Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+17
vali1cluj
lexia
elena
DENISA
bill609ro
dana17
mariusghencea
pissycutz
alitheea
vivi
nutzi
iulia80
iulianagl
narcisa
mihaela99
anuta1971
Admin_dea05
21 participanți

Pagina 26 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Urmatorul

In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:06 pm

elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:am revenit ... buna Denisa ..multumim pentru noutati 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
Smile dar ce zice stii Smile
nu ai treaba cu Denisa este foarte bine informata la fix aduce stirile multumim Denisa sarut minusitele kiss kiss kiss
nu mai rade..de obicei Denisa ne lamureste .. asa inteleg si eu ca ar incepe pe 27 si mi se pare ca ar putea fi adevarat daca pana acum nu avem promo...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:08 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:am revenit ... buna Denisa ..multumim pentru noutati 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
Smile dar ce zice stii Smile
nu ai treaba cu Denisa este foarte bine informata la fix aduce stirile multumim Denisa sarut minusitele kiss kiss kiss
nu mai rade..de obicei Denisa ne lamureste .. asa inteleg si eu ca ar incepe pe 27 si mi se pare ca ar putea fi adevarat daca pana acum nu avem promo...
te ai uitat ce ti zice cansel meraba m kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:09 pm

DENISA a scris:
Bună Ana !!!

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Canselulo1

E posibil să înceapă pe 27 August , nu e nimic oficial .

nu m-a dat gata caldura dar ai reusit tu cu poza asta.. sunt lesinata 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946 sarut mana 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Aug 2010, 5:11 pm

Aştept să apară turcoaicele să mă lămurească., fetele sunt în vacanţă acum la începutul Ramadanului şi sunt mai greu de găsit .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:16 pm

eu ma gandesc cat de greu e sa filmezi pe caldurile astea.. e probabil sa mearga filmarile mai greu
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Aug 2010, 5:21 pm

Atv'nin Yeni Sezon Yayın Akışı


Yeni sezon prototipleri belli olmaya başlayan kanallardan biri de Atv oldu. Bu sene atv'de diğer kanallara göre pek değişiklik yok. Eski dizilerin devamı, bir transfer ve iki yeni dizi...

işte Atv'nin Muhtemel Prototipi

Pazartesi: Ezel. Geçtiğimiz sezona damgasını vuran işlerden olan Ezel'de, yeni sezonda yine entrika, kaçmaca-kovalamaca var ama bu sefer Ezel'in intikamı için değil.


Salı: Aşk ve Ceza, ardından Kapalıçarşı. Yasemin ve Savaş aşkı nereye gidecek? Murat oğlunun varlığından haberdar olabilecek mi?

Çarşamba: Muhtemelen Çocuklar Duymasın. "Muhtemelen" diyoruz çünkü dizi 5 Ağustos Perşembe günü ekranlara gelmeye başlayacak ama Atv'nin yeni transferi Kurtlar Vadisi Pusu, "kendi günü ve kendi saatinde" kuralını ihlal edeceğe benzemiyor.

Perşembe: Kurtlar Vadisi Pusu. Polat ve arkadaşları bu sezon atv ekranlarında. Star Tv'de maçlar yüzünden sürekli yayınlarına ara verilen dizinin, bu konudan fazlasıyla sıkıntı duyup yeni kanal arayışına girişi sonucunda atv bu arayışa son vererek, diziyi çatısı altına aldı.


Cuma: Gönülçelen ve Kılıç Günü. Hasret'in yükselişi bir yandan da duygusal gelişmeler yaşanacak yeni sezonda, Gönülçelen yine kendi gününde yayınlanacak. Osman Sınav'dan yeni bir dizi daha. Kılıç Günü, şimdiden fragmanlarıyla merak edilmeye başlandı.


Cumartesi: Adanalı ve Unutulmaz. Unutulmaz, Çarşamba akşamından Cuma akşamına kaydırıldı. Adanalı ise kendi gününü koruyor.

Pazar: Aşk Bir Hayal. Nehir Erdoğan'ın başrolünde olduğu dizi, pazar akşamı yayınına devam edecek.

Kaynak:haberler.com
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:24 pm

anuta1971 a scris:eu ma gandesc cat de greu e sa filmezi pe caldurile astea.. e probabil sa mearga filmarile mai greu
anuta am ras ca ne uitam ca vitelul la poarta noua de asta scuze sad sad
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:29 pm

elena a scris:anuta am ras ca ne uitam ca vitelul la poarta noua de asta scuze sad sad


fii serioasa eu glumeam.. am uitat sa pun razaretii astia Smile Smile Smile sper ca nu te superi pe mine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:31 pm

anuta1971 a scris:
fii serioasa eu glumeam.. am uitat sa pun razaretii astia Smile Smile Smile sper ca nu te superi pe mine 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793






nuuu fii sigura c a niciodata vad ca si ask incepe vai urata si vulgara este partenera lui murat yildrim 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:33 pm

este exact ce a spus dana si voi toate de fapt ca tuba da stralucire partenerilor ehei se schimba situatia daca juca cu tuba Question
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:34 pm

elena a scris:nuuu fii sigura c a niciodata vad ca si ask incepe vai urata si vulgara este partenera lui murat yildrim 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946
aoleu sper sa nu vada dea ce am zis slap nu da ca nu mai zic Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 12 Aug 2010, 5:37 pm

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 40837_1501986319987_1544091365_1235547_4746925_n


Ýki genç oyuncu Cahide Sonku'yu canlandýrmak istiyor


Türk Sinemasý'nýn unutulmaz aktrislerinden Cahide Sonku'yu canlandýrmak için iki genç yýldýz aday oldu. Henüz ortada kesinleþmiþ bir proje olmamasýna raðmen, Tuba Büyüküstün ve Eylem Yýldýz, "Sonku'yu ben oynamak isterim" dedi.

Akþam'ýn haberine göre, Tuba Büyüküstün, bir hayranýnýn "Eski Türk kadýn kahramanlarýndan birinin hayatýný oynasaydýnýz, kimi oynamak isterdiniz?" þeklindeki sorusuna, "Cahide Sonku" diye yanýt verdi. Öte yandan 'Asmalý Konak'taki rolüyle üne kavuþan Eylem Yýldýz da, Türk sinemasýnýn ilk kadýn yýldýzlarýndan Cahide Sonku'yu oynamaya talip olduðunu açýklamýþtý. Kendisini Sonku'ya benzettiklerini belirten Yýldýz, "Güçlü kadýnlarý oynamak istiyorum. Mesela Halide Edip Adývar'ý ve beni fiziksel olarak benzettikleri Cahide Sonku'yu oynamak isterim" diye konuþmuþtu.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:37 pm

elena a scris:nuuu fii sigura c a niciodata vad ca si ask incepe vai urata si vulgara este partenera lui murat yildrim 18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 248946




sa nu ma bati dar eu zic ca nu e urata.. e o femeie la o anumita varsta .. ar putea sa arate mult mai bine dar nu arata rau.. e prost aleasa pentru rolul din filmul asta ... i se potrivesc alte roluri cred de femeie puternica, independenta nonconformista nu de femeie indragostita.. are dragalasenia unei cizme dar nu e urata... vulgara e pe alocuri pentru ca e prost imbracata... exagereaza cu fustele mini dar..chestie de gust
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:37 pm

anuta las calculatorul deschis imediat ma intorc sa mi pregatesc sotul ca pleaca... la plimbare fato nu in alta parte Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:41 pm

Denisa multumim kiss ... din articolul pe care l-ai pus inainte am inteles ca scrie despre grila de programe a atv-ului ca Gonulcelen o sa fie tot vineri si ca sunt asteptate promo-urile pentru noul sezon.. dar din asta nu inteleg mare lucru sau mai bine spus nik

https://www.youtube.com/watch?v=XeKH33o1Lnw
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:46 pm

anuta1971 a scris:



sa nu ma bati dar eu zic ca nu e urata.. e o femeie la o anumita varsta .. ar putea sa arate mult mai bine dar nu arata rau.. e prost aleasa pentru rolul din filmul asta ... i se potrivesc alte roluri cred de femeie puternica, independenta nonconformista nu de femeie indragostita.. are dragalasenia unei cizme dar nu e urata... vulgara e pe alocuri pentru ca e prost imbracata... exagereaza cu fustele mini dar..chestie de gust





nu te bat kiss da ai dreptate eu nu am vazut seriale cu ea nici macar unul asa ca este ceea ce am vazut fugar in ask la inceput si am renuntat alte roluri poate ii priesc
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:49 pm

elena a scris:anuta las calculatorul deschis imediat ma intorc sa mi pregatesc sotul ca pleaca... la plimbare fato nu in alta parte Smile Smile
al meu nu pleaca fara mine.. eu plec fara el dar el nu pleaca fara mine Smile Smile ... o fi bine o fi rau
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:50 pm

elena a scris:nu te bat kiss da ai dreptate eu nu am vazut seriale cu ea nici macar unul asa ca este ceea ce am vazut fugar in ask la inceput si am renuntat alte roluri poate ii priesc

stii este rau dintr o anumita privinta sa fii si actor fiind pe sticla te expui privirilor tuturor cum suntem foarte diferiti avem optiuni diferite si de asta contradictia dar stii ca , contradictia este izvorul dezvoltarii asa ca orice este bine venit
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:52 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:anuta las calculatorul deschis imediat ma intorc sa mi pregatesc sotul ca pleaca... la plimbare fato nu in alta parte Smile Smile
al meu nu pleaca fara mine.. eu plec fara el dar el nu pleaca fara mine Smile Smile ... o fi bine o fi rau
pai eu nu ies acum pe caldurile astea si el si a luat bicicleta om la 39 de ani Smile dar el daca nu face miscare se sufoca cum ma vezi pe mine pe bicicleta Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 5:57 pm

elena a scris: pai eu nu ies acum pe caldurile astea si el si a luat bicicleta om la 39 de ani Smile dar el daca nu face miscare se sufoca cum ma vezi pe mine pe bicicleta Smile Smile


eu nu am mers niciodata cu bicicleta... nu am vrut..mi-a fost frica... dar pe cal nu mi-a fost frica sa urc Smile Smile Smile am invatat sa calaresc dar sa merg cu bicicleta nu Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 5:57 pm

anuta1971 a scris:
al meu nu pleaca fara mine.. eu plec fara el dar el nu pleaca fara mine Smile Smile ... o fi bine o fi rau

Smile Smile este si rau ... dar si bine Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 12 Aug 2010, 5:59 pm

Bună fetele mele dragi. Mi-e dor de voi dar din păcate nu am timp să stau de vorbă. Am vrut însă neapărat să vă salut ca să știți că mă gândesc la voi. Cu mult drag kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 12 Aug 2010, 6:00 pm

elena a scris:

stii este rau dintr o anumita privinta sa fii si actor fiind pe sticla te expui privirilor tuturor cum suntem foarte diferiti avem optiuni diferite si de asta contradictia dar stii ca , contradictia este izvorul dezvoltarii asa ca orice este bine venit



a fost alegerea lor... cand devii persoana publica astea sunt riscurile... e fata urata a notorietatii
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 6:01 pm

anuta1971 a scris:
elena a scris:
anuta1971 a scris:
elena a scris:anuta las calculatorul deschis imediat ma intorc sa mi pregatesc sotul ca pleaca... la plimbare fato nu in alta parte Smile Smile
al meu nu pleaca fara mine.. eu plec fara el dar el nu pleaca fara mine Smile Smile ... o fi bine o fi rau
pai eu nu ies acum pe caldurile astea si el si a luat bicicleta om la 39 de ani Smile dar el daca nu face miscare se sufoca cum ma vezi pe mine pe bicicleta Smile Smile
eu nu am mers niciodata cu bicicleta... nu am vrut..mi-a fost frica... dar pe cal nu mi-a fost frica sa urc Smile Smile Smile am invatat sa calaresc dar sa merg cu bicicleta nu Smile Smile
mie nu mi place sa merg pe bicicleta sa l fi vazut cind si a cumparat o ce incintat era ca parca era copilas chiar l am intrebat daca a avut bicicleta cind a fost mic si mi a spus ca a a vut trotineta Smile el se duce la sala face sport eu nu citeodata mai alerg cu copii ne luam la intrecere dar nu fac sport
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Joi 12 Aug 2010, 6:02 pm

narcisa a scris:Bună fetele mele dragi. Mi-e dor de voi dar din păcate nu am timp să stau de vorbă. Am vrut însă neapărat să vă salut ca să știți că mă gândesc la voi. Cu mult drag kiss
buna narcisa pupicei kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

18. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 18. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 44 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum