima impresie e inselatoare cateodata... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 5:59 pm

narcisa a scris:Ai început sesiunea de remember, Iuli?

Tu ce parere ai si intr0un fel ma bucur ca maine seara nu sunt aici sa-l vad in direct. Smile Asa ca o sa-mi ia timp sa-l vad mai ales ca e ultimul episod si mereu la ultimul episod nu-mi place sa-l vad.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 6:00 pm

petronela a scris:
La prima impresie nu-mi place actorul ...nu ma atrage..poate daca m-as uita ...stii ca prima impresie e inselatoare cateodata... Smile

ACTORUL NU-TI PLACE? Mie de el imi place foarte mult, mai putin ea la inceput dar acum si ea este in regula.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 29 Noi 2012, 6:01 pm

iulianagl a scris:

Tu ce parere ai si intr0un fel ma bucur ca maine seara nu sunt aici sa-l vad in direct. Smile Asa ca o sa-mi ia timp sa-l vad mai ales ca e ultimul episod si mereu la ultimul episod nu-mi place sa-l vad.
Unde petreci 1 decembrie? Vii la București să vezi parada?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 6:03 pm

narcisa a scris:Unde petreci 1 decembrie? Vii la București să vezi parada?

Nu-mi trebuie parada in direct ca pot s-o vad si la tele merg maine de Sf Andrei, La multi ani lui Miha si toate Anrelelor si Andreilor, la onomastica la cumnata mea preferata. Smile Asa ca traducerea o sa fie sambata si sper sa fiu tare atunci.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 29 Noi 2012, 6:04 pm

Acum ies ne uzim mai tarziu e ora cinei. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 29 Noi 2012, 6:05 pm

iulianagl a scris:

ACTORUL NU-TI PLACE? Mie de el imi place foarte mult, mai putin ea la inceput dar acum si ea este in regula.
Da, stiu, te-am atins la coarda sensibila....am citit ca esti topita dupa el.. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330 e prea frumos pentru gustul meu... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Noi 2012, 6:14 pm

petronela a scris:
Cu tine, cu fetele tot timpul imi face placere sa vorbesc...de asta si intru pe forum.. kiss
Dar la ce sa ma uit ???? imi iau vacanta ..prelungita ??!! poate se implica Sanaya in vreun proiect..mai interesant decat ce sunt acum la ei...
Ce bine de Miha..ea are in proiect o groaza de seriale, timp sa fie sa le vada... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 1328178742

timp imi trebuie....hehe..mai am de lucru cu sub.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Noi 2012, 6:15 pm

iulianagl a scris:

Nu-mi trebuie parada in direct ca pot s-o vad si la tele merg maine de Sf Andrei, La multi ani lui Miha si toate Anrelelor si Andreilor, la onomastica la cumnata mea preferata. Smile Asa ca traducerea o sa fie sambata si sper sa fiu tare atunci.

Ms 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 29 Noi 2012, 6:16 pm

kiss kiss kiss 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 29 Noi 2012, 7:41 pm

Ce urat din partea lui Barun, ca nu a venit la final. Dar cred ca nici Gul nu a vrut sa mai apeleze la el, sa il roage sa vina la final. Imi pare rau, ca filmul s-a terminat asa brusc, parca nu are niciun farmesc. Mai bine, termina filmul dupa nunta. Atunci cand se afla devarul despre Shyam. Dupa arata, ca au trait fericiti pana la adanci batraneti, decat asa. Foarte urat. Nu imi place deloc. Mare scofala, Khushi castiga Miss India, si happy end.
Intr-un fel, o sa imi fie dor de serialul asta, ca ne-a tinut cu inima la gura foarte mult timp, si am avut foarte multe de dezbatut la el. Imi pare rau de actori, ca au facut un cuplu superb, la fel ca si Maan si Geet, care si ei la timpul lor, au avut un mare succes. Asta este, vom vedea cu ce ne mai surprinde in viitor Sanaya, iar Barun .... Nu imi dau cu opinia, ca sunt cam dezamagita de felul in care a actionat de data asta.
Asta a fost primul serial, la care am lucrat impreuna. Miha, daca nu incepeai tu sa il traduci la inceput, poate ca nimeni nu ar fi cunoscut povestea, si nici nu ne-am fi uitat la el cu atata pasiune. Iar tu Iuli, mersi ca ai subtitrat atatea episoade, unele extrem de enervante, unele amuzante .... Tu a trebuit sa treci prin toate sa le subtitrezi replica cu replica, si ai facut o treaba excelenta. Mersi si tie Narcisa, ca ne-a ajutat cu subtitrarile, atat cat ai putut. Ati facut o treaba excelenta. Hats off !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum