Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+14
alitheea
Gloxinia2010
mihaela99
florica
lica54
dana17
iulianagl
danaxbt
narcisa
elena
anuta1971
axxa246
DENISA
Admin_dea05
18 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:00 pm

Smile Smile Smile Smile ESTI OPTIMISTA 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 2743637754 Evil or Very Mad ASA ESTE UN OM OPTIMIST MIHAELA PE URMA IL TREC FIORII Question Question 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 248946 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 248946 Exclamation BINE TE AM GASIT kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:03 pm

Anuta a fost pe aici ma duc sa o caut s o salut si sa mai vad ce ati scris ca am citit pe fuga ca nu prea am avut timp kiss nu o gasesc asa ca ii zic aici Anuta kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre elena in Mar 28 Sept 2010, 2:06 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 2:05 pm

elena a scris:Anuta a fost pe aici ma duc sa o caut s o salut si sa mai vad ce ati scris ca am citit pe fuga ca nu prea am avut timp kiss

bine , du-te dar nu mai da soro asa ca ma doare capu 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 910884 , se vede ca esti in armata, vrei sa faci instructie cu noi? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 5674
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 28 Sept 2010, 2:08 pm

elena a scris:Anuta a fost pe aici ma duc sa o caut s o salut si sa mai vad ce ati scris ca am citit pe fuga ca nu prea am avut timp kiss nu o gasesc asa ca ii zic aici Anuta kiss kiss kiss
Buna Elenus 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 .. bine ai venit .. multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:10 pm

[quote="anuta1971"kiss [/quote]
Buna Elenus 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520 .. bine ai venit .. multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
[/quote] bine te am gasit kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:11 pm

[quote="mihaela99[/quote] kiss kiss din cauza vitezei Exclamation Smile 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 248946 Exclamation lipsesc putin cam 30 min revin kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:33 pm

am revenit kiss kiss unde sunteti fugim unele dupa altele Smile
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 28 Sept 2010, 2:33 pm

Buna ziua dragalaselor e mare agitatie si dezbatere in ograda voastra asa imi place sa fiti active.Eu va urmaresc si va citesc cu mare drag.Va stimez si va iubesc va doresc o zi buna si multa multa sanatate cai mai buna decit toate.Multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 pentru toata lumea.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 2:35 pm

elena a scris: am revenit kiss kiss unde sunteti fugim unele dupa altele Smile

eu nu am fugit cu toate ca trebuia sa fug , la cata cotonogeala mi-ai dat 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 419114 , am de facut neste acte , dar sunt pe aici 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:35 pm

lica54 a scris:Buna ziua dragalaselor e mare agitatie si dezbatere in ograda voastra asa imi place sa fiti active.Eu va urmaresc si va citesc cu mare drag.Va stimez si va iubesc va doresc o zi buna si multa multa sanatate cai mai buna decit toate.Multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 pentru toata lumea.
buna LICA asi este furtuna intr-un pahar cu apa kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 2:36 pm

lica54 a scris:Buna ziua dragalaselor e mare agitatie si dezbatere in ograda voastra asa imi place sa fiti active.Eu va urmaresc si va citesc cu mare drag.Va stimez si va iubesc va doresc o zi buna si multa multa sanatate cai mai buna decit toate.Multi 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 pentru toata lumea.


28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 Lica, o zi buna si tie, si noi te iubim , dar vino si tu mai des cu noi , nu mai sta sa citesti ca te dor ochii 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:38 pm

mihaela99 a scris:[quote

eu nu am fugit cu toate ca trebuia sa fug , la cata cotonogeala mi-ai dat 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 419114 , am de facut neste acte , dar sunt pe aici 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
pai nu ai vazut ca pe urma te am pupat pai daca va vad asa de descurajate ca vedeti acolo ca sta murat cu nulitatea la masa ei si care i problema este o secventa din episod se fac unul pe altul gelosi si a si mai adauga un lucru si Hasret nu se dezlipeste de Levent de loc merita cu virf si indesat relatia profesionala este una si ce face ea parca ar tatona terenul este alta este ca si cind ai de gind sa ti pastrez o rezerva acolo ca sa fie
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 2:41 pm

elena a scris:[ pai nu ai vazut ca pe urma te am pupat pai daca va vad asa de descurajate ca vedeti acolo ca sta murat cu nulitatea la masa ei si care i problema este o secventa din episod se fac unul pe altul gelosi

da soro dar eu traiesc povestea asta de dragoste la intensitate maxima 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 , asa ca sunt un pic supi pe murat si un pic dezamagita de el28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 5674 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 5674 , hai ca plec sa termin treaba si revin, ma vad astia pe aici ca Crying or Very sad 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:44 pm

mihaela99 a scris:

da soro dar eu traiesc povestea asta de dragoste la intensitate maxima 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 , asa ca sunt un pic supi pe murat si un pic dezamagita de el28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 5674 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 5674 , hai ca plec sa termin treaba si revin, ma vad astia pe aici ca Crying or Very sad 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 355639


Ultima editare efectuata de catre elena in Mar 28 Sept 2010, 2:47 pm, editata de 1 ori
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 28 Sept 2010, 2:46 pm

Buna Lica ..bine ai venit kiss
fetelor eu plec acasa... ma asteapta si acolo alte hartoage.. asa ca nu o sa fiu asa sociabila azi Crying or Very sad Crying or Very sad dar sa stiti ca sunt cu ochii pe voi Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:48 pm

anuta1971 a scris:Buna Lica ..bine ai venit kiss
fetelor eu plec acasa... ma asteapta si acolo alte hartoage.. asa ca nu o sa fiu asa sociabila azi Crying or Very sad Crying or Very sad dar sa stiti ca sunt cu ochii pe voi Smile
ok kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 2:50 pm

anuta1971 a scris:Buna Lica ..bine ai venit kiss
fetelor eu plec acasa... ma asteapta si acolo alte hartoage.. asa ca nu o sa fiu asa sociabila azi Crying or Very sad Crying or Very sad dar sa stiti ca sunt cu ochii pe voi Smile

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793 Ana , spor la treaba, 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 441904 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 155520
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mar 28 Sept 2010, 2:51 pm

daca tot plec acasa sa va dau de citit Smile Smile pa pa kiss

Prietenii sunt ca stelele: nu le vezi intotdeauna, dar stii ca sunt mereu la locul lor si te asteapta ...
CINE-L PRIMEȘTE PE FIUL...
Un om bogat, pasionat de artă, avea în colecția lui opere ale tuturor marilor maeștri, renascentiști, clasici și moderni, din toate școlile și curentele. Deseori stătea împreună cu unicul său fiu, admirând minunatele piese din colecția lor.
Dar a izbucnit războiul și fiul a fost înrolat și trimis la luptă. El a dat dovadă de mult curaj și a murit la datorie, în timp ce salva viața unui camarad. Cînd a primit anunțul, tatăl a fost profund îndurerat de pierderea unicului său fiu.
O lună mai târziu, a auzit bătăi la ușă. În prag stătea un tânar cu un pachet mare în brațe...El a spus:
- Domnule, nu mă cunoașteți. Eu sunt soldatul pentru care fiul dumneavoastră și-a dat viața. În acea zi el a salvat multe vieți ale celor răniți dar, în timp ce încerca să mă ducă pe mine într-un loc sigur, un glonte i-a străpuns inima, el murind pe loc...Deseori ne vorbea de dumneavoastră și despre pasiunea pe care o aveți pentru artă.
Tânărul i-a înmânat pachetul.
-Știu că este aproape un nimic. Eu nu sunt un pictor cunoscut, dar sunt convins că fiul dumneavoastră ar fi vrut să aveți acest tablou.
Tatăl a început să desfacă ambalajul. Era un portret al fiului său, pictat de tânăr. Privindu-l atent, a fost uimit de felul în care tânărul pictor a reușit să surprindă chipul, dar și personalitatea fiului său. Tatăl a scos un suspin și cu ochii plini de lacrimi a mulțumit tânărului, oferindu-i și o sumă de bani pentru tablou.
-O, nu se poate așa ceva, domnule... Toată viața nu voi putea să plătesc pentru ceea ce fiul dumneavoastră a făcut pentru mine. Acesta este doar un cadou.
Tatăl a prins tabloul pe una din simezele sale. De câte ori avea vizitatori, el începea prin a le arăta portretul fiului său și numai după aceea le dădea voie să vadă marile capodopere colecționate.
După moartea bătrânului tată, s-a organizat licitația marii lui colecții de tablouri. S-au adunat foarte multe persoane care doreau să vadă și, mai ales, să achiziționeze tablouri pentru propriile lor colecții.
La deschidere, pe podium era postat portretul fiului. Persoana delegată să conducă licitația,adjudecătorul, a deschis sesiunea, lovind cu ciocănelul:
-Începem licitația cu acest portret al fiului. Cine deschide oferta?
În sală s-a lăsat liniștea....Apoi, de undeva din fundul sălii, o voce a strigat:
-Am venit să vedem marile opere! Sări peste această piesă!...
Dar, netulburat, adjudecătorul a continuat:
-Face cineva o ofertă pentru acest portret?... 100?... 200?...
Din sală, cineva a stigat iritat:
-Nu am venit pentru acest portret!... Ne-am adunat pentru picturile lui Rembrandt, Fragonard, Van Gogh, Matisse, Picasso și ale celorlalți maeștri!... Haideți să trecem, cu adevărat, la licitație!...
Netulburat, adjudecătorul a continuat:
-Fiul!... Fiul!... Îl vrea cineva pe fiul?!...
Într-un târziu, din cel mai îndepărtat colț al sălii s-a auzit o voce timidă:
-Dau eu 10 pentru acest portret...
Era cel care fusese, ani mulți, grădinarul tatălui și al fiului. Fiind un om sărac, nu putea să ofere mai mult.
-Există o ofertă de 10!... Cine dă mai mult?!... Dă cineva 20?!...
Sala era în fierbere.
-Dați-i-l lui pentru 10!...Să trecem la maeștri!...La maeștri!...
Nu-l voiau pe fiu. Toți doreau să profite de ocazie și să cumpere opere mari pentru colecțiile lor. Ferm, adjudecătorul a continuat:
-10, odată!...10, de două ori!...
Și, lovind cu ciocănelul în masă:
-Adjudecat! VÂNDUT pentru 10!
Din față, cineva a zbucnit:
-În sfârșit, putem trece la marea colecție!...
Calm, adjudecătorul a pus jos ciocănelul, spunând:
-Îmi pare rău, dar licitația s-a încheiat.
Rumoare în sală:
-Dar tablourile?!...Cum rămâne cu maeștrii?!...Colecția?!...
-Regret, a spus adjudecătorul. Când am fost desemnat să conduc această licitație, mi s-a comunicat o prevedere secretă din testament, pe care nu am avut voie să o fac cunoscută decât în acest moment: licitația se referă numai la potretul fiului !Cine il ia moștenește întreaga avere, care include și toată colecția de opere de artă! Omul care-l primește pe fiul obține TOT!...
Dumnezeu Tatăl a trimis acum 2000 de ani pe Fiul său ca să moară pe cruce.
La fel ca mesajul adjudecătorului, si mesajul lui este:
-Fiul, Fiul, cine-l primește pe Fiul?!
Pentru că, vezi tu, acela care îl primește pe Fiul obține totul...
Că într-atât a iubit Dumnezeu lumea încât pe Fiul Său Cel Unul-Născut L-a dat, pentru ca tot cel ce crede într-Însul să nu piară, ci să aibă viață veșnică. (Ioan 3/ 16) (Biblia Bartolomeu).
Aceasta este adevărata dragoste...
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 2:59 pm

anuta1971 a scris:daca tot plec acasa sa va dau de citit Smile Smile pa pa kiss

Prietenii sunt ca stelele: nu le vezi intotdeauna, dar stii ca sunt mereu la locul lor si te astea
ANUTA o pilda excelenta mi au dat lacrimile felicitari Am stiut atunci dupa ce v am citit ca acest FORUM are o calitate umana pe care nu ai s o gasesti NICIODATA la altcineva FELICITARI kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 28 Sept 2010, 2:59 pm

dana17 a scris:Te inteleg...Unul ca sa ne dregem gustul... https://www.youtube.com/v/sU1yFi6pAIw indragostit kiss Si-nca unul sa fim sigure ca n-am revenit ... https://www.youtube.com/v/UV6EYvq0BQ cupidon
asa mai merge. Beren joaca destul de bine in filme fata de Curca lui Murat Yildirim dar nu-mi place deloc de nici una dintre ele.Sarutul acela Cansel &Beren nu-mi exprima nimic se vedea ca-i numai pt film..dar acum nici nu stiu ce sa spun ca-mi plac mai mult saruturile Cansel&Tuba sau Murat&Tuba..inca sunt confuza stupid :nh8:

O zi frumoasa fetelor
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 3:03 pm

Buna Dana bine ai venit kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 28 Sept 2010, 3:09 pm

[Dea cam incurcate caile Domului.Ne cam dau batai de cap Cansel & Tuba si Murat & Tuba toti sunt buni.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 3:11 pm

Anuta si ca sa completez pentru ca sunt emotionata si sub impresia celor citite vreau sa spun si eu ce am citit undeva nu mi apartine dar spun ce mi a ramas in suflet ZEII privesc uneori spre pamint din curiozitate sau plictiseala ei tragind cu ochiul catre oameni din sferele lor celeste ca prin vizorul unei cortine de teatru, iar prin aceasta deschidere se strecoara STELELE care cad catre pamint.In astfel de clipe zeii puteau ZARI muritorii care aveau o SANSa MAI MARE a le fi indeplinite dorintele arzatoare . EU mi am pus odata o dorinta sa intilnesc in viata oameni cu un fond uman deosebit si.... AM INTILNIT dorinta mi a fost INDEPLINITA 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 229917 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Mar 28 Sept 2010, 3:33 pm

elena a scris:Anuta si ca sa completez pentru ca sunt emotionata si sub impresia celor citite vreau sa spun si eu ce am citit undeva nu mi apartine dar spun ce mi a ramas in suflet ZEII privesc uneori spre pamint din curiozitate sau plictiseala ei tragind cu ochiul catre oameni din sferele lor celeste ca prin vizorul unei cortine de teatru, iar prin aceasta deschidere se strecoara STELELE care cad catre pamint.In astfel de clipe zeii puteau ZARI muritorii care aveau o SANSa MAI MARE a le fi indeplinite dorintele arzatoare . EU mi am pus odata o dorinta sa intilnesc in viata oameni cu un fond uman deosebit si.... AM INTILNIT dorinta mi a fost INDEPLINITA 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 229917 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 517793

si pe mine m-ai gasit nu? 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 82780 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 12971 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 20816


Ultima editare efectuata de catre mihaela99 in Mar 28 Sept 2010, 3:44 pm, editata de 1 ori
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Mar 28 Sept 2010, 3:37 pm

Daaaa pe TOATE v am gasit si sunt mai mult decit MULTUMITA Este un FORUM jos palaria AVETI POTENTIAL UMAN DE CALITATE kiss kiss kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 36 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum