Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
lacramyyoara
axxa246
asi demir
lica54
Gloxinia2010
kh69
vivi
dana sandulescu
elena
iulia1965
FLORI
rodica
lexia
andradamaria
Motzişor
windy_day
Admin_dea05
iulia80
DENISA
23 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Sept 2010, 6:45 pm

andradamaria a scris:buna dragele mele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mi-a fost tare dor de voi ,dar sunt total rupta de " realitatea cotidiana",incerc sa ma pun un pic la "zi" si o sa-mi fac si eu aparitia ...cum spunea-i Iulia, prin ograda noastra,...sa inteleg ca L&P S-A RELUAT...imi va trebui ceva vreme sa ma pun la curent cu noutatile.......
ma bucur ca-mi regasesc prietenele virtuale...am lipsit cam mult...nu voit ci fortuit
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793

Bună ziua locuitori ai acestui forum!
Bună ziua Andrada bine ai revenit, kiss kiss
Bună ziua Iulia dragă, trebuie să mă pun şi eu la curent cu noutăţile că văd că de cap v-aţi făcut, o zi am lipsit şi este de recuperat, ce să mai spună Andrada.
Windy tot în vacanţă?
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 6:47 pm

ei cum nu..pinguinul este marca marioara inregistrata! Smile Smile Smile
acum in legatura cu serialul..a fost un singur episod..a aflat fulgerica a are un ficior..ne-au curs.. 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 248946
la toate de cum a jucat fulgerica..deci merita vazut..nici filoftea nu a fost parca asa de stupid ...deci a fost bine..!
marioara draga..dar ti-ai schimbat avatarul..mama mama..ce flacau! indragostit
lexia draga..windy inca bantuie prin tara..acum se pare ca totusi are conexiune mai buna la net..aseara am chefuit..ca de..azi facem un anisor..am taiat motul! ne-am ghiftuit! Smile Smile Smile

am gasit ceva pt windy..ca tot ii placea ei imaginea din madrie si prejudecata!
https://www.youtube.com/watch?v=PX5d2UjC_Rw&feature=recentlik
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 12 Sept 2010, 7:13 pm

lexia a scris:
andradamaria a scris:buna dragele mele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mi-a fost tare dor de voi ,dar sunt total rupta de " realitatea cotidiana",incerc sa ma pun un pic la "zi" si o sa-mi fac si eu aparitia ...cum spunea-i Iulia, prin ograda noastra,...sa inteleg ca L&P S-A RELUAT...imi va trebui ceva vreme sa ma pun la curent cu noutatile.......
ma bucur ca-mi regasesc prietenele virtuale...am lipsit cam mult...nu voit ci fortuit
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793

Bună ziua locuitori ai acestui forum!
Bună ziua Andrada bine ai revenit, kiss kiss
Bună ziua Iulia dragă, trebuie să mă pun şi eu la curent cu noutăţile că văd că de cap v-aţi făcut, o zi am lipsit şi este de recuperat, ce să mai spună Andrada.
Windy tot în vacanţă?
BUNA LEXIA,ma bucur ca ai reprezentat si partea asta de tara... 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 7:20 pm

lexia a fost harnicuta..s-a apucat sa invete limba turca! felicitarile noastre..a muncit la subtritare..deci a fost ocupa tare!
kiss kiss kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Sept 2010, 7:37 pm

[quote="andradamaria"][quote="lexia"]
andradamaria a scris:buna dragele mele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



BUNA LEXIA,ma bucur ca ai reprezentat si partea asta de tara... 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793

Gând la gând dragă Andrada.
Eiii!! Iulia mă bucur că mă lauzi MULŢUMESC dar asta e pe timp de pace nu?? când încep luptele pentru 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 60243
trebuie să ne gândim la coaliţii Smile Smile Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 7:43 pm

lexia a scris:Gând la gând dragă Andrada.
Eiii!! Iulia mă bucur că mă lauzi MULŢUMESC dar asta e pe timp de pace nu?? când încep luptele pentru 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 60243
trebuie să ne gândim la coaliţii Smile Smile Smile
draga mea eu te I love you I love you I love you mult de tot..dar stii si tu cum sta treaba! ce vrei pe urma sa ma cocoseasca de tot rodica! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ma topesc in continuoare dupa semnatura ta? mi se pare asa de cunoscut! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 7:52 pm

Bună seara Marioara, sara bună frumoaselor!
Pe Port am dat de o bijuterie, o jucărie foto perfectă, cui îi face plăcere, după ce se încarcă imaginea, câteva secunde durează doar, mişcând mouse-ul în direcţia dorită vă puteţi cocoţa pe toţi pereţii, cu semnele plus şi minus focalizaţi cât doriţi orice panou, iată:
http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 12 Sept 2010, 8:12 pm

Motzişor a scris:Bună seara Marioara, sara bună frumoaselor!
Pe Port am dat de o bijuterie, o jucărie foto perfectă, cui îi face plăcere, după ce se încarcă imaginea, câteva secunde durează doar, mişvând mouse-ul în direcţia dorită vă puteţi cocoţa pe toţi pereţii, cu semnele plus şi minus focalizaţi cât doriţi orice panou, iată:
http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html kiss
buna Motzisor,sa ai un inceput de an scolar macar asa cum ti-l doresc eu!!!!!!!!!!!!!!!
kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 8:13 pm

Motzule..eu am incercat sa-l vad si pt ca calculatorul meu e batraior..s-a blocat..am sa incerc mai tarziu!
Crying or Very sad
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 8:15 pm

andradamaria a scris:... buna Motzisor,sa ai un inceput de an scolar macar asa cum ti-l doresc eu!!!!!!!!!!!!!!!
kiss
Mulţumesc frumos, suntem cumva din aceeaşi breaslă? Că ai venit acasă la ţanc, numa' bună de deschiderea festivă Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 8:17 pm

a intrat si windy dragelor!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Motzule si cu clase iti stresezi neuronii si iti omori ficatii anul acesta? 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 131747
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 8:19 pm

iulia80 a scris:a intrat si windy dragelor!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Motzule si cu clase iti stresezi neuronii si iti omori ficatii anul acesta? 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 131747
Ficaţii nu, Iulia dragă, doar plămânii. Chiar va trebui să am grijă şi să vorbesc în clasă din ce în ce mai încet, anul ăsta la ultima viroză m-am ales cu nişte dureri de gât oribile şi, mai ales, interminabile. Cucuietelor, trebuie să-mi aranjez moţul pe mâine, revin ceva mai târziu Exclamation
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 8:20 pm

Motzi, m-am urcat pana acum pe toti peretii, ma ia cu ameteala cat de frumos este facut.
MULTUMESC MULT DE TOT!
Iulia, bietul Mr. Darcy, e un vampir putintel cam patetic Smile , dar clipul e de nota 10. Bravo autoarei.

Motzi, spor la pregatiri, sa inceapa anul scolar cu bine si cu bine sa mearga si in continuare!


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Dum 12 Sept 2010, 8:24 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Sept 2010, 8:22 pm

iulia80 a scris:a intrat si windy dragelor!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 155520
Motzule si cu clase iti stresezi neuronii si iti omori ficatii anul acesta? 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 131747
Stresăm şi clase de gimnaziu şi clase de liceu, anul ăsta va fi unul solicitant, pentru mine. Iar în ce mă priveşte, ficaţii nu, Iulia dragă, doar plămânii. Chiar va trebui să am grijă şi să vorbesc în clasă din ce în ce mai încet, anul ăsta la ultima viroză m-am ales cu nişte dureri de gât oribile şi, mai ales, interminabile.
Cucuietelor, trebuie să-mi aranjez moţul pe mâine, revin ceva mai târziu Exclamation
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Sept 2010, 8:22 pm

Motzişor a scris:Bună seara Marioara, sara bună frumoaselor!
Pe Port am dat de o bijuterie, o jucărie foto perfectă, cui îi face plăcere, după ce se încarcă imaginea, câteva secunde durează doar, mişcând mouse-ul în direcţia dorită vă puteţi cocoţa pe toţi pereţii, cu semnele plus şi minus focalizaţi cât doriţi orice panou, iată:
http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html kiss

Servus Motzişor, dragă am ameţit cât m-am căţărat pe pereţi, parcă eram la NASA la antrenamente, oricum faină jucăria
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 8:23 pm

windy_day a scris:Motzi, m-am urcat pana acum pe toti peretii, ma ia cu ameteala cat de frumos este facut.
MULTUMESC MULT DE TOT!
Iulia, bietul Mr. Darcy, e un vampir putintel cam patetic Smile , dar clipul e de nota 10. Bravo autoarei.
draga windy..este original.. Smile Smile Smile
Motzule...sa faci un mot frumos! kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 12 Sept 2010, 8:24 pm

Motzişor a scris:
andradamaria a scris:... buna Motzisor,sa ai un inceput de an scolar macar asa cum ti-l doresc eu!!!!!!!!!!!!!!!
kiss
Mulţumesc frumos, suntem cumva din aceeaşi breaslă? Că ai venit acasă la ţanc, numa' bună de deschiderea festivă Smile

nu suntem ,eu sunt de partea ingineriei..care nu mai foloseste nimanui Smile Smile ..dar nici tu nu esti prea departe de asta...si da este un fel de google earth..al capelei sixtine...minunata opera... 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 229917 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 229917
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 8:38 pm

windy..ia uite pe cine am agatat eu in drum spre tine!
https://www.youtube.com/watch?v=XWFihnWWXRU&feature=sub
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 12 Sept 2010, 8:51 pm

Va las si va urez o seara frumoasa ca eu mai am putin si pic cu nasul in tastatura...asta n-ar fi nici un bai dar daca imi sparg ochelarii..atunci chiar ca-i bai!!!!!!!!!!!!!! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 8:55 pm

andradamaria a scris:Va las si va urez o seara frumoasa ca eu mai am putin si pic cu nasul in tastatura...asta n-ar fi nici un bai dar daca imi sparg ochelarii..atunci chiar ca-i bai!!!!!!!!!!!!!! 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
seara placuta draga marioara..
iti urez odihna placuta si somnik usor..! ne pare bine ca ai revenit la noi in ograda!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
windy iar a picat net-ul? stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 9:26 pm

Noapte buna Andrada, sper sa ne intalnim mai des de acum incolo.
Iulia, Smile Smile !!!! Eram sigura. Mai da ce muncesc fetele astea la clipuri, chiar sunt fane, fane RA.
Mi-a placut, este bine facut (clipul, nu te gandi la altceva).

iulia80 a scris:
seara placuta draga marioara..
iti urez odihna placuta si somnik usor..! ne pare bine ca ai revenit la noi in ograda!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
windy iar a picat net-ul? stupid

Nu iubita, dar azi am avut un accident si stau cu comprese reci (iar ca sa fie reci trebuie sa le mai schimb nu??? Smile )
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 9:37 pm

vai de mine windy..ce fel de accident? esti bine? ai patit ceva?
stupid stupid stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 9:51 pm

iulia80 a scris:vai de mine windy..ce fel de accident? esti bine? ai patit ceva?
stupid stupid stupid

Eu sunt intotdeauna bine, ca doar sti cum e cu soiul rau! Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 12 Sept 2010, 9:57 pm

windy_day a scris:
iulia80 a scris:vai de mine windy..ce fel de accident? esti bine? ai patit ceva?
stupid stupid stupid

Eu sunt intotdeauna bine, ca doar sti cum e cu soiul rau! Smile
cunosc..pe principiul drac mort nu s-a vazut..si eu am supravietuit!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de windy_day Dum 12 Sept 2010, 10:07 pm

iulia80 a scris:
cunosc..pe principiul drac mort nu s-a vazut..si eu am supravietuit!
13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793

Smile Smile Smile , stiam eu ca ma intelegi. kiss
Vad ca am ramas doar noi sa bantuim pe aici. Hai ca trec sa vad si eu un film, sa ai o noapte buna si o saptamana care sa iti aduca tot ceea ce iti doresti cupidon Exclamation
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 13. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum