Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+13
Andreea_Miha
petronela
costearamona
mayya54
DENISA
anyta
Alexa20
tiberici
Lucica10
Garo
lica54
Admin_dea05
narcisa
17 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 10:53 pm

iulianagl a scris:

Minte,minte s-a despartit Karan de ea ca nu o poate uita pe Kritika, fata n-are nicio treaba cu despartirea lor.

Sincer nu o vad nici eu pe kritika dar cine stie ce e in mintea domnitei..Kritika nu a vb deloc de ei,a zis doar ca se bucura ca el si-a refacut viata in rest nimic nici pe net nu a vb cu el...ma gandesc ca poate a deranjat-o ca Karan vb cu Kritika in continuare ca prieteni...dar parca nu as crede ca asa mult sa se fi suparat incat sa se desparta de el..care ii aducea publicitate... stupid
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 10:54 pm

Andreea_Miha a scris:

Sincer nu o vad nici eu pe kritika dar cine stie ce e in mintea domnitei..Kritika nu a vb deloc de ei,a zis doar ca se bucura ca el si-a refacut viata in rest nimic nici pe net nu a vb cu el...ma gandesc ca poate a deranjat-o ca Karan vb cu Kritika in continuare ca prieteni...dar parca nu as crede ca asa mult sa se fi suparat incat sa se desparta de el..care ii aducea publicitate... stupid

Nu e asa Miha sigur Karan s-a despartit de ea si probabil ca si-a dat seama ce fel de fiinta este.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:00 pm

iulianagl a scris:

Nu e asa Miha sigur Karan s-a despartit de ea si probabil ca si-a dat seama ce fel de fiinta este.
e posibil ..ca in loc sa taca se apuca sa dea interviuri ...ca s-au desp ca Karan nu a putut sa o uite pe kritika etc....desi ma mir ca a zis asta ..totusi ma bucura..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:01 pm

Andreea_Miha a scris:
e posibil ..ca in loc sa taca se apuca sa dea interviuri ...ca s-au desp ca Karan nu a putut sa o uite pe kritika etc....desi ma mir ca a zis asta ..totusi ma bucura..

Acumsa vedemcine are de castigat din asta el sa ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:05 pm

iulianagl a scris:

Acumsa vedemcine are de castigat din asta el sa ea.

da..cred ca amandoi sincer...inca un pic de pub..la el are destula..e nr 1 in India cel mai urmarit pe twitter si facebok.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:12 pm

Andreea_Miha a scris:

da..cred ca amandoi sincer...inca un pic de pub..la el are destula..e nr 1 in India cel mai urmarit pe twitter si facebok.

Eu la el m-am gandit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 01 Feb 2013, 11:14 pm

Andreea_Miha a scris:

da..cred ca amandoi sincer...inca un pic de pub..la el are destula..e nr 1 in India cel mai urmarit pe twitter si facebok.
In final sunt impreuna sau doar isi trimit fel de fel de mesaje .... ??? inca n-au lamurit problema despartirii ?? sau nu mai gasesc un punct de la care sa reinceapa ??? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:15 pm

iulianagl a scris:

Eu la el m-am gandit.

si el dar cred ca mai mult ea...ca pe ea pana la rel cu Kundra multi nici nu stiau ca exista...atat de importanta a fost in dmg ca nici nu am obs Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:17 pm

petronela a scris:
In final sunt impreuna sau doar isi trimit fel de fel de mesaje .... ??? inca n-au lamurit problema despartirii ?? sau nu mai gasesc un punct de la care sa reinceapa ??? stupid

cine el Kritika?el domnita?

Nu se stie exact de nici unul din cupluri dar domnita Madhu a declarat ca el inca mai e cu gandul la fosta...iar azi a aparut acest articol in care Karan spune ca e prieten ff bun cu Kritika dupa 2 ani de rel etc...

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/tv/Madhura-Naik-upset-with-ex-boyfriend-Karan-Kundra/articleshow/18291114.cms
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 01 Feb 2013, 11:19 pm

Andreea_Miha a scris:

cine el Kritika?el domnita?

Nu se stie exact de nici unul din cupluri dar domnita Madhu a declarat ca el inca mai e cu gandul la fosta...iar azi a aparut acest articol in care Karan spune ca e prieten ff bun cu Kritika dupa 2 ani de rel etc...

http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/tv/Madhura-Naik-upset-with-ex-boyfriend-Karan-Kundra/articleshow/18291114.cms
Karan - Kritika ????
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:20 pm

petronela a scris:
Karan - Kritika ????

Cred ca mai degraba de unde sa inceapa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 01 Feb 2013, 11:22 pm

iulianagl a scris:

Cred ca mai degraba de unde sa inceapa.
La asta m-am gandit si eu..sa o faca o data si gata..ne tin asa in suspans... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:22 pm

petronela a scris:
Karan - Kritika ????

la ei nu se stie de ce a fost desp...
dar dupa desp in decemb domnita declara "Karan Kundra can't get over his past..".“ Karan and me are not together anymore, I can't be with a man who's past still lingers around his present; no woman would tolerate it. I can't handle negativity, I'd be happier with a simpler man who can keep my trust and love me endlessly. Love, for me is what I grew up reading, not that I wish for a fairytale or sonnets of love like Shakespeare, but a simple lover in today’s age would bring a smile to my face!"

ce rau imi parea mie ca nu poate trece peste trecut... Smile

http://www.tellychakkar.com/news/karan-kundra-cant-get-over-his-past-madhura-naik
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:25 pm

petronela a scris:
La asta m-am gandit si eu..sa o faca o data si gata..ne tin asa in suspans... Smile

Nu stiu pe voi..dar mie imi e tare draga si as vrea sa se clarifice odata...29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 1450537109
Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:26 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu pe voi..dar mie imi e tare draga si as vrea sa se clarifice odata...29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 1450537109
Smile

Eu cred ca el ar vrea dar n-o sa mai vrea ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:29 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca el ar vrea dar n-o sa mai vrea ea.

ea te referi la Kritika?? Smile
e posibil ca am vazut ca e destul de transanta cum a aparut zvonurile ca s-a impacat imediat a dat interviu si a zis ca nu e asa...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Vin 01 Feb 2013, 11:30 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 01 Feb 2013, 11:30 pm

Andreea_Miha a scris:

la ei nu se stie de ce a fost desp...
dar dupa desp in decemb domnita declara "Karan Kundra can't get over his past..".“ Karan and me are not together anymore, I can't be with a man who's past still lingers around his present; no woman would tolerate it. I can't handle negativity, I'd be happier with a simpler man who can keep my trust and love me endlessly. Love, for me is what I grew up reading, not that I wish for a fairytale or sonnets of love like Shakespeare, but a simple lover in today’s age would bring a smile to my face!"

ce rau imi parea mie ca nu poate trece peste trecut... Smile

http://www.tellychakkar.com/news/karan-kundra-cant-get-over-his-past-madhura-naik
Toata lumea isi doreste o iubire ca in Romeo si Julieta.. ..numai domnita nu vrea.... ??? ma uimeste ...simplitatea ei.... stupid Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:31 pm

Andreea_Miha a scris:

ea te referi la Kritika?? Smile
e posibil ca am vazut ca e destul de transanta cum a aparut zvonurile ca s-a impacat imediat a dat interviu si a zis ca nu e asa...

De Kritika spuneam ca n-o sa mai vrea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:33 pm

petronela a scris:
Toata lumea isi doreste o iubire ca in Romeo si Julieta.. ..numai domnita nu vrea.... ??? ma uimeste ...simplitatea ei.... stupid Smile


si pe mine uneori... Smile
Ma intreb cat a cautat Karan pana a gasit-o...pe cea mai...mai ... stupid

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:34 pm

iulianagl a scris:

De Kritika spuneam ca n-o sa mai vrea.

Ma gandeam eu... Smile
adevarul e ca daca as fi in locul ei si as sti ca nu am nici o vina de desp nici eu nu as mai vrea..mai ales sa imi vad iubitul in ziare cu astfel de domnite...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:35 pm

Andreea_Miha a scris:

Ma gandeam eu... Smile
adevarul e ca daca as fi in locul ei si as sti ca nu am nici o vina de desp nici eu nu as mai vrea..mai ales sa imi vad iubitul in ziare cu astfel de domnite...

Sigur asta o sa faca n-o sa mai vrea si de aceea Karan e nebun. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:36 pm

din tot ce ati citit voi ce ati inteles..?va intreb pt ca mie imi place de ei ca cuplu si mai ales de ea...imi place comportamentul ei etc...si ma gandesc ca poate nu vad lucurile clare..ce parere aveti asa in general...ms kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:39 pm

iulianagl a scris:

Sigur asta o sa faca n-o sa mai vrea si de aceea Karan e nebun. Smile


kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 01 Feb 2013, 11:41 pm

Andreea_Miha a scris:din tot ce ati citit voi ce ati inteles..?va intreb pt ca mie imi place de ei ca cuplu si mai ales de ea...imi place comportamentul ei etc...si ma gandesc ca poate nu vad lucurile clare..ce parere aveti asa in general...ms kiss

Si mie imi plac ca cuplu adica inainte sa aflu ca el e cu maimuta aia mi-a parut foarte rau de Kritika ca este o fata la locul ei si cel maimult mi-a placut ca e modesta acum ce nu-mi place e ca Karan ii da hard time pentru simplu fapt ca el a gresit si acum tot el e cu nasul pe sus dupa el toti prietenii care i-au avut in comun n-ar trebui sa mai vorbeasca cu ea aici el da dovada de egoism si prostie sau mai bine zis ciuda ca ei o apreciaza mai mult pe ea decat pe el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 01 Feb 2013, 11:43 pm

iulianagl a scris:

Si mie imi plac ca cuplu adica inainte sa aflu ca el e cu maimuta aia mi-a parut foarte rau de Kritika ca este o fata la locul ei si cel maimult mi-a placut ca e modesta acum ce nu-mi place e ca Karan ii da hard time pentru simplu fapt ca el a gresit si acum tot el e cu nasul pe sus dupa el toti prietenii care i-au avut in comun n-ar trebui sa mai vorbeasca cu ea aici el da dovada de egoism si prostie sau mai bine zis ciuda ca ei o apreciaza mai mult pe ea decat pe el.

Ms 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 29.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum