Serialesitelenovelet
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

2 participanți

Pagina 6 din 28 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul

In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 11:51 pm

 Coperta revistei Cosmopolitan, luna septembrie 




Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 20190830_133203Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133420Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133508Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133439Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133504Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fb_img_1567164497169Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133458Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Img_20190830_133431Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fb_img_1567164495241
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Sept 2019, 12:13 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de DENISA Vin 06 Sept 2019, 10:24 pm

Festivalul din Mardin 06.09.19Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 QOY_mypTFHgEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 DhhaDCvSImwEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 _EIWBGQpsoIEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 TTlFp3wsVDgEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 T5oBjlntly4Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 RoiKWXBNAvQEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 DXws3GAhtBAEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ov0-_BDnYSkEbru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 TeWfYvzSU34
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 19 Sept 2019, 8:33 pm

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 22 Sept 2019, 9:29 am

La multi ani , Akin Akinozu!
S-a născut la data de 22 septembrie 1990 în  Ankara , Turcia.

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:28 pm

Akın Akınözü şi Ebru Şahin,au devenit ambasadori ai culturii și artei !


Akın Akınözü şi Ebru Şahin, actorii de seamă din Hercai, continuă să fie în centrul atenției în Mardin, Midyat.
Ceremonia de deschidere a celui de-al doilea Festival internațional de Cultură și artă Midyat , organizat în colaborare cu Guvernul districtului Midyat și susținut de Ministrul Culturii, a avut loc în data de 08.09.2019 . La acest festival actorii , Akın Akınözü şi Ebru Şahin , au fost numiți , *Ambasadori ai culturii și artei*
/////////////

Ebru Șahin:

„Înainte de toate, aș vrea să vă spun că mă simt din nou fericită că muncim aici având parte de atâta iubire. Vă mulțumim foarte mult pentru că ne considerați demni de un astfel de titlu. Suntem onorați să-l primim, eu și iubitului meu partener, în numele întregii echipet și al producătorului nostru. Succesul Hercai se datorează sprijinului și iubirii cu care ne încoanjoară oamenii din Mardin și Midyat. De aceea vă mulțumesc mult tuturor.„

Akın Akınözü:

„Vă salutăm pe toți. Vă mulțumim foarte mult pentru iubirea pe care ne-o arătați. Suntem foarte fericiți să ne considerați demni de un astfel de titlu. Primim acest premiu în numele ATV, postul de televiziune care ne-a oferit prilejul să vă aducem o astfel de poveste, în numele producătorului MIA YAPIM și a întregii echipe din fața și spatele camerelor de luat vederi. Le mulțumesc încă o dată tuturor. Și acum,revenind la rolul principal, Midyat, pentru că eu am mai spus-o că rolul principal este interpretat de Midyat. Iar acum, în punctul în care am ajuns, spun încă o dată, ce bine că Midyat! Pentru că nu toată lumea are parte de un rol principal pe aceste pământuri magice, lângă oameni speciali, frumoși și o cultură atât de bogată. De aceea, vă mulțumesc tuturor!„.

sursa: viatacuaromadecafea

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Cbe0181319343488 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5e25fb1319343496 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7299521319343502 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 67ad431319343506 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7f0fc91319343513 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C5121b1319343516 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8a3ba41319343521 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4942c81319343527 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 63c8e41319343529 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E2233c1319343534 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 88aa5a1319343538 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4c23371319343544 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 32ecc41319343550 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F831201319343552 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 608d331319343561 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E337a81319343567 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 118caa1319343574 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D14a291319343584 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F5ca541319343591 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A820a21319343597 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2a126f1319343605 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0305a31319343607
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:32 pm

Vogue - septembrie 2019 - Akin Akinozu



Vogue Turcia Septembrie 2019

traducere: Iuliana



Este plin de surprize. Îl numim „talentul noii generații”, deoarece cu transformarea sa neconvențională de la știință la artă, de la matematică la actorie, Akin Akinozu este numele care întruchipează spiritul cu multe fete al epocii. Akin Akinozu care a obținut admirația a milioane cu Hercai, nu numai că se transformă fizic în fiecare personaj pe care îl interpretează, dar începe și el o călătorie pentru a se redescoperi. Echipa Vogue s-a întâlnit cu Akin Akinozu în Kilyos. Nu am reușit să profit de oportunitatea de a face acest interviu față în față pentru că am fost în alt oraș, dar a doua zi după sedinta foto am aflat de la colegii mei de echipă că Akin este un profesionist atât de în fața camerelor de luat vederi și atât de sincer, de firesc și înțelept cat si in spatele ei - și, desigur, că este la fel de superb precum arată pe ecran. Cine este acest talent tânăr care a atras o multime de fani cu Hercai, într-un timp atât de scurt și are 2 milioane de urmăritori pe Instagram? Cercetându-l pe internet înainte de acest interviu, am putut găsi informații foarte limitate. Așa că i-am pus direct aceeași întrebare și mi-a răspuns: „Sunt un individ liber pe drumul către autoactualizare, încercând să las o amprentă combinând puterea pe care o trag din voința mea și pasiunea de a mă îmbunătăți.” Sureyya Akin Akinozu, născut în 1990, în Ankara, provine dintr-o familie artistică. Mama sa Ozlem Akinozu, este actriță, bunicul său Sureyya Arin, este unul dintre primii prezentatori TV de pe canalul TRT1, iar unchiul său este Suha Arin, marele maestru al documentarelor turcesti. Cu toate acestea, prima alegere a lui Akin nu a fost actoria. A ales știința in locul artei și a studiat Matematica aplicată la UC Berkeley. Înainte de a ne concentra asupra tranziției sale de la știință la arta, să aruncăm mai întâi o privire asupra pașilor săi din cariera sa de actor: primul proiect al lui Akin nu a fost filmul Azrail din 2014 așa cum se știe, ci a fost seria Muhtesem Yuzyil: Kosem. Nu credeți informațiile de pe internet, deoarece el nu a facut parte din acel film. Și-a continuat cariera TV cu serialul Arkadaslar Iyidir, Payitaht: Abdulhamit și Aslan Ailem. In ultima vreme, el îl înfățișează pe Miran Aslanbey în Hercai, ceea ce l-a făcut o stea mai strălucitoare. Dacă ne întoarcem la trecerea de la știință la arta, această alegere a lui Akin provine din curiozitatea care îi modelează personalitatea. „Curiozitatea și interesul meu pentru rezolvarea problemelor m-au determinat să studiez matematica în una dintre cele mai bune universități din lume. Ceea ce m-a adus aici este că am înțeles că a juca este, de asemenea, o artă a rezolvării problemelor ”, spune el. Akin, care a adoptat întotdeauna o abordare alternativă pentru rezolvarea problemelor în timp ce studia matematica, spune că și-a adaptat capacitatea la câmpul actoricesc. „Partea bună a actoriei este că găsești oportunitatea de a rezolva problemele poveștii și ale personajelor într-un mod unic, punându-ți mintea, sentimentele, corpul și sufletul - cu adevărat tot ceea ce te face uman. “ Deci, ce a învățat de la personajul lui Miran? Există vreo asemănare între el și Miran? „Prima asemănare pe care am observat-o a fost voința lui puternică de a ajunge la destinație. Dar Miran m-a învățat ceva și mai valoros în această călătorie: încă pot să iubesc ca un copil mic. ” Mă întreb dacă există regizori sau actori cu care aspiră să lucreze sau cu un personaj istoric sau modern cu care vrea să joace. „Chiar și gândul la Christopher Nolan, care a filmat despre Fatih Sultan Mehmet, cu atingerea sa particulară, mă emoționează. Mi-ar plăcea să fiu actorul care îl înfățișează pe Fatih Sultan Mehmet într-un astfel de proiect. Nolan este un regizor care creează filme care răsucesc mintea și extrem de emoțional, prin integrarea științei și limbajului cinematografiei. Cred că Fatih Sultan Mehmet este unul dintre acele nume pe vârful acestei sinteze. " Pentru Akin, care spune că iubește citatul lui Darwin „Nu este cea mai puternică dintre speciile care supraviețuiește și nici cea mai inteligentă care supraviețuiește. Este cea care este cea mai adaptabilă schimbării" - „schimbarea” este cheia vieții sale. Akin, care a descoperit pentru prima dată puterea schimbării, scăzând la 70 de kilograme (154 lbs) de la 120 (264 lbs), crede că această experiență rezultă din voință. Factorul care l-a făcut unul dintre cel mai de succes talent de nouă generație a Turciei într-un timp scurt este interacțiunea sa cu personajul Miran. Visul lui Akin despre viitor ca actor este să facă din acest titlu „talentul noii generații”, o notă permanentă. În programul său de toamnă, planul care îl excită cel mai mult este explorarea mediului cultural bogat din Mardin și vecinătate, pe care nu a putut-o vedea în mod corespunzător din cauza ritmului său de filmare în sezonul trecut. În povestea sa care se întinde de la Ankara la Los Angeles, apoi la Istanbul, a aflat multe din aceste 3 megaorase în care a trăit: „Mă bucur că am trăit în Ankara, deoarece m-a înzestrat cu prietenii prețioase și o personalitate puternică. Mă bucur că am locuit în Los Angeles pentru că m-a găzduit cu viziune largă și m-a făcut cetățean mondial. Și mă bucur că locuiesc la Istanbul pentru că m-a îmbrățișat pentru ca visele mele să devină realitate. ”


Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B7f10a1319344318 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ef3c061319344324 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8cb3801319344334 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5c3ae01319344341 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4445b81319344348 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Af8b881319344356 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4065d41319344363 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1fcde21319344368 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4946e51319344377 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5c632c1319344384 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B058ea1319344390 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 71afdb1319344399 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 81a34b1319344408 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7956701319344411 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7cac6d1319344421 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5470621319344430 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9c182e1319344435 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bfb6ae1319344442 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0e74fb1319344452



Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 08 Oct 2019, 9:55 am, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:38 pm



Interviul din revista Cosmopolitan.

Traducere: Iuliana

Reporter: Începe cel de-al doilea sezon al serialului Inima schimbatoare. Ce a adus în viața voastra?

Ebru: Hercai este una dintre marile șanse din viața mea. În momentul în care actoria s-a obișnuit cu sângele meu, am fost în căutarea unui personaj care să-mi atingă sufletul. Reyyan mi-a adus această femeie. Odată cu ea, am crescut și am crescut-o.

Akin: Pot spune acest lucru: ca un copil care merge pe calea acțiunii, am început să merg pe cont propriu în proiectul Vetrenny.

Reporter: Ce caracteristică specială îți place la personajul tău? Ce te-a învățat?

Ebru: O iubesc pe Rayyan pentru faptul că, în ciuda a tot ceea ce a experimentat, nu-și pierde naivitatea, inima ei este plină de iubire, ea este mereu în culmea sentimentelor sale. Învăț de la ea adevărul că, în ciuda faptului că te lupți cu o serie de probleme, viața creează întotdeauna frumusețe, Universul servește întotdeauna celor care au sentimente sincere.

Akin: Partea cea mai puternică a lui Miran este puterea de voință pentru atingerea obiectivelor sale. Ei bine, și odată cu aceasta, am învățat că chiar și cele mai importante obiective se inclina in fata iubirii.

Reporter : Va-ti dovedit a fi un cuplu minunat pe ecran. Cui îi atributi asta?

Ebru: În set, când se dă comanda „joc”, încetez să mai fiu Ebru, intru în lumea lui Reyyan. Cred că ne obișnuim cu rolul, credem în ceea ce facem și asta se transmite publicului.

Akin: Respect, dragoste, înțelegere reciprocă, toleranță.

Reporter : Când va pregătiti pentru un rol, ce faceti?

Ebru: Detalierea este punctul meu dureros. Pregătindu-mă pentru orice rol, acord atenție celor mai mici detalii, încerc să le studiez. Una dintre metodele pentru construirea unei relații cu un personaj, pentru mine este meditația. Pregătindu-mă pentru rolul lui Reyyan, am vorbit cu mulți oameni, am învățat să călăresc un cal și m-am gândit cum să vorbesc cu mine ca Reyyan. Cel mai important obiectiv nu este să fii frumos pe ecran, ci să devii acest personaj.

Akin: Abordez scenariul ca un detectiv, îmi pun cât mai multe întrebări și, după ce am primit răspunsurile la acestea, personajul însuși începe să prindă viață. Câștigând experiență, numărul de întrebări crește doar, înveți să-ți pui întrebări mai complexe și, în lumina acestor întrebări, începi să abordezi personajul mai creativ. Am observat că ascultand muzica mă ajută să înțeleg mai bine sentimentele personajului și este mai bine să o transmit pe ecrane.

Reporter : Ti-ar placea să fii în interiorul aceeași dragoste ca în serial? Ai lupta pentru dragoste?

Ebru: În serial, vedem doi oameni foarte indragostiti. În ciuda faptului că încerc mereu să-mi ascult inima, nu aș vrea să fiu în interiorul iubirii născute din haos. Nu este faptul că trăiesc o asemenea iubire, fiind înăuntrul ei, ci încercând să o ating, este exact ceea ce este istovitor pentru mine.

Akin: Așa aș dori, din moment ce sunt în rolul principal. Probabil că asta nu este deloc dragoste, dacă nu lupti pentru asta.

Reporter : Ei bine, crezi în dragoste la prima vedere? De ce ești îndrăgostit?

Ebru: Nu cred în dragoste la prima vedere, ci în sensul de a te îndrăgosti la prima vedere. Susțin mai mult că chimia trebuie să fie într-o dragoste adevărată, trebuie să te cunosti. Prefer să fiu printre oameni decenți și cinstiți. Îmi place să trăiesc viața în toate spectrele ale emoției, să atrag atenția și să acord atenție fără a-mi trăda viața.

Akin: Nu este dragostea născută la prima vedere? Sunt îndrăgostit ca si în meditație.

Reporter : Dacă ar fi să comparați dragostea cu ceva, care ar fi?

Ebru: Pentru mine, iubirea este un copil care își are rădăcina în unificarea energiei și a emoției și a tuturor sentimentelor umane. Căci iubirea nu poate fi îngropată pentru totdeauna în sine. Îi permiți să renasca, să o hrănești, să o recunoști, urmărind-o să devină mai bună. Și când îi permiti, ea nu se poate separa de tine.

Akin: Ar putea fi comparata cu un profesor. Căci iubirea aduce multe schimbări in sine (sensul identității / originalității) și la tot ceea ce se referă la viață.

Reporter : În calitate de actor, de la cine vă inspirați?

Ebru: Pot fi inspirat de tot ceea ce văd și aud. Încercând să înțeleg. Acesta este adevăratul adevărat.

Akin: De la toti ce pot primi.

Reporter : Ce impresii negative și pozitive au rămas în memorie cu privire la actorie?

Ebru: În serialul Hercai, am avut ocazia să-mi exprim câteva cântece. Recenziile vocii mele mă fac fericită. Recunoașterea de către public a unor talente aduse jocului ne motivează. Uneori există recenzii negative și pozitive pe diferite subiecte, dar totul în viața asta nu poate fi frumos, această persoană poate plânge, trebuie să fie urâtă, nu poate să râdă frumos. Toată viața nu poate fi excelentă. Dacă nu putem arăta nicio diferență, atunci vom avea doar un rol din la rol la rol, chiar dacă iti place.

Akin: Odată intrat pe rețelele de socializare, am dat peste o fotografie în care era o fetiță care stătea lângă televizor și îmi șterse lacrimile cu o batistă. Această vedere mi-a provocat cele mai extraordinare sentimente, căci mi-a arătat că pot să-mi transmit acestui mic pieten sentimentele prin ecran.

Reporter : Ce perioadă este acum în viața ta? Există ceva ce ai vrut să schimbi, să depășești ceva?

Ebru: Sunt în perioada în care primesc o mare plăcere din profesia mea și aduc o contribuție la viitorul meu. Și în același timp, îmbrățișand aceste inimi sincere din jurul nostru aduce ceva neobișnuit în viața mea. Înainte de a schimba ceva din viața mea, îmi pun întrebarea „de ce mi s-a întâmplat asta?”. Și dacă este ceva de schimbat, atunci fac tot ce îmi stă în putere și încep să pășesc din nou.

Akin: La începutul interviului, v-am spus deja că în proiect am învățat să merg pe propriile picioare, când am intrat în armată, a fost o perioadă în care am învățat să merg și mai greu. Dar încă învăț să alerg și atunci cine știe, poate pot zbura, oricum ar fi, totul este scris în cer.

Reporter : Ar putea fi ceva care te poate face fericit chiar acum?

Ebru: Îmi place foarte mult să privesc natura. O odihnă bună, explorând culturi noi, căutând poveștile orașelor de care nu sunt familiarizata.

Akin: De exemplu, dacă melodia mea preferata cântă acum, atunci voi fi fericit.

Reporter : Cum te descurci cu bucătăria? Ce țări îți plac cel mai mult?

Ebru: În raport cu mâncarea, am o anumită slăbiciune. Pentru mine poate fi orice fel de mâncare. Bucătăria turcească este specială. Dar îmi place bucătăria italiană și fructele tropicale într-un mod special.

Akin: De când sunt pescetarian (un stil de viață constând în refuzul de a mânca carne cu sânge cald. Este permis să se mănânce pește, crab și crustacee. Alimente vegetale, atat ouă și lapte pot fi consumate fără restricții, cu excepția unor categorii de produse: aprox.OdMena), apoi mâncărurile mediteraneene sunt cele mai apropiate de mine. Iar cea mai preferată mâncare este sushi.

Reporter: Ce înseamnă pentru tine o zi bună? Puteți descrie o astfel de zi?

Ebru: Când mă trezesc dimineața, merg la sport, apoi mănânc micul dejun, ascult melodiile mele preferate, rămân cu prietenii când sunt în natură, orice zi pe care o petrec sincer, este minunată pentru mine.

Akin: Când la sfârșitul unei zile grele, dar satisfăcătoare, vin, fac un duș și adorm dus.

Reporter: Este ceva ce noi nu știm și dacă ne spuneți vom fi surprinși?

Akin: Poate nu știu. Dar dacă voi găsi acest lucru în mine, vom fi surprinși împreună.

Ebru: Am un al șaselea simt.Uneori mă bazez pe sentimentele mele și ajung la punctul în care totul se poate face ...

Reporter: Cum vă motivați în caz de dificultăți?

Ebru: Meditația, golirea mintii. Îmi amintesc că orice s-ar întâmpla, atunci chiar nu mai conteaza.

Akyn, fă-o!

Reporter: Și la final, vă putem solicita o scurtă privire de ansamblu asupra trecutului și viitorului dvs.?

Ebru: Eram mai calma. Acum simt că viitorul meu crește în fiecare zi, devin mai sensibila la toate. Și în viitor, aș dori să devin o femeie mai puternică.

Akin: William Robertson

„În spatele tău există un trecut pe care nu îl poți schimba. Dar viitorul te așteaptă, stăpânul căruia ii poți deveni! “


Admin_dea05 a scris:


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 08 Oct 2019, 9:55 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:38 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E9feaf1319345152 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3702721319345157 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3cd6781319345163 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 538f101319345169 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7e67451319345174 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 22090e1319345182 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2dc9d01319345187 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7c74ef1319345193 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 03147c1319345199 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 49b8e71319345205 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ac9d141319345209 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A597301319345215 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1c097f1319345221 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A283431319345226 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3161731319345229 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bf277a1319345236 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 474e071319345242 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5eeaa41319345249 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D685081319345253 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 De17af1319345257 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 74aa821319345264 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4070b81319345270 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F2e90b1319345276 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4c0f601319345284 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3a69d71319345289
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:38 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C7c3541319345292 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 477a891319345300 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ceb1851319345306 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F4cfc51319345312 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E06f9d1319345319 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fac1381319345327 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E59fb01319345334 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Cd20451319345342 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F223591319345349 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Cfeb591319345355 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6f04f91319345363 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E37f951319345373 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9508031319345383 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ac694a1319345388 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fe86231319345396 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4588941319345405 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6803271319345414 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7f35501319345419 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Edae911319345426 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6371751319345434 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9078011319345441 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 930a0d1319345447 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6dd66b1319345456 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6f88961319345465 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3bf88b1319345473 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 05ca911319345479 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1eccc91319345486 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2bd6ed1319345494 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Decde21319345505 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E892cc1319345510
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:44 pm

Akin Akinozu: Episode Yerli Magazine

https://www.akinnorthamerica.com/post/akin-akinozu-episode-yerli-magazine


Akin Akinozu: Episode Yerli
Septembrie / octombrie 2019
////////////
traducere: Iuliana
//////////////
Serialul Hercai, care și-a început aventura pe ecran în sezonul din iarna trecuat, este acum foarte așteptat noul sezon. Ne-am întâlnit cu Akin Akinozu - Miran în serial - înainte de a merge la Mardin pentru filmări. Am vorbit despre Hercai, despre Miran și despre scopurile sale cu privire la viitor.

După un sezon aglomerat, cum a mers vacanța de vară?

După ce am terminat primul sezon am mers in armata pentru a-mi îndeplini datoria de cetățean. Când m-am întors, mi-am refăcut energia petrecând timp cu familia și prietenii mei.

Ești pe cale să începi să filmezi noul sezon al lui Hercai, care a fost unul dintre cele mai vizionate seriale ale sezonului trecut. Ce înseamnă Hercai pentru tine?

Pentru mine Hercai este un proiect care mi-a dat cel mai mare prilej pe care l-am avut vreodată, de a mă exprima . Mi-a oferit primele rezultate semnificative ale efortului și forței mele de muncă.

Miran era de fapt un bărbat care a crescut într-un oraș tradițional cu o bunică care susține patriarhia; era dur, era condus de răzbunare. Dar spre sfârșitul primului sezon a ajuns să se cunoască pe sine și a făcut pace cu sentimentele sale. Cum l-ai descrie pe Miran și cum te face să te simți această schimbare a personajului?

Antrenorul meu de actorie și eu mi l-am imaginat pe Miran ca un bărbat care era închis într-o casă de gheață când avea 6 ani. Dar întâlnind-o pe Reyyan in Mardin, unde s-a întors să-și ducă la îndeplinire planul de răzbunare, a topit încet gheața din jurul inimii sale. Ca actor, m-a purtat printr-o călătorie incredibilă de descoperire, pentru a experimenta bogăția de emoții, pas cu pas, care apar de sub gheață. O descriere a personajului care rezumă toate a fost făcută de unul dintre regizorii noștri, Benal Tairi și cred că i se potrivește lui Miran - este „Un Terminator emoțional”.

Miran a rănit femeile care l-au iubit și el a construit ziduri între oameni și el însuși dar în ciuda tuturor, el este un cuceritor de inimi - în special pentru adolescenți și tineri. De ce crezi că este asta?

Pentru că am putut să arătăm publicului inima iubitoare care a fost îngropată sub gheață.

Care a fost cea mai interesantă situație pe care ai avut-o cu fanii tai sau o memorie care include fanii tai?

Într-una din zilele de filmare din Urfa, în timp ce mă odihnisem la hotelul în care stăteam, directorul nostru de fotografie m-a sunat și m-a rugat să cobor la parter. Când am coborât la parter, fără să știu ce se întâmplă exact, am văzut un grup de 300-400 de oameni care mă întâmpinau strigand „Miran”. Mulțumesc încă o dată tuturor fanilor mei pentru interesul intens manifestat de aceștia.

În general, tinerii merg să studieze artele, familiile lor își doresc să aibă și un alt loc de muncă. Dar pentru tine, lucrurile s-au dezvoltat în sens invers, mama voia să studiezi actoria, dar ai ales să studiezi matematica. Care a fost obiectivul tău în acel moment și cum ai decis ulterior să devii actor?

Este mai corect să spun că mama mi-a spus că am opțiunea să studiez actoria, decât să spuna că vrea să o studiez. Dar în acele zile, interesul meu era pentru matematică și știință. În ultimul meu an de studiu „Matematică Aplicată” pe care l-am ales în conformitate cu interesul meu, recunoașterea mea despre unitatea artelor cu științele m-a determinat să aflu mai multe despre acest domeniu căruia nu-i mai acordasem atenție și așa ca urmare, actoria a devenit primul pas în această nouă călătorie a mea.

Care sunt primele puncte la care acorzi atenție când ai citit pentru prima dată un personaj din scenariu. Ce fel de metode utilizezi în timp ce lucrezi la acel personaj?

Primul punct este de a vedea dacă există sau nu un conflict descris cu exactitate al unui personaj. Atunci scopul meu este să internalizez acest conflict prin utilizarea diferitelor tehnici de actorie pe care le-am învățat și să dezvolt un mod unic de a-l înfățișa.

Intrebari fulger

Ebru Sahin în 3 cuvinte: Partenera - Energetica - Curioasa

Cem Karci cu 3 cuvinte: Profesorul meu - Creativ- Vecin

Cahit Gok cu 3 cuvinte: prieten - Maestru - Curat

Tansu Tasanlar cu 3 cuvinte: YIIB - Fenerbahce (echipa de fotbal) - Hiperactiv

Ești unul dintre cei mai iubiți, urmăriți, admirați actori ai acestei generații, dar nu prea preferi să fii atât de vizibil / să fii mereu în public. Te străduiești să limitezi vizibilitatea, cu excepția locului de muncă (chiar și pe social media). Care sunt motivele tale pentru a încerca să nu fii văzut într-o epocă în care să fii văzut mult te face mai popular și mai bogat?

Cred că un actor are responsabilități pentru proiect atât în interior cât și în exterior și am observat că, în această perioadă de socializare în care trăim, aceste responsabilități sunt mai critice și provoacă mai multe dificultăți. Fac tot posibilul să dețin personajul meu și povestea pe care o spunem în viața mea personală și pe conturile mele de socializare. Evident, asta este mai puțin vizibil, cu excepția muncii meu.

Ai studiat matematica într-una dintre cele mai bune universități. Cei mai mulți matematicieni buni sunt interesați și de literatură. Ai interes pentru literatură? Care sunt genurile / autorii tai preferați?

Ca matematician care alege mai târziu actoria - această relație mi se pare familiară. (râde). Dar mă interesează mai degrabă filozofia decât literatura, studiez de fapt filosofia chiar acum în universitatea deschisă. Mai ales, filozofia Stoa mă influențează profund cu practicile pe care le oferă, care îmbunătățesc calitatea vieții de astăzi. Filozoful pe care îl urmăresc îndeaproape este Epiktetos.

Intrebari fulger

Persoana al cărui sfat îl păstrez în minte este tatăl meu.

Dacă ar trebui să ascult o singură melodie pentru tot restul vieții, aș alege Bryan Adams- Heaven.

Ce faci pentru a te motiva când ești disperat, obosit sau bolnav de lucruri? Care este devizul tău, dacă ai unul?
Pun o melodie și dansez la duș. Motto-ul meu este: AKIN fa-o!

Cu ce iti place să-ti începi ziua? ceai sau cafea?
Cafea.

Mancarea ta preferata în Mardin?
Ei bine, sunt pescetarian.

Susții o echipă sportivă?
Besiktas.

Cartierul / locul / districtul tau preferat din Ankara?
Tunalı Hilmi

Cartierul / locul / districtul tau preferat din Istanbul?
Casa mea.

Cartierul / locul / districtul tau preferat în străinătate?
Los Angeles.

Să ne imaginăm fără limită pentru o perioadă, gen literar sau rezerva că esti unul dintre numele care vor fi într-un proiect, o serial sau un film adaptat dintr-un roman (turc sau străin). Din ce adaptare a romanului ai dori să faci parte?

Romanul profesorului Dr. Cengiz Yalçın - pe care am avut șansa să-l cunosc în persoană - numit „2018: Un roman al rebeliunii globale” m-a emoționat când l-am citit prima dată. Sper să pot simți entuziasmul de a face parte din adaptarea acestei cărți.

Există oameni istorici pe care doresti să-i portretizezi?

Aș dori să-l portretizez pe Fatih Sultan Mehmet datorită profunzimii emoționale și mentale pe care o are personajul.

Ai pe viitor proiecte de teatru sau film?

Ca actor care se află la început de drum, mi-am făcut niște promisiuni, aștept momentul potrivit.

Ai trăit în SUA mulți ani, o mulțime de actori își doresc să joace și într-un film sau un serial american. Iti doresti asta și crezi ca locuind acolo te-ar ajuta în profesia ta?

Cu intrebarea dvs. tocmai ati răspuns perfect, despre scopul meu și motivul pentru care aș putea fi un candidat puternic pentru a atinge acest obiectiv. (rade)

Există vreun serial străin pe care il urmărești cu pasiune? Cine sunt actorii pe care-i urmăresti absolut in fiecare proiect în care se află?

Am urmărit toate sezoanele din Urzeala Tronurilor. În ultima vreme am urmărit Dark.

Daniel Day Lewis, dar a spus că a renunțat să fie actor ...

Visezi să lucrezi în spatele scenei? Cum ar fi scenarist, poate sa scrii și sa regizezi propriul tau film ...

Și sa-l produc. (rade)

Care sunt cărțile tale înainte de a te culca?

Ömer Khayyam- Rubaiyat.

Sugestia mea este George Orwell - 1984.

Filmul pe care l-ai urmărit ultima dată?

Roma.

Ce fel de dileme, anxietate și situații îl așteaptă pe Miran în noul sezon?

Aștept cu nerăbdare împreună cu tine ...

Publicul a iubit chimia dintre tine și Ebru Sahin. Pe platourile de filmare care sunt situate în afara Istanbulului, actorii petrec mai mult timp împreună. Ce poți spune despre procesul de colaborare cu partenera ta de la primul episod?

Platourile de filmare situate în afara Istanbulului nu necesită doar să colaborăm, ci și să trăim armonios cu întreaga echipă. Și sunt recunoscător că Ebru și eu am putut stimula această chimie încă din prima zi.

Iți petreci zilele libere în Mardin? Ce faci acolo?

Le petrec în general în Mardin. Pentru a mă odihni, încerc să fac timp pentru activitățile care mă fac să mă simt bine. Uneori fac sport și alteori citesc o carte.

Care scene au fost cele mai influente pentru tine în timp ce jucai sau priveai Hercai?

Atât din cauza intensității emoționale a scenei, cât și a împărtășirii ei cu o actriță experimentată precum Ayda Aksel, scena cu Miran și Azize în finalul sezonului m-a influențat profund. Pe de altă parte, datorită modificărilor făcute la repetiție, unele scene capătă o aromă nouă. Cred că și aici muzica de fundal are un rol important. În sezonul trecut, una dintre cele mai influente scene pentru mine a fost scena flashback în care Miran a văzut-o pe Reyyan pentru prima dată. Mulțumesc din nou întregii echipe pentru munca și forța lor.

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bd50301319346954 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 40c0911319346959 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C88e6f1319346961 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Eed54e1319346966 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0f31ed1319346969 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ac1ce41319346974 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8354251319346979 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4690641319346985 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Dcd41e1319346989 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8c5b651319346992 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0477921319346997 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 09d9f21319347001 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Dab2581319347006 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bf1f041319347008 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 83e6c81319347014 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 41a39f1319347022 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2c4f141319347025 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 78d78d1319347033 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3ba76a1319347039 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 48725a1319347043 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5372381319347045 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 882cfd1319347050 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Cc4c3e1319347057 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 73b2001319347063 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A902f71319347065 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7e194f1319347071 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3c72bb1319347075

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 72325210
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B2ccbf10


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Vin 17 Ian 2020, 8:19 am, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 1:56 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 15482eaf7d9035f8473ceeb220e26169ee101ce2
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C89cea87f09a824bf5e2120c3f165ec32e42c33b
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B1ca24cb8b5d760ceddd1bb059cb2642597ab1e5
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1cfae7e5aec1c04620e4adcdb8c9568b75cf6f65
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 2:01 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o2_540
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o1_540
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o3_540
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o4_540
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 23 Sept 2019, 2:02 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o9_540
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o7_540
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Tumblr_pxbnsiADmc1qc4ey6o8_540
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 08 Oct 2019, 9:54 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 12:13 pm

- AkRu -Cannes-

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Giphy
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:12 pm

- AkRu -Cannes-
14.10.2019


Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F171951323214735 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8591c91323214737 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fa4af41323214740 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0303621323214744 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5442c61323214747 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4eca3b1323214751 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1442441323214755 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0b6aee1323214757 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6671361323214761 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 278cbc1323214764 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A34b101323214766


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mier 16 Oct 2019, 3:16 pm, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:13 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0e678a1323214770 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1445711323214772 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 58265b1323214775 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8f9b2a1323214777 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1c5a011323214779 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 96fe6a1323214781 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C30f4a1323214783 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 88599e1323214785 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 99fd3d1323214789 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4d5e001323214791 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 030cc21323214793 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bc137d1323214794 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A8b6a51323214796 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C4a6771323214805 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 81aaca1323214807 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3108511323214809 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6fd79d1323214812 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9fa7581323214816 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9294fa1323214819
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:13 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 069fe21323214821 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C41bfe1323214822 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 509d8c1323214823 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2c56cf1323214826 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E26b131323214827 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 107a981323214830 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ef7cfc1323214833 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F1f3871323214834Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bd93181323214835 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2eab8c1323214837 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4ce31f1323214839 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5260ec1323214841 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4c7bf31323214844 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4a98861323214847 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 64f3df1323214850 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F76e481323214853 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 24a5041323214858
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:20 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9b3a221323215084 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F9d22f1323215085 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E5dbfd1323215086 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 577cc41323215089 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F5cea01323215090 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4036e41323215092 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0e3fd61323215094 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 497aab1323215096 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6aa36d1323215097 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F26d831323215098 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 58265b1323215101 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8f9b2a1323215102 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1c5a011323215104 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 96fe6a1323215105 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A8b6a51323215107 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0dc15d1323215108 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F4e1b61323215111 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E9b64b1323215113 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 28ac8e1323215115 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E5d8a41323215116 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 43c5921323215120 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1793fd1323215122 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F045951323215125
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:23 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 26960f1323215260 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3ae2d41323215262 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 496ff51323215266 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8bdd1d1323215272 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E08e041323215276 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9d0fb11323215279 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 5ed72e1323215283 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7756051323215287 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0a0c781323215291 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 95fc291323215294 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 52bf201323215296 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D700001323215298 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6fb8b61323215302 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 2a602f1323215304 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 35d76a1323215307 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4efef31323215310 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 96b2fa1323215311
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:26 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ad8c711323215418 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Bd47211323215420 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 266dc01323215422 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ac5eae1323215426 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 86414f1323215427 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 292f501323215429 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9d941f1323215431 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ac11981323215433 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 C39a081323215435 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Fc50311323215438 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0dc15d1323215440
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:32 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ad4e8e1323215623 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 91c40e1323215625 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Edecf41323215629 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F47df41323215631 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 73b23e1323215636 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Ddefbc1323215638 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4e60c41323215641 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 E9b64b1323215644 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Cf801c1323215646 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 988d1d1323215649 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 33510f1323215651 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 00c6291323215654 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 4453d41323215655 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B0e5901323215658 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 09e7d81323215661 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 77ab311323215666 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3309681323215670 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 03f6f41323215672 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 8d59151323215674 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3452551323215676 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D0090d1323215678 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 18b39d1323215680 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 058d351323215682 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3398991323215683 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D1768b1323215686 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 9e0b691323215687 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 6a249e1323215688 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1e65881323215691 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 7f84681323215692 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A6a7241323215695 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 0fafa01323215696 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B996751323215698 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 92c03a1323215700
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 3:32 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 853cab1323215702 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Abd8ad1323215703 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 A540da1323215705 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D403551323215706 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Aee7541323215708 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Be75c11323215711 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 428f3b1323215712 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 05360e1323215714 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 3469781323215716 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Dc8e351323215718 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 D9f7c61323215719 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Deef4b1323215721 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F045951323215723 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1456fd1323215726 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Af39ff1323215728
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 16 Oct 2019, 4:58 pm

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 F057fa1323219452 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1c93d31323219454 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 1544b91323219456 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 88aaff1323219458 Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 B11df11323219461



Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mier 23 Oct 2019, 9:00 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey) - Pagina 6 Empty Re: Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) - Akın Akınözü(Miran Aslanbey)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 28 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum