Serialesitelenovelet
4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+2
Admin_dea05
DENISA
6 participanți

Pagina 41 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 31 Aug 2019, 1:51 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Sam 31 Aug 2019, 6:39 am

DENISA a scris:întrebare din revistă   


Reporter :  Would you like to be in love, just like in the series ?  Would you fight for your love?


Akin: In other words, I longed for the lead role ... A love for which you will not fight, means that it is not love.......
Buna dimineața!
Hopa ce răspuns bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Sam 31 Aug 2019, 8:42 am

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Comopolitan_Magazine_Logo




Interviul din revista Cosmopolitan.




Reporter: Începe cel de-al doilea sezon al serialului Inima schimbatoare. Ce a adus în viața voastra? 



Ebru: Hercai este una dintre marile șanse din viața mea. În momentul în care actoria s-a obișnuit cu sângele meu, am fost în căutarea unui personaj care să-mi atingă sufletul. Reyyan mi-a adus această femeie. Odată cu ea, am crescut și am crescut-o.




Akin: Pot spune acest lucru: ca un copil care merge pe calea acțiunii, am început să merg pe cont propriu în proiectul Vetrenny.


Reporter: Ce caracteristică specială îți place la personajul tău? Ce te-a învățat?



Ebru:  O iubesc pe Rayyan pentru faptul că, în ciuda a tot ceea ce a experimentat, nu-și pierde naivitatea, inima ei este plină de iubire, ea este mereu în culmea sentimentelor sale. Învăț de la ea adevărul că, în ciuda faptului că te lupți cu o serie de probleme, viața creează întotdeauna frumusețe, Universul servește întotdeauna celor care au sentimente sincere.




Akin: Partea cea mai puternică a lui Miran este puterea de voință pentru atingerea obiectivelor sale. Ei bine, și odată cu aceasta, am învățat că chiar și cele mai importante obiective se inclina in fata iubirii.







Reporter :  Va-ti  dovedit a fi un cuplu minunat pe ecran. Cui îi atributi asta?



Ebru: În set, când se dă comanda „joc”, încetez să mai fiu Ebru, intru în lumea lui Reyyan. Cred că ne obișnuim cu rolul, credem în ceea ce facem și asta se transmite publicului.




Akin: Respect, dragoste, înțelegere reciprocă, toleranță.



Reporter : Când va pregătiti pentru un rol, ce faceti?




Ebru: Detalierea este punctul meu dureros. Pregătindu-mă pentru orice rol, acord atenție celor mai mici detalii, încerc să le studiez. Una dintre metodele pentru construirea unei relații cu un personaj, pentru mine este meditația. Pregătindu-mă pentru rolul lui Reyyan, am vorbit cu mulți oameni, am învățat să călăresc un cal și m-am gândit cum să vorbesc cu mine ca Reyyan. Cel mai important obiectiv nu este să fii frumos pe ecran, ci să devii acest personaj.



Akin: Abordez scenariul ca un detectiv, îmi pun cât mai multe întrebări și, după ce am primit răspunsurile la acestea, personajul însuși începe să prindă viață. Câștigând experiență, numărul de întrebări crește doar, înveți să-ți pui întrebări mai complexe și, în lumina acestor întrebări, începi să abordezi personajul mai creativ. Am observat că ascultand muzica mă ajută să înțeleg mai bine sentimentele personajului și este mai bine să o transmit pe ecrane.




Reporter : Ti-ar placea să fii în interiorul aceeași dragoste ca în serial? Ai lupta pentru dragoste?




Ebru: În serial, vedem doi oameni foarte indragostiti. În ciuda faptului că încerc mereu să-mi ascult inima, nu aș vrea să fiu în interiorul iubirii născute din haos. Nu este faptul că trăiesc o asemenea iubire, fiind înăuntrul ei, ci încercând să o ating, este exact ceea ce este istovitor pentru mine.




Akin: Așa aș dori, din moment ce sunt în rolul principal. Probabil că asta nu este deloc dragoste, dacă nu lupti pentru asta.



Reporter : Ei bine, crezi în dragoste la prima vedere? De ce ești îndrăgostit?





Ebru: Nu cred în dragoste la prima vedere, ci în sensul de a te îndrăgosti la prima vedere. Susțin mai mult că chimia trebuie să fie într-o dragoste adevărată, trebuie să te cunosti. Prefer să fiu printre oameni decenți și cinstiți. Îmi place să trăiesc viața în toate spectrele ale emoției, să atrag atenția și să acord atenție fără a-mi trăda viața.




 Akin: Nu este dragostea născută la prima vedere? Sunt îndrăgostit ca si în meditație.




Reporter :  Dacă ar fi să comparați dragostea cu ceva, care ar fi?




Ebru: Pentru mine, iubirea este un copil care își are rădăcina în unificarea energiei și a emoției și a tuturor sentimentelor umane. Căci iubirea nu poate fi îngropată pentru totdeauna în sine. Îi permiți să renasca, să o hrănești, să o recunoști, urmărind-o să devină mai bună. Și când îi permiti, ea nu se poate separa de tine.




 Akin: Ar putea fi comparata cu un profesor. Căci iubirea aduce multe schimbări in sine (sensul identității / originalității) și la tot ceea ce se referă la viață.





Reporter :  În calitate de actor, de la cine vă inspirați?




Ebru: Pot fi inspirat de tot ceea ce văd și aud. Încercând să înțeleg. Acesta este adevăratul adevărat.




Akin: De la toti ce pot primi.




Reporter  : Ce impresii negative și pozitive au rămas în memorie cu privire la actorie?




Ebru: În serialul   Hercai,   am avut ocazia să-mi exprim câteva cântece. Recenziile vocii mele mă fac fericită. Recunoașterea de către public a unor talente aduse jocului ne motivează. Uneori există recenzii negative și pozitive pe diferite subiecte, dar totul în viața asta nu poate fi frumos, această persoană poate plânge, trebuie să fie urâtă, nu poate să râdă frumos. Toată viața nu poate fi excelentă. Dacă nu putem arăta nicio diferență, atunci vom avea doar un rol din la rol la rol, chiar dacă iti place.






Akin: Odată intrat pe rețelele de socializare, am dat peste o fotografie în care era o fetiță care stătea lângă televizor și îmi șterse lacrimile cu o batistă. Această vedere mi-a provocat cele mai extraordinare sentimente, căci mi-a arătat că pot să-mi transmit acestui mic pieten sentimentele prin ecran.



Reporter : Ce perioadă este acum în viața ta? Există ceva ce ai vrut să schimbi, să depășești ceva?



Ebru: Sunt în perioada în care primesc o mare plăcere din profesia mea și aduc o contribuție la viitorul meu. Și în același timp, îmbrățișand aceste inimi sincere din jurul nostru aduce ceva neobișnuit în viața mea. Înainte de a schimba ceva din viața mea, îmi pun întrebarea „de ce mi s-a întâmplat asta?”. Și dacă este ceva de schimbat, atunci fac tot ce îmi stă în putere și încep să pășesc din nou.




Akin: La începutul interviului, v-am spus deja că în proiect am învățat să merg pe propriile picioare, când am intrat în armată, a fost o perioadă în care am învățat să merg și mai greu. Dar încă învăț să alerg și atunci cine știe, poate pot zbura, oricum ar fi, totul este scris în cer.




Reporter : Ar putea fi ceva care te poate face fericit chiar acum?




Ebru: Îmi place foarte mult să privesc natura. O odihnă bună, explorând culturi noi, căutând poveștile orașelor de care nu sunt familiarizata.




Akin: De exemplu, dacă melodia mea  preferata cântă acum, atunci voi fi fericit.




Reporter : Cum te descurci cu bucătăria? Ce țări îți plac cel mai mult?




Ebru: În raport cu mâncarea, am o anumită slăbiciune. Pentru mine poate fi orice fel de mâncare. Bucătăria turcească este specială. Dar îmi place bucătăria italiană și fructele tropicale într-un mod special.




Akin: De când sunt pescetarian (un stil de viață constând în refuzul de a mânca carne cu sânge cald. Este permis să se mănânce pește, crab și crustacee. Alimente vegetale, atat ouă și lapte pot fi consumate  fără restricții, cu excepția unor categorii de produse: aprox.OdMena), apoi mâncărurile mediteraneene sunt cele mai apropiate de mine. Iar cea mai preferată mâncare este sushi.




Reporter: Ce înseamnă pentru tine o zi bună? Puteți descrie o astfel de zi?




Ebru: Când mă trezesc dimineața, merg la sport, apoi mănânc micul dejun, ascult melodiile mele preferate, rămân cu prietenii când sunt în natură, orice zi pe care o petrec sincer, este minunată pentru mine.



Akin: Când la sfârșitul unei zile grele, dar satisfăcătoare, vin, fac un duș și adorm dus.





 Reporter: Este ceva ce noi nu știm și dacă  ne spuneți  vom fi surprinși?




Akin: Poate nu știu. Dar dacă voi găsi acest lucru în mine, vom fi surprinși împreună.




Ebru: Am un al șaselea simt.Uneori mă bazez pe sentimentele mele și ajung la punctul în care totul se poate face ...




Reporter: Cum vă motivați în caz de dificultăți?




Ebru: Meditația, golirea mintii. Îmi amintesc că orice s-ar întâmpla, atunci chiar nu mai conteaza.




Akyn, fă-o!




Reporter: Și la final, vă putem solicita o scurtă privire de ansamblu asupra trecutului și viitorului dvs.?




Ebru: Eram mai calma. Acum simt că viitorul meu crește în fiecare zi, devin mai sensibila la toate. Și în viitor, aș dori să devin o femeie mai puternică.




Akin: William Robertson




„În spatele tău există un trecut pe care nu îl poți schimba. Dar viitorul te așteaptă, stăpânul căruia ii poți deveni! “
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 31 Aug 2019, 12:05 pm

ce look de mucho .... în vacanță
Smile



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Sam 31 Aug 2019, 2:02 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Sept 2019, 6:48 am

Buna dimineata, o duminica plăcută, am plecat într-o călătorie, nu știu unde dar am sters-o. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 01 Sept 2019, 8:09 am

iulianagl a scris:Buna dimineata, o duminica plăcută, am plecat într-o călătorie, nu știu unde dar am sters-o. Smile
Bună dimineața! Mulțumim pentru traducere.

Drum bun!  Călătoriile neplanificate sunt întotdeauna mai frumoase decât cele planificate.


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Dum 01 Sept 2019, 12:07 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:42 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:43 am

neața!


Vacanță  placută  Iuliana


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Dum 01 Sept 2019, 10:25 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:43 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:46 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:47 am

rarefiază fanii


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:53 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 9:54 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 10:01 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 10:29 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 10:30 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 10:31 am

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Sept 2019, 11:24 am

Admin_dea05 a scris:
Bună dimineața! Mulțumim pentru traducere.

Drum bun!  Călătoriile planificate sunt întotdeauna mai frumoase decât cele planificate.
Mersi!Așa am plecat unde ne-o duce mașina acolo mergem. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 01 Sept 2019, 12:10 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
Bună dimineața! Mulțumim pentru traducere.

Drum bun!  Călătoriile planificate sunt întotdeauna mai frumoase decât cele planificate.
Mersi!Așa am plecat unde ne-o duce mașina acolo mergem. Smile
vroiam sa scriu neplanificate...defapt am scris dar din nou telefonul mi-a modificat cuvântul....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 01 Sept 2019, 12:21 pm

Vineri se va difuza și serialul lui Engin și Neslihan.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Dum 01 Sept 2019, 2:15 pm

Admin_dea05 a scris:
vroiam sa scriu neplanificate...defapt am scris dar din nou telefonul mi-a modificat cuvântul....
Se înțelege draga mea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 2:27 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 2:27 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de DENISA Dum 01 Sept 2019, 2:29 pm

parcă e un cocostârc pe apă
Smile.. dacă vrea poate zbura Smile ...își mută cuibul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 41 Empty Re: 4. Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum