Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+24
lexia
rina-rina
iulia80
vivi
Bruni-My
florina1989
tiberici
anuta1971
annadanna
iulia1965
Theo_1
mihaela99
dana17
Garo
DENISA
alitheea
pissycutz
lica54
narcisa
elena
axxa246
Admin_dea05
florica
iulianagl
28 participanți

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Noi 2010, 1:07 pm

[Mihaela dar pe unde umbli dragalaso aseara ai lipsit de la comentarii o zi superba iti doresc bunicuta 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 06 Noi 2010, 1:16 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Images?q=tbn:ANd9GcRrw69TNqMP9-UkB9KAI_MPXs1xa4U2_63oLlHB3kPdteNP-Fk&t=1&usg=__4f4jASutPDc7zfcPSSFiL03Iigw= Am revazut un pic episodul de aseara și mi-am dat seama ca asta a fost singurul in care cei doi ,nu au avut nici o scena impreuna...Cred ca e puctul limita și probabil o vor mai ține așa inca o jumatate in cel viitor si trebuie sa faca ceva ,sa vorbeasca cand se vor intalni . Iar cand doi oameni discuta ,lucrurile incep sa se lamureasca .Sper...Cred ca ea v-a veni dupa el și-l v-a striga ,iar el cred ca in prima faza nici nu o sa aibe curajul sa se intoarca ,crezand-o in rochie de mireasa ...Nu inteleg ce e in capul lui dar in fine...Nu are incredere in el ,in ea ...Cand o sa-și ia inima in dinți (ceea ce trebuia sa faca demult ) si o sa vada ca in loc de floare alba ,in par are o floare neagra , probabil ii v-a intra iarași aer in plamani...Cand vii din hau orice licar ți se pare o minune...Poate ințelege ca daca mai face prostii ,data viitoare chiar o gasește in rochie de mireasa... La el cred ca totul a plecat de la ușa inchisa in nas de Hasret ,lasandul ca pe un caine in ploaie ,neascultandu-l si asta la cateva zile dupa ce-i spusese ca-i totul pt el . Atunci cand i-a spus , parca a avut o clipa de ezitare ,poate nu mai spusese asta niciodata sau poate ii era frica de ce v-a ințelege sau nu v-a ințelege ea...Atunci in ploaie cred ca busola lui s-a defectat si incercand sa o repare din cand in cand , a sticat-o de tot ...pe scena . Pacat ca nu avem printre noi si opinia unui barbat ,ei au alte unghiuri ,privesc altlfel și sigur ințeleg diferit...Mi-a placut scena tata-fiu ,emoționanta .Am fost sigura ca Ethem nu poate fi decat de partea fiului sau...Nesrin are mințile intunecate de o ura de neințeles ,dar poate-și v-a reveni...Intr-o zi sigur o v-a vedea intr-o alta lumina pe Hasret ,dar trebuie sa-și scoata ochelarii de cal și ideile preconcepute din cap...Pacat , are totul si nu prețuiește nimic...Levent mi-a placut mai ales in scena cu Murat...Se vedea clar ca era suparat pe el și i-a și zis cred ca a avut toate șansele din lume și practic le-a calcat in picioare ,uneori chiar cu calcaiul ... Ca daca știa sa le fructifice ,nu mai juca cu el biluțele acolo...Mie mi s-a parut ca parca l-a dojenit prietenește...Numai nu i-a spus ca ,ce sa-ți fac daca te-ai purtat prostește ? Vedem daca se schimba Levent dupa refuzul Hasretei...E om si frustrarile il vor inghesui si pe el cum l-au inghesuit si pe Murat...Aștept taducerile sa vad daca Nesrin i-a spus lui Murat de plecarea lui Levent cu Hasret la lac ,ca prea a inghețat de spaima Murat...E teribila maica-sa...Deloc nu-l intelege ,deloc nu are tact...32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Images?q=tbn:ANd9GcTzuEK2dunHIZQd-job0e54dlJcLsnEVCQO74saozMIARU9iOc&t=1&usg=__IuVGbO5ActKR16RJeeQk0lxEJaw=Nu-mi place sa-l vad asa nehotarat si nevricos...Unde e Murat cel din primul sezon ? Chiar așa l-a prostit dragostea ,de nu mai știe ce sa faca ,cum sa acționeze ,cum sa reacționeze ? Ați vazut ca a plecat fara sa intre peste cei doi ? Și nici nu a așteptat raspunsul ei...Macar a ințeles ce simte...Durere...Și...? Vai de noi ce avem de tras cu el...Dar nu ne lasam ,facem din el barbat adevarat... Smile Tare-aș fi curioasa ce crede cu adevarat Cansel de personajul Murat....Aoleu și vai de voi... Smile Smile Suficient cat am scris ? Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Noi 2010, 1:17 pm

mihaela99 a scris:buna fetelor kiss
un sfarsit de saptamana excelent va doresc kiss
Narcisa 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 multi
Bună Mihaela, kiss nu te-am mai văzut de mult. Ai văzut episodul de ieri?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 06 Noi 2010, 1:19 pm

lica54 a scris:[Mihaela dar pe unde umbli dragalaso aseara ai lipsit de la comentarii o zi superba iti doresc bunicuta 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
Buna bunicuța noastra...Ce faci ? Bine ?32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 74966_162885623744346_116450875054488_357748_2863994_n 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 242329 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 242329 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 242329
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Noi 2010, 1:19 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!!..am intrat doar sa va salut...am o gramada de treaba dar imi sta capul la voi Smile ...Dana astept comentariult tau.Imi face placere sa le citesc. Narcisa multumim de traducere acum am citit-o ce frumos suna in romana>>> indragostit >>>> de cate ori citesc traducerea si corectez subtitrarea episodul mi se pare mai frumos..o fac cu asa placere!!!..chiar daca ep nu a fost pe masura asteptarilor noastre sunt sigura cu traducerea dialogurilor o sa ne schimbam un pic parerea..Astept in special dialogul Tata& Fiu..... 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155656 ..
Bună Dea. kiss De asta eu nici nu văd episodul înainte de a apărea traducerea (doar mici secvenţe), şi din cauza asta mie mi se pare filmul frumos.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 06 Noi 2010, 1:51 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Toamna-in-kyoto 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155656 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155656 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155656 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Images?q=tbn:ANd9GcTsTLGr6i6_bHLzQCIWBDTm5I9F1HIXjt2YrJMA1zB6yH2oRR4&t=1&usg=__A3qRLO3QDFuj00fdigWbGTOuDec=https://www.facebook.com/notes/tuba-buyukustun-cansel-elcin/keske-beraber-olsalar/168316786520984
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Noi 2010, 1:58 pm

dana17 a scris:32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Images?q=tbn:ANd9GcRrw69TNqMP9-UkB9KAI_MPXs1xa4U2_63oLlHB3kPdteNP-Fk&t=1&usg=__4f4jASutPDc7zfcPSSFiL03Iigw= Am revazut un pic episodul de aseara și mi-am dat seama ca asta a fost singurul in care cei doi ,nu au avut nici o scena impreuna...Cred ca e puctul limita și probabil o vor mai ține așa inca o jumatate in cel viitor si trebuie sa faca ceva ,sa vorbeasca cand se vor intalni . Iar cand doi oameni discuta ,lucrurile incep sa se lamureasca .Sper...Cred ca ea v-a veni dupa el și-l v-a striga ,iar el cred ca in prima faza nici nu o sa aibe curajul sa se intoarca ,crezand-o in rochie de mireasa ...Nu inteleg ce e in capul lui dar in fine...Nu are incredere in el ,in ea ...Cand o sa-și ia inima in dinți (ceea ce trebuia sa faca demult ) si o sa vada ca in loc de floare alba ,in par are o floare neagra , probabil ii v-a intra iarași aer in plamani...Cand vii din hau orice licar ți se pare o minune...Poate ințelege ca daca mai face prostii ,data viitoare chiar o gasește in rochie de mireasa... La el cred ca totul a plecat de la ușa inchisa in nas de Hasret ,lasandul ca pe un caine in ploaie ,neascultandu-l si asta la cateva zile dupa ce-i spusese ca-i totul pt el . Atunci cand i-a spus , parca a avut o clipa de ezitare ,poate nu mai spusese asta niciodata sau poate ii era frica de ce v-a ințelege sau nu v-a ințelege ea...Atunci in ploaie cred ca busola lui s-a defectat si incercand sa o repare din cand in cand , a sticat-o de tot ...pe scena . Pacat ca nu avem printre noi si opinia unui barbat ,ei au alte unghiuri ,privesc altlfel și sigur ințeleg diferit...Mi-a placut scena tata-fiu ,emoționanta .Am fost sigura ca Ethem nu poate fi decat de partea fiului sau...Nesrin are mințile intunecate de o ura de neințeles ,dar poate-și v-a reveni...Intr-o zi sigur o v-a vedea intr-o alta lumina pe Hasret ,dar trebuie sa-și scoata ochelarii de cal și ideile preconcepute din cap...Pacat , are totul si nu prețuiește nimic...Levent mi-a placut mai ales in scena cu Murat...Se vedea clar ca era suparat pe el și i-a și zis cred ca a avut toate șansele din lume și practic le-a calcat in picioare ,uneori chiar cu calcaiul ... Ca daca știa sa le fructifice ,nu mai juca cu el biluțele acolo...Mie mi s-a parut ca parca l-a dojenit prietenește...Numai nu i-a spus ca ,ce sa-ți fac daca te-ai purtat prostește ? Vedem daca se schimba Levent dupa refuzul Hasretei...E om si frustrarile il vor inghesui si pe el cum l-au inghesuit si pe Murat...Aștept taducerile sa vad daca Nesrin i-a spus lui Murat de plecarea lui Levent cu Hasret la lac ,ca prea a inghețat de spaima Murat...E teribila maica-sa...Deloc nu-l intelege ,deloc nu are tact...32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Images?q=tbn:ANd9GcTzuEK2dunHIZQd-job0e54dlJcLsnEVCQO74saozMIARU9iOc&t=1&usg=__IuVGbO5ActKR16RJeeQk0lxEJaw=Nu-mi place sa-l vad asa nehotarat si nevricos...Unde e Murat cel din primul sezon ? Chiar așa l-a prostit dragostea ,de nu mai știe ce sa faca ,cum sa acționeze ,cum sa reacționeze ? Ați vazut ca a plecat fara sa intre peste cei doi ? Și nici nu a așteptat raspunsul ei...Macar a ințeles ce simte...Durere...Și...? Vai de noi ce avem de tras cu el...Dar nu ne lasam ,facem din el barbat adevarat... Smile Tare-aș fi curioasa ce crede cu adevarat Cansel de personajul Murat....Aoleu și vai de voi... Smile Smile Suficient cat am scris ? Smile Smile
Cred că niciodată nu va fi suficient, prea ne place să citim ce crede fiecare despre film, despre eroi şi cât de mult se aseamănă părerea celorlalţi cu a noastră. Cansel probabil ştie mai multe despre Murat decât ştim noi (mă refer la ceea ce va fi ) ei au o altă perspectivă asupra filmului, dar cum e acum sigur nu-i place nici lui.
Dragele mele, eu mă duc să sărbătoresc ziua cuiva (avem şi tort 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 248946 ) aşa că vă urez o zi frumoasă în continuare şi poate ne mai întâlnim deseară.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 06 Noi 2010, 2:07 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 38747050230109427715
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 06 Noi 2010, 2:09 pm

[
Buna Dana sunt bine citesc comentarile tale imi place cum vezi tu lucrurile si cum iti spui punctul de vedere.Eu nu ma pricep la comentarii dar va urmaresc si va citesc cu mult drag o zi buna 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Sam 06 Noi 2010, 6:10 pm

florica a scris: Axxa nu te-am vazut aseara la film sau nu mai tin eu minte.
salut, lady!
am fost, dar m-am uitat la fim online si abia am avut timp sa citesc in paralel cu filmul
pe urma am fost si suparata pe hogea ca ii ziceam fo doua de se suparau fetele pe mine, ca ele il iubesc.
am intrat dupa ce ai iesit tu, ca m-a facut Denisa sau Dea (una din sefe, nu mai stiu care) sa rad si sa spun porcosenii...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 06 Noi 2010, 6:29 pm

Buna seara fetelor 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793
Nu am sa fac un comentariu despre ultimul episod pentru ca s-a vorbit foarte mult si nu stiu ce…sunt sigura ca desi la prima vedere pare un episod mai slab totusi nu e asa… astept sa ma conving… ce voiam eu sa comentez de ceva timp este in ce masura este mama Nesrin vinovata de comportamentul actual (uneori anormal) al lui Murat
Nesrin refuza sa accepte ca Murat are dorinte proprii si il foloseste in scopul satisfacerii propriilor dorinte.... il intimideaza si il submineaza in loc sa-l incurajeze in a se exprima ca individualitate…..este capricioasa si inconsecventa in ceea ce face si spune, urmarind sa-i antreneze pe Murat si Ethem in satisfacerea capriciilor sale..... imi inchipui ca o astfel de mama manipuleaza minunat sentimentele celor din jurul ei si le absoarbe pe cele ale propriului copil, determinandu-l sa se perceapa ca pe o extensie a sa…. ca e incapabila sa-i ofere copilului sau un mediu emotional sanatos in care sa creasca si sa-si dezvolte personalitatea….. Nesrin se percepe pe sine perfecta, si se preocupa intens de felul in care ceilalti o percep…. in fata lumii intregi, ea nu concepe sa fie altfel decat perfecta.... cred ca asta o fi tot o boala daca n-o fi avand ceva comun tot cu narcisismul.... spun ca e boala pentru ca reactia ei fata de tablou din ultimul episod ma face sa cred ca are nevoie de ajutor specializat Smile .... a avea o astfel de mama poate fi o experienta traumatizanta pentru copilul care va deveni adult ..... de aici complexele lui Murat.... cred ca a invatat ca dragostea este un fel de troc, rezumandu-se la ceea ce pot face eu pentru tine si ceea ce poti face tu pentru mine….. fiind nevoit sa se plieze dorintelor mamei si fiind lipsit in mare masura de influenta tatalui… De aici vine cred imposibilitatea lui Murat de a-si exprima sentimentele fata de Hasret, rectiile lui chiar anormale in anumite momente… de aceea nu poate spune te iubesc….pentru ca in fondul sau psihic s-a infiltrat un mesaj de care va putea cu greu sa scape…. si anume ca este apreciat pentru ceea ce face nu pentru ceea ce este el ca persoana…. am scris cam mult dar nu-i nimic.. puteti trece peste mesaj daca plictiseste kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 06 Noi 2010, 6:50 pm

fetelor nu aveti chef de vorba ... va pup kiss kiss kiss
intru mai tarziu... poate va mai terminati treburile... eu am zis ca sunt in greva in seara asta Smile si am zis sa vorbesc putin cu voi... nu am noroc Crying or Very sad
asa ca ma apuc iar de treaba Crying or Very sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 06 Noi 2010, 7:28 pm

Buna Anuta kiss kiss kiss

Buna fetelor o seara placuta kiss kiss


Am si eu o intrebare pentru Gulnaz Smile

Gulnaz daca tot ai facut nunta cu Cobretin al tau pe Murat de ce nu l-ai invitat mi se pare ca el s-a purtat cu voi de la excelent in sus
Ori confirmi zicala ca Recunostiinta este o floare rara??

Smile Smile poate imi trimiti un sms Smile Smile Smile

Noapte buna kiss kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 06 Noi 2010, 7:54 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 buna seara fetelor, bine v-am gasit,nota maxima pt. Dana si Anuta minunat si daca a-ti scrie un comentariu de 1000 de pagini tot l-as citi cu placere ,frumos 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 sa nu credeti ca vreau sa ma ligusesc ,eu n-am acest obicei 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 06 Noi 2010, 7:58 pm

axxa246 a scris:
salut, lady!
am fost, dar m-am uitat la fim online si abia am avut timp sa citesc in paralel cu filmul
pe urma am fost si suparata pe hogea ca ii ziceam fo doua de se suparau fetele pe mine, ca ele il iubesc.
am intrat dupa ce ai iesit tu, ca m-a facut Denisa sau Dea (una din sefe, nu mai stiu care) sa rad si sa spun porcosenii...
buna soro si scuze,dimineata prima data am scris repede pina nu venea sefu' acasa apoi am citit mai tirziu si de fapt am constata ca gresisem. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 06 Noi 2010, 8:00 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 322763 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 322763 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 322763 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 322763 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 322763 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 517793 pt. NARCISA si multa sanatate 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Noi 2010, 10:30 pm




kiss kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 06 Noi 2010, 10:38 pm

iulianagl a scris:


32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
frumos clip, multumesc 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 06 Noi 2010, 10:45 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 296580 in seara asta va ca sunteti foarte ocupate,n-am cu cine vorobi asa ca va zic noapte buna, vise placute si somn usor 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 441904 pt, MIHAELA 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 484624 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 0158 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 971524
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 06 Noi 2010, 10:48 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 39579_173313896018086_100000184300093_630832_2682_n cheers Fetelor va doresc o noapte cu vise frumoase...Chiar daca...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Noi 2010, 10:50 pm

EPISODE 27 PART 2
Quote
http://ww.youtube.com/watch?v=CIZSP62kGMw

Nesrin: you can say whatever you want.
Ethem: you will never give up will you?
I am scared everything will be even worse.
Nesrin: let me tell nakiye to make us two coffees.
Ethem: I do not want a coffee.I have an important meeting in the office.

**
Bahar: they called from the deanship Mr. Murat. They are expecting you to attend the meeting tomorrow.
Murat: thank you Bahar. Bahar.. can you have a seat for a minute?
**
Levent: are you ready for the meeting?
Hasret: yes.
Levent: Can we have a coffee and a herbal tea?
Hasret: Is your throat sore?
Levent: no the herbal tea is for you.
**
Murat: I am sorry for the other night. (Where is your I am sorry to Hasret ?? ) I did not want to go like I was running away.. But as I said I did not feel very well.

Bahar: Its not important, I understand.
Murat: I cannot recognize myself some times. When I am angry or when I come across something I do not like I do unexpected stuff. It’s not about you or about that night. I mean generally. I became an aggressive man lately.
Bahar: There must be a reason for you to become aggressive.
Murat: I guess there is a reason.
Bahar: Could it be because you left music?
Murat: of course playing music made me calmer.. It was like therapy but I do not think this is the real reason.
Bahar: Can this problem not be solved?
Murat: It is a little complicated problem.

**
Levent: This winter is going to be the coldest since 100 years.
So you must finish your herbal tea.
Hasret: you are pampering me here and my mom at home. There is no way I can be sick.
Levent: How is it going with your mom?
Hasret: very good. We forgot about the past and opened a new page.
Levent: you must open a brand new page about Murat too.
Hasret: what do you mean?
Levent: I know he came to see you.
Hasret: he did and he asked me to go back to school. And I said refused.. Like the way he refused me several times.
Levent: are you acting like this to take revenge or because you really want to.
Hasret: Is that so important?
Levent: It is.
Hasret: I refused because I really wanted to refuse.
I do not plan to go back to school or take lessons from Murat Hoca.

**
Murat: so there is no problem right? You forgive me because I left so early that night?
(he asks if she forgave him.. I cannot believe it. He should be talking like this to Hasret… )
Bahar: I will forgive you on one condition. You have to be my guest another night.
Murat:ok.
Bahar: I should go to my room.
**
Cobra: did you get back? When? Really? Ok if you say so Cafer. Ok. Call me from time to time.
Gülnaz: was that Cafer?
Cobra: yes.
Gülnaz: what does he say.
Cobra: he says he could not get used to Istanbul. He decided to go back to his home town.
And he said he did not like his new job. He was going to work with his dad.
Gülnaz: you are upset huh?
Cobra: of course I am my flower.
Gülnaz: he was a nice man wasn’t he?
Cobra: I do not care about that, he was sharing the rent with me. What will I do now? The marriage and all.
Gülnaz: oh all you needed was an excuse.
Cobra: what excuse?
Gülnaz: you do not intend to marry me.. if you had we would have been married long time ago.
Cobra: don’t say that my flower, think about our means. See we do not have much money. I have been wearing this tie for the last 10 years.
Gülnaz: I don’t care about your tie. This marriage thing is taking too long.
If we are going to get married let’s do it. I’ve had enough.
**
Bahar: how are you Mrs. Nesrin?
I was worried about you. Do you feel better?
Nesrin: I am better. But the other night I did feel dreadful.
I hope you two had a good time.
Bahar: at first we did but then Murat had to leave early.
He did not even finish his dinner.
Nesrin: really? I did not know that?
Bahar: I guess there was a problem about hasret again. Today he talked about her too. And in the morning he was very angry when he came in.
I guess something must have passed between them.
Nesrin: How will I ever get rid of this girl?
Bahar: she does not come to school anymore but she still causes problems.
Nesrin: I am going to do something about this Bahar.
Hasret!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 06 Noi 2010, 10:51 pm

EPISODE 27 PART 3
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=K8jlk2vqW5c

Hasret: what will I speak with them?
Levent: this is just a meeting to get to know each other. They will only want to hear your voice. And you should get to know them too. Do you not want to work today either? I cannot take you to the lakeside every time you are feeling down though.. I should warn you.
Hasret: well that would be nice. Who could say no to such a nice surprise.
Levent: now is the time to work. And well you will have to wait a little for the surprise.
Hasret: so you do have a new surprise?
Levent: I do.. but you cannot ask any more questions.
Hasret: are we going somewhere again?
Levent: no more questions. Come on.. we have to go. The musicians are waiting.
Hasret: well at least give me a clue..
Levent: no! hurry up..
**
Yýldýz comes to the café. The boss tells kadir no visitors allowed. Yýldýz says she can act like a customer. And she can order the most expensive dish on the menu.
Kadir is touchy and he does not like her mentioning money and expenses. She says you misunderstand me. But kadir is angry.. Yýldýz leaves.
**
Levent: seeing as I have introduced you my part ends here.
Musicians: thank you Mr. Levent. Thanks.

(Murat calls. Levent presses no. )
Levent: well you good luck.
Violinist: we can start Ms. Hasret. We chose a few songs for you to try.
Lets here you live.
Hasret: ok.
**
Murat: hello. Where are you?
Levent: at the studio, busy you know.
Murat: I am driving around. The lessons have finished.
Levent: there was something we did not do for a long time. Shall we do it today?
Murat: ok. Ready when you are.
Levent: see you there then.
Murat: ok. See you.

**
Violinist: ok. Great..
Zither player: ok lets start.
Levent: I am going. But I will be back before you guys finish.
Hasret: ok.
**
Cobra: ok. These things cannot be rushed. I will arrange everything.
You should stop thinking about this otherwise you are gonna be obsessed..
You will go crazy.
Gülnaz: oh Cobra.. I think I have already gone mad. I keep seeing brides and grooms everywhere.
Cobra: oh no they are real. What happened brother?
Man: we were trying to take a short cut and our car broke down.
Bride: and we were going to our wedding.
Gülnaz: oh I feel sorry for you guys what will happen now?
Man:we called our friends they will come and pick us up.
Cobra: well have a seat.. have tea. And toast
Gülnaz: forget about the toast.. have tea.
**
Murat: so how is it going?
Levent: a little busy these days. Tomorrow we will be starting the recording of Hasret’s album. Wow! I am the best in this game and then Homer Simpson!
Murat: It is true that you are a good player. Now it is my turn.
Levent: You must try much harder to win!
Murat: but I do have another chance.
Levent: I guess you could not us that chance well enough.
So now it is my turn.
**
Violinist: why don’t you give the commas?
Hasret: Comma’s are not used in the “Nihavent” mode.
Nihavent mode is the same as sol minor. And in sol minor comma’s are not used.
Violinist: Yes but when we play Nihavent, sometimes we do “uþak mode in between”.
We use commas.
So now if you use the comma sounds I believe we will get a better result.
Hasret: I am sorry I was not taught this way.
Zither player: There is nothing to be sorry about. This is just a rehearsal so we can get to know each other.
Violinist: lest start from the beginning.
**
Levent: It was good you went on stage at the charity night. The kids liked it.
Murat: and that’s why I went on stage.
Levent: Hasret was great that night.
Murat: I missed that part.
Levent: well you should have listened to her.
she is much stronger on stage now. She knows how to handle things on her own without support. She does not care about the problem’s in her life when she is on stage. She is like a true professional. She is over her past. She forgot about all the bad days in her past.
She could not be successful if she did not put the past behind her.
But I would have liked it if you saw her that night. The way she was standing there. She was in control of the whole stage.
She was so impressive, fascinating.
Murat: well it is obvious you won. Shall we go?
Levent: oh so you give up?
Murat: NEVER! We can continue if you want.
Levent: but I have to go to the studio. You know I am busy..
Murat: we will have a re-match some time.
Levent: whenever you want!
**
Hasret: I do not feel comfortable when I sing with the commas. Why can you not play the way I want, without the commas?
Violinist: you know differently I know differently. You ruined the beautiful song.
Everyone wants to sing differently nowadays.
Hasret: I am sorry but I was trained this way.
I might have less knowledge about other stuff I am sure but I trust myself when it comes to the nihavent mode.

Violinist: May ask which music school you graduated from?
Hasret: I am not a graduate. I tool private lessons.
Violinist: who did you take the private lessons from?
Hasret: from Murat Turalý. I guess you cannot object to his knowledge also!
**
Nesrin: Murat? Can you come here for a minute?
I bought this today. It will look great with a few repairs.
Murat: It looks like you have to work hard on that one.
Nesrin: I like working with such paintings. Buying old stuff and turning them into new paintings.
Just like you.
Murat: are you going to lecture me about Hasret again?
Nesrin: no no no.. I do not care one bit about Hasret.
You are the one I care about. Your state..
Murat: what’s wrong with my state?
Nesrin: Don’t get upset.. can we not talk like adults for a few minutes.
Murat: It has been a hard day for me today mom.
Tell me what you want to say so I can go to my room and rest.
Nesrin: take a look at this..
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 06 Noi 2010, 11:31 pm

Bună seara dragele mele. kiss A început cineva să traducă partea a doua? Dacă nu, o fac eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 06 Noi 2010, 11:51 pm

narcisa a scris:Bună seara dragele mele. kiss A început cineva să traducă partea a doua? Dacă nu, o fac eu.
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Inghetata1Spor la treaba ,draga mea .Daca stai tu mai stau și eu ...Sa vad ce mai e nou in lume...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:05 am

EPISODE 27 PART 4(Arzu)

Murat: why do you have this?
Nesrin: I ordered a new piano for you.

**
Hasret: how could you argue about Murat’s musical Knowledge?
He is one of the greatest musicians this country has trained.
Violinist: In our country people love exaggerating. I think Mr. Murat is exaggerated too.
Hasret: how could you say such a thing. He has arranged many concerts, has won many awards, who else is as successful as him in this country?
Violinist: I am not so blind to say he does not have a career or he is not successful. But there is a truth and this is that he has been trained abroad. But his Turkish music knowledge can still be discussed.
Hasret: you cannot discuss anything about him.and I am wondering.
Did you ever meet him?
Violinist: I did not meet him.
Hasret: If you had you would have understood that he was a genious.
The things you have said are only your own thoughts and I do not accept any of your thoughts and accusations.
Zither player:But Ms. Hasret aren’t we continuing the rehearsal?
**
Musicians: shall we play a song.
Cobra: no they are resting.. go away.
Gülnaz: I loved your wedding gown.
Bride: I went to have it fitted for a whole month.
Gülnaz: of course.. we are going to get married too.
Man: oh great. When?
Cobra: soon.. It is not easy to get married nowadays.
Man: that’s what we used to think but if you want it you have to go ahead with it.
Gülnaz: of course.. the important things it to want to get married.
How long have you known each other?
Bride: oh 2 months.
Gülnaz: 2 months!!!
Such a short time.
Man: Our’s is love at first sight. And if you find the right person. Why wait?
Gülnaz: yes of course. Why wait like an imbecile?
Cobra: your friends are running late.
Man: they are coming from far away. But they will be here in a few more minutes.
Bride: how long have you known each other for?
Gülnaz: I was eight…
Cobra: hey.. come on play a tune for the bride and groom. What are you waiting for? Come on.. come on.. dance everyone..
Gülnaz: I am going to kill you Cobra.. cut you up into little pieces…
**
Nesrin: why are you being stubborn?
Murat: I am not being stubborn mom. I have given a decision. And you must respect my decisions.
Nesrin: but you played in the charity night and don’t deny it you liked playing.
Murat: You know I played only for that night. Do not search and try to find other meanings behind it.
Nesrin: please murat.. don’t prolong this anymore.
Murat: you do not understand me at all mom. Not one bit.
Nesrin: what is there to understand?
Murat: you make decisions on my behalf. I do not intend to do any more music studies but no.. You just go ahead and order a piano on my behalf.
Nesrin: I did it for your own good.
Murat: If you want to do something for my own good, just stay away from me.
Nesrin: You do not even talk respectfully to me anymore.
Hasret has ruined our lives!
Look at us. I cannot even recognize you anymore..
I should never have let her enter this house in the first place.
Murat: if you are looking for someone to blame you should look for other people to blame instead of hasret.
Nesrin: what do you mean? Do you mean to blame me??
(nesrin turns into an evil witch and cuts up the picture. Why does she hate hasret so much??)
**
Hasret: this does not give the right to talk about him like this.
I think you have an ulterior motive to speak about him so cruelly.
Violinist: and what might that be?
Hasret: maybe you are jealous of him. What do you think?
Levent: what’s going on here?
Violinist: there has been a little misunderstanding while singing a piece.
Hasret: little misunderstanding? This man, said so many cruel things about Murat hoca.
Levent: murat?
Hasret: he said murat did not have knowledge of Turkish classical music, he was trained abroad etc.. can you please say something too..
Levent: I guess you should finish the rehearsal today.
Violinist: yes it would be good because we are quite tired of arguing…
**
Cobra: they do suit each other.
Gülnaz: yes they do.. people meet and get married in 2 months and look at us.
Cobra: everyone’s relationship is different. Don’t compare them to us.
Gülnaz: I will compare.
Cobra: oh don’t do this I don’t know why you are so upset.
Gülnaz: of course you won’t understand. You always wear that hat and your brain does not get enough oxygen to understand..
I do not want to see you again. Go away..
and you stop snoring!!!!

**
Hasret: I could not stop myself when that man talked about murat that way.
Levent: “that man” has been playing the violin for 30 years.
And he also arranges songs and he worked for Zeki Muren even.. (zeki muren is a well known but deceased singer.. )
Hasret: I am sorry.
Levent: You must apologize to the musician.
Hasret: I will not.he said bad things about murat. Things he did not deserve.
Levent: look everyone has an idea in this music market. And most people do not like each other. This is how it goes. Most people do like Murat but there are a few who do not like him. You cannot defend murat everytime you hear something being said about him. And even if you do defend him you cannot do it so vibrantly.
**
The guy from the party and his friends come to the coffee shop. They create a problem. Kadir gets into a fight and is fired by his boss.
**
Nesrin: see he does not answer his phone. He just went off to god knows where.
Ethem: ok. Nesrin. Just calm down.
Nesrin: all I said was Hasret was to blame for everything..
What’s wrong with that?
I know you are thinking “see I knew he would get mad about the piano”
I know you are thinking this.
Ethem: I did not say such a thing.
Nesrin: but that’s what you think.
Ethem: Look my darling it was obvious Murat would not accept that new piano. Yes it was obvious you would argue about this.
Nesrin: see.. you think I am to blame.
Ethem:oh nesrin stop being ridiculous.
Nesrin: will you shout and swear and then just leave like Murat did?
If you intend to, just do it.
Ethem: look you need to calm down a bit nesrin.
Nesrin: will you count all the bad things I did to you in the past.. maybe you think I controlled your life too. I was to manipulative. Stubborn. I know you are fed up of me.. so just say it.. come on.. you are fed up of me right? I ruined your life huh?
Ethem:yes you did! Is this what you want to hear? I am fed up. You ruined my life and your own life and now you are trying to ruin Murat’s life. You have got stuck in your own rules…
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 32 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 43 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum