Serialesitelenovelet
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

+12
turkisfan
vania_e
Criss Criss
Marieta57
axxa246
iulianagl
gabriela
costearamona
Camelia_Monica
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
16 participanți

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Mar 10 Mar 2015, 12:29 am

Plin de lovele Mehmetul 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 339191573
Dar ca nu se rade nici unul la sub brat i-mi displace ....de la el aveam alte pretentii 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 1666162908  7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2qx2j4p                                                           
Primiti si florile lui de 8 martie kiss
http://prikachi.com/images/642/7968642g.gif
Si pustan .....
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 A160ee
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Mar 10 Mar 2015, 1:16 am

De la filmari  Smile  Smile
                                                                               
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 3465f2o                                              
Ce mlt iubeste natura Mehmetul ..ce capison are Smile                                          7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 1zbz0j8
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mar 2015, 9:38 am

neata , neata !!

hai ca sunt datoare 2 rezumate . dar vor fi pline de ura la adresa silei .

multumim , marieta , ramona kiss


7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 10592706_846215672101447_5995231800168865207_n

episodul 44

episodul ... de mi-e si frica sa-l scriu ...de atata ura pe care am adunat-o aseara la adresa silei noastre ... nu i-ar fi rusine obrazului sa-i fie!!!!!! 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2743637754
bine , scenaristelor de au facut-o in halul in care au facut-o . de-ti vine sa intri in TVEU si sa-l iei pe aga sub aripa ta ocrotitoare de ornitorinca mamoasa . pai bine , mai ? sa-i faci asa ceva omului ? agai ... cand el ete ce super duper extra nemaimpomenit se poarta cu tine . i s-a urat silei cu binele si binele este fraier ca sta langa ea . 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2743637754 pai si binele s-ar omora langa sila de ar putea .

vruse matusalemu , sau cum il cheama pe aiuritul enamorat de cioconda cu sticletele in mana , sa-l omoare pe aga ...dar nu putu . si aga se tot uita la el ... si el se razgandi la moarte . nu avuse curajul . sila era ingrijorata . mai bine il omora pe saracul aga si terminau odata si bine ... si gata si cu torele si tot , si mai ales cu nevasta asta disperata de a doua ... ca ghinion avuse boranu cu ea .

sila incerca ea sa se duca la aga . sau ce incerca sa faca ...si aga o respinse . era de asteptat si abea astepta , ca de ... cat sa mai indure si nenea calmu ? si pleaca in desert , sau in pustiul neprihanit sa-si limpezeasca si omul mintile capului . desi ...cu sila langa el ... nu cred ca poti face asta in vecii vecilor mandarieni ( ca parca si timpul curge altfel pe acolo ) . si stai ca nici nu-i raspunde omul la telefon . desi ea insista , insista .... si nu stiu ce naiba vroia .
aaaa , ba da ...vroia sa-l mai certe putin . si acum avea si aliata , alta nervoasa la ora actuala , narina azadoasa .

pana la urma ii raspunde omul .

-ce mai vrei , silo ?
-pai hai ca ete , te asteptam pe aci . unde esti ?
-la granita cu canada ... in drum spre marte .
-te asteptam ...
-hai ca vin ... poate am noroc si chiar ma impusca cineva .
-te asteptam .

se duse degeaba aga . afla el ca narina are un bebe . dar ca cica mai bine te omor frate ... ca ete , acum sunt vaduva vesela . prostii din astea . de si aga la spuse ca ce are cu el ? ca el nu este de vina . si narina alta nebuna .

si tot aga fuse mai darnic si mai milos cu ele . tot el le iarta . tot el , tot el ...
sa vina narina la ei , sa le fie musafira . mancara ei neste ardei iuti , inca ii placeau silei ... acum s-a sucit . si de ce naiba nu gatesc ardei dulci? nu cred ca-i chiar asa de neagra treaba incat sa trebuiasca musai si neaprat sa ai si ardei iuti la masa . te doare capul . cred ca sila ii cumpara .
ce sa incerca omul sa o imbuneze pe nebuna ... slabe sanse spre deloc spre tinde spre minus infinit . durere mare ... la sila . cred ca este doar nebuna la cap . dusa pe campurile mandariene ...si padurile madyatice . sa sperie ciorile si alta nu la cat de hapsana este navasta agai .

eee , si cum ca ce , ca ete astia-s rudele agai prin alinata cu yezda ... si da-i si cu gelozie . nici amuzanta nu mai este situatia .
aga tot pune la cale sa-i ajute pe amorezi ... dar stati ca se baga sila noatra in curand ... si se alege iar praful de praf . vai si amar .

o fac astia si pe narina mare experta bancara spre galactica .

sila a tot continuat sa fie ingrozitoare . adica-i buna de gonit curcanii de pe tarla . plus ca-ti taie cheful de la orice . si aga este singurul care o suporta . oare cum ? ce pacate simte ca are de ispasit de sta langa scorpie ? adica langa mirovolanta .

sila iar este pe l-alde mama-sa ... cum ca ete mama acum vei avea inca un nepot . fericire mare . bine ca au nepoti ... ca pe tatii lor i-au distrus .
si incep ei sa fie happy , happy clap your hands ...
nebunie mare ...
-aaa , ce ? ne salva aga de nenumarate ori ? eee , da-l incolo ... ush , ush ...

mama ce mi-as fi dorit ca el sa plece o perioada . sa stea asa ... sa se relaxeze si sa se gandeasca si la el ...

BINE CA ARE INTREVEDERE CU INTELEPTII . UNA DOUA HAI CU INTELEPTII , o nebunie .
aga le tot explica cum ca ete , narin este insarcinata . sotul olduremin ... deci bitti cu moartea pentru ea . bitti , bitti ... ca acum este in grija familiei . a agai si a lui firuzu .
si sare aga cum ca si pe sila ar trebui sa o pasuim ... ba nu ... pe ea nu . la ea va fi cu moarte de om , de oama . ca oricum , este groaznica creatura . Smile eee , glumesc eu de suparare . daca exista asta ceva ...





episodul 45

UN EPILOG ADRESAT URII CU CARE S-A INCARCAT MINTEA TELESPECTATORULUI URMARIND-O PE SILA .

oribila , oribil caracter . crede ca i se cuvine totul si chiar mai mult . daca s-ar putea sa faca pe enervanta si mai tare ... si nu cred ca ar putea , ca nu se mai poate ... a ajuns deja la un mega extra nivel . ala maxim . enervanta creatura . cum s-or fi asezat stelele cand au decis ca aga sa o ia de soata ...??? bete au fost . bete si chioare . chiar ca avea dreptate sila cum ca nu au nimic in comun oamenii astia . ar vrea ea sa aiba ceva cu aga ... dar din pacate este departe rau de cum este el . departe .
ma mir si ca se duce sa o mai ia acasa . acolo trebuia lasata . la mamica-n batatura . sa stea ea linistita . sa-si limpezeasca creierii . si sa se gandeasca sa stea in banca ei ... ca-si ia aga alta nevasta . la cate amarate sunt pe acolo ... care cred ca si 10 la suta din ceea ce-i da aga silei li s-ar parea wow ,...
hai ca o ia acasa .
ii da si vestea narinei , sa stea linistita cum ca nu mai este in pericol de moarte . ca sentinta s-a anulat . sila cred ca tot astepta sa auda ca si sentinta ei ... dar nu . asa ca pleaca iar nervoasa ... si normal , ca din nervozitatea ei ... sa nici nu-l lase pe aga sa respire acelasi aer cu ea . aoleu , ce as fi lasat-o sa vina cu ce vrea ea acasa . aaa , ca-i insarcinata , sa-l intelegem si pe aga . dar batuta ar trebui sila . chiar nu se explica comportamentul ei de scorpie . pai a intrecut-o pe soarca-sa episoadele astea . 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2743637754
aaa , ca o fi geloasa pe yezda ...okay , dar sa-i spuna . nici asta nu vrea . tot sa para ea superioritatea intruchipata . mandra se mai simte . si cand il injoseste pe aga , tot ca sa arate ea ca-i mai breaza . pai nu arata deloc asta ...mie mi se pare doar un caracter infect si nimic mai mult acum .

bine ca au si ei visul frumos . ma mir cum de-l are ea . Smile m-ar fi asteptat ca la ea sa fie ceva cum ca-l sufoca pe aga-n pat cu perna cu fulgi de paun ... ceva de genul .
ee , bine ca-l vazuram pe aga la bustul gol . castigul episodului . sau al jumatatii de episod .

ala se mira cum sa o tina-n puful pufului si ea ...
vorba denisei , avion ii faceam magiunul ala ...nici pe ayse nu o mai stresam atata
-ia de aci silo ... nu mai stresa fata . lasa forta gravitationala a planetei ( 9,8 ) sa-si faca datoria . ia , vrei lapte ? iti trimit toata sticla .
ai gija la dinti !!!

seara sa o vezi la cina . cum ca nu vrea iutenia ardeiului .
-pai nici nu-ti mai trebuie iutenie de leguma silo ...stai linistita , insasi corpul tau o produce .
-eee , aga ...eu zic ca sa-i papi tu pe aia iuti .
era aga un scump ... sa faca el glume si cu sila si cu ayse ... si tot sila nesuferita si greu de digerat . se mai si arde la mana ... sa-l faca pe aga sa sara si ala ca ars .
-lasa , borane ... ca nu am nimic .
-ba ai ... ca te-ai ars . mai tii minte ca eram fericiti odata ?
-eram , eram ...la trecut . acum totul aduce amarala in casa asta . cred ca se refera
la limonada aia facut de ea acu 2 episoade .
si il enerveaza pe aga ... darama ala toata masa . dar tot intr-un mod calm .

vine si nefericitul alalalt . si ala indragostit de alta . aga , aga , intelept ... ajuta-ma . stai linistit ca te ajut .

dar hai la firma , ca acilea asculta sila ca un radar .
si pune aga din ce in ce mai bine planul la punct . si bine ca intervine sila .

aaa, deci asta-i dator familiei yezdei . lasa ca rezolv eu . lasa ...
si vorbeste cu matusalemu ... cum ca ete baiete , te ajut eu . scapati cu bine .
atata a trebuit . afla cihan ... deci asa . stai sa vezi ce frumos impuscam noi un porumbel si alalalt ramane ranit pe viata .

si exact asa se intampla .
este impuscat indragostitul ... si indragostita va ramane socata pe viata .
brava tie , silo ... ca vrei schimbare , si murira de cand esti acolo , din cauza ta , mai multi decat au murit de cand au ei traditiile .

-aga , aga ... s-a intamplat o tragedie .
-ce ?
-matusalemu a fost omorat .cineva a incercat sa-i ajute sa fuga ...

privirea agai spune tot . degeaba are sila lacrimi in ochi ... bagaciosenia ei este groaznica . graba ei , modul ei nesuferit de a trata traditiile alea ... de parca ar fi o joaca ... este ea insasi groaznica perioada asta . si nu are scuza . chiar nu are .
si de-i geloasa , si de-i hormonala , si de-i suparata cu traditia , cu moartea fratelui ... nu are scuze . nuuuuuuu !!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Mar 2015, 12:13 pm

Buna!I sfarsit astazi am timp de serial... cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Marieta57 Mar 10 Mar 2015, 1:07 pm

Buna fetele ....multumim Vic  kiss
mi-a plcut fatzza cu planta ce i-a gasit-o cazuta in par si cea de acasa ..pe care o uda.. se uda pe gat .. pt a se calma  7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2743637754  Sila a intrecut de mlt limita  stupid
Un zambet dulce pt voi  7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 283516
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 1jp00g
Ce senzual este el .... ea 7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 1450537109      
7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 2m5yx6c
Marieta57
Marieta57
membru senior
membru senior

Mesaje : 289
Data de inscriere : 29/12/2012
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Mar 2015, 3:10 pm

bună  fetele  !!!

chiar  așa  , doar  a  fost manuchinuit  de ce  nu  s-o  fi  epila  ??  Vic  nu  cumva  i-ai  spus că  fanele  îl vor flocos?


7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 10341847_441336189357730_3508784800348735020_n7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 11025226_441336186024397_6721421599923816161_n



https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t794-8-sila-puterea-destinului-comentarii#410556
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 10 Mar 2015, 4:00 pm

eee , denisa . vezi ? nu-ti place de el . stiai tu . Smile inca un motiv .
stiam eu . asta este . te inteleg .

multumim , marieta kiss

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 407836_303988139624557_65741850_n

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t794-8-sila-puterea-destinului-comentarii
pentru tine , axxa . ca iar ne injuri de nu stii unde sa ne gasesti . kiss Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7.  SÎLA - Puterea destinului - comentarii - Pagina 42 Empty Re: 7. SÎLA - Puterea destinului - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum