Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vali1cluj
lexia
elena
DENISA
bill609ro
dana17
mariusghencea
pissycutz
alitheea
vivi
nutzi
iulia80
iulianagl
narcisa
mihaela99
anuta1971
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 17 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Urmatorul

In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 7:44 pm

elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:fetelor ce spuneti ar trebui sa apara promo saptamana asta .. poate apare in seara asta.. ce bine ar fiiii
trebuie sa l dea ca nu au incotro daca zic ca o sa onceapa pe 20 august dea mi a zis ca pe 15 august si eu o cred kiss kiss
pe 15 august dau turcii promo asa a zis ca a auzit de la fetele de pe huni
ahaa... eu spun ca e cam tarziu dar daca asa au scris fetele s-ar putea
si eu cred ca este tirziu dar nu am idee astept
anuta dar ia lumineaza ma si pe mine in emisiune cansel vorbea de mindrie si de narcisism cred ca nu se referea la gonulcelen eu nu am vazut ca unul dintre ei sa se iubeasca pe el mai presus de orice s o fi referit la faptul ca pygmalion s a indragostit de propria sa creatie sau la ce nu inteleg cuvintul narcisism in contextul asta
mindria o onteleg dar narcisismul nu poate imi spui ca ai inteles mai bine tu stii si engleza si de asta te intreb profesor pan asa zic japonezii profesor pan iar tu pentru mine esti ca o profesoara pentru ca ai vazut cind mi ai explicat cu avatarul am inteles chiar daca pe urma am uitat ce sa i faci eu si calculatorul vai vai Smile Smile Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 7:55 pm

dana17 a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:tomris il apreciaza foarte mult pe cansel dovada este ca au atitea proiecte impreuna cred ca in asi au fost niste tensiuni intre protagonisti si a fost cum a fost dar in serialul asta nu cred ca se va mai repeta asa ceva cansel se vede ca a trait intr o tara libera fara prejudecati unde ai acces la tot ce vrei nu esti ingradit iar tuba nu mai este inhibata joaca dezinvolt vrea sa fie la inaltimea partenerului ne a demonstrat acest lucru eu nu am vazut o in nici un serial in scenele de intimitate sa se comporte asa bravo cansel bravo tomris si scenaristilor 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 165638 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793

ai dreptate am mai vazut secvente cu saruturi ale lui Cancel si in alte seriale si chiar intr-un film... celelalte nu pot fi numite saruturi.. pe cand saruturile din gonulcelen sunt atat de adevarate..
Fete lor,ma alatur si eu la ce spuneti voi ,toata lumea spune ca Tuba da stralucire partenerilor...asa este ,dar sa vedeti ce o sa scoata Cansel din Tuba in materie de sccene de dragoste ,fara sa vedem un cm de piele in plus....Se simt unul pe altul...Parisul e o scoala buna ,pt cine vrea sa invete.Nu spunea el ca e curios si ca a incercat totul?
da Dana imi place foarte mult de el este cult este direct are o conceptie de viata cum rar mi a fost dat sa vad se vede omul liber omul fara granita este stilat rar actori care in afara de roluri sa mai aiba si ceva al lor ori el este un erudit si sunt convinsa ca are si el partile lui intunecate in viata personala ma refer la legaturile lui cam indoielnice dupa parerea mea nu stiu daca vreodata va gasi ceea ce cauta pentru ca in toate legaturile de pina acum era o refulare a instinctelor mai degraba decit dragoste dar eu fiind mereu cu capul in nori zic ca el are un rol predestinat pentru acest film pentru ca in viata lui exista acest moment adica sa se intoarca in propria tara s o descopere si sa si gaseasca dragostea i am facut eu astrograma asa ca sunt convinsa ca rolul nu a fost intimplator si nici ce va urma
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 8:01 pm

elena a scris:
elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:fetelor ce spuneti ar trebui sa apara promo saptamana asta .. poate apare in seara asta.. ce bine ar fiiii
trebuie sa l dea ca nu au incotro daca zic ca o sa onceapa pe 20 august dea mi a zis ca pe 15 august si eu o cred kiss kiss
pe 15 august dau turcii promo asa a zis ca a auzit de la fetele de pe huni
ahaa... eu spun ca e cam tarziu dar daca asa au scris fetele s-ar putea
si eu cred ca este tirziu dar nu am idee astept
anuta dar ia lumineaza ma si pe mine in emisiune cansel vorbea de mindrie si de narcisism cred ca nu se referea la gonulcelen eu nu am vazut ca unul dintre ei sa se iubeasca pe el mai presus de orice s o fi referit la faptul ca pygmalion s a indragostit de propria sa creatie sau la ce nu inteleg cuvintul narcisism in contextul asta
mindria o onteleg dar narcisismul nu poate imi spui ca ai inteles mai bine tu stii si engleza si de asta te intreb profesor pan asa zic japonezii profesor pan iar tu pentru mine esti ca o profesoara pentru ca ai vazut cind mi ai explicat cu avatarul am inteles chiar daca pe urma am uitat ce sa i faci eu si calculatorul vai vai Smile Smile Smile Smile
unde ai citit iubita asta ca eu sunt si cu nasul prin hartoage .. cred ca nu am fost atenta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:05 pm

anuta1971 a scris:
unde ai citit iubita asta ca eu sunt si cu nasul prin hartoage .. cred ca nu am fost atenta
stii cind a fost la o emisiune la turci seara la 2330 cind a fost foarte vesel degajat si a vorbit foarte mult de acolo am inteles ca va vorbi el ca nu va mai fii dublat stii acum
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 8:05 pm

Fetelor am pus aici traducerea în română arăspunsurilor după Dizifilm.


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/tuba-buyukustun-f15/tuba-buyukustun-t4-980.htm#45649
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:07 pm

elena a scris:
anuta1971 a scris:
unde ai citit iubita asta ca eu sunt si cu nasul prin hartoage .. cred ca nu am fost atenta
stii cind a fost la o emisiune la turci seara la 2330 cind a fost foarte vesel degajat si a vorbit foarte mult de acolo am inteles ca va vorbi el ca nu va mai fii dublat stii acum
a vorbit si de gonulcelen dar si de alte filme chiar de tomris de hatirla sevgili si eu am inteles ca el nu v a mai fi dublat ca si va folosi propria voce stii ceva si atunci a vorbit de mindrie narcisism de asta te intreb
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 8:08 pm

dana17 a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:tomris il apreciaza foarte mult pe cansel dovada este ca au atitea proiecte impreuna cred ca in asi au fost niste tensiuni intre protagonisti si a fost cum a fost dar in serialul asta nu cred ca se va mai repeta asa ceva cansel se vede ca a trait intr o tara libera fara prejudecati unde ai acces la tot ce vrei nu esti ingradit iar tuba nu mai este inhibata joaca dezinvolt vrea sa fie la inaltimea partenerului ne a demonstrat acest lucru eu nu am vazut o in nici un serial in scenele de intimitate sa se comporte asa bravo cansel bravo tomris si scenaristilor 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 165638 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793

ai dreptate am mai vazut secvente cu saruturi ale lui Cancel si in alte seriale si chiar intr-un film... celelalte nu pot fi numite saruturi.. pe cand saruturile din gonulcelen sunt atat de adevarate..
Fete lor,ma alatur si eu la ce spuneti voi ,toata lumea spune ca Tuba da stralucire partenerilor...asa este ,dar sa vedeti ce o sa scoata Cansel din Tuba in materie de sccene de dragoste ,fara sa vedem un cm de piele in plus....Se simt unul pe altul...Parisul e o scoala buna ,pt cine vrea sa invete.Nu spunea el ca e curios si ca a incercat totul?
cum spunea si el intr-un interviu este un amestec intre cultura turca si cea occidentala dar va spun eu din experienta.. fecioarele sunt persoane destul de libere in ceea ce-i priveste pe cei din jur, ma refer la conceptii si chiar la comportament.. in schimb cu ei sunt destul de conservatori cele mai multe ingradiri si le pun ei insisi... eu sunt criticul meu cel mai mare.. degeaba imi spun cei din jur ca anumite llucruri sunt in regula .. nu ma intereseaza pana nu sunt eu multumita
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 8:08 pm

DENISA a scris:Fetelor am pus aici traducerea în română arăspunsurilor după Dizifilm.


https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/tuba-buyukustun-f15/tuba-buyukustun-t4-980.htm#45649

sarut mana,, sa ne traiesti 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 8:10 pm

elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
unde ai citit iubita asta ca eu sunt si cu nasul prin hartoage .. cred ca nu am fost atenta
stii cind a fost la o emisiune la turci seara la 2330 cind a fost foarte vesel degajat si a vorbit foarte mult de acolo am inteles ca va vorbi el ca nu va mai fii dublat stii acum
a vorbit si de gonulcelen dar si de alte filme chiar de tomris de hatirla sevgili si eu am inteles ca el nu v a mai fi dublat ca si va folosi propria voce stii ceva si atunci a vorbit de mindrie narcisism de asta te intreb
ceva am citit si eu despre asta dar nu am citit despre narcisism.. poate nu am gasit eu, dar sincer nu stiu la ce s-ar referi... ar fi ciudat
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:15 pm

anuta1971 a scris:

cum spunea si el intr-un interviu este un amestec intre cultura turca si cea occidentala dar va spun eu din experienta.. fecioarele sunt persoane destul de libere in ceea ce-i priveste pe cei din jur, ma refer la conceptii si chiar la comportament.. in schimb cu ei sunt destul de conservatori cele mai multe ingradiri si le pun ei insisi... eu sunt criticul meu cel mai mare.. degeaba imi spun cei din jur ca anumite llucruri sunt in regula .. nu ma intereseaza pana nu sunt eu multumita
da dar niciodata nu vei da ceva din casa vei disimula intotdeauna
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:19 pm

elena a scris:da dar niciodata nu vei da ceva din casa vei disimula intotdeauna
stii care este avntajul vostru al fecioarelor ca primiti cam tot ce aveti nevoie fecioara este un semn supus dar intotdeauna ales adica i se da intotdeauna ce i trebuie aproape fara sa ceara
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:24 pm

elena a scris: stii care este avntajul vostru al fecioarelor ca primiti cam tot ce aveti nevoie fecioara este un semn supus dar intotdeauna ales adica i se da intotdeauna ce i trebuie aproape fara sa ceara
si nu uita un lucru chiar pentru intreaga planeta semnul fecioarei este semnul prin care ne vine binele dar si raul este exact zodia de mijloc este duala antipodul este zodia pestillor infernul zodiacului
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 10 Aug 2010, 8:25 pm

Tuba mı? Berrak mı? Derken Rol Kime Kaldı?



18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 63414360684971444596



Today at 8:15pm
Ekranların yeni modası Azerice oldu. Atv’nin yeni başlayan dizisi Yahşi Cazibe’den sonra şimdi de Beyazperde’nin Azerbaycanlı ajanı Gülizar geliyor.
Pak Panter’in başrolü için önce Berrak Tüzünataç sonra Tuba Büyüküstün’ün isimleri geçmişti ama rolü Doğa Rutkay kaptı!
New fashion:Azerbaijani.New series''Yahşi Cazibe'' after,Gülizar series coming.Player will be Berrak or Tuba said.But The role was Doğa Rutkay.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:31 pm

elena a scris:si nu uita un lucru chiar pentru intreaga planeta semnul fecioarei este semnul prin care ne vine binele dar si raul este exact zodia de mijloc este duala antipodul este zodia pestillor infernul zodiacului
si este si normal sa fiti liberi pentru ca mercur este comunicarea gindirea iar octava lui est uranus mercur este invatatul uranus este cunoscatorul nu degeaba varsatorii sunt originali si doresc libertaea si interioara si exxterioara asa ca esti o norocoasa kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:36 pm

elena a scris:si este si normal sa fiti liberi pentru ca mercur este comunicarea gindirea iar octava lui est uranus mercur este invatatul uranus este cunoscatorul nu degeaba varsatorii sunt originali si doresc libertaea si interioara si exxterioara asa ca esti o norocoasa kiss kiss
si ca sa intelegi mai bine ce am vrut sa spun este ca mercur guvernatorul vostru chiar daca este o planeta mica si personala ea intotdeauna in tot ce face cu celelalte planete chiar mari fiind se repliaza si ia ceva din caracterul plaetei cu care vine in contact eu ii spun lui mercur ca este o planeta care stie sa traiasca intr un univers plin de orgolii ca nu degeaba stapineste mentalul
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 8:45 pm

Kumkapi....locul unde a fost bataia,un fost cartier pescaresc,cu multe taverne unde se mananca peste proaspat si se bea mult.Acolo canta lautarii si o data cu lasarea serii e foarte aglomerat.http://img696.imageshack.us/gal.php?g=dsc09195.jpgPS Elena,ia zi ceva si de gemeni daca tot zici ca te pricepi...si eu si sotul suntem gemeni ,diferenta 10 ani.


18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09195.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09197.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09198h.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09199z.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09200y.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09202.th18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dsc09204.th
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 8:49 pm

stai intii sa vad ce au pis si pe urma daca vrei da kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 8:56 pm

elena a scris: si ca sa intelegi mai bine ce am vrut sa spun este ca mercur guvernatorul vostru chiar daca este o planeta mica si personala ea intotdeauna in tot ce face cu celelalte planete chiar mari fiind se repliaza si ia ceva din caracterul plaetei cu care vine in contact eu ii spun lui mercur ca este o planeta care stie sa traiasca intr un univers plin de orgolii ca nu degeaba stapineste mentalul
multumesc elena kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vali1cluj Mar 10 Aug 2010, 9:03 pm

Buna seara!
Ce mai faceti? Vad ca va ocupati cu cititul in stele 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 145223 . Berbecilor cum le merge anul asta????? 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 224522 ????????
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mar 10 Aug 2010, 9:05 pm

Scuze pt ultima ,e cam neclara....
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 9:05 pm

vali1cluj a scris:Buna seara!
Ce mai faceti? Vad ca va ocupati cu cititul in stele 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 145223 . Berbecilor cum le merge anul asta????? 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 224522 ????????
buna seara vali bine ai venit 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 ... elena ne lamureste kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vali1cluj Mar 10 Aug 2010, 9:07 pm

abia astept 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 355639
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 10 Aug 2010, 9:07 pm

dana17 a scris:Scuze pt ultima ,e cam neclara....
nu iti face probleme.. toate sunt frumoase... uimitoare chiar.. multumim mult
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 9:08 pm

elena a scris:stai intii sa vad ce au pis si pe urma daca vrei da kiss
de sotul tau mi am dat seama ca este geaman dupa scris in general gemenii sunt foarte vorbareti unii sunt discreti altii nu este un semn de aer deci conservatori rar isi schimba ideile atentie la felul de a vorbi va place literatura trec citeodata prin momente de izolare si asta le face foarte rau pentru viata lor in lume exista cineva care le seamana le merge mintea foarte ambitiosi cind spui de un geaman ca nu mai are sanse atunci iti demonstreaza mai abitir ca se ridica si merge mai departe in general exista doua casatorii una din interes alta din dragoste bine nu pot sa spun ceva atita timp cit nu stiu datele pentru astrograma fiecare individ are particularitatea lui si asta se poate vedea doar in astrograma si mai ales in asendent ce stiu este ca au noroc intotdeauna doar jupiter chiar daca nu este prea bine aspectat la gemeni ii ajuta si mai ale au sensul vietii excepyional de bine aspectat stiu ce vor si sunt si ajutati deci esti ok daca vrei sa stii mai multe trebuie sa mi dai niste date macar anul si luna in care v ati nascut dar dupa cum te am vazut in poza cred ca tu si sotul tau nu v ati intilnit intimplator in aceasta viata si ca semanati cam atit deocamdata kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 10 Aug 2010, 9:10 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris: si ca sa intelegi mai bine ce am vrut sa spun este ca mercur guvernatorul vostru chiar daca este o planeta mica si personala ea intotdeauna in tot ce face cu celelalte planete chiar mari fiind se repliaza si ia ceva din caracterul plaetei cu care vine in contact eu ii spun lui mercur ca este o planeta care stie sa traiasca intr un univers plin de orgolii ca nu degeaba stapineste mentalul
multumesc elena kiss kiss kiss
de ce anuta tu esti fecioara Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum