Serialesitelenovelet
11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

+3
Miha79
Admin_dea05
DENISA
7 participanți

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

In jos

11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Empty Re: 11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Feb 2020, 8:16 am

DENISA a scris:
 romantismul  e  șoptit  la  ureche  de  Cem    Smile Smile Smile


11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 5f183Ps4-aE11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 ZPpIRKHTpLM11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 WWuV2TfdZXM
11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 YHNlad8kyM0
Nu mi-a plăcut de ea în nici un serial in care am văzut-o e o sâsâită, nu cred că o să-mi placă episoadele astea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors - Pagina 42 Empty Re: 11.Hercai- Inimă schimbătoare -comentarii -Comments about serial and actors

Mesaj Scris de iulianagl Mier 12 Feb 2020, 8:17 am

Admin_dea05 a scris:Se făcuse un top cu cele mai mediatizate seriale ...Hercai nici nu era în top 10.....aștia nici nu scriu de ei așa slabi sunt ...păcat!!!...la turci cred ca si asta contează .
Noi cei internaționali ne mai zbatem dar pentru turci deja e o cauză pierdută.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum