Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vali1cluj
lexia
elena
DENISA
bill609ro
dana17
mariusghencea
pissycutz
alitheea
vivi
nutzi
iulia80
iulianagl
narcisa
mihaela99
anuta1971
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 15 din 44 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Urmatorul

In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 5:59 pm

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Captur18
sckimbi din DIRECT LINKS IN BB Codes ..apoi copiezi toate codurile din casuta aceea..decat ai grija dupa ce dai paste unde le pui in mesaj trebuie sa le si asezi ..codurile sunt copiate una sub alta ..trebuie sa le asezi sa fie in rand
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 5:59 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta

la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:01 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta

la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 6:04 pm

Vă mai pun şi eu o variantă în engleză a răspunsurilor Tubei de astăzi :


Hi Everyone...

As you might know, today Tuba was online, answering some of the questions asked by her fans. I tried to translate this question/answer session. The questions were very long and mostly repetitive. It looks like Tuba was online for about half an hour and gave answers to very few questions. So I translated the questions according to Tuba's selections, rather than translating the whole paragraphs... I hope this helps...

August 10, 2010


TB: Hello everyone, welcome...


Q: Do you like the role you play in Gönülçelen?

TB: When starting a project, I try to select the role that I will enjoy the most and the project that will add to me most. Because I already love the role in the beginning, I live with that love of the character through the end... Besides, I am not a type of person that does something without loving or believing in.


Q: Do you ever google yourself on the internet?

TB: Yes, of course sometimes I search myself, because I can’t follow all the news/articles written about me. So, I log in to my fan sites sometimes. I write answers but sometimes they are not posted. Probably they don’t believe that it is me. It is not frequent, but I follow the sites occasionally.


Q: I would love to see you in a movie again. Are there any projects that are certain?
Are there any Turkish and foreign directors you would like to work with?
Did you ever think about theater? Would you consider an offer to play in a theater?



TB: There are no certain projects now. As the TV series is still going on, the time is limited. I don’t want to be torn in between the two. Therefore, I am taking a break from the movie projects until the completion of the series.
Of course there are directors I would like to work with. I don’t want to give any names, but I hope I will have a chance to work with them.
I started thinking about theater last year. I might consider this after the completion of the series, as well.



Q: Do you like reading books? What kind?


TB: I like reading books a lot. It is something in my life that I can never give up. I read different kinds of books. To me, in a book, the language, the flow and for the foreign writers, the accurate translation to Turkish are important.


Q: I will study acting. Currently I am a freshman at high school, Radio-TV section. Do you think I should pursue this? Did you ever regret (acting)?

TB: I did not study acting. I studied stage setting and costume design. I never regretted acting, even one moment. Furthermore, if I didn’t do acting I don’t know what I would do...


Q: Are there any objects, words, numbers, days or people that you believe bring good luck to you?

TB: I don’t have any thing that I believe brings good luck.



Q: Turkish or foreign, in which novel’s movie version you would like to play the leading role?
In a movie or TV adaptation of the life of which Turkish woman hero you would like to take part?


TB: Great Expectations-Charles Dickens
Cahide Sonku



Q: You have a huge fan base. You are like a way of life for us. Sometimes we can’t express our exact feelings to you; words become simple. You hear the love and admiration words continuously. Does this cause the meaning of these words to diminish or lighten in time?

TB: Love is something that is expressed not just with words, but the combination of body language, glances and words. If you can see them all, feel them all then the abundancy of these expressions don’t make this feeling simple. Thanks...


Q: As your fans, we want to communicate with you all the time, we want you to see our messages and receive messages from you. Do you have plans in this sense? Website for example...

TB: I plan to set up an official website, as soon as possible.


Q: Where do you want to see yourself in acting? What are your goals and target? Did you ever dream yourself as a Hollywood star?

TB: Rather than seeing myself at some point, I try to act as best as I can. Life brings things to me anyway... To me, doing something ‘as best as I can’ is important.


TB: Dear friends, I would like to answer all of the questions individually but I would probably need 8-9 hours for that. I am at the set right now and unfortunately, don’t have this chance. I have to go back to shooting. I want to thank all of you for being here. I hope to see you again in such an organisation. Bye...

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 6:05 pm

elena a scris:
la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit[/quote]


In Vrancea , între Focşani şi Soveja.


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Aug 2010, 6:07 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:06 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta

la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit
de fapt nici eu personal nu a si vrea in maramures vreau pe valea ariesului am auzit ca sunt niste peisaje superbe dar sa vedem pina la urma incotro o luam Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 6:07 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta

la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit
in muntii vrancei cam la vreo 80 km de Focsani este o zona frumoasa este si un schit frumos acolo am mai fost si ne place .. niste prieteni si-au construit o vila acolo si ne-au invitat..deci nu avem program fix
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:08 pm

DENISA a scris:
elena a scris:
la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit


In Vrancea , între Focşani şi Soveja.[/quote] da scumpo este foarte frumos pe acolo sa nu te razgindesti slap slap slap
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 6:08 pm

Multumesc..vivi.. denisa.. kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 6:10 pm

elena a scris: no coment sunt superbe pozele multumim dana pina sa vad seriale de la turci aveam o parere vai si amar dar acum imi dau seama ca noi romanii mai avem sa i ajungem vreo 200 de ani bine daca ei stau pe loc ca altfel... kiss kiss kiss kiss
Nu chiar,Elena....au multe alte domenii si chiar mentalitati la diferenta de 1001 ani in urma noastra,dar muncesc pe rupte,si e vizibil progresul din 2006 cand am fost prima oara.Ca sa intri in CANYON iti conrtoleaza masina inainte de a intra in parcarea supterana ,iar apoi treci printrun control personal ca la aeroport
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:11 pm

Admin_dea05 a scris:Multumesc..vivi.. denisa.. kiss
dea sa inteleg din raspunsurile tubei ca a spus mai nimic de fapt ma cam asteptam sunt raspunsuri stas ca altele nu da mersy 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 6:11 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
e atat de cald ca nu iti vine sa scoti nasul din casa... am spus si noi ca plecam.. cred ca saptamana viitoare
voi unde plecati daca nu sunt indiscreta

la Lepsa am spus.. sper sa nu ne razgandim kiss
unde vine asta nu am auzit
in muntii vrancei cam la vreo 80 km de Focsani este o zona frumoasa este si un schit frumos acolo am mai fost si ne place .. niste prieteni si-au construit o vila acolo si ne-au invitat..deci nu avem program fix
Din pacate eu stau mai aproape dar nu am ajuns pe acolo...deobicei cauti sa pleci cat mai departe iar in locurile mai apropiate nu te duci....sper sa ajung si eu intr-o zi pe acolo
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 6:11 pm

Fetelor bag de seamă că Tuba cam ştie părerea fanilor vizavi de " preaurâtul" Sami .

Ea se gândeşte la teatru , Murat la teatru ... sună promiţător
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 6:13 pm

multumim vivi am citit tradus cu google dar acum se intelege mult mai bine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793
multumim Denisa .. nu cred ca ne razgandim.. numai sa ne hotaram cand plecam 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 6:13 pm

elena a scris:
Admin_dea05 a scris:Multumesc..vivi.. denisa.. kiss
dea sa inteleg din raspunsurile tubei ca a spus mai nimic de fapt ma cam asteptam sunt raspunsuri stas ca altele nu da mersy 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 155520
asa este ...poate are cineva timp de traduceri sa le faca si in romana ca sunt multe persoane care nu stiu engleza...eu acum nu am timp si nici nu stiu la fel de bine ca alte fete kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 6:15 pm

DENISA a scris:Fetelor bag de seamă că Tuba cam ştie părerea fanilor vizavi de " preaurâtul" Sami .

Ea se gândeşte la teatru , Murat la teatru ... sună promiţător
eheee !!! cupidon cupidon suna promitator dar muri vine insotit ... affraid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 6:16 pm

DENISA a scris:Fetelor bag de seamă că Tuba cam ştie părerea fanilor vizavi de " preaurâtul" Sami .

Ea se gândeşte la teatru , Murat la teatru ... sună promiţător
poate joaca impreuna Smile Smile iar burcin sa fie in primul rand 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 281600
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:17 pm

dana17 a scris:
elena a scris: no coment sunt superbe pozele multumim dana pina sa vad seriale de la turci aveam o parere vai si amar dar acum imi dau seama ca noi romanii mai avem sa i ajungem vreo 200 de ani bine daca ei stau pe loc ca altfel... kiss kiss kiss kiss
Nu chiar,Elena....au multe alte domenii si chiar mentalitati la diferenta de 1001 ani in urma noastra,dar muncesc pe rupte,si e vizibil progresul din 2006 cand am fost prima oara.Ca sa intri in CANYON iti conrtoleaza masina inainte de a intra in parcarea supterana ,iar apoi treci printrun control personal ca la aeroport
dan a m am referit la infrastructura la ceea ce au realizat vizibil stiu ca unii sunt fundamentalisti dar totusi incet incet o parte cel putin dintre ei au vederi largi in ceea ce priveste libertatea de gindire de expresie nu sunt liberi in aceasta privinta dar se vede ca nu degeaba au fost un imperiu au stiut ce sa ia de la altii kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:18 pm

anuta1971 a scris:
DENISA a scris:Fetelor bag de seamă că Tuba cam ştie părerea fanilor vizavi de " preaurâtul" Sami .

Ea se gândeşte la teatru , Murat la teatru ... sună promiţător
poate joaca impreuna Smile Smile iar burcin sa fie in primul rand 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 281600
adica ce a zis de ti ai dat seama
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 6:20 pm

TB: Iubirea este ceva care nu se exprimă doar cu cuvinte, ci o combinaţie între limbajul corpului, priviri şi cuvinte. Dacă le puteţi vedea pe toate, simţi pe toate, apoi abundenţa acestor expresii nu fac acest sentiment simplu . Mulţumesc

TB: am de gând să înfiinţez un site oficial pe internet, cât mai curând posibil.



îmi place răspunsul ei .18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe





Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 10 Aug 2010, 6:26 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 6:22 pm

anuta1971 a scris:
poate joaca impreuna Smile Smile iar burcin sa fie in primul rand 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 281600

In teatre nu au voie animalele domestice , accesul le este interzis , ea 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 756436 nu are decât să şadă frumuşel acasă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:23 pm

DENISA a scris:TB: Iubirea este ceva care nu se exprimă doar cu cuvinte, ci o combinaţie între limbajul corpului, priviri şi cuvinte. Dacă le puteţi vedea pe toate, simţi pe toate, apoi abundenţa acestor expresii nu fac acest sentiment simplu . Mulţumesc

TB: am de gând să înfiinţez un site oficial pe internet , cât mai curând posibil.



îmi place răspunsul ei .18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe
da denisa este chiar frumos raspunsul dar cind te gindesti ca l avem in fata ochilor pe sami ofofofof


Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 6:23 pm

pe asta o uitasem,aici se vede ca e inima Canyonului.Dea cum sa invat pe poza aia?O sa mai studiez...http://img30.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img30/1443/dsc09141d.jpg&via=mupload

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Dsc09141d

dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:27 pm

elena a scris:
DENISA a scris:TB: Iubirea este ceva care nu se exprimată doar cu cuvinte, ci o combinaţie între limbajul corpului, priviri şi cuvinte. Dacă le puteţi vedea pe toate, simţi pe toate, apoi abundenţa acestor expresii nu fac acest sentiment simplu . Mulţumesc

TB: am de gând să înfiinţez un site pe internet oficial, cât mai curând posibil.



îmi place răspunsul ei .18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe
da denisa este chiar frumos raspunsul dar cind te gindesti ca l avem in fata ochilor pe sami ofofofof


Smile Smile
eu cred ca ea il avea in minte pe altul ca nu se prea potrivesc cuvintele simtirile ei limbajul trupului cu sami slap stati asa nu dati nu sunt rautacioasa pe cuvint dar parca ceva nu este in regula nu se p o t r i v e s t e Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 6:31 pm

elena a scris:
elena a scris:
DENISA a scris:TB: Iubirea este ceva care nu se exprimată doar cu cuvinte, ci o combinaţie între limbajul corpului, priviri şi cuvinte. Dacă le puteţi vedea pe toate, simţi pe toate, apoi abundenţa acestor expresii nu fac acest sentiment simplu . Mulţumesc

TB: am de gând să înfiinţez un site pe internet oficial, cât mai curând posibil.



îmi place răspunsul ei .18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 3f7e6dc87de4b9a7e10bafe
da denisa este chiar frumos raspunsul dar cind te gindesti ca l avem in fata ochilor pe sami ofofofof


Smile Smile
eu cred ca ea il avea in minte pe altul ca nu se prea potrivesc cuvintele simtirile ei limbajul trupului cu sami slap stati asa nu dati nu sunt rautacioasa pe cuvint dar parca ceva nu este in regula nu se p o t r i v e s t e Smile Smile
stii cum o vad eu pe tuba vrei sa ti spun exact ca cineva care vine cu o lectie sablon si atit nu este sincera parol Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 15 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 44 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum