Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
IDILKO
pissycutz
iulia1965
Garo
vivi
Gloxinia2010
rina-rina
Admin_dea05
elena
florica
vania_e
anuta1971
DENISA
axxa246
dana17
alitheea
iulianagl
mihaela99
lica54
narcisa
danaxbt
25 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:20 pm


Dea sa nu ma bati ... e cam mult ce am postat dar este foarte interesant

Fiindca totul este energie, nici Universul nu face exceptie de la regula. Asa cum el a fost creat prin explozia colosala a unui.
atom, tot asa exista surse de energie pozitiva ce alimenteaza galaxiile iar de la acestea, prin sori, sistemele solare.
Acestea sunt de frecventa foarte inalta, pentru a putea strabate distanele imense, pana la sorii captatori.
Pe de alta parte, planetele, sistemele solare si galaxiile se afla intr-o continua miscare, parca pentru a beneficia toate de
aceste izvoare de energie a evolutiei.

Miscarea are insa si un reflux: catastrofismul periodic.
Nu intamplator, galatenii Ioan Farcas si Ilie Ghetu au devenit subiect pentru "Discovery" TV, teoria lor fiind cu adevarat
revolutionara. Conform acestora, la 180-200 milioane ani, Galaxia noastra sufera, permanent, transformari radicale iar sistemul solar
de trei ori in acest interval.. O data la 60-70 milioane de ani, modificarile de pe Terra sunt atat de radicale incat, spun cei
doi, "pina si istoria nu poate
fi considerata o observatie continua".
Toate aceste modificari sunt ciclice si obligatorii si se datoreaza permanentei miscari a galaxiei si sistemului solar. Doar
izvoarele de energie pozitiva par a avea o anumita stabilitate.
2012 pe Terra
Am tot mentionat ca trecerea prin Centura Fotonica duce la o schimbare radicala a vietii pe Terra.
Ce inseamna insa aceasta, concret? Centurile de siguranta, va rog!

Centura Fotonica atat de imensa, incat trebuie strabatuta timp de 2000 ani, emite o intensa radiatie electromagnetica, atat in
spectrul vizibil, cat si in cel invizibil, de inalta frecventa (inclusiv raze X).
Fotonii Centurii vor exercita o multipla si socanta influenta asupra materiei terestre.
In primul rand, se va constata fluorescenta tuturor corpurilor, iar ca rezultat. nu va mai exista noapte timp de 2000 de ani!!!
Corpurile vor emite o lumina fara temperatura si nu vor avea umbra.
Intregul sistem solar isi va schimba structurile moleculare ale materiei, iar energia fotonica nu va mai da dureri de cap la NASA , va
deveni sursa majora de energie libera si nepoluanta (gandita de Tesla).
Planeta va suferi o scadere progresiva a densitatii si isi va schimba "bataia inimii".

Dupa ce a avut o valoare constanta timp de milenii, "rezonanta Schumann" a
Terrei a inceput sa creasca, din 1980, de la 7,8Hz, apoi sa se accelereze, ajungand la 12 Hz, nivelul de astazi.
Aceasta inseamna ca, data fiind cresterea frecventei vibratorii a Pamantului, cele 24 de ore de viata ale unei zile sunt doar
16 ore reale !

Deocamdata este inca bine si acceptabil, desi explica de ce nu mai avea suficient timp, suntem tot mai grabiti si mai obositi.

Ce se va intampla in momentul intrarii in Centura Fotonica, in 2012 sau in alt an, este pur si simplu de neinchipuit: intreaga
omenirea, va trece intr-o alta dimensiune !

Inca neclar?
Mai concret: 24 de ore vor fi 0 ore efective, deci timpul terestru nu va mai exista ! ! !

Iar pentru ca o nenorocire nu vine niciodata singura, in acel "Punct Zero" se vor inversa si Polii Magnetici ai Pamantului.

Veste buna este, repet, ca Sfarsitul Timpului nu inseamna Sfarsitul Lumii.

Semn ca momentul este relativ aproape, intensitatea plasmei stralucitoare de
la marginea sistemului solar a crescut recent de 10 ori. Prin intermediul
Soarelui, planetele au primit si ele o energie sporita.

Mayasii ne retransmit si ei informatiile primite de la zei despre schimbarile ce vor urma:
- intregul sistem solar se va sincroniza cu Galaxia si intregul Univers, cu efecte benefice;
- vom depasi tehnologia actuala si ce cunoastem despre Timp si Spatiu;
- banii vor disparea ca necesitate;
- vom intra in Dimensiunea a 5-a;
- ADN-ul uman va fi reprogramat, ajungand la 12 spirale, de la 2 in prezent.

In ce priveste fiinta umana, schimbarile vor fi deci, colosale in sens pozitiv. Insotite totusi de simptome neplacute (inca o veste
buna - este semnul ca organismul se purifica):
- migrene, dureri de cap, oboseala, ameteala sau palpitatii;
- simptome specifice racelii (febra, transpiratie, dureri osoase etc.) ce nu pot fi tratate prin tratamente clasice;
- slabiciune musculara, respiratie greoaie, oboseala nejustificata;
- modificari in sistemul limfatic si imunitar, neliniste, depresii, stres si fascinatia trecutului.

In momentul intrarii in Centura Fotonica se va produce un amplu proces de rearmonizare, de recalibrare a frecventelor propriului
corp uman cu cele de referinta din Univers, ducind la o crestere a celor umane.
Este asa-numita "inaltare - ridicare la Cer ", despre care vorbesc si vechile scrieri.
"Inaltarea" fiind brusca si puternica, cei cu vibratii joase, negative (rautate, egoism etc.) nu vor rezista transformarii.
Frecventele genomului uman si ale ADN-ului sunt foarte inalte, vibratiile foarte fine.
Sunt in fapt lumina, ceea ce explica vizibilitatea aurei la zei si sfinti.
Dr. Berrende Fox a constatat ca, de 20 de ani, oamenii au inceput sa se schimbe la nivel celular, iar unii chiar si-au dezvoltat noi
lanturi in structura ADN-ului, fapt observat prin teste de sange.
Bine, bine, vor intreba oamenii de afaceri, si eu ce castig de aici?! Sa vedem daca le place:
- intuitia si capacitatile paranormale se dezvolta mai repede;
- folosirea unei parti mai mari din creier, peste 10-15% cat in prezent;
- toate bolile incurabile vor disparea, inclusiv SIDA si cancerul;
- se vor inmulti bioterapeutii si telepatii;
- corpul fizic va incepe sa se schimbe si probabil vom vedea (cei care scapa!) o aura de lumina ca sfintii de pe peretii bisericilor.

Ideea este ca 2012 este foarte aproape de noi si majoritatea vor ajunge cu siguranta sa vada daca aceasta profetie este reala
sau falsa
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:20 pm

Nou GONULCELEN
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:22 pm

[quote="mihaela99"]
Smile Smile Smile tu ai facut prostii acolo si eu aici... o sa ma dea Dea afara ... Smile Smile Crying or Very sad Crying or Very sad sa pui un cuvant bun pentru mine
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:24 pm

mihaela99 a scris:Nou GONULCELEN

din clip mi-am dat seama ca mi-e dor de nasul lui Salih Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:25 pm

anuta1971 a scris:[
Smile Smile Smile tu ai facut prostii acolo si eu aici... o sa ma dea Dea afara ... Smile Smile Crying or Very sad Crying or Very sad sa pui un cuvant bun pentru mine

Smile Smile ne intalnim la mijloc si o luam de la capat nu? Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:26 pm

anuta1971 a scris:[

din clip mi-am dat seama ca mi-e dor de nasul lui Salih Smile Smile Smile

Smile Smile daa, si mie mi-a placut dedicatia ta pentru Ali Smile Smile , clipul ala in ruseste Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:28 pm

mihaela99 a scris:

Smile Smile ne intalnim la mijloc si o luam de la capat nu? Smile Smile
sa stam cuminti macar pana trecem hopul Smile Smile Smile te uiti la Ezel? eu am vazut numai primul episod pe celelalte le-am descarcat dar nu am avut timp sa ma uit.. asa ca nu are rost sa ma uit la episodul din seara asta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:33 pm

anuta1971 a scris:[te uiti la Ezel? eu am vazut numai primul episod pe celelalte le-am descarcat dar nu am avut timp sa ma uit.. asa ca nu are rost sa ma uit la episodul din seara asta

nu ma mai uit,acum , l-am vazut la inceput cand a aparut si cu traducere in engleza
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:39 pm

mihaela99 a scris:

nu ma mai uit,acum , l-am vazut la inceput cand a aparut si cu traducere in engleza
Ali a plecat la film cred ... vad ca nu suntem decat noi doua .. hai sa-ti ceva de citit Smile Smile mai scurt kiss

Primarul Parisului era foarte îngrijorat în privința invaziei de porumbei de pe Champs-Élysées.
Nu putea nicidecum să-i alunge din oraș. Întregul Paris era plin de rahat de porumbei.
Parizienii nici nu mai puteau călca pe alei, nici să conduci nu mai avea niciun haz.
Costa o avere să tot cureți străzile și trotuarele.Într-o zi intră în primărie un om care-i face primarului o ofertă.
„Îți pot scăpa frumosul oraș de plaga columbească fără nicio plată.Dar trebuie să promiți că nu-mi vei pune nicio întrebare.
Sau, îmi poți plăti un milion de euro și să-mi pui o întrebare.”
Primarul cântări oferta și o acceptă rapid.
A doua zi, omul se cățără în vârful Turnului Eiffel, își descheieredingota și eliberă un porumbel albastru.
Porumbelul albastru dădu de câteva ori din aripi și apoi se pierdu în înaltul cerului parizian.
Toți porumbeii din Paris au văzut porumbelul cel albastru și s-au adunat în aer în urma acestuia.
L-au urmat cu toții într-un nor uriaș spre Răsărit, departe, departe.
A doua zi, porumbelul cel albastru s-a întors complet singur la omulce-l aștepta încă în vârful Turnului Eiffel.
Primarul era în extaz. A considerat că omul și porumbelul albastru au înfăptuit o adevărată minune scăpând Parisul de plaga porumbească.
Deși omul cu porumbelul nu ceruse nimic, primarul i-a înmânat un cec cu un milion de euro și i-a spus că, într-adevăr, voia să-i pună o
întrebare.
Chiar dacă s-au înțeles că nu-l costa nimic pentru curățarea orașului, se hotărâse să plătească un milion pentru a putea pune O ÎNTREBARE.
Omul acceptă banii și-l invită pe primar să-i pună UNICA întrebare.
Primarul întrebă:
„Aveți și un țigan albastru??”
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:42 pm

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2743637754 , urat din partea primarului , dar eu tot ii iubesc pe francezi Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:47 pm

Pachet de salvare economica !!!

Sa presupunem ca...
Guvernul acorda fiecaruia dintre, noi cam 100.000 de roni.
· Daca cheltuim acesti bani prin hypermarketuri, ei vor ajunge in China .
· Daca cumparam benzina, vor ajunge la arabi.
· Daca cumparam calculatoare, vor ajunge in India si Hong Kong .
· Daca cumparam fructe si legume, vor ajunge in Turcia, Spania, Italia, Egipt sau Iran .
· Daca cumparam autoturisme mici si economice, vor ajunge in Japonia sau Germania .
· Daca cumparam unul din multele gadgeturi electronice, vor ajunge in Taiwan ...si nu vor ajuta cu NIMIC economia româneasca.
Singura posibilitate de a pastra acesti bani acasa in Romania , este de a-i cheltui pe "fete", gustosul vin românesc, sau pe tuica
...deoarece acestea sunt garantat produse autohtone!
...Dar sunt cam greu de convins sotiile ca aceste fapte sunt facute numai din patriotism! Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:47 pm


Exclamation Exclamation Exclamation asa il am eu la birou si acasa
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 30aa3136

mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:48 pm

mihaela99 a scris: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2743637754 , urat din partea primarului , dar eu tot ii iubesc pe francezi Smile Smile
asa e dar si tiganii ... sunt asa cum sunt ..
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 10:49 pm

anuta1971 a scris:P
...Dar sunt cam greu de convins sotiile ca aceste fapte sunt facute numai din patriotism! Smile Smile
Smile Smile Smile
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 10:54 pm

mihaela99 a scris:
Exclamation Exclamation Exclamation asa il am eu la birou si acasa
28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 30aa3136

foarte frumos clipul... sarut mana kiss
e tare frumusel in poza ta... dar ar trebui sa cauti o poza in care zambeste... are un zambet atat de cald.. si neste buzeee Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 11:01 pm

anuta1971 a scris:[
.. dar ar trebui sa cauti o poza in care zambeste... are un zambet atat de cald.. si neste buzeee Smile Smile

lasa-l asa pana imi cumpar alt monitor Smile Smile

mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 30 Sept 2010, 11:02 pm

Bună seara dragele mele. kiss Singurele, singurele, canseluțul e numai pentru voi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 11:05 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. kiss Singurele, singurele, canseluțul e numai pentru voi?

buna Narcisa kiss kiss , si ce bine e .....numa eu cu Ana..... Smile Smile ,...... al nostru e Question Question
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 11:05 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. kiss Singurele, singurele, canseluțul e numai pentru voi?
Buna seara Narcisa cheers
oricum e al nostru Smile Smile da il impartim frateste Smile Smile

fetelor clipul asta intreba da ca avem nevoie de ochelari Smile Smile

https://www.youtube.com/watch?v=coCBGlfmEgA&NR=1
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 30 Sept 2010, 11:12 pm

mihaela99 a scris:

buna Narcisa kiss kiss , si ce bine e .....numa eu cu Ana..... Smile Smile ,...... al nostru e Question Question

Păi nu e prea mult pentru voi? Să nu vă obosiți prea tare. Eu de sunt aici? Nu ca să vă ajut? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 11:13 pm

anuta1971 a scris:
fetelor clipul asta intreba da ca avem nevoie de ochelari Smile Smile

https://www.youtube.com/watch?v=coCBGlfmEgA&NR=1

Smile Smile e ca bancul ala cu calul orb

se duce un taran la targ cu un cal orb sa-l vanda
vine un barbat si-l intreba cat cere pe el, taranu noStru zice ca-i ieftin numa 100 de lei, barbatul intreaba dar de ce asa eftin? batranul zice ca e orb si de aia ii asa ieftin , la un moment dat ii scapa calul din haturi si o ia la fuga, SI intra cu capul intr-un pom , la care barbatul zice ORB , ORB , DAR VEZI CE CURAJ ARE ?
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 30 Sept 2010, 11:14 pm

anuta1971 a scris:
Buna seara Narcisa cheers
oricum e al nostru Smile Smile da il impartim frateste Smile Smile

fetelor clipul asta intreba da ca avem nevoie de ochelari Smile Smile

https://www.youtube.com/watch?v=coCBGlfmEgA&NR=1

Eu zic că unde încap doi mai încape și al treilea și împărțirea tot frățește se cheamă că se face. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 11:15 pm

mihaela99 a scris:

Smile Smile e ca bancul ala cu calul orb

se duce un taran la targ cu un cal orb sa-l vanda
vine un barbat si-l intreba cat cere pe el, taranu noStru zice ca-i ieftin numa 100 de lei, barbatul intreaba dar de ce asa eftin? batranul zice ca e orb si de aia ii asa ieftin , la un moment dat ii scapa calul din haturi si o ia la fuga, SI intra cu capul intr-un pom , la care barbatul zice ORB , ORB , DAR VEZI CE CURAJ ARE ?
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 30 Sept 2010, 11:18 pm

narcisa a scris:

Eu zic că unde încap doi mai încape și al treilea și împărțirea tot frățește se cheamă că se face. Smile
te primim ca esti pretena noastra kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mihaela99 Joi 30 Sept 2010, 11:20 pm

narcisa a scris:[

Eu zic că unde încap doi mai încape și al treilea și împărțirea tot frățește se cheamă că se face. Smile

Ana zice ca te primeste , io zic ca ...... te primesc si eu dar numa la picere Smile Smile ca mai sus e ocupat Question Question Question
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 28 . Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum