Serialesitelenovelet
Warrior High Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Warrior High Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Warrior High

2 participanți

In jos

Warrior High Empty Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 06 Mar 2015, 6:58 pm

Warrior High Warrior-High-MTV2

Warrior High is a youth daily soap Aired on MTV Channel 7 pm MON-FRI. The story revolves around Parth, Siyali, Utkarsh, Niti, Vibha. Warrior High is a boarding school in Dehradun, India. Together, they will navigate the treacherous paths of victory, failure, envy, manipulation, competition... And they will emerge as warriors. This serial is produced by Lost Boy Production.

Episoade


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Parth
Warrior High VACJ4EL

Sid
Warrior High MJUlOme

Utkarsh
Warrior High JIoHLFi

Warrior High Mtv

Warrior High 6ToiVcu

Warrior High LrqpjyGg

WH - Admitere

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

WH - Un nou inceput

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

WH - Parth

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

WH - Vibha

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Criss Criss in Mar 10 Mar 2015, 11:58 pm, editata de 3 ori
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 06 Mar 2015, 7:04 pm

Pare fain serialul acesta, ce ma deranjeaza pe mine este ca au luat numele actorilor din KY2 si acum mai combina si trecutul celor de la FAB5 cu povestea lor...
Nu inteleg de ce, ca au si ei povestea destul de interesanta. Pare frumoasa pentru inceput... si e chiar si incalcita. Incalcita in sensul ca e greu sa-ti dai seama cine cu cine o sa formeze cuplu. Desi eu cred ca cuplurile vor fi Siyali-Sidharth si Parth-Vebha.
Dar dupa scene pare ca Siyali il place pe Utkarsh si viceversa, ei doi fiind prieteni foarte buni din copilarie. Sidharth e un mare casanova, dar pare ca o place pe Siyali. Parth a avut si el o scena destul de faina cu Siyali, dar la fel a avut scene si cu Vebha...
Mie imi plac Parth si Vebha cel mai mult, iar apoi Siyali si Sidharth
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 06 Mar 2015, 9:55 pm

Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Vin 06 Mar 2015, 9:57 pm

Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 07 Mar 2015, 12:41 pm

Promo FAB 5 in WH
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 07 Mar 2015, 12:56 pm

Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 07 Mar 2015, 6:59 pm

Warrior High 10391428_834571349934251_5851510949334614958_n
Warrior High SBkfIF4
Warrior High Nn6Jv6s
Warrior High CYaMLQb
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 07 Mar 2015, 7:53 pm

Warrior High 10955143_722533947866338_1966385627_n

Warrior High 10955376_1550242428586976_1329184767_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 07 Mar 2015, 10:12 pm

Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Dum 08 Mar 2015, 1:18 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 09 Mar 2015, 5:09 pm

Dumnezeule! L-a pupat pe gura... Smile Indienii astia abia ne arata cuplurile cum se saruta, iar acum a aratat cum o mama isi pupa copilul adolescent pe gura... stupid wow..
Cum sa-si pupe copilul de 17-19 ani pe gura? Nimic foarte interesant in episodul de azi... s-ar putea ca maine sa fie balul bobocilor, s-ar putea sa nu fie... abia in precap a aratat cum Vebha vorbeste cu cineva la telefon si ii cheama sa cante.
Toti baietii par ca o plac pe Siyali.. Sid e tare gelos. Iar pe Niti se pare ca o place Charlie si viceversa... chiar sunt curioasa de cum o sa decurga povestea lor, e interesant sa vezi povestea intr-o o pitica si un baiat normal.
E una acolo cred ca e directoare adjuncta, ce-o fi, ma dispera rau accentul ei... daca incearca sa fie ca Nyonika n-are nicio sansa, atitudinea Nyonikai si caracterul ei nu-l poate avea nimeni.
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Mar 2015, 12:02 am

Deabia s-au invatat cu sarutul... au devenit mai curajosi ..
Nu imi place ce actrita au bagat sa joace roulul lu Niti..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 10 Mar 2015, 6:02 pm

Andreea_Miha a scris:Deabia s-au invatat cu sarutul... au devenit mai curajosi ..
Nu imi place ce actrita au bagat sa joace roulul lu Niti..

Nici mie... parca e cu directie direct catre Niti Taylor Warrior High 2743637754
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 10 Mar 2015, 6:14 pm

In episodul de azi (Ep 14 - 10 Martie 2014)  Niti le povesteste prietenilor cum a supravietuit primei nopti la WH, si cum a reusit sa castige traditia. Toti se pregatesc pentru Balul Bobocilor, elevii primesc de acasa rochii si costumele necesare Balului, mai putin Siyali, Niti si Utkarsh... M-a impresionat felul cum a deschis Utkarsh valiza sperand ca acolo sa fie un colet si pentru el, nu doar pentru ceilalti colegi... Comitetul scolii se hotaraste sa-i cheme pe FAB5 la Balul Bobocilor la cererea Vebhei.

Nu prea am ce povesti din episodul de azi, ca nu au aratat cine stie ce...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Mar 2015, 6:49 pm

Criss Criss a scris:

Nici mie... parca e cu directie direct catre Niti Taylor Warrior High 2743637754
tinand cont ca e si cu numele chiar ca parca e cu directie..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Mar 2015, 6:50 pm

Criss Criss a scris:In episodul de azi (Ep 14 - 10 Martie 2014)  Niti le povesteste prietenilor cum a supravietuit primei nopti la WH, si cum a reusit sa castige traditia. Toti se pregatesc pentru Balul Bobocilor, elevii primesc de acasa rochii si costumele necesare Balului, mai putin Siyali, Niti si Utkarsh... M-a impresionat felul cum a deschis Utkarsh valiza sperand ca acolo sa fie un colet si pentru el, nu doar pentru ceilalti colegi...  Comitetul scolii se hotaraste sa-i cheme pe FAB5 la Balul Bobocilor la cererea Vebhei.

Nu prea am ce povesti din episodul de azi, ca nu au aratat cine stie ce...
Ms..lasa ca maine si joi ai ep de o ora si astept pov de la tine..desi eu o sa derulez si ma uit doar unde apar cei de la Fab 5.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 10 Mar 2015, 10:26 pm

Andreea_Miha a scris:
tinand cont ca e si cu numele chiar ca parca e cu directie..

Da... Nu inteleg de ce nu o chema pe Siyali - Niti si viceversa... daca intelegi la ce ma refer... Siyali vad ca e destul de importanta pentru serial, chiar mai importanta decat Vebha, desi in promo-urile serialului o aratau pe Vebha si Parth... Cam toata povestea se invarte in jurul lui Siyali momentan... Putea personajul asta sa aiba numele lui Niti
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mar 10 Mar 2015, 10:27 pm

Andreea_Miha a scris:
Ms..lasa ca maine si joi ai ep de o ora si astept pov de la tine..desi eu o sa derulez si ma uit doar unde apar cei de la  Fab 5.. kiss

Sper macar sa fie bune episoadele... cele dinainte in care nu s-a adus vorba de FAB5 au fost mai bune, acum parca forteaza povestea doar ca sa pomeneasca de FAB5
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Mar 2015, 10:47 pm

Criss Criss a scris:

Da... Nu inteleg de ce nu o chema pe Siyali - Niti si viceversa... daca intelegi la ce ma refer... Siyali vad ca e destul de importanta pentru serial, chiar mai importanta decat Vebha, desi in promo-urile serialului o aratau pe Vebha si Parth... Cam toata povestea se invarte in jurul lui Siyali momentan... Putea personajul asta sa aiba numele lui Niti
da cam ciudat...chiar pare cu directie vb acea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 10 Mar 2015, 10:48 pm

Criss Criss a scris:

Sper macar sa fie bune episoadele... cele dinainte in care nu s-a adus vorba de FAB5 au fost mai bune, acum parca forteaza povestea doar ca sa pomeneasca de FAB5
ei vor sa promoveze serialul sa bage Fab 5 dar imi e teama ca le afecteaza pe amandoua..acolo pov aici ca nu dau doua zile si cine stie ce face Manik acolo..sunt curioasa sa vad ce au de gand.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mier 11 Mar 2015, 8:34 pm

Episodul 15 (11 Martie 2014)
Episodul incepe cu prezentatorul spunand ca cea mai buna parte a vietii unui om este viata lui de studentie/elev, prietenia,certurile si impacarile, nazdravaniile. Incepe sa vorbeasca despre FAB5 si spune ca totul a fost bine cat timp ei au fost la WH.Se spunea ca este imposibil sa le rupi legatura/prietenia acestor 5 prieteni care acum nu se privesc nici macar unul in ochii celuilalt. In acest grup erau 2 cei mai buni prieteni:Dhruv si Manik, prietenia lor era foarte stransa, sareau unul pentru celalalt.Dar acum pare ca si cum ei 2 nici nu se cunosc bine.Alya a iubit o singura persoana din prima zi de scoala, dar poate nici ea nu stie cand a inceput sa-l iubeasca pe Dhruv si nu pe Manik.Si acum ea incearca sa echilibreze prietenia dintre Manik si Dhruv. Nu-mi amintesc sa mai fi fost vreun student vreodata ca Cabir in WH. Chiar si azi se mai aud nazdravaniile lui in WH. Ma intreb de ce el refuza sa-si priveasca trecutul in ochi. Mukti e o fata care n-a crezut niciodata in iubire (serios?? atunci cu Harshad ce-a fost?) Dar acum e indragostita nebuneste de cineva(il arata pe Abhi). Manik care nu dadea importanta niciunui alt lucru in afara de prietenii lui si de propria persoana, acum a inceput si el sa iubeasca pe cineva. ( arata scene cu el si Nandini) Va realiza el ca iubirea lui e mai mare decat ego-ul sau? Ei 5 sigur s-au schimbat, dar ei se intorc acolo unde a inceput viata lor, la al 6-lea partener al lor(Vebha). Aceste 2 zile vor schimba vietile tuturor. Vebha si bunica ei vorbesc despre trecut, despre tatal ei... despre geanta scumpa ce i-a facut-o tatal ei cadou de ziua ei si ca acum nu mai au bani deloc. Parth se imbraca in costumul tatal lui pe care i l-a trimis mama sa, si isi aminteste cum mama lui i-a spus ca tatal lui voia ca Parth sa invete la aceasi scoala unde a invatat si el. Utkarsh ii cere lui Sid cutia, dar Sid se face ca nu stie despre ce vorbeste.. il impinge pe Utkarsh, apare Parth si se ia la cearta cu Sid pt ca nu vrea sa-i dea cutia lui Utkarsh si pentru ca face glume la adresa costumului sau.Ayaz vine ii desparte si le zice ca daca vor sa se lupte, atunci s-o faca in ring.. asa ca, organizeaza un meci de box. Vebha o suna video pe Mukti... toti vor sa vorbeasca cu ea... ma enerveaza nerabdarea lui Manik de a vorbi cu ea si de a o vedea... Vebha inchide ochii si spune ca nu vrea sa-l vada, vrea sa-l vada in persoana.Manik spune ca au trecut 3 ani de la faza aia.. oare ce faza?? (o avea legatura cu promo-ul? dar asta inseamna ca el deja avea 4 ani de relatie cu Alya). Mukti spune ca atunci cand erau la WH aveau doar grija examenelor. Alya: viata era asa de usoara, fara complicatii. Mukti povesteste cum i-a cunoscut pe Manik si Dhruv si cum ii chinuia ca colega mai mare a lor. Dhruv ii spune ca nici aucm nu s-a schimbat. Mukti e de acord si spune ca nu isi imagina ca cei pe care ii chinuia vor fi prietenii ei cei mai buni. Alya spune ca locul ei preferat a fost biblioteca ca are amintiri frumoase acolo, primul ei... Manik o intrerupe si spune sarut. Alya atunci se uita la Dhruv... Manik vrea sa dea detalii despre scena, dar il intrerupe Cabir. (Bravo, Cabir! Alya nu putea sa-si aminteasca si ea altceva?? Serios acum... ) Cabir il intreaba pe Dhruv care era locul lui preferat in WH.. iar el spune ca camera lui de camin, ca acolo putea petrece timp singur. Cabir spune ca in camera de camin se certa si foarte mult cu Manik si ca mai mult ca sigur si acum au loc certuri acolo. Manik il aproba. Siyali si Niti ii spun lui Krissan sa-si vada de treaba ei, sa nu se mai bage in treburile altora. Baietii se pregatesc de jogging (bine mai arata baietii astia din WH, toti au corpul lucrat) Ce priviri isi trag Parth-Vebha si Charlie-Niti astia sigur vor forma cuplu. Chiar si Utkarsh si Siyali se privesc, dar mi-e greu sa cred ca vor forma cuplu... Cred ca Siyali va fi cu Sid. Profesorul le spune baietilor ca vor alerga 15 km si elevii noi sa se tina dupa cei vechi ca ei deja stiu traseul... Utkarsh ramane in urma, Ayaz, Sid si alti tipi ii lasa pe profesor si pe ceilalti elevi sa alerge inainte, iar ei se baga prin padure... Utkarsh ii vede intrand in padure si se ia dupa ei crezand ca acela e traseul. Parth il cauta pe Utkarsh, iar CHarlie pe Sid.. Charlie il ia la intrebari pe Parth despre Sid si il intreaba ce i-a facut... In camera de camin se apuca sa se ia la bataie, atunci apare profa de literatura si ii desparte.. (ce m-a amuzat profa asta cum il soarbe din priviri pe Parth si il stergea ea cu prosopul de transpiratie.. cred si eu la ce bine arata) Manik atipeste si pierde controlul volanului, dar reuseste sa opreasca masina la timp, inainte de a intra intr-un copac. (Am impresia ca la scena asta Mukti il striga Parth)Mukti: Manik, ai innebunit? Nu vezi un copac atat de mare? Ce e neregula cu tine? Unde esti atent? Cabir spune ca e ok si ca doar l-a furat somnul.. Mukti il intreaba pe Manik daca a dormit azi-noapte (ar fi fost o ocazie buna sa-si aminteasca de Nandini aici, ca doar din cauza ei se presupune ca n-ar dormit) Trece Cabir la volan. Urmila le spune elevilor ca diseara e balul bobocilor si ii cere Vebhei sa le spune despre aranjamente. Siyali il cauta pe Utkarsh cu privirea prin multime si il intreaba pe Parth unde e, acesta ii spune ca e in camera de camin. Vebha le spune elevilor ca orele le vor incepe de maine si ca pentru balul bobocilor va trebui sa-si arate talentele. Profa de literatura o avertizeaza pe Vebha ca o va da afara din scoala dupa petrecerea de diseara, ca a suportat-o destul cand a fost eleva.. dar ca profesoara n-o va suporta deloc. FAB 5 vorbeste despre cum erau obligati sa se trezeasca la ora 5 dimineata si sa mearga la jogging.. iar Manik cauta tot timpul pretexte sa nu se duca.. Manik ii spune lui Cabir ca si el facea la fel. La o ceainarie ii arata pe Sid, Ayaz si altii 2.. cei 4 il observa pe Utkarsh... Utkarsh le zice ca a ramas foarte in urma si i-a urmat pe ei crezand ca merg pe scurtatura. Cabir opreste masina langa ei.
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Mar 2015, 9:45 pm

Faza cu Vebha si Fa5 imi aduce aminte de ep trecut Wh cand erau 6 in loc de 5 Fab 5. Nu mi-a placut dorinta lui Manik sa vb cu aia.
Cum de a uitat asa repede de profu si Nandini ? Nu se gandeste deloc la ea, vrea cu aia la tel nu stiu ce, si parca in ep de ieri a uitat de trupa si dupa ea la scoala sa nu stea cu profu.

Sincer la Alya nu m-a deranjat asa tare ca si-a amintit primul sarut pentru ca pana la urma pentru fete e importanta chestia asta, dar ma surprinde intreruperea lui Manik ca si-a adus aminte, deci a contat si pentru el daca tine minte, si nu mi-a placut sa inceapa sa dea detali...parca era cu Nandini..ce rost are sa vb de fosta ce ai facut ? Parca e o tata din aia barfitoare.

Iar Cabir un dulce, si-a dat seama ca pe Dhruv il deranjeaza asa mi-a lasat senzatia si de acea l-a intrerupt.

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Criss Criss Mier 11 Mar 2015, 9:53 pm

Da, e important... eu nu zic ca ar trebui sa-l uite, nici n-are cum sa-l uite... asa ceva nu se uita. Dar... ea doar stia ca e si Dhruv acolo si ca l-ar deranja daca vorbeste despre, de aia cred ca n-ar fi trebuit sa pomeneasca... Manik a avut multe oportunitati sa-si aminteasca de Nandini, dar n-a facut-o... scenaristi prosti! Chiar nu inteleg de ce era nevoie sa combine astfel seriale... si 2 zile la rand si cel mai important, fara Nandini... Nandini e actrita principala.. cum poate sa lipseasca? Serialul asta ar avea potential si fara KY2.. nu le inteleg incapatanarea de a la impreuna...
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 28

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 11 Mar 2015, 9:59 pm

Criss Criss a scris:Da, e important... eu nu zic ca ar trebui sa-l uite, nici n-are cum sa-l uite... asa ceva nu se uita. Dar... ea doar stia ca e si Dhruv acolo si ca l-ar deranja daca vorbeste despre, de aia cred ca n-ar fi trebuit sa pomeneasca... Manik a avut multe oportunitati sa-si aminteasca de Nandini, dar n-a facut-o... scenaristi prosti! Chiar nu inteleg de ce era nevoie sa combine astfel seriale... si 2 zile la rand si cel mai important, fara Nandini... Nandini e actrita principala.. cum poate sa lipseasca? Serialul asta ar avea potential si fara KY2.. nu le inteleg incapatanarea de a la impreuna...

Da dar a fost o chestie de moment de emotie ca ajunge acolo, ca toti se bucurau..si ea realizeaza gresala ca imediat se uita la Dhruv.dar reactia lui Manik mi s-a parut prea de tot.
Au facut varza tot ... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Warrior High Empty Re: Warrior High

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum