Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+14
pissycutz
iulia1965
michiper68
mihaela99
rodica
demiruta
lexia
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
windy_day
iulia80
andradamaria
Motzişor
18 participanți

Pagina 11 din 37 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Urmatorul

In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 22 Apr 2010, 12:06 pm

Bine v-am gasit, dragelor! Am ramas tare in urma cu evenimentele, cum stam cu traducerile mai nou? Nu ne mai traduce nimeni de pe hunili, fetele fac doar rezumate sau nu m-am prins eu ce se intampla?!

Incerc sa ajung la zi cu episoadele, dar abia am terminat ep. 12. Dar ma gandeam ca gasesc de munca.... Puneti-ma, va rog, la curent cu noul mod de lucru.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Apr 2010, 12:09 pm

teodora_roman a scris:Bine v-am gasit, dragelor! Am ramas tare in urma cu evenimentele, cum stam cu traducerile mai nou? Nu ne mai traduce nimeni de pe hunili, fetele fac doar rezumate sau nu m-am prins eu ce se intampla?!

Incerc sa ajung la zi cu episoadele, dar abia am terminat ep. 12. Dar ma gandeam ca gasesc de munca.... Puneti-ma, va rog, la curent cu noul mod de lucru.
buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 12:12 pm

buna dragele mele
scuze pentru aseara ca am iesit fara sa salut dar se mai intimpla ,n-ai ce sa faci.
vad ca toate bucatile din Murat al nostru sunt in continuare disputate si mai sunt si altruiste care cedeaza Smile Smile multumim DEEA,noi ti-l cedam in integralitate pe CANCEL Smile Smile
Sa aveti o zi buna,pe la noi este o vreme ...sa nu scoti pisica,
am un singur comentariu-daca nu-ti place nici o emisiune la tv inchizi televizorul nu cred ca se uita cineva doar pentu a face rating la vreo emisiune,si probabil ca multi din cei ce se uita habar n-au ce este ala rating ...asa prostie n-am mai auzit Smile Smile dar exista si cor de denigratori,nu???????????? kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 22 Apr 2010, 12:33 pm

[/quote]buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?[/quote]

Ma refeream la traducerea episoadelor. Dar daca intr-adevar nu mai traduc fetele sad .... asta e. Fiecare are probleme, slujba, familie, obligatii si nu putem emite pretentii de la nimeni.
Doar ca am revenit dupa o perioada lunga de probleme, care sper ca sunt pe sfarsite acum si vroiam sa ajut si eu cu ce pot.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Apr 2010, 12:46 pm

teodora_roman a scris:
buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?[/quote]

Ma refeream la traducerea episoadelor. Dar daca intr-adevar nu mai traduc fetele sad .... asta e. Fiecare are probleme, slujba, familie, obligatii si nu putem emite pretentii de la nimeni.
Doar ca am revenit dupa o perioada lunga de probleme, care sper ca sunt pe sfarsite acum si vroiam sa ajut si eu cu ce pot.[/quote]Daca te uiti la gonulcelen poti sa ne ajuti acolo fetele traduc ep incepand cu vineri seara pana duminica traduc tot.. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Apr 2010, 2:10 pm

bună ziua drăgălaşelor !! 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 C09e2ba4d04c95aa32cca14f87fb7eb8
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de vali1cluj Joi 22 Apr 2010, 5:51 pm

Admin_dea05 a scris:
teodora_roman a scris:
buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?

Ma refeream la traducerea episoadelor. Dar daca intr-adevar nu mai traduc fetele sad .... asta e. Fiecare are probleme, slujba, familie, obligatii si nu putem emite pretentii de la nimeni.
Doar ca am revenit dupa o perioada lunga de probleme, care sper ca sunt pe sfarsite acum si vroiam sa ajut si eu cu ce pot.[/quote]Daca te uiti la gonulcelen poti sa ne ajuti acolo fetele traduc ep incepand cu vineri seara pana duminica traduc tot.. kiss[/quote]

Ce pacat ca nu mai traduc pe hunili AvC.Nu stiti de ce? s-au plictisit, sau chiar nu le place ? eu n-am mai citit demult comentariile de acolo.
teodora, te asteptam sambata duminica sa ne ajuti cu gonulcelen. din cate stiu, tu te pricepi si la subtitrare, poate ajuti la asta....
daca ne mobilizam mai multe, merge mai repede, cred 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Joi 22 Apr 2010, 6:11 pm

Buna seara,
Bine v-am regasit. Vali, NHY nu mai are timp si au enervat-o si araboaicele cu insistentele lor iar ARZU traduce deja Inima furata si este prea mult fiindca poate face asta doar seara tarziu sau noaptea. restul fetelor care mai faceau traduceri au se pare problemele lor cu scoala, familia, locul de munca. Este o perioada dificila pentru toti asa ca nu prea mai au timp sa traduca (fiindca asta rapeste destul de multe ore). In plus AvC nu este un serial asa de usor de digerat asa ca turcoaicelor nu le prea da ghes.
In fine, cel putin ramane bucuria celor carora le place Inima furata, fiindca acolo se traduce integral episod de episod.
kiss
Vali eu i-am predat Florinei ep. 5 subtitrat si m-am apucat de 8 (pe care sper ca pana sambata sa il termin, ca de mai este si serviciul) asa ca la Inima s-ar ajunge aproape la zi cu subtitrarea si daca sunt mai multi priceputi cu atat mai bine kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Joi 22 Apr 2010, 6:21 pm

buna fetelo
bine v-am gasit..
ce mai faceti..am intrat doar ca sa va salut..am ajuns acum 5min acasa,stau cu farfuria in fata.cu o mana mananc cu una scriu..va citesc..pt in curand trebuie sa plec ..
deci refuzati oferta cu chirugia plastica? si eu care va propuneam un coleg de-al meu care isi face acum un stagiu in franta..s-ar fi inteles bine cu cansel!
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Joi 22 Apr 2010, 6:28 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 6:25 pm

ce rau imi pare si mie pt AVC,dar din pacate asta e!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793
http://televizyongazetesi.com/?im=yhs&hn=45697&kw=T%FCrk+g%FCzeli+Ara
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Joi 22 Apr 2010, 6:31 pm

iulia80 a scris:buna fetelo
bine v-am gasit..
ce mai faceti..am intrat doar ca sa va salut..am ajuns acum 5min acasa,stau cu farfuria in fata.cu o mana mananc cu una scriu..va citesc..pt acaus trebuie sa plec ..
deci refuzati oferta cu chirugia plastica? si eu care va propuneam un coleg de-al meu care isi face acum un stagiu in franta..s-ar fi inteles bine cu cansel!
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793


Iulia, dar daca te rog eu (asa pe soptite) ii spui colegului si ii repara lui Elcinel ochiul ???(nu de alta dar pe mine ma ameteste la propriu cand ma uit la el si il vad clipind asa si strangand din ochi Smile). Si daca sunt si sanse sa se inteleaga reusita este asigurata kiss

Marioara buna,
Din pacate asta este!!! Sa nu imi spui ca si arabii o considera super frumoasa pe "talentata" NurgulY (pentru varsta ei, rau nu arata, dar de ici pana la a spune ca este foarte frumosa stupid )


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Joi 22 Apr 2010, 6:40 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Joi 22 Apr 2010, 6:33 pm

windy_day a scris:Iulia, dar daca te rog eu (asa pe soptite) ii spui colegului si ii repara lui Elcinel ochiul ???(nu de alta dar pe mine ma ameteste la propriu cand ma uit la el si il vad clipind asa si strangand din ochi Smile). Si daca sunt si sanse sa se inteleaga reusita este asigurata kiss
eu vreau sa te ajut..dar ma Evil or Very Mad dea si mihaela si tot clanul de fete...ca ele il plac asa ...
deci daca vrei organizam treaba in secret secret secret..nimeni nu trebuie sa stie! Smile
marioara draga dar ce fata are filoftea ! stupid
fetelor..gata trebuie sa plec..imi pare rau..nu cred ca asta seara mai pot sa intru...
va doresc seara placuta fetelor..si ne citim sper maine dimineata

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Joi 22 Apr 2010, 6:41 pm

Iulia, o seara placuta! kiss kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de teodora_roman Joi 22 Apr 2010, 7:49 pm

]Daca te uiti la gonulcelen poti sa ne ajuti acolo fetele traduc ep incepand cu vineri seara pana duminica traduc tot.. kiss

Ce pacat ca nu mai traduc pe hunili AvC.Nu stiti de ce? s-au plictisit, sau chiar nu le place ? eu n-am mai citit demult comentariile de acolo.
teodora, te asteptam sambata duminica sa ne ajuti cu gonulcelen. din cate stiu, tu te pricepi si la subtitrare, poate ajuti la asta....
daca ne mobilizam mai multe, merge mai repede, cred 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793[/

Nu ma omor dupa film, drept sa va spun, dar mi-e draga Tuba, iar filmul il iau ca pe o comedie usoara, fara sa imi mai bat capul cu lucrurile serioase si ma distreaza. Sambata si duminica nu prea reusesc sa stau pe net, dar daca ramane treaba, promit sa o preiau lunea. La subtitrare am fost doar in stadiu de documentare pana acum, dar vreau sa trec serios la practica. Va rog doar sa imi spuneti exact de unde descarcati voi episodul ca sa lucram pe acelasi "calitate" si pe unde ati ramas cu subtitrarea. Am inteles ca ep. 5 e gata?! Deci eu incep cu ep. 6?
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 7:54 pm

windy_day a scris:Iulia, o seara placuta! kiss kiss
WINDY.ce sa facem daca asa scrie la gazeta Smile Smile ,cred ca noi avem ceva probleme ,cu madam..dar dupa cum vezi avem ceva probleme si la capitolul cancel Smile Smile
mai , te pomenesti ca "in neregula" suntem noi la urma urmei,nici macar un pic de EXTAZ la G..nik,nik, vorba DENISEI kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de lexia Joi 22 Apr 2010, 7:58 pm

ciof marioara a scris:
windy_day a scris:Iulia, o seara placuta! kiss kiss
WINDY.ce sa facem daca asa scrie la gazeta Smile Smile ,cred ca noi avem ceva probleme ,cu madam..dar dupa cum vezi avem ceva probleme si la capitolul cancel Smile Smile
mai , te pomenesti ca "in neregula" suntem noi la urma urmei,nici macar un pic de EXTAZ la G..nik,nik, vorba DENISEI kiss

Buna seara,
Nu va plangeti sunt cu voi, asta e.confused
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Apr 2010, 8:07 pm

bună5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 B87cb5a830f81317b9e1c27b53c40f43 seara !!!!!!!!


Nurgul după întâlnirea de grad zero cu socrela .5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 C49800c7073a54017a2fba5a9becfe9b
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 8:26 pm

DENISA a scris:bună5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 B87cb5a830f81317b9e1c27b53c40f43 seara !!!!!!!!


Nurgul după întâlnirea de grad zero cu socrela .5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 C49800c7073a54017a2fba5a9becfe9b
buna DENI..a prins-o si" flacara "dupa toate cele... Smile Smile Smile
ti-am admirat "papusile " din ograda cealalta Smile kiss


Ultima editare efectuata de catre ciof marioara in Joi 22 Apr 2010, 8:30 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 8:28 pm

lexia a scris:
ciof marioara a scris:
windy_day a scris:Iulia, o seara placuta! kiss kiss
WINDY.ce sa facem daca asa scrie la gazeta Smile Smile ,cred ca noi avem ceva probleme ,cu madam..dar dupa cum vezi avem ceva probleme si la capitolul cancel Smile Smile
mai , te pomenesti ca "in neregula" suntem noi la urma urmei,nici macar un pic de EXTAZ la G..nik,nik, vorba DENISEI kiss

Buna seara,
Nu va plangeti sunt cu voi, asta e.confused
Lexia,incep sa ma simt mai bine Smile stiam eu ca nu ne lasi la greu Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Apr 2010, 8:36 pm

ciof marioara a scris:
buna DENI..a prins-o si" flacara "dupa toate cele... Smile Smile Smile
ti-am admirat "papusile " din ograda cealalta Smile kiss



cred că s-a uitat pe gaura cheii Yasemina ...
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 587068170fa16e43a1bddc3b5b0e58ae5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 520c070aa928b47e84a04279b5b802ff
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Joi 22 Apr 2010, 8:58 pm

MOTZI,multumim,mult,muuuuuuuuuuult 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de rodica Joi 22 Apr 2010, 9:02 pm

Admin_dea05 a scris:
teodora_roman a scris:Bine v-am gasit, dragelor! Am ramas tare in urma cu evenimentele, cum stam cu traducerile mai nou? Nu ne mai traduce nimeni de pe hunili, fetele fac doar rezumate sau nu m-am prins eu ce se intampla?!

Incerc sa ajung la zi cu episoadele, dar abia am terminat ep. 12. Dar ma gandeam ca gasesc de munca.... Puneti-ma, va rog, la curent cu noul mod de lucru.
buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?

Dea am voie sa bun cateva bancuri primite prin mail sau trimit la fiecare pe MP
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Joi 22 Apr 2010, 9:04 pm

rodica a scris:

Dea am voie sa bun cateva bancuri primite prin mail sau trimit la fiecare pe MP

Pune-le .....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Apr 2010, 9:05 pm

rodica a scris:
Admin_dea05 a scris:
teodora_roman a scris:Bine v-am gasit, dragelor! Am ramas tare in urma cu evenimentele, cum stam cu traducerile mai nou? Nu ne mai traduce nimeni de pe hunili, fetele fac doar rezumate sau nu m-am prins eu ce se intampla?!

Incerc sa ajung la zi cu episoadele, dar abia am terminat ep. 12. Dar ma gandeam ca gasesc de munca.... Puneti-ma, va rog, la curent cu noul mod de lucru.
buna!da, separe ca fetele de pe hunili nu mai au timp de traduceri. La ce mod de lucru ?

Dea am voie sa bun cateva bancuri primite prin mail sau trimit la fiecare pe MP
buna seara la toata lumea!!!Aici este voie sa puneti ce doriti decat sa nu aveti multe postari consecutive...folositi butonul edit pt a adauga ceva la mesaj..pupicei intru mai tarziu kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Motzişor Joi 22 Apr 2010, 9:09 pm

ciof marioara a scris:MOTZI,multumim,mult,muuuuuuuuuuult 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 517793

Marioara, vă ţuc şi eu in corpore, dar fug la treburi.
Azi am încercat să dau de nişte turci adevăraţi, să-i înham la traduceri, dar se pare că în târgul meu fac afaceri şi atât, nu şi-au creat o comunitate, speram şi eu că poate aveau nişte neveste mai culturale, sau mai cu voie bună şi limbuţie turco-română.
Voi n-aveţi nicio rămăşiţă de Imperiu Otoman pe la voi? :nh8: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 920535

kiss kiss kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 11 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 37 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum