Serialesitelenovelet
3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.Qubool Hai - Accept!

+8
petronela
narcisa
Admin_dea05
iulianagl
lica54
mayya54
Alexa20
tiberici
12 participanți

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 8:52 pm

Pot pune aici niste link-uri ? Am gasit ceva, dar nu stiu sigur daca e bine ce am gasit
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 8:53 pm

Alexa20 a scris:Pot pune aici niste link-uri ? Am gasit ceva, dar nu stiu sigur daca e bine ce am gasit

Pune-le sa vedem ce este.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 8:55 pm

Bun, primul site http://www.change.org/petitions/youtube-googlede-allow-third-party-recording-tools-for-youtube-freedomonyoutube#intro Asta este deja o cerere facuta, dar undeva sus scrie start a petition

Al doilea http://www.petitiononline.com/YTCLR/petition.html
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 8:58 pm

Nu am facut dreptul, eu sunt pe partea contabila ... Oricum sunt legislatii separate, cele contabile, fata de cele ale dreptului de autor. Am gasit ceva aici cum se completeaza un formular online a unei petitii :http://www.petitieonline.com/start-petition
Mai trebuie sa analizam ce scriem in text, trebuie sa le atingem corazon-ul Smile
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 9:00 pm

E mai bine ce a trimis Alexa ... kiss
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:01 pm

mayya54 a scris:Nu am facut dreptul, eu sunt pe partea contabila ... Oricum sunt legislatii separate, cele contabile, fata de cele ale dreptului de autor. Am gasit ceva aici cum se completeaza un formular online a unei petitii :http://www.petitieonline.com/start-petition
Mai trebuie sa analizam ce scriem in text, trebuie sa le atingem corazon-ul Smile

Si petitia care a pus-o Alecu este buna dar vorba noi trebuie sa dam exemplu ce a facut daily.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:02 pm

mayya54 a scris:Nu am facut dreptul, eu sunt pe partea contabila ... Oricum sunt legislatii separate, cele contabile, fata de cele ale dreptului de autor. Am gasit ceva aici cum se completeaza un formular online a unei petitii :http://www.petitieonline.com/start-petition
Mai trebuie sa analizam ce scriem in text, trebuie sa le atingem corazon-ul Smile

Dar stii Mayya, din cate am observat cei de la youtube nu asculta niciodata ce spun oamenii care il folosesc. Sunt milioane de petitii la youtube, cu diverse probleme, dar nimic nu s-a rezolvat. Nici macar nu s-au chinuit sa rezolve problemele. Am impresia ca Youtube (echipa) se cred cei mai tari si ca pot face ce vor. Este foarte aiurea, sunt sponsorizati foarte bine, cat sa poata face ce vor ei fara sa le pese de alte pareri.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:02 pm

This petition is to end the strict copyrighting laws on YouTube. Youtube was created for the sole purpose of sharing videos. But lately, I've noticed that a number of videos created by regular users have been blocked or deleted because of copyrighted content recognized in their videos. I'm not stating that they should be lifted completely so people can pirate movies, but rather lighten up a bit. It shouldn't be a huge deal if someone uses a movie to make a music video, or even just a clip of it. I don't think anyone who does such has any intentions of copyright infringement.

So if anyone agrees with me, please sign the petition to ease up on us YouTubers.

Asta este una ca pe cealalta nu am putut deschide linkul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:03 pm

Alexa20 a scris:

Dar stii Mayya, din cate am observat cei de la youtube nu asculta niciodata ce spun oamenii care il folosesc. Sunt milioane de petitii la youtube, cu diverse probleme, dar nimic nu s-a rezolvat. Nici macar nu s-au chinuit sa rezolve problemele. Am impresia ca Youtube (echipa) se cred cei mai tari si ca pot face ce vor. Este foarte aiurea, sunt sponsorizati foarte bine, cat sa poata face ce vor ei fara sa le pese de alte pareri.

Atunci sa se scrie catre sponsori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 9:09 pm

E o cacialma, bataie de cap inutila. Asa fac cand ajung sa fie prea curtati, sunt niste nesuferiti le-as da numai slap
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 9:11 pm

Pai si sponsorii si echipa youtube sunt pe mana ca politicienii nostrii Smile
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:16 pm

mayya54 a scris:E o cacialma, bataie de cap inutila. Asa fac cand ajung sa fie prea curtati, sunt niste nesuferiti le-as da numai slap

Imi place cum se misca filmul pe youtube, merge bine nu se blocheaza, subtitrarea la fel o pui repede si merge perfect, ba chiar merge si in alte limbi. Au site bun, designe cam prost, dar sa zicem ca nu ne uitam la ambalaj. Cred ca daca si Daily s-ar stradui sa bage subtitrarea in asa fel incat sa se vada toata, si sa incerce sa mai lucreze la pagina lor sa o mai imbunatateasca, ar avea mari sanse sa ii ajunga din nou pe youtube.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:18 pm

Doe eyed beauty Kratika Sengar, who rose to fame with her splendid performance in Jhansi Ki Rani and is currently is seen as Aarti in Zee TV’s Punar Vivah, wants to work with Karan Singh Grover, the handsome hunk of the television industry.

Undoubtedly, Karan has a lot of fan following and here he has one more admirer in the form of Kratika, who is in awe of the actor.

In a candid chat with Tellychakkar.com, Kratika shared, “I think Karan is one of the finest actors on television currently and I would love to work with him in the future. I have met him on the sets and think he is very humble and down-to-earth as a person.”

Talking about a particular scene, she said, “He is doing fantastic in the show (Qubool Hai). I still remember that there was a maha episode special happening for Zee TV and in one of the scenes Asad (Karan Singh Grover) was searching for Zoya (Surbhi Jyoti). I liked the way he presented himself for the scene. There were tears in his eyes literally and he was so natural.” Kratika exclaimed.

We hope Kratika your wish comes true very soon!!!

Deci Kritika din Punar vrea sa joace alaturi de Karan Singh Grover in viitor.Ia placut de el si cum s-a prezentat pentru scenele filmate cand o cauta pe Zoya de parca chiar a fost adevarat."Cred că Karan este unul dintre cei mai buni actori de la televizor în prezent și mi-ar plăcea să lucrez cu el în viitor. L-am întâlnit pe platou și cred că el este foarte modest și nepretentios ca si persoană. "Si mai spune "El face o treaba fantastica in serial (Qubool Hai). Încă îmi amintesc că a existat o întâmplare in episodul maha pentru Zee TV și într-una din scene Asad (Karan Singh Grover), o cauta pe Zoya (Surbhi Jyoti). Mi-a plăcut modul în care el se prezintă pentru scena. Au fost lacrimi în ochi la propriu si era atât de natural. "

Eiii ce parere aveti?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 9:20 pm

De fapt, sa revenim la Karan ... Minunat articolul Iulia despre declaratia Kratikăi despre Karan. Si mie mi-ar place sa joc intr-un serial cu el Smile Smile ... V-am spus eu ca m-au zapacit astia cu drepturile de autor stupid
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:21 pm

mayya54 a scris:Pai si sponsorii si echipa youtube sunt pe mana ca politicienii nostrii Smile

Din cate stiu, sponsorii la youtube sunt niste mari companii de muzica, filme etc etc. Si atata timp cat youtube le promoveaza filmele, muzica etc ei nu au nicio treaba. Si poate chiar ei le impune sa puna niste drepturi de autor
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:24 pm

mayya54 a scris:De fapt, sa revenim la Karan ... Minunat articolul Iulia despre declaratia Kratikăi despre Karan. Si mie mi-ar place sa joc intr-un serial cu el Smile Smile ... V-am spus eu ca m-au zapacit astia cu drepturile de autor stupid

Dar eu l-am citit de cateva ori ca era si dimineata si nu aveam ochelarii dar mi-a placut enorm.Karan are ceva special al lui si de asta il face sa fie placut iar faptul ca este modest si nu face fite este si usor de lucrat cu el.Nu am auzit pe nicio actrita cu care a jucat cu el sa spuna ceva urat despre el.Si crede-ma ca citesc orice apare de el si inainte tot la fel faceam.De aici sa intelegem ca Kritika la facut praf pe Guru prin declaratia ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:25 pm

Cui nu i-ar place sa joace cu Karan ? Sa fim seriosi, rata bine, joaca bine orice rol, trist, nebun, fericit, indragostit etc. Si-a dovedit maiestria in DMG, iar acum in QH. Super actor !
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:25 pm

Alexa20 a scris:

Din cate stiu, sponsorii la youtube sunt niste mari companii de muzica, filme etc etc. Si atata timp cat youtube le promoveaza filmele, muzica etc ei nu au nicio treaba. Si poate chiar ei le impune sa puna niste drepturi de autor

Iete la ei scarbele naibii dar daca noi nu ne-am mai uita la ce promoveaza ei ce o sa faca atunci?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:27 pm

Alexa20 a scris:Cui nu i-ar place sa joace cu Karan ? Sa fim seriosi, rata bine, joaca bine orice rol, trist, nebun, fericit, indragostit etc. Si-a dovedit maiestria in DMG, iar acum in QH. Super actor !

Stii ca el a prezentat prima data la mtv india, iar de acolo va spun eu ca a capatat o exeperienta adica o rutina care la ajutat foarte mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:28 pm

iulianagl a scris:

Dar eu l-am citit de cateva ori ca era si dimineata si nu aveam ochelarii dar mi-a placut enorm.Karan are ceva special al lui si de asta il face sa fie placut iar faptul ca este modest si nu face fite este si usor de lucrat cu el.Nu am auzit pe nicio actrita cu care a jucat cu el sa spuna ceva urat despre el.Si crede-ma ca citesc orice apare de el si inainte tot la fel faceam.De aici sa intelegem ca Kritika la facut praf pe Guru prin declaratia ei.

Pai s-o fi saturat si ea de Debina si de ifosele ei. Plus de asta, performanta lui Guru din Pv este jalnica. Ansh face toti bani si tot filmul. Conceptul este dragut, o a doua casatorie, un nou inceput ... Dar nu stiu, din ce am vazut si eu prin promo-uri o buna perioada de timp a cam lalaito pe acelasi subiect. Nu m-a atras foarte tare noul film al lui Guru.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:29 pm

iulianagl a scris:

Iete la ei scarbele naibii dar daca noi nu ne-am mai uita la ce promoveaza ei ce o sa faca atunci?

Smile Smile Se da cu capul de pereti Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:29 pm

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Dum 03 Mar 2013, 9:30 pm

Da, asa e. Cand nu stii sa te faci placut si iti intra vedetismul in cap e cam greu. Oricum Karan are ceva special, lasând gluma la o parte. De cum l-am vazut prima oara am zis ca e un baiat deosebit. Eu cred ca unii actori stiu sa transmita aceste lucruri indiferent daca au un rol negativ sau pozitiv. Din cate stiu si Karan a jucat un rol negativ, dar mai la inceputul carierei lui. Mi-ar place sa-l vad in acel tv show.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Mar 2013, 9:32 pm

Alexa20 a scris:

Pai s-o fi saturat si ea de Debina si de ifosele ei. Plus de asta, performanta lui Guru din Pv este jalnica. Ansh face toti bani si tot filmul. Conceptul este dragut, o a doua casatorie, un nou inceput ... Dar nu stiu, din ce am vazut si eu prin promo-uri o buna perioada de timp a cam lalaito pe acelasi subiect. Nu m-a atras foarte tare noul film al lui Guru.

Dar eu banuiesc ca si el are unele ifose, nu crezi? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 03 Mar 2013, 9:32 pm

iulianagl a scris:

Stii ca el a prezentat prima data la mtv india, iar de acolo va spun eu ca a capatat o exeperienta adica o rutina care la ajutat foarte mult.

Nu stiu de MTV India nimic, nu m-am documentat foarte tare despre el. Stiu ca a jucat in Kasauti Zindaghi alaturi de Jenny, unde a avut un rol de violator/ raufacator. Apoi stiu ca a facut DMG si intre timp a prezentat o emisiune alaturi de Nikita, filmul de la TMLS si QH. Atata stiu despre el. Dar chiar joaca bine. Si intr-adevar scena cand o cauta pe Zoya a fost infioratoare, a jucat extraordinar. Si acum daca ma uit la secventa aia, mi se ridica parul pe mine. Iar atunci cand un actor iti transmite asta, inseamna ca e bun in meseria lui.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

3.Qubool Hai - Accept! - Pagina 2 Empty Re: 3.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 40 Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum