Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+14
pissycutz
iulia1965
michiper68
mihaela99
rodica
demiruta
lexia
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
windy_day
iulia80
andradamaria
Motzişor
18 participanți

Pagina 18 din 37 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Urmatorul

In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 6:53 pm

demiruta a scris: Smile Smile Smile hi hi hi
asa este;nu-mi place niciuna de acolo, de la gala aia si cand vad cate premii a luat filmul, ma minunez!
Si gata, acum ies putin, discutii placute!
spor la treaba
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de demiruta Dum 25 Apr 2010, 6:54 pm

windy_day a scris:
demiruta a scris:
Ai perfecta dreptate si parerile noastre coincid;eu vizionam atent toate pozele de aici si incercam sa o inteleg putin...dar mi-e imposibil, asa cum am spus, e de belea!Bietul Muri!
Eu ma uitam atenta la fiecare poza, la celilalti din jurul ei ca sa incerc sa o integrez cumvala o categorie, dar mi-e tare greu;sa ma ierte Dumnezeu, nu sunt rea, dar imi dau si eu cu parerea pe norul asta! Smile

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=96014&page=92

Ce ma duce cu gandul ca are tupeu cat zece (daca nu o mai fi si altceva si sa nu imi spuneti de relatiile familiei ca daca alea existau nu juca din an in Paste), abia joaca de cate? 3-4 episoade?? Nu stiu sigur fiindca la inceput intram si ma mai uitam la fragmente din Ezel dar nu m-a dat gata si am abandonat. Plus ca mie Cansu mi se pare un fel de Nurgul (slaba, nu numai fizic dar si ca actrita) tot asa de amortita. Este drept ca asta se mai trezeste din cand in cand, ca probabil fiind asa de slaba este destul un ghiont sa o doara toate oasele si sa dea desteptarea.
Sa revenim, pai sunt in serial actori care joaca de la inceput (nu stiu cum il cheama pe cel care a fost bunicul Asiei) si au roluri destul de importante si nu sunt prezenti la gala. Ea ce cauta acolo??? Stiti ce ar fi nostim, sa aflam ca ii pune cornite lu' Fulgerica. Ca ala nu prea sta pe acasa iar ea are timp liber cat cu prinde Smile Smile

PS Nu i-o fi spus creatoarea aia de ii face rochiile, si pun pariu ca ii ia o tona de bani, ca volanele sunt pentru femei inalte si subtiri. Ca daca esti scunda si iti mai si infoi rochia in partea de jos efectul este egal cu UN DEZASTRU. Sa nu mai spun ca asat nu iese din alb si roz (in toate nuantele) . M-a tampit. (a gresit doar o data cu rochia aia albastru inchis pe care o avea la nus' ce gala, singura care nu arata nici a fata de masa nici a lampadar Smile , nu era nici aia cine stie ce reusita dar era decent de urata) Smile
Apropos de relatiile familiei;eu nu am crezut niciodata in povestile legate de acest subiect!
Eu nu cred ca asta a fost motivul insuratorii, s-a tot batut moneda pe chestia asta;
Murat a "facut-o" pe Burcin cat a fost la Firtina si fiind om cu principii a luat-o, turc sadea ce a fost el!!! Smile
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de demiruta Dum 25 Apr 2010, 6:54 pm

iulia80 a scris:
demiruta a scris: Smile Smile Smile hi hi hi
asa este;nu-mi place niciuna de acolo, de la gala aia si cand vad cate premii a luat filmul, ma minunez!
Si gata, acum ies putin, discutii placute!
spor la treaba
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
Multumesc, am fugittttttttttttttttttt! kiss
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 6:56 pm

Demiruta, nu stiu, ca eu nu a prea avut rabdare sa il vad. Ti-am spus ca pe mine tipa din rolul principal m-a dat gata cat de searbada este, abia dupa ce am vazut-o pe Nurgula am realizat ca se poate si mai rau. El nu imi place in mod deosebit ca actor insa am inteles ca asa dupa o perioada mai lenta filmul a devenit extrem de antrenant. Acum poate fi si o chestie de gusturi dar si emotionala fiindca scenaristul nr. 1 a facut nu stiu ce buba la cap si a trebuit operat. Oricum, nici Cansu nu avea ce cauta in peisaj la interpretare si nici cel din rolul lui Ezel nu este nemaipomenit. Dar turcii au niste gusturi de te dau gata si nici nu stiu cu cine au venit la concurenta, ca daca era alde actorul ala blond al lor eu nu am rezistat nici 10 minute sa il vad. Ala este blond si atat. Si a mai facut si institutul ala al lor de e cam ca IATC-ul (sau cum i-or mai zice acum) de la noi. Si el si Nurgula Smile Smile Smile . Cum or fi intrat si ce or fi inavatat astia doi Doamne acolo???? Smile Smile

Spor la treba Demiruta kiss

Pofta buna Iulia kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 7:04 pm

ehei fetelor..gata am bobinat..papa....deci multumesc...
i-a priviti ce am gasit eu aici..sau mai bine zis pe cine am gasit aici cu dud dudu dudu
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 7:20 pm

iulia80 a scris:ehei fetelor..gata am bobinat..papa....deci multumesc...
i-a priviti ce am gasit eu aici..sau mai bine zis pe cine am gasit aici cu dud dudu dudu

Iulia, am crezut ca ai gasit-o pe Burci la petrecere. Ca asta nu a ratat prea multe ipostaze compromitatoare. Ametita am vazut-o (nu pot sa uit poza ei cu tigara intr-o mana si paharul in cealalta, bestiala - plina de stil individa), strambandu-se asisderea, purtandu-se ca de la coada vacii idem, doar dansand din buric nu o vazuseram (na ca pe asta a ratat-o, dar nu este timpul pierdut la ritmul in care gafeaza).
Culmea este ca pe Fulgerica nu l-am vazut in nicio poza cu haturile total scapate asa cum am vazut-o pe ea. Ca s-a mai presupus ca ar fi baut sau mai stiu eu da, dar asa s-a presupus si la poza aia cu filtrul de politie si na! ca arata baut dar nu era. Acum daca judecam drept cred ca dupa ce s-a dus perioada de "miere" a inceput B sa arate ce poate. Si a ajuns bietul Muri ca dupa 10 minute cu minunata sa aiba capul tandari, de aia cand este langa ea pare nauc tot timpul Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 7:28 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:ehei fetelor..gata am bobinat..papa....deci multumesc...
i-a priviti ce am gasit eu aici..sau mai bine zis pe cine am gasit aici cu dud dudu dudu

Iulia, am crezut ca ai gasit-o pe Burci la petrecere. Ca asta nu a ratat prea multe ipostaze compromitatoare. Ametita am vazut-o (nu pot sa uit poza ei cu tigara intr-o mana si paharul in cealalta, bestiala - plina de stil individa), strambandu-se asisderea, purtandu-se ca de la coada vacii idem, doar dansand din buric nu o vazuseram (na ca pe asta a ratat-o, dar nu este timpul pierdut la ritmul in care gafeaza).
Culmea este ca pe Fulgerica nu l-am vazut in nicio poza cu haturile total scapate asa cum am vazut-o pe ea. Ca s-a mai presupus ca ar fi baut sau mai stiu eu da, dar asa s-a presupus si la poza aia cu filtrul de politie si na! ca arata baut dar nu era. Acum daca judecam drept cred ca dupa ce s-a dus perioada de "miere" a inceput B sa arate ce poate. Si a ajuns bietul Muri ca dupa 10 minute cu minunata sa aiba capul tandari, de aia cand este langa ea pare nauc tot timpul Smile Smile
windy dar nu stiu despre ce poza vorbesti!
am citit ceva mai demult ca murat ar fi fost oprit de politie..ceva ce ati scris voi aici pe forum...dar nu stiu de poza cu 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 756436..
aici in videoclipul lui tarkan e nadya...care arata de parca ar fi de pe centura!poate sunt eu cam rea..dar asa cred ca era moda pe atunci! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 7:43 pm

iulia80 a scris:[
windy dar nu stiu despre ce poza vorbesti!
am citit ceva mai demult ca murat ar fi fost oprit de politie..ceva ce ati scris voi aici pe forum...dar nu stiu de poza cu 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 756436..
aici in videoclipul lui tarkan e nadya...care arata de parca ar fi de pe centura!poate sunt eu cam rea..dar asa cred ca era moda pe atunci! Smile

Am spus ca eu un timp am tot tradus pentru prietena mea (ca este fan ASI) tot felul de articole (nici nu stiam despre cine e vorba da' traduceam tot ce postau fetele pe HUNI).
A aparut la un moment dat o poza cu MY si minunata, in masina, el arata daramat rau iar ea imbufnata. Ii oprise politia pentru control de rutina (sti acte, fiola etc) si o vreme (pana s-a indurat o fata si a tradus) toata lumea a presupus ca Muri era luat de val.
Explicatia era ca la control a declarat ca nu a baut nimic, a suflat in fiola, totul era OK si l-au lasat sa plece iar el a demarat in tromba, lasand, ca de obicei, ziaristii sa isi raspunda singuri la intrebari.. Cat despre poza cu ea cu paharul si tigara, nu stiu unde a fost postata dar am primit-o pe mail de la amica mea, care a trimis-o ca stia ca sunt "fan" B, fiindca eu ii tot spuneam ca nu inteleg ce au fetele cu Burci. Smile Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 7:46 pm

windy eu am sa ies nitel..ma duc sa o vada pe cealalata fetita a amicei mele-cea care a nascut...are 2 ani si nitel bolnavioara...
revin..
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 7:48 pm

iulia80 a scris:windy eu am sa ies nitel..ma duc sa o vada pe cealalata fetita a amicei mele-cea care a nascut...are 2 ani si nitel bolnavioara...
revin..
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793

Te pup,
Multa sanatate fetitei. kiss . sa se faca bine repede kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Dum 25 Apr 2010, 8:19 pm

DRAGALASELOR,(Denisa nu te supara ca ti-am furat apelativul,numai, putin pentru seara asta) daca tot v-am auzit cu numele reale m-am gandit sa-l folosesc si eu pe al meu si mi-am schimbat numele utilizatorului asa ca CIOF MARIOARA= ANDRADAMARIA,CARE DE FAPT ESTE PRENUMELE MEU REAL,va doresc o seara minunata,pentru ca deocamdata nu pot sa stau cu voi 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 8:52 pm

buna seara fetelor..!
am revenit..
ce mai faci marioara? sau maria?sau andrada?
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 9:49 pm

iulia80 a scris:buna seara fetelor..!
am revenit..
ce mai faci marioara? sau maria?sau andrada?
kiss

Buna Iulia,
Tocmai am avut o convorbire "palcuta" cu astia de la cablu. Asta dupa vreo 10 minute de asteptare. Nu fiindca m-as uita la TV dar ma enerveaza sa platesc pentru cablu iar ei sa il tina blocat fiindca le este prea lene sa verifice. Credeam ca daca trec pe varianta DIGI mai scap de probleme Smile .
N-am apucat sa iti spun ca da, am recunoscut-o pe tipa fosta a lui Ezel. Ai dreptate, cam mult fard. Ca se purta sau nu ei tot nu ii statea bine. Are trasaturi de italianca si daca este fardata puternic devine vulgara.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 9:52 pm

windy_day a scris:Buna Iulia,
Tocmai am avut o convorbire "palcuta" cu astia de la cablu. Asta dupa vreo 10 minute de asteptare. Nu fiindca m-as uita la TV dar ma enerveaza sa platesc pentru cablu iar ei sa il tina blocat fiindca le este prea lene sa verifice. Credeam ca daca trec pe varianta DIGI mai scap de probleme Smile .
N-am apucat sa iti spun ca da, am recunoscut-o pe tipa fosta a lui Ezel. Ai dreptate, cam mult fard. Ca se purta sau nu ei tot nu ii statea bine. Are trasaturi de italianca si daca este fardata puternic devine vulgara.
la mine de cablu se ocupa ai mei..pt ca uitatul meu la televizor e limitat la doar cateva minute pe zi!
ai vazut ca marioara si-a schimbat numele? andrada sau maria? kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 9:59 pm

iulia80 a scris:
la mine de cablu se ocupa ai mei..pt ca uitatul meu la televizor e limitat la doar cateva minute pe zi!
ai vazut ca marioara si-a schimbat numele? andrada sau maria? kiss

Nici eu nu ma uit. dar de regula cand cade NET-ul cade si cablul si verific daca au reinstalat programele. Cu ocazia asta mai aprind televizorul ca altfel este doar ca sa am de pe ce sterge praful.

Am vazut ca si-a schimbat numele. O sa pun maine, special pentru ea, un comentariu la ep. 8 din Gonulcelen (ca l-am vazut cu n reluari si incetinitorul) , fiindca , dincolo de faptul ca m-am amuzat copios, m-am convins ca nici maestrul Mercan (parca asa il cheama pe regizor) nu mai este ce a fost in ASI, dar nici scenariul si nici Elcinel nu il prea ajuta.
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Dum 25 Apr 2010, 10:02 pm

windy..eu ma duc la nani..ca m-a ajuns oboseala..
seara placuta in continuoare si somn usor..
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Dum 25 Apr 2010, 10:05 pm

iulia80 a scris:windy..eu ma duc la nani..ca m-a ajuns oboseala..
seara placuta in continuoare si somn usor..
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793

Noapte buna,
Somn usor si un inceput de saptamana fara probleme (sper ca fetita bolnavioara este mai bine, oricum multa sanatate ambelor copile si prietenei tale) kiss kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Apr 2010, 11:17 pm

bună seara !! cucuietelor


Andradamaria mă băgaşi într-o ceaţă totală, mă gândeam cât de orbete am putut fi încât să nu te fi remarcat până acum , mai ales că aveai şi detul de multe mesaje scrise . kiss kiss



https://www.youtube.com/watch?v=v7ZDsY0WJew&feature=player_embedded#


They say the series has got good ratings why?

and MY says because of the story, the cast, the producer and the director.
and he says he likes being in the series. he also says his wife is starring in Ezel and her role is good and she is happy.


Murat nu a însoţit-o pe " talentata şi prea frumoasa soaţă"



As you have already discussed in Antalya there was an awards ceremony for TV series.
EZEL got 9 awards. and also the best drama actor was KENAN IMIRZALIOGLU. The best drama actress was not BEREN as nominated but OZGU NAMAL with Hanýmýn Ciftligi. as Gonulcelen started afterwards it was not included in any of the categories.

at the EZEL group table BURCÝN was there and at the ASKI MEMNU table Beren saat was there. Cansel went on stage to read out a winner and give his award.

But Tuba was not there. I would not go either if I was here with both Beren and Burcin there at the awards anyway Murat Yýldýrým was not there (I watched almost whole of the show) and I guess he was shooting scenes for AVC and thats why he was not present. when EZEL was chosen the best series the producer invited everyone from the cast on the stage. and guess who was right at the front even though she came to the series only on the last 3 episodes Burcin was the first leading the rest up the stage

Beren was all smiles and so was Kivanc Tatlitug but I am so sure they were both gutted that they did not get an award

By the way when Cansel was speaking and giving an award I realized his accent is still not good. His pronunciation is not even near to perfect so it was impossible for him to speak in the series without dubbing..
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Lun 26 Apr 2010, 12:33 am

Denisa,
Multumim pentru stiri. Are B un tupeu de nu cred ca poate fi egalat de nimeni altcineva.
Premiile s-au dat sambata??? Ca asa am inteles.


Referitor la Cansel, informatia privitoare la faptul ca este dublat a fost pana la urma corecta!!! Inseamna ca de aia "vorbeste" el cu mainile.
Smile Smile

Noapte buna kiss ,
Somn usor, vise placute kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Lun 26 Apr 2010, 12:42 am

windy_day a scris:
Premiile s-au dat sambata??? Ca asa am inteles.


Referitor la Cansel, informatia privitoare la faptul ca este dublat a fost pana la urma corecta!!! Inseamna ca de aia "vorbeste" el cu mainile.
Smile Smile

Noapte buna kiss ,
Somn usor, vise placute kiss

sper ca duduia să fie ocupată cu apariţiile prin presă , pe la evenimentele mondene chiar şi numai ca piesă de decor şi să-l lase pe Murat să meargă singur în Dubai .


Eu aşa am înţeles că festivitatea de premiere a fost sâmbătă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Lun 26 Apr 2010, 6:51 am

buna dimineata fetelor!
va doresc sa aveti o zi cat mai placuta!
serviti o 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 77bd9af1d31eb14bee970a8c89e3ab61,va rog!
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de demiruta Lun 26 Apr 2010, 7:33 am

iulia80 a scris:buna dimineata fetelor!
va doresc sa aveti o zi cat mai placuta!
serviti o 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 77bd9af1d31eb14bee970a8c89e3ab61,va rog!
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
Am servit din cafeaua ta, buna/rau si o sa le beau pe toate astazi ca e zi mohorata care te trage la somn!
Zi buna si tie!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de rodica Lun 26 Apr 2010, 9:17 am

Buna dimineata doamnelor si domnisoarelor sa aveti o zi linistita.
Imi cer scuze dar aseara nu am mai putut sa discut cu voi aseara dar au intervenit niste probleme.Dar astazi promit sa discut cu voi
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Lun 26 Apr 2010, 9:23 am

Buna dimineata doamnelor si domnisoarelor,
Sa aveti un inceput de spatamana usor kiss kiss


kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Lun 26 Apr 2010, 10:26 am

buna dimineata,
sa aveti o zi frumoasa si plina de bucurii
Iulia poti sa-mi spui in continuare Marioara este de fapt un derivat al numelui meu ,mie imi place pentru ca nu este chiar atat de obisnuit in zona noastra,pe cand marii sunt multe si la fel si Andrade ca doar pe aici pe undeva pe la SARMIZEGETUSA, s-ar fi nascut primul copil cu tata roman si mama daca,o fetita pe care a chemat-o Andrada Smile Smile Smile
dragele mele,nu pot sa spun acum cine stie ce cespre EZEL,o sa citesc ce ati sris si voi ca pana acum am citit in" dunga"(lipsa timp )dar ca o parere dupa 12 episoade cam atat am vazut,si alea" la rapid" mi s-a parut un fel de CONTELE DE MONTE CRISTO intr-o varianta turceasca si destul de ..nesarata 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 517793
Denisa eu am scis pentru prima data pe vreun forum aici cu voi ,nu stiu la ce te referi ,poate fi vorba de o simpla coincidenta kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 18 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 37 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum