Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 1:25 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Tumblr_mefad3SRYN1qgelgso1_50028.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Tumblr_mef1egMGdv1qgelgso7_25028.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Tumblr_mef1egMGdv1qgelgso4_250
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 1:26 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 R600x600
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 1:54 pm

https://www.youtube.com/watch?v=sMofZY5_Lag&feature=g-user
Deci contul asta e inchis iar BarunSanaya24. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:38 pm

iulianagl a scris:https://www.youtube.com/watch?v=sMofZY5_Lag&feature=g-user
Deci contul asta e inchis iar BarunSanaya24. sad

Nu e inchis. Mi-a blocat unele videoclipuri. Defapt, numai e mult, pana cand le blocheaza pe toate. Iar cele care sunt blocate, trebuie sa le sterg, pentru ca altfel, imi sterge contul cu totul. Este atat de enervant. Ma multumeam ca erau blocate in 25 de tari, acum sunt blocate in toate. What the ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:40 pm

Oh si un sfat. Daca vreti sa vedeti episoadele postate de mine cu subtitrare, ma refer la cele care le-am pus astazi, ar fi bine ori sa le vedeti astazi, ori sa le downloadati cat mai repede. Cu mare dificultate le-am gasit pe net, si nu stiu in cat timp le va sterge cei de la youtube.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 2:41 pm

Alexa20 a scris:

Nu e inchis. Mi-a blocat unele videoclipuri. Defapt, numai e mult, pana cand le blocheaza pe toate. Iar cele care sunt blocate, trebuie sa le sterg, pentru ca altfel, imi sterge contul cu totul. Este atat de enervant. Ma multumeam ca erau blocate in 25 de tari, acum sunt blocate in toate. What the ....

Da mai am vazut si eu dupa asta ca unele merg altele nu. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:47 pm

iulianagl a scris:

Da mai am vazut si eu dupa asta ca unele merg altele nu. sad

Este extrem de ernervant. Sincer, chiar acum 1 ora am verificat contul, si era totul in regula. Iar acum, dupa ce am vazut mesajul tau am verificat, si surpriza, aveam vreo 8 epi blocate. Pffffff 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:47 pm

Astia de la Youtube si Star plus, nici mort nu iti da pace.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 2:49 pm

Alexa20 a scris:Astia de la Youtube si Star plus, nici mort nu iti da pace.


Sincer sunt foarte descurajata. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:51 pm

iulianagl a scris:


Sincer sunt foarte descurajata. sad

Miha saraca se chinuie sa uploadeze serialul pe Teava, si pe vplay. Dar pe Vplay, primeste numai injuraturi de la niste animale, care traiesc pe camp.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 2:54 pm

Alexa20 a scris:

Miha saraca se chinuie sa uploadeze serialul pe Teava, si pe vplay. Dar pe Vplay, primeste numai injuraturi de la niste animale, care traiesc pe camp.

Stiu ca am incercat sa combatem aceste animale. kiss Niste nenorociti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 2:58 pm

iulianagl a scris:

Stiu ca am incercat sa combatem aceste animale. kiss Niste nenorociti.

Degeaba, nici macar otrava de soareci, nu functioneaza la ei.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 2:59 pm

Alexa20 a scris:

Degeaba, nici macar otrava de soareci, nu functioneaza la ei.

Stiu! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:01 pm

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
Good News|Good News|Good News|

Youtube Lovers...! Youtube is opened now after 3 months....!
WoW...! I am very happy...!
What about you guys..?
Show your views...!
Owner:Ångêl Øf Hêãrt
Ce vrea sa spuna nebuna asta?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 3:03 pm

iulianagl a scris:Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
Good News|Good News|Good News|

Youtube Lovers...! Youtube is opened now after 3 months....!
WoW...! I am very happy...!
What about you guys..?
Show your views...!
Owner:Ångêl Øf Hêãrt
Ce vrea sa spuna nebuna asta?

Smile Smile Sincer nu stiu. Daca era asa cum spune ea, si-ar fi retras cei de la star plus, toate restrictiile de pe contul meu. Dar las-o sa viseze
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:04 pm

Madhura Naik and Karan Kundra drift apart!
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Karan-madhura-naik-post_1354535340
1 hour ago
Instability in relations is not a new thing when it comes to actors from both Bollywood and world of television. After all, emotions work the same way everywhere.

Anyway, recent buzz from town states that the newest couple of town Madhura Naik and Karan Kundra, who in the past were quite open about their love life, has broken up. It is notable that prior to Madhura, Karan was in a steady relation with his co-star from Kitni Mohabbat Hai (Season 1 & 2), Kritika Kamra. The two indeed made a cute couple and were adored by all. However, soon they shocked all by drifting apart.

And it was only recently that Karan hooked up to Madhura. The lady is in fact known for her style statement and has been part of shows like Pyaar Kii Yeh Ek Kahaani and very recently Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon. A source reveals, the reason behind their break up is, a very close person to Karan doesn't want him and Madhura to be together. This created a rift between the pair, leading to their break up.

Karan Kundra confirmed, "Yes, we are not together." While Madhura refrained from making any statement from her end!

Wonder whether to feel sad or happy!

Source: TNN

Aha ce am gasit!!Mihaa!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:05 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Sincer nu stiu. Daca era asa cum spune ea, si-ar fi retras cei de la star plus, toate restrictiile de pe contul meu. Dar las-o sa viseze

Am banuit eu ca viseaza. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:06 pm

Eu una sunt foarte dezamagita in primul rand ca au oprit Madhu in engleza apoi la toata nebunia asta de pe youtube si drepturile de autor si ce naiba o mai fi atunci la ce naiba mai este netul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 3:13 pm

iulianagl a scris:Eu una sunt foarte dezamagita in primul rand ca au oprit Madhu in engleza apoi la toata nebunia asta de pe youtube si drepturile de autor si ce naiba o mai fi atunci la ce naiba mai este netul?

Sincer, chiar nu stiu. Stii, putea observa din vizualizarile de pe youtube, cam cate vizualizari are cu subtitrare. Si putea mai appoi, sa vanda filmul in tara noastra, iar apoi sa imi blocheze contul. Asa da mi se parea corect, pentru ca daca il datea la noi la tv, si omul ar fi stiut ca este si pe net subtitrat, automat se uita la film cap coada, de n ori, si la tv deja isi pierdea interesul. Dar asa, mi se pare foarte aiurea. Dar stii, ei nici macar nu au vazut ca este subtitratpe youtube. Este un program, care analizeaza continutul de la Star plus, si il blocheaza.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:17 pm

Alexa20 a scris:

Sincer, chiar nu stiu. Stii, putea observa din vizualizarile de pe youtube, cam cate vizualizari are cu subtitrare. Si putea mai appoi, sa vanda filmul in tara noastra, iar apoi sa imi blocheze contul. Asa da mi se parea corect, pentru ca daca il datea la noi la tv, si omul ar fi stiut ca este si pe net subtitrat, automat se uita la film cap coada, de n ori, si la tv deja isi pierdea interesul. Dar asa, mi se pare foarte aiurea. Dar stii, ei nici macar nu au vazut ca este subtitratpe youtube. Este un program, care analizeaza continutul de la Star plus, si il blocheaza.

La naiba cu programele lor dar eu nu inteleg de ce fac asta ca cei din India ce cred ca daca nu-l vad la televizor se uita pe net?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 03 Dec 2012, 3:21 pm

iulianagl a scris:

La naiba cu programele lor dar eu nu inteleg de ce fac asta ca cei din India ce cred ca daca nu-l vad la televizor se uita pe net?

Nici eu nu inteleg. La Madhu am auzit la voi, ca nu se mai posteaza in engleza. Este extrem de enervant si asta. La Star plus, ce e drept se traduc serialele, dar sunt exagerati de enervanti cu restrictiile lor. Si daca o luam pe bune, nimeni nu cvastiga nimic, daca il urca pe youtube. Daca lua filmul fara drept de autor, si il prezenta la tv, da atunci puteai sa spui ca nu este drept, ca este filmul lor. Dar asa ? Adica, ce rau ii facem noi, ca urcam un film pe net ? Ne imbogatim noi ? Sau scade valoarea filmului ? Si daca nu mai lasa pe nimeni sa il posteze, si il tine pentru ei, au impresia ca o sa castige ceva ? Eu nu prea cred, dar in fine
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Dec 2012, 3:23 pm

Alexa20 a scris:

Nici eu nu inteleg. La Madhu am auzit la voi, ca nu se mai posteaza in engleza. Este extrem de enervant si asta. La Star plus, ce e drept se traduc serialele, dar sunt exagerati de enervanti cu restrictiile lor. Si daca o luam pe bune, nimeni nu cvastiga nimic, daca il urca pe youtube. Daca lua filmul fara drept de autor, si il prezenta la tv, da atunci puteai sa spui ca nu este drept, ca este filmul lor. Dar asa ? Adica, ce rau ii facem noi, ca urcam un film pe net ? Ne imbogatim noi ? Sau scade valoarea filmului ? Si daca nu mai lasa pe nimeni sa il posteze, si il tine pentru ei, au impresia ca o sa castige ceva ? Eu nu prea cred, dar in fine

Ba din contra serialul capata valoare si mai multa, dar dupa cum spunea Miha este cu audienta din tara lor de asta, ca cica cine-l pierde se uita pe net dar n-am inteles asta nici acum cu ratingul lor.Iar la Madhu n-am inteles de ce color a renuntat sa-l mai urce in engleza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 03 Dec 2012, 3:49 pm

iulianagl a scris:Madhura Naik and Karan Kundra drift apart!


Aha ce am gasit!!Mihaa!!

ms 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 1328178742
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 03 Dec 2012, 3:53 pm

Alexa20 a scris:

Miha saraca se chinuie sa uploadeze serialul pe Teava, si pe vplay. Dar pe Vplay, primeste numai injuraturi de la niste animale, care traiesc pe camp.

le-am urcat pana la 300 ...si mai am in calc in 22..dar sper sa nu le stearga de la tine pana ajung la zi ...sper azi sau maine cel tarziu sa le termin..sa te ajung din urma....m-au injurat urat....un vocabular..cand am vazut ca si de mama..i-am aratat si lu iuli,ca erau comentari si la ep.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 03 Dec 2012, 4:52 pm

Vreau si eu sub de la iss 327..va rog 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 281600
Ca dupa daily nu imi recunoaste programul.... :nh8:
Multumesc!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 36 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum