Serialesitelenovelet
4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

+4
Marieta57
iulianagl
Camelia_Monica
victorelalove
8 participanți

Pagina 4 din 41 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Urmatorul

In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 09 Feb 2015, 10:49 pm

...o sa-i duca zilnic trandafiri rosii ...pt. ca ea ii reproseaza ...a., la fantana n-ai vrut sa-mi dai trandafiri!!  Smile 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 283516
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de gabriela Lun 09 Feb 2015, 10:49 pm

noapte buna fetelor

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656

gabriela
vip
vip

Mesaje : 1098
Data de inscriere : 11/06/2011

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Feb 2015, 10:53 pm

Camelia_Monica a scris:...o sa-i duca zilnic trandafiri rosii ...pt. ca ea ii reproseaza ...a., la fantana n-ai vrut sa-mi dai trandafiri!!  Smile 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 283516

vreau si eu ... 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1102346018 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1102346018 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1102346018

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 gabriela kiss

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2q87c4m
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Lun 09 Feb 2015, 10:57 pm

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1770706045 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 16kp9ft
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Lun 09 Feb 2015, 10:59 pm

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 Gabriela. Marieta!

Vic vrem flori, vrem sa ne bata vantul  Smile...ce mai??
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Lun 09 Feb 2015, 11:09 pm

Sa-l visam frumos in seara asta ....iubindu-l si noi pe Aga                                            
                                                                                             

http://www.perfecte.ro/international/ce-ascunde-mehmet-akif-alakurt-sub-camasa-detaliul-pe-care-nu-l-ai-vazut-in-puterea-destinului.html                                                                4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 16jpjp
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Mar 10 Feb 2015, 12:07 am

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Sg222s
4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1zd3i4p          4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 27z9304
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 10 Feb 2015, 8:27 am

..neatza!!

..va las o cafea si am plecat la lucru !!...stati linistite in ep. de azi ei nu se despart suparati!!  kiss


4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 CAFE4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 375973157390


Ultima editare efectuata de catre Camelia_Monica in Mar 10 Feb 2015, 5:39 pm, editata de 1 ori
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Feb 2015, 9:07 am

Buna dimineata!
Astazi incepe pe ATV serialul sevdam alabora. Sunt tare curioasa daca va semana cu asi 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 359517




Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 9:18 am

Camelia_Monica a scris:4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 155656 Gabriela. Marieta!

Vic vrem flori, vrem sa ne bata vantul  Smile...ce mai??

Smile Smile kiss

neata !!

mai , fetelor . m-a luat un rau aseara ... adica am stat numai langa vasuld e toaleta toata noaptea . stupid Exclamation  cred ca a fost ceva vraja de la denisa . Smile

scuze pentru disparitie . kiss

daaa . vrem absolut tot . fara jumatati de masura .

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 430488_349876615034973_969318232_n

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 422905_349876661701635_494379712_n

dea , marieta multumim mult .
l-am visat ... printre dureri . Smile

spor la treaba , monica kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Feb 2015, 9:20 am

victorelalove a scris:[]
Te-a luat cu rau de la boran.... Smile ...daca dimineta, pranz si seara numai boran pai cat sa mai suporte si corpul tau 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1566276648
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 9:23 am

Admin_dea05 a scris:
Te-a luat cu rau de la boran.... Smile ...daca dimineta, pranz si seara numai boran pai cat sa mai suporte si corpul tau 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 1566276648

Smile Smile Smile

cred si eu . Smile

este ca nu m-am tinut de ziua mea de salatele mele . si am tot incercat torturi si praji .
nu mai suport mancarea astazi . Smile 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 10430366_865332580156038_614799391437002965_n

episodul 25

aka : eu nu inteleg cum de nu pleaca aga in lume cu atatia pretentiosi pe capul lui . sau NICIODATA SA NU TE DUCI LA CULCARE SUPARAT PE PARTENERUL DE VIATA  cupidon  ( si trebuie sa te dezbraci musai )

aga cu trandafirii lui superbi afla de sila si de compania ei cum ca ea este aia de tot cumpara pamanturi ...face fabrica de tricotaje ... si da-i cu ruptul trandafirului . sirop concentrat de rose l-a facut .
nu-i spune silei nimic . inca .

-vai , borane , imi adusesi flori . ce frumos . mi-a fost asa de greu fara tine . abia asteptam sa treaca ziua ...
aga tuna ( in sinea lui )
rezista el cat rezista ...si hai ca ma opresc in plin camp cu masina . iesi el din masina . era cat stalpul de langa sosea .

-hai silo ... spune . deci asta-mi esti ... fomeie . complotezi impotriva mea .
-aaa , aflasi ...
-aflai .
-credeam ca pot tine asta ascuns o viata .
-de ce facusi , mai  , asta ? nu am fost eu bun cu tine ?
-aaa , ba da ... insa asta era inainte sa ne impacam . cand te uram de moarte . cand credeam ca ma vei omora .
-aaa , deci chiar credeai ca te voi omori ...
-eee , nu chiar .
-si de ce nu-mi spusesi  dupa ?
-eram beata de iubire . uitai .
-ma crezi un cremenal , nu-i asa ?
-nuuu , ca daca credeam asta nu-ti mai purtam copilul in pantece .

si da-i cu plecatul acasa . suparati .
adica sila are tot dreptul din lume sa se supare pe el . si cand se supara si boran ( cu calmul lui specific ) tot sila-i aia ofuscata . se supara si aia din clan , cum ca nu mai au cine sa le culeaga ciulinii ... tot aga-i de vina . se supara alde ma-sa cum ca eta la voinicul nostru ce face ... tot aga-i de vina . ma mir ca mai sta langa asa oameni . niciun castig ca-i sef . Smile

si ajung ei acasa . sila suparata pan' la cer . el hai ca totusi dorm cu tine . dezbracat .  cupidon adica intra el frumos in camera ( DESI EU AM TOT CREZUT CA VA DORMI IN GARDINA - SAU CA PLEACA IAR LA ATAY ) si hai sa-mi dau si pantalonii jos ... ca deh , impacarea . scena chiar m-a luat prin surprindere . aga asta chiar stie cum sa-si impace sotia . adica stie el ce-i de facut in fiecare situatie . ea este mai cornuta de munte . dar bine ca-i el intelept .
-silo , nu te indeparta de mine . ca , ete , m-am si dezbracat .
-atunci ...hai ca ma intorc cu fata la tine . si de maine anulez si cum ca fac acolo fabrica .
-eee , vezi ca merse ca ma dezbracai .  

sila hai ca-i spune domnului ce-o fi el ... director . cum ca domn cutarescu  gata cu actiunile de a face acolo fabrica . pai doamna sila ...cum ca deja este o investitie prea mare . si ca daca anulam pierdem multi bani , bla , bla ,bla ... lasa domn' ca am calculat eu si ne permitem pierderea ( cand a calculat sila nostra ? azi-nopate cu aga fara chiloti pe el langa ea ? Smile )

hai doamna   directoare ca vorbii cu sila mea ... si cum ca anuleaza tot . am stiut cum sa o conving . nu degeaba am renuntat la pantaloni . sa ne si intalnim cu ei ... ca astia sunt atata de batuti in cap ... incat daca vine ayse aci ... sa vedeti ce se suceste sila mea . okay , domn aga boran ... stabilim si intalnirea .
si vedeti sa nu afle nimeni de asta . contati pe mine .
asa a facut nimeni nu a aflat ...cu exceptia lu varu . ca si directoarea este foarte impudenta ... offff , numai ca sa afle cihan cum ca ete si tu ce face nora .

da sfoara-n tara . adica la aia batrani . lume , lume ...ete ce face voinicul vostru . se alie cu sila ... si ete ca iau pamantul stramosesc . aga batran se inverzeste . se albastreste . se albeste . nevasta ... aga , aga esti ca varul ... oi fi ... dar ce mai conteaza ??? crescuram la san un tradator . ete ce ne facu , ete ce ne facu ...

eee , si vine si ayse la oras . nora, nora ... hai ca venii , ca ma bate smintitul de sot  ... toata ziua . face si analiza pe songurile de le fredonez  si eu prin casa ...si reiese ca cica sunt enamorata de altul . si da-i iar bataie .
m-au casatorit cu-n barbat tampit .
si aga imi promisese cum ca ma marit si eu sa fiu fericita . ca la nebuni . astia mai mult se ocupa de maritatul fecioarelor neprihanite . saracu aga ...

deci , asta-mi este aga 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754 zise sila-n gandul ei . eee , hai ca vede el . fac fabrica sa moara de inima . de se dezbraca de pantaloni 4 eternitati ...si tot nu-l iert . 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754 de parca are aga o bagheta magica ( eee , are una , dar cu aia o potoleste doar pe sila ) si ar putea sa-i faca pe toti nebunii aia din clan ... sa-si revina ca prin minune peste noapte .
-aga , aga ... hai ca ii sunai pe aia de la sila , anulara sedinta de intalnire .
-eee , hai ca ma duc la cina cu soata ...aflu ce  mai pati , si apoi te sun si te pun la curent ...
-bine , aga ...

si du-te la cina .
sila nervozata la maxim .
-tot voi construi fabrica .
urat din partea ei . sa-i spuna ea de fata cu atay asta . iar l-a calcat pe gat . iar isi baga nasul unde nu-i fierbe oala .
-te sucisi , fomeie ?
-ma sucii , barbate ...
-de ce ?
-pai stii cu cine-mi petrecui eu ziua ?
-cu cine ?
-cu ayse ?
-care ayse ?
-ayse a noastra ...

tara-ra-raaa ... sa-i caza fata omului . si-i cazu .

hai pe plaja sa vorbim omeneste silo . daca se poate . dar sa nu te mai ratoiesti la mine . nu spera si nu ai teama , borane ... voi tipa la tine .
de aia si mergem pe plaja ... sa nu ne auda nimeni .

-pai bine , mai borane ? asa se intampla pe la voi ?
-ce se mai intampla ?
-pai cum spusei cu ayse ... si nu doar cu ea . cu toate fomeile asuprite de la voi ...
-am tot vorbit despre asta ... ti-am spus . ai rabdare .
-nu mai am nicio rabdare . gata ... fac fabrica , sa le dau o sansa .
-tu vrei sa se schimbe totul peste noapte . nu se poate .
-ba se poate . daca le fac fabrica de procesat praf ... va fi totul bine .
-silo , silo , la naiba ... vorbim despre aceleasi lucruri . tu nu auzi ? doar ca trebuie timp ...

exact cum am spus . sila aude , dar nu asculta , vede ,dar nu observa . si tot pe aga se enerveaza cel mai mult . tu esti vinovat . traditiile , traditiile ...
da-silo , alea ... dar nu pot fi schimbate asa de repede .

eee , fir-ar tu sa fii ... ba le voi schimba eu .

ajung si acasa . aga se cracaneaza cat camera ... si da-i cu explicatii . traditiile sunt rele , sila ... dar sunt si bune . ei se ajuta atunci cand au probleme . trebuie totul gandit in timp ... am mai spus , nu se pot schimba asa de brusc .  ai rabdare .
rabdare ? nu a avut sila nicioata . Smile

suna si mama pe aga . mama , mama ... ce-i pe acolo ?
-pai tata ...este bolnav .
-ce s-a mai intamplat ?
-pai a aflat cum ca te unisi cu sotia intru destramarea clanului .
-este mai bine acum ?
-nuuu , era albastru ... acum este alb . am incercat de toate . este rau tata aga .
-ceee ? offf . hai ca vin acolo . ca ma omorati cu zile .

hai ca plec in mandarin . trebuie sa fiu langa clan . sa ma vaza aia ... ca de cand nu mai sunt acolo au albit toti . le-o fi dor de mine .
-silo ... eu sa stii ca plec la clan .
-dar ce-ti veni ?
-eee , ete asa ... ca m-am saturat de tot .
-asta este . poti sa pleci ...
-mergi cu mine ? ....



continuarea in seata asta .
abi astept sa fie si aga singur pentru putin timp . ca sila se hraneste cu zilele lui . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Mar 10 Feb 2015, 6:31 pm

Vic  rezumatul este    super1   sanatate maxima  kiss                                                                                                                                              
probabil aici....  cand vor patrona amandoi Mardynul 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 745790   viz placuta dragelor  kiss
4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Kcz9s3
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 6:34 pm

seara buna !!!


mutlumesc , marieta . mai , vedeti ca eu in rezumatele alea mai bat campii ... dar imi place sa-l fac mai vesel . evenimentul . Smile

vizionare placuta si tie , marieta !! kiss

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 379100_284338288286986_548637017_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 10 Feb 2015, 6:45 pm

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 648483 fetelor!

Vic sper ca esti mai bine!  kiss ....ia un Mehmetol ! Smile
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 10 Feb 2015, 6:56 pm

...ce bou Cihan!!!!!  4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754...si batranii astia !!! Evil or Very Mad
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 6:56 pm

Camelia_Monica a scris:4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 648483 fetelor!

Vic sper ca esti mai bine!  kiss ....ia un Mehmetol ! Smile

Smile Smile Smile Smile Smile

iau de la denisa , ca are stoc mare .

acu iau . imi revin ,
sunt bine , multumesc . dar nu mai vreau sa vaz mancare . Smile Smile

frumos din partea lui aga . o intelege .,..
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 6:57 pm

Camelia_Monica a scris:...ce bou Cihan!!!!!  4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754...si batranii astia !!! Evil or Very Mad

pai stie ca batranii sunt pierduti fara traditiile idioate . profita .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Feb 2015, 6:58 pm

Buna dragelor.Cata ura are Cihan e plin din cap pana in picioare plu al batran vrea sa arate cat de aga e el.Pfuuuu!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Feb 2015, 6:59 pm

Camelia_Monica a scris:...ce bou Cihan!!!!!  4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754...si batranii astia !!! Evil or Very Mad
Cihan e un bou mai mult vaca, ca daca era bou gandea altfel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Feb 2015, 7:00 pm

iulianagl a scris:
Cihan e un bou mai mult vaca, ca daca era bou gandea altfel.

Smile Smile Smile

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 648483 iuliana kiss

astie el unde sa bage zazanie . la batrani . 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Feb 2015, 7:02 pm

Sper ca Sadik sau Satir asta sa dea gres si sa moara babalacul de inima rea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Camelia_Monica Mar 10 Feb 2015, 7:02 pm

iulianagl a scris:
Cihan e un bou mai mult vaca, ca daca era bou gandea altfel.
Smile   4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 648483  Iuliana!!
Camelia_Monica
Camelia_Monica
vip
vip

Mesaje : 9397
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 56
Localizare : spania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Feb 2015, 7:04 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 648483  iuliana kiss

astie el unde sa bage zazanie . la batrani . 4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 2743637754
Stie ce ite sa traga imputitul sper sa i se infunde cat mai curand.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Feb 2015, 7:04 pm

Iar Emre a cazut cu totul in putina tristetii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 4 Empty Re: 4. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 41 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum