Serialesitelenovelet
19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+10
rina-rina
mihaela99
iulianagl
DENISA
elena
dana17
vivi
iulia80
alitheea
Admin_dea05
14 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 5:57 pm

TUBA BÜYÜKÜSTÜN SOYADINA FAZLA KAPTIRMIŞ!19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Catstf



Sevgili Tuba Büyüküstün soyadının anlamına kendini fazla kaptırmış.



16.08.2010 17:42:00

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Catsaay



Yeniden merhaba,

Bu sefer sizlere odamdan ya da ofisimden değil Bodrum’da denizin üstünden sesleniyorum. Bodrum gazetelerde yazıldığının aksine hiç boş değil. Hafta sonu burada birçok tanıdık yüze rastlamak mümkündü. Geceleri nasıldı bilemem ama benim bulunduğum yer hiç boş değil, aksine tıklım tıklım doluydu. Pazartesi günü boşalır, herhalde hafta sonu yoğunluğudur diye düşünsem de bugün de çok sayıda ünlü tatilciyi ağırlamaya devam ediyor Bodrum. Hatta kaldığım otele bugün yeni girişler bile olmuş. Üstelik bunların hiçbiri yabancı değil, hepsi Türk ve tanınmış yüzler. Kısacası diyorum ki Bodrum’u hiçbir şey etkilemiyor. Bodrum her zaman aynı. Her zamanki gibi kalitesini koruyor. Her ne kadar yolları bozuk olsa da...



Bu arada müthiş bir tatil eşliğinde artık ikinci kitabımı bitirmek üzereyim diyebilirim. Zaten bu tatile çıkmaktaki amacım bu kitabı bitirmekti. Ona da az kaldı. Birkaç gün sonra yanıma gelecek ekibimle birlikte güzel bir hafta sonu geçirip, yaz tatilini kapatıp, yenilenmiş bir Nilgün olarak yeni bir döneme merhaba diyeceğim. Şu anda geçmişi tamamen silip hayatımda yepyeni bir sayfa açmış biri olarak sizlere müthiş sürprizlerle döneceğim. Geçmişi sildim derken zannetmeyin ki geçmiş hayatımdaki herkesi yok ettim de yeni birilerini soktum. Hayır hayır tamamen aksine ben her zaman geçmişimle ve arkamdakilerle gurur duyan biri olarak sadece kafamdaki kötü anıları yok ettim, o kadar. Aksine geçmişimdeki kişilere daha anlam ve önem katarak yeni yoluma devam etme kararı aldım. Kısacası Nilgün aynı Nilgün, değişen yalnızca kafa yapısı, o kadar. Bunu da zaten yazdıklarımla anlayacaksınız, daha ne diyeyim?

TUBA BÜYÜKÜSTÜN SOYADINA FAZLA KAPTIRMIŞ

Şimdi benim gündemimden çıkıp gelelim magazin gündemine. Bugün okuduğum haberlerin içinde en çok ilgimi çeken ve beni kızdıran haber Tuba Büyüküstün haberi oldu. Neymiş efendim, bir muhabir arkadaş “Ne haber Tuba?” demiş. O da buna bozulmuş. Şimdi burada ayar öyle ince ki nereye çekseniz farklı bir boyut gündeme geliyor. Ben birçok yönüyle bakmaya çalışıyorum ama olmuyor çünkü herkes kendine göre haklı. Neden?

Öncelikle Tuğba'yı bugüne getiren kişiler kimler? O şimdi tanınmayan magazinci arkadaşlar. Neden? Onlar bu kadar abartmasaydı, bu kadar yazmasaydı Tuba da bu kadar gündem yıldızı olmayacaktı. Bir başka deyişle burnu da havaya kalkmayacaktı. Sanırım sevgili Tuba Büyüküstün soyadının anlamına kendini fazla kaptırmış.

Benim burada söyleyeceğim sözler sadece Tuba için değil tüm kendini şöhret zanneden insanlar için. Bakın arkadaşlar: Türk toplumu öyle enteresan bir toplum ki bir gecede şöhret eder, bir saatte yok eder. Benden söylemesi. Kimleri bir anda göklere çıkarıp, kimleri bir anda yerin dibine soktu, geçmişte hep izleri var bunların. Bunun için hiç yorulmaya gerek yok, sadece “Dön bir geçmişe bak” demek yeterli bence.

GAZETECİLER ARASINDA BİR ONUR, GURUR DAYANIŞMASI OLMALI

Ben yine de buradan sevgili muhabir arkadaşlarıma sesleniyorum: Arkadaşlar gazetecilikte bir onur, gurur dayanışması olmalı. Sizler gece gündüz birilerinin peşinde koştururken, daha çok para kazanmalarını sağlarken, eğer onlar size saygısız davranıyorsa, sizler de azıcık gururlu olun ve onları daha fazla göklere çıkarmayın. Bırakın, iki gün görmezden gelin, bakın ne halde geri dönecekler. Ama bunu birlik halinde yaparsanız olur, yok eğer sizin yapmadığınızı bir başkası atmaca gibi kullanırsa, siz de böyle şapa oturursunuz. Hep birlikte, el ele kara liste oluşturun ve çekmeyin, bakın bakalım o zaman ne olacak? Tabii bu noktada en büyük görev magazin müdürlerine düşüyor. Çünkü onlar da bu konuda ortaklaşa hareket etmeli. Haber atlatmak uğruna, magazinciler arasında fotoğrafını çekmeme ya da çekilse bile yayınlamama kararı alınmış olan bir ünlünün fotoğraflarına ve haberlerine yer vermemeli.


MAGAZİNCİLER KENDİLERİNİ GELİŞTİRMELİ

Bir başka önemli konu ise magazincilerin kendilerini gerçekten geliştirmeleri gerektiği. Magazinci arkadaşlar; takılıyorsunuz bir, iki kişiye… Yahu başka neler var neler haber olabilecek! Biraz tanısanız, biraz kendinizi geliştirseniz göreceksiniz ama işte siz o takıldığınız iki-üç ismin peşinde koşup, duruyor, yeni bir şey ortaya koymuyorsunuz. O tanıdığınız bir avuç insanın dışında yaratan, üreten, üstelik magazinsel boyutu da olan birçok insan var. Gördüğünüz ve ilginizi çeken birilerini sorup, soruştursanız, kim olduklarını öğrenir, ünlü portföyünüzü geliştirir, dahası dişe dokunur haberler üretmiş olursunuz. Google bile başlı başına bir kaynak yeni yaratımlar için… Haber manyağı olursunuz vallahi ama nerede? Siz de hazırcısınız. Eeeee ne yapalım, her gün hazır çorba yerseniz olacağı bu, o hazır çorbalar da kendini bir şey zanneder işte böyle.

ZORAKİ TUBA HANIM OLUNMAZ

Tuğba'ya gelince… Evet şu anda çok gündemde olabilir ya da çok iyi işler yapıyor olabilir ama küçümsediği ve tanımadığı bu medyacı arkadaşlar sayesinde buralara geldiğini unutmamalı. Bence en kısa zamanda kendisini toparlamalı. Sonuçta o muhabir arkadaş bir hata yapabilir, yanlış hitap tarzı kullanmış olabilir, ama Tuba bu kadar şöhret olmamışken kendisine Tuba diyorsa, bugünden sonra Tuba Hanım diyecek hali yok. Eğer bulunduğu konum ya da yanındaki kişilere güvenip de böyle konuşuyorsa sevgili Tuba’cık, yarın öbür gün o güvendikleri yanında olmadıklarında ne yapacak? O zaman da o muhabir arkadaşlar korkup yanına yaklaşmazsa, Tuba Hanım’ın gerekli maddi desteği de yoksa işte o zaman anlar “Zoraki Hanım” olmanın bedelini. Neyse canım, böyle davranıyorsa vardır bir bildiği. Belki de güvendiği dağlar sağlamdır. Ne diyelim? Ama ben buradan bir şey hatırlatmak isterim bir abla olarak: Tuba’cım her zaman kendi ayakların üstüne bas. Başkasına güvenerek çıktığın dağlar dikkat et kaygan olabilir. Yukarı çıkarken rastladığın kişilere hızla aşağı inerken de rastlayacağını unutma, benden sana abla nasihati. Kim olursan ol saygıyı ve mütevazılığı elden bırakma. Sen başarılarını saygınlığınla ve mütevazılığınla daha çok perçinleştir. Ama bir hiç uğruna yok etme. Bırak herkes seni sevsin ve saysın. Yalnız saygı “Beni sayın” ya da “Bana hanımefendi deyin” demekle olmaz. Bunu sen karşındakine söylemeyecek, hissettireceksin. Eğer bunu başarırsan, zaten söylemene gerek kalmaz. Saygı beklenmez ya da tek taraflı alınmaz. Önce sen vereceksin, sonra o kendiliğinden gelir, merak etme:)))))

Kısacası diyorum ki arkadaşlar; yenilik yenilik yenilik... Her konuda biraz bilgi ve geniş vizyon. Gerisi boş. O çok üzülen muhabir arkadaşa da diyorum ki; boş ver be arkadaş, sen saygını koru ve efendiliğinle işine devam et. Bırak uçan uçsun, kanadı kırılırsa gene senin dibine düşer. Üzme kendini, sen önüne bak.

Sevgi ve saygıyla kalın… Sağlıcakla…
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 6:50 pm

elena a scris: am vazut din nou reportajul vezi ca se uita direct in camera cind multumeste ... iar eu m am uitat exact in ochii lui are o privire... of stii tu flamindul codrii viseaza Smile
scuze elena ca am dispaut ca magarul in ceata dar a trebuit sa fug pana la lucru
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 6:52 pm

fetelor nu am citit ce s-a scris astăzi aşa că nu ştiu dacă a mai fost pus articolul

DOKTORA KONTROLE GELDİM
Spoiler:





http://www.gazeteoku.org/magazin-haberleri/Doktora-kontrole-geldim.php


Tuba went for medical check to doctor..But reporters saw was troubled...When a reporter called Tuba...Tuba said ''you don't call my name''



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 6:53 pm

nu face nimic ali nici eu nu stau numai aici citesc ceva pe internet asa ca nu i nimic kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 6:56 pm

DENISA a scris:
DOKTORA KONTROLE GELDİM





http://www.gazeteoku.org/magazin-haberleri/Doktora-kontrole-geldim.php[/spoiler]


Tuba went for medical check to doctor..But reporters saw was troubled...When a reporter called Tuba...Tuba said ''you don't call my name''



kiss mersi denisa si bonjour o fi gravida tuba de s a dus la doctor sau unde zice ca s a dus ca e slaba probabil de prea multa dragoste insalah
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 6:57 pm

Smile Smile denisa iarta ma am scris exact unde nu trebuia scuze sad
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 7:00 pm

Aoleau !!!19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_07619. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_085 nu..... , nu simpt nevoia să văd urmaşul 19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_108 lui Sami în braţele ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 7:03 pm

azi e marti poate vom avea al doilea promo
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 7:04 pm

alitheea a scris:azi e marti poate vom avea al doilea promo

e Luniiiiiiiiiiiiiiiiiii....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 7:04 pm

elena a scris:kiss mersi denisa si bonjour o fi gravida tuba de s a dus la doctor sau unde zice ca s a dus ca e slaba probabil de prea multa dragoste insalah
sper sa nu fie asta ca si eu m-am gandit
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 7:06 pm

DENISA a scris:

e Luniiiiiiiiiiiiiiiiiii....
vai de capul meu , ai dreptate... stupid stupid stupid , daca nu pleaca mai repede mesterii din casa cred ca o iau pe aratura... stupid stupid stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:11 pm

DENISA a scris:Aoleau !!!19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_07619. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_085 nu..... , nu simpt nevoia să văd urmaşul 19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_108 lui Sami în braţele ei .
poate al lui cansel ca a terminat de mult relatia cu sami bucura te ca nu este al lui sami cine stie unde o fi saminta lui sami tot la una ca el Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:12 pm

alitheea a scris:azi e marti poate vom avea al doilea promo
sa te auda alah kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:13 pm

alitheea a scris:
DENISA a scris:

e Luniiiiiiiiiiiiiiiiiii....
vai de capul meu , ai dreptate... stupid stupid stupid , daca nu pleaca mai repede mesterii din casa cred ca o iau pe aratura... stupid stupid stupid
ali daca le dai mincare si bautura stau pina la calendele grecesti Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 7:15 pm

păi dacă se termina corvoada nu apărea ştirea în presă ????19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_083
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:19 pm

DENISA a scris:păi dacă se termina corvoada nu apărea ştirea în presă ????19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_083
+ ce corvoada nu stiu despre ce este vorba
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:21 pm

elena a scris:
DENISA a scris:păi dacă se termina corvoada nu apărea ştirea în presă ????19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_083
+ ce corvoada nu stiu despre ce este vorba
presa nu are ce sa mai scrie amindoi au rupt relatiile cum a inceput serialul ba imi amintesc cansel chiar la prezentarea filmului tubei era singur asa ca nu te mai lua si tu dupa presa ei stiu cind se intilneste cansel cu tuba haidi Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:24 pm

elena a scris:
elena a scris:
DENISA a scris:păi dacă se termina corvoada nu apărea ştirea în presă ????19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Emo_083
+ ce corvoada nu stiu despre ce este vorba
presa nu are ce sa mai scrie amindoi au rupt relatiile cum a inceput serialul ba imi amintesc cansel chiar la prezentarea filmului tubei era singur asa ca nu te mai lua si tu dupa presa ei stiu cind se intilneste cansel cu tuba haidi Smile Smile
si la ei este c a si la noi lipsa de subiecte nu vedeai ce fugeau ca am ras cu lacrimi cistiga si ei o piine din ce vrei s o cistige iti spun asta ca baiatull unei verisoare de a mea este la pro tv si cam stiu cine ii suna ce le spune citeodata vin cu mina goala aiureli
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 7:26 pm

ce fain ar fi sa fie asa cum spui tu elena , dar ma tem sa nu ne imbatam din nou cu apa rece ca si la Asi
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 7:29 pm

elena a scris:ce corvoada nu stiu despre ce este vorba

relaţia ei cu Sami .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:32 pm

DENISA a scris:
elena a scris:ce corvoada nu stiu despre ce este vorba

relaţia ei cu Sami .
nu ma provoca ca iar incep si daca incep despre tuba ma eliminati din forum Smile Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:33 pm

elena a scris:
DENISA a scris:
elena a scris:ce corvoada nu stiu despre ce este vorba

relaţia ei cu Sami .
nu ma provoca ca iar incep si daca incep despre tuba ma eliminati din forum Smile Smile
nu mai este cu el
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Lun 16 Aug 2010, 7:35 pm

elena a scris:
elena a scris:
DENISA a scris:
elena a scris:ce corvoada nu stiu despre ce este vorba

relaţia ei cu Sami .
nu ma provoca ca iar incep si daca incep despre tuba ma eliminati din forum Smile Smile
nu mai este cu el
denisa tu stii care carte din tarot reprezinta capricornul iti spun eu DIAVOLUL asa ca ma abtin
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Lun 16 Aug 2010, 7:35 pm

DENISA a scris:
elena a scris:ce corvoada nu stiu despre ce este vorba

relaţia ei cu Sami .
nu stiu de ce dar mi se pare foarte implcata in relatia asta si parca ar vrea sa demonstreze ca e cu el lumii intregi , ai vazut cum se agata de el de fiecare data cand e in public , desi i se citeste pe fata faptul ca nu debordeaza de fericire
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 16 Aug 2010, 7:36 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Gönülçelen -Inima furata  - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 3 Empty Re: 19. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum