Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vali1cluj
lexia
elena
DENISA
bill609ro
dana17
mariusghencea
pissycutz
alitheea
vivi
nutzi
iulia80
iulianagl
narcisa
mihaela99
anuta1971
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 1:41 pm

http://img444.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img444/3039/dsc00359lh.jpg&via=mupload cu drag pt voi toate

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00359lh

dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 2:16 pm

DENISA a scris:Bună dimineaţa Ana !




We heard that the interview of Tuba Büyüküstün is today (august 10th). The time got announced now. Tuba Büyüküstün will be today at 13:00 o'clock (Turkish time) at DiziFilm.Com.

Tuba, who was voted as "the best female actress" in the survey DiziFilm Oscars. She will be online and answer your questions. Don't come too late!



http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=103631&page=27
am intrat dar topicul e blocat acolo ( sti ca am cont acolo)...doar raspunde tuba?dar unde poti pune intrebari?...vad ca altii pot pune intrebari..nu-i corect sad sad ..eu de ce am forumul blocat sad


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 10 Aug 2010, 2:26 pm, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 2:16 pm

Buna ziua fetelor! kiss

dana17 a scris:Buna fetelor, Dea e OK trimite-o!!! Poze de la far in diferite momente ale zilei,in diferite zile...,sant poze cu un far din alt film.Care film? Pentru voi toate, cu drag............DANA.http://img217.imageshack.us/gal.php?g=dsc00674xv.jpg
..a sa o pun dar mai fac cateva kiss ..multumim pt noile poze

dana17 a scris:
iulianagl a scris:Tare mi-as dori sa aud ca cei doi se iubesc si in realitate, ohhh visez la ziua asta care numai vine. 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 920535
Eu v am spus sa puneti trandafiri roz ,si poate intr-o zi vestile bune vor veni....e mare lucru ca el a putut declara ca e singur...nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun...
si eu sper.... 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 229917 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 229917
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 3:07 pm

Admin_dea05 a scris:Buna ziua fetelor! kiss

dana17 a scris:Buna fetelor, Dea e OK trimite-o!!! Poze de la far in diferite momente ale zilei,in diferite zile...,sant poze cu un far din alt film.Care film? Pentru voi toate, cu drag............DANA.http://img217.imageshack.us/gal.php?g=dsc00674xv.jpg
..a sa o pun dar mai fac cateva kiss ..multumim pt noile poze

dana17 a scris:
iulianagl a scris:Tare mi-as dori sa aud ca cei doi se iubesc si in realitate, ohhh visez la ziua asta care numai vine. 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 920535
Eu v am spus sa puneti trandafiri roz ,si poate intr-o zi vestile bune vor veni....e mare lucru ca el a putut declara ca e singur...nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun...
si eu sper.... 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 229917 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 229917

Deea am inteles ca nu au acceptat decat intrebari ale celor ce locuiesc in Turcia ..numai intrebari postate in turca.. am intrat putin mai devreme si am vazut ca Tuba a raspuns la 11 intrebari si apoi si-a cerut scuze spunand ca trebuie sa stea 8-9 ore sa raspunda la toate intebarile si ca trebuie sa mearga la filmari. Din ce am inteles eu tradus cu google au intrebat-o de carti preferate (adica la ce a raspuns ea) personaj preferat..etc .. daca vrea sa joace in piese de teatru.. de astea Sincer eu nu aveam prea mari asteptari de la actiunea asta .. avand in vedere ca Tuba este o maestra in a se eschiva.. kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 3:17 pm

anuta1971 a scris:
Deea am inteles ca nu au acceptat decat intrebari ale celor ce locuiesc in Turcia ..numai intrebari postate in turca.. am intrat putin mai devreme si am vazut ca Tuba a raspuns la 11 intrebari si apoi si-a cerut scuze spunand ca trebuie sa stea 8-9 ore sa raspunda la toate intebarile si ca trebuie sa mearga la filmari. Din ce am inteles eu tradus cu google au intrebat-o de carti preferate (adica la ce a raspuns ea) personaj preferat..etc .. daca vrea sa joace in piese de teatru.. de astea Sincer eu nu aveam prea mari asteptari de la actiunea asta .. avand in vedere ca Tuba este o maestra in a se eschiva.. kiss
Buna! Iti dai seama ca nu ar fi raspuns la niste intrebari legate de viata ei personala :nh8: dar totusi puteau sa lase si pe altii din alte tari sa puna cate o intrebare sau macar sa spunem ca suntem alaturi de ea ar fi fost frumos...pacat..totusi nu cred ca au dat drumul la toti sa scrie pt ca nu erau nici multe intrebari de raspuns... :2a: :2a: sau macar sa fi fost sortate intrebarile pe un alt topic de moderatori si ea sa raspunda pe un altul..era mai bine..asta e incercam cu alta ocazie :2a: :2a: :2a:
Pupicei!!!!!!!Intru in pic mai tarziu kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 3:54 pm

Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:
Deea am inteles ca nu au acceptat decat intrebari ale celor ce locuiesc in Turcia ..numai intrebari postate in turca.. am intrat putin mai devreme si am vazut ca Tuba a raspuns la 11 intrebari si apoi si-a cerut scuze spunand ca trebuie sa stea 8-9 ore sa raspunda la toate intebarile si ca trebuie sa mearga la filmari. Din ce am inteles eu tradus cu google au intrebat-o de carti preferate (adica la ce a raspuns ea) personaj preferat..etc .. daca vrea sa joace in piese de teatru.. de astea Sincer eu nu aveam prea mari asteptari de la actiunea asta .. avand in vedere ca Tuba este o maestra in a se eschiva.. kiss
Buna! Iti dai seama ca nu ar fi raspuns la niste intrebari legate de viata ei personala :nh8: dar totusi puteau sa lase si pe altii din alte tari sa puna cate o intrebare sau macar sa spunem ca suntem alaturi de ea ar fi fost frumos...pacat..totusi nu cred ca au dat drumul la toti sa scrie pt ca nu erau nici multe intrebari de raspuns... :2a: :2a: sau macar sa fi fost sortate intrebarile pe un alt topic de moderatori si ea sa raspunda pe un altul..era mai bine..asta e incercam cu alta ocazie :2a: :2a: :2a:
Pupicei!!!!!!!Intru in pic mai tarziu kiss
paaa Deea 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 3:56 pm

buna fetelor o zi placuta va doresc 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 155520
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 3:57 pm

anuta1971 a scris:
Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:
Deea am inteles ca nu au acceptat decat intrebari ale celor ce locuiesc in Turcia ..numai intrebari postate in turca.. am intrat putin mai devreme si am vazut ca Tuba a raspuns la 11 intrebari si apoi si-a cerut scuze spunand ca trebuie sa stea 8-9 ore sa raspunda la toate intebarile si ca trebuie sa mearga la filmari. Din ce am inteles eu tradus cu google au intrebat-o de carti preferate (adica la ce a raspuns ea) personaj preferat..etc .. daca vrea sa joace in piese de teatru.. de astea Sincer eu nu aveam prea mari asteptari de la actiunea asta .. avand in vedere ca Tuba este o maestra in a se eschiva.. kiss
Buna! Iti dai seama ca nu ar fi raspuns la niste intrebari legate de viata ei personala :nh8: dar totusi puteau sa lase si pe altii din alte tari sa puna cate o intrebare sau macar sa spunem ca suntem alaturi de ea ar fi fost frumos...pacat..totusi nu cred ca au dat drumul la toti sa scrie pt ca nu erau nici multe intrebari de raspuns... :2a: :2a: sau macar sa fi fost sortate intrebarile pe un alt topic de moderatori si ea sa raspunda pe un altul..era mai bine..asta e incercam cu alta ocazie :2a: :2a: :2a:
Pupicei!!!!!!!Intru in pic mai tarziu kiss
paaa Deea 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
anuta ce faci frumoaso cum suporti caldura ca eu mai am putin si mi dau duhul Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 4:18 pm

buna elenus lucrez la niste hartoage si mai trag cate un ochi pe aici.. ce mai faci? mi-a fost dor de tine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 4:21 pm

anuta1971 a scris:buna elenus lucrez la niste hartoage si mai trag cate un ochi pe aici.. ce mai faci? mi-a fost dor de tine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
ce sa fac bine putin stresata de caldura asta aerul conditionat imi face rau asa ca este chin dar stii vorba din batrani a trecut sfinta maria s a dus dracu palaria asa ca de abia astept mi am dus copii la aeroport au plecat la o verisoara in anglia pina incep scoala asa ca sunt libera si independenta am mai mult timp
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 4:36 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:buna elenus lucrez la niste hartoage si mai trag cate un ochi pe aici.. ce mai faci? mi-a fost dor de tine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
ce sa fac bine putin stresata de caldura asta aerul conditionat imi face rau asa ca este chin dar stii vorba din batrani a trecut sfinta maria s a dus dracu palaria asa ca de abia astept mi am dus copii la aeroport au plecat la o verisoara in anglia pina incep scoala asa ca sunt libera si independenta am mai mult timp

Smile Smile Smile si cu sotul ce-ai facut? l-ai trimis si pe el? Smile Smile asta pt ca ai spus ca esti independenta Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 4:50 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:buna elenus lucrez la niste hartoage si mai trag cate un ochi pe aici.. ce mai faci? mi-a fost dor de tine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
ce sa fac bine putin stresata de caldura asta aerul conditionat imi face rau asa ca este chin dar stii vorba din batrani a trecut sfinta maria s a dus dracu palaria asa ca de abia astept mi am dus copii la aeroport au plecat la o verisoara in anglia pina incep scoala asa ca sunt libera si independenta am mai mult timp

Smile Smile Smile si cu sotul ce-ai facut? l-ai trimis si pe el? Smile Smile asta pt ca ai spus ca esti independenta Smile Smile
a nu el este aici linga mine nu l las eu asa usor ne ducem si noi prin maramures saptamina viitoare
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 4:52 pm

iulianagl a scris:
dana17 a scris:
iulianagl a scris:Buna ziua ladies.
Dana foarte frumoase pozele esti o norocoasa si sa ai grija de sotul tau. kiss kiss
Am,dar in primul rand am grija ca el sa aiba grija mea....

Asa bravo sa va fiti sprijin unul altuia ca asa e bine. kiss kiss kiss
El saracul tine ziarul si tot el a scris mesajul cu creionul meu de buze...atat a obiectat la cererea mea de-al pune primul pe Cansel,nu a vrut.Bine si asa...Ideea a fost a mea,si mi-a venit stand pe punte si privind lacul ,noroc ca aveam un ziar in masina ,care sa aiba in interior pagini de publicitate fara poze .
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 4:56 pm

felicitari dana pentru sot este adeptul esteticului se vede dupa scris are o inclinatie deosebita spre arta spre frumos
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 5:00 pm

Buna fetelor!...m-am intors kiss
Noaptea trecuta am incercat sa mai subtitrez o parte dar nu am reusit sa o termin asa ca am continuat acum...din pacate am obs. ca nu am taiat filmul bine dar asta am vazut dupa ce am subtitrat asa ca partea asta am s-o las asa..imi este greu sa o fac din nou..restul partilor am sa le sterg si o sa le urc din nou de data asta cum trebuie( nu stiu ce s-a intamplat ca la fiecare parte se termina cu finalul episodului...)

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 5:02 pm

Admin_dea05 a scris:
Noaptea trecuta am incercat sa mai subtitrez o parte dar nu am reusit sa o termin asa ca am continuat acum...din pacate am obs. ca nu am taiat filmul bine dar asta am vazut dupa ce am subtitrat asa ca partea asta am s-o las asa..imi este greu sa o fac din nou..restul partilor am sa le sterg si o sa le urc din nou de data asta cum trebuie( nu stiu ce s-a intamplat ca la fiecare parte se termina cu finalul episodului...)

https://www.youtube.com/v/XoMMFEe1xSE
esti extraordinara multumiri si pupicei
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 5:38 pm

[quote="Admin_dea05"]Buna fetelor!...m-am intors kiss
Noaptea trecuta am incercat sa mai subtitrez o parte dar nu am reusit sa o termin asa ca am continuat acum...din pacate am obs. ca nu am taiat filmul bine dar asta am vazut dupa ce am subtitrat asa ca partea asta am s-o las asa..imi este greu sa o fac din nou..restul partilor am sa le sterg si o sa le urc din nou de data asta cum trebuie( nu stiu ce s-a intamplat ca la fiecare parte se termina cu finalul episodului...)
multumim mult Deea esti o scumpa 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 5:41 pm

Admin_dea05 a scris:am intrat dar topicul e blocat acolo ( sti ca am cont acolo)...doar raspunde tuba?dar unde poti pune intrebari?...vad ca altii pot pune intrebari..nu-i corect sad sad ..eu de ce am forumul blocat sad


Iubita din ce am înţeles eu de la turcoaice sunt acceptate doar întrebările în limba turcă, oricum am înţeles de la Arzu că pe dizifilm se acceptă doar comentarii în turcă, sunt naţionalişti rău, aştept să văd dacă le-a răspuns la întrebări fetelor cu care eu vorbesc .


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Aug 2010, 5:41 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 5:41 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:buna elenus lucrez la niste hartoage si mai trag cate un ochi pe aici.. ce mai faci? mi-a fost dor de tine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 517793
ce sa fac bine putin stresata de caldura asta aerul conditionat imi face rau asa ca este chin dar stii vorba din batrani a trecut sfinta maria s a dus dracu palaria asa ca de abia astept mi am dus copii la aeroport au plecat la o verisoara in anglia pina incep scoala asa ca sunt libera si independenta am mai mult timp

Smile Smile Smile si cu sotul ce-ai facut? l-ai trimis si pe el? Smile Smile asta pt ca ai spus ca esti independenta Smile Smile
a nu el este aici linga mine nu l las eu asa usor ne ducem si noi prin maramures saptamina viitoare
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 5:42 pm

Poze KANYON.Intr'o seara,intr'o dimineata...


Scuza-ma Dea,nu stiu sa pun altfel pozele,si nici nu am aici pe cineva sa ma ajute. Te rog aranjeaza'le tu cum stii...



http://img190.imageshack.us/gal.php?g=dsc00448ng.jpg



18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00448ng.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00459oi.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00491r.th


18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09141.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00482bd.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00493d.th



Kanyonul pare un loc facut special pentru socializare nu pentru cumparaturi.Are multe magazine dar mai multe baruri ,cafenele si restaurante.Acolo te duci ca sa vezi si sa fii vazut,iar inima lui este terasa la care au fost fotografiati Cansel si Tuba.Era imposibil sa nu fie vazuti....si daca mai faci si gesturi tandre,asta este.Eu am cautat unghiul din care au fost luati....nu a fost telefon mobil,nu afost un aparat foto obisnuit,asta sigur.Bucurati'va de poze si imaginati'va ca stati la masa cu ei....se mananca bine au dulciuri minunate,chelnerii stiu bine engleza,dar te costa...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 5:49 pm

Dana uite cum poţi posta forografiile să apară cu imagine





18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Hatice


18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Hatice1



18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Deadana
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 5:50 pm

anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Mar 10 Aug 2010, 5:50 pm

Today's rendez vous with Tuba Buyukustun

mert1995's question :
hi sister Tuba, do u love doing Gönülçelen series's role?

TB: Hi everyone, welcome. I found it nice ..As a result, a project already started to audition for the role I'm trying to get the most enjoyment, I'm trying to select different projects and as I start to fall in love with the role that I'm having with the role the mutual love till the end. Anyhow, I do not like someone who can not believe what I'm not.

tugba_robert's question :
Hi, Many thanks for taking the time to answer us, first Tuba u're an angel, beautiful monument ...

-What is your philosophy of life?

-Do u follow the news on the Internet google?

The most impressive element of a people-to you?
I wish you continued success
Thank you in advance ...

TB: Yes, of course, the way I would search myself because every time I can not follow the news about myself. I am looking into my site so the fans. I am writing in answer to search but have not been released. I guess I do not believe what I were. Although I'm not looking to follow very often .

mybjk's question :
tuba first of all i congratulate u for winning of our site survey with the overwhelming superiority!

* I would love to see you again in the final film project that's what I hear?

* Do you want to study Domestic and foreign filmmakers?

* Do u want to do Theatre?

* Do u recently interviewed for a TV program or of a situation here?

Contact the webmaster of this opportunity offered to us, especially taking valuable time answering our questions we'd like to thank you very much.

TB: We have finalized a project because it is an ongoing series of limited time. so I do not want to divide into two series, I took a break until the end of my film projects.

I wanted to work there, of course, directors do not want to give names but I hope I can find an opportunity to work with them too.

The theater last year, I started thinking, do not interpret it after the series.
jasmine's question :

Welcome to our first forum, I like to see here
a great honor that I can not tell. i'm crying of joy,
questions will be forwarded to you and hope that, too, but I want too ♥

* Theater will give u more weight, There's an underlying this news?

* Most of the time your name is in the newspaper to use?,
There is not no news of them I'm sure, but I see
What are you doing in the moment?

* What r the most important factors for you to accept doing A series of ads, movies etc ?

* So far I've ever seen in Tomris Giritlioglu job, what is the reason? will u work with other construction?

* Would you like to read books? What kind of books you read.?

* Ünal Silver said if u had lived in France u would be the world star in a program. Do you agree? In Turkey u're an artist and you have to be opened to the world?

But we love you very much! Your sweetheart!
No similar inspiration in this world!

But I love you very very very much ♥ Aycan'in

TB: I love to read books, and i won't give up reading inmy life. I read books on different types of language, if properly translated into Turkish for important foreign writers License.

juliet's question :
first interview with a celebrity for the first time in my life I am very happy to do so will be here THANK YOU FOR YOUR VERY MUCH
1) I will now read in high school, part-player in the program I presented my radio and televiyon did u ever think u'rel regretting the class? (she means that Tuba didn't learn theatre in school)

I love you soo much

TB: I did not read the actin and scenery, I have read costume design. For fun I do not regret a single moment. What would I do if I do not even do, I do not know what else I would doTUBAŞKIM's question :
Include all projects that you have the opportunity to watch as one of the following questions;

1 -) if the roman will be transferred to the cinema and u'll play the leading role in the film version of Romans, though the fiction roman film version, which roman would u play..?

2 -) if one of heroes of old Turkish women would be alive in the film or series and you will take part in the movie or series that you were our heroen, who would u be ..?

3 -) So far you take the role and u can achieve greater harmonization with actors what do you think.?

Thanks in advance for answers .. You are our life are our endless ..

TB: 1 - Great Expectations - Charles Dickens
2 - Cahide Sonku
"she didn't want to answer this question even if i wanted to hear her answer how she fits all the actors that she play with???" uzgun(
aysenurr's question :

u said that u're very much interested to love, be loved, like the concept of ordinary .. I love just being .. But this is so that a temporary affection or admiration but .. I followed the mass as your lifestyle seem to us (you said that before). Even I would argue that no existing fan base ... So maybe that's not the case for years, you hear these words of love for you sometimes i wonder if it becomes normal? Because sometimes it into our big, even in fully express our overflowing emotions .. words lost their meaning to hear these words constantly??

TB: Love, not just with words, all the body language, looks and passion expressed by a combination of words. If you can see it all the way, if you can feel the emotion that he simply does not make a plurality of expression. Thank you
" i love her comment here so Tuba after seeing u in the last pics in vogue magazine and ur gestures and ur body looking and.... u're in love with whom? don't tell me Sami the JG coz u weren't like that before" uzgun


idiş's question :
first of all u deserve the first place only you deserve it.. ur name has been wanted through all the project everywhere ..

Do u plan to meet ur fans uually ..? For example, with an official site, etc.. . Such a beautiful site for us also thank you for taking the time .. love u

TB: I'm thinking of setting up an official web site (soon) "Thank God oufffffffffff"

dnz3455's question :
I'm just gonna ask a question ...

Where do you want to see yourself in acting? Want to reach the point, what are the objectives? Hollywood stars as you never imagined yourself?

TB: I see I can do a lot, rather than acting in the best way I've been trying to bring life in front of me already. My only important thing is to do it "good"...


the last comment of our Tubaby :
Friends i would like to respond individually to all messages, but I think it'll last 8-9 hours for this and now that I'm not such lucky, unfortunately. Now I have to return to the set. Thank you all for being here. Hope to discuss with u in such an event again soon
...

Translation by Imy Elçin source: Facebook Cansel Elçin,alias,MURAT HOCA ♪♫♬♩( for arabic,english and french speakers)




Ultima editare efectuata de catre vivi in Mar 10 Aug 2010, 5:54 pm, editata de 1 ori
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 5:52 pm

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00448ng.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00451wf.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00452hd.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00455b.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00458m.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00459oi.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00460o.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00461o.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00462ww.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00464mz.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00469ct.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00472i.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00475b.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00476g.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00477b.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00478vq.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00479hs.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00480px.th
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00481ft.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00482bd.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00483mf.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00486z.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00489c.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00490os.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00491r.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00492lf.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00493d.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00494ee.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00495iy.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc00505i.th
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09049.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09125b.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09132.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09133v.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09141.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Dsc09142j.th

Le-am asezat eu dana kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 5:58 pm

no coment sunt superbe pozele multumim dana pina sa vad seriale de la turci aveam o parere vai si amar dar acum imi dau seama ca noi romanii mai avem sa i ajungem vreo 200 de ani bine daca ei stau pe loc ca altfel... kiss kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum