Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+24
lexia
rina-rina
iulia80
vivi
Bruni-My
florina1989
tiberici
anuta1971
annadanna
iulia1965
Theo_1
mihaela99
dana17
Garo
DENISA
alitheea
pissycutz
lica54
narcisa
elena
axxa246
Admin_dea05
florica
iulianagl
28 participanți

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:06 am

EPISODE 27 PART 5 ( Arzu)

Ethem: you want everyone to live the life you have drawn out for them.
But you must change your attitude. Let Murat do whatever he wants to do.
Let him stop doing music if he wants to do so. Let him fall in love with a florist girl if that’s what he wants.
Pull yourself together nesrin. You cannot control this life. You cannot limit everyone.. You should stop trying to control everyone.
**
Nakish: Mrs. Nesrin? Are you ok? Oh dear.. why is all this happening?
Nesrin: well I thought that was obvious. It’s all because of hasret.
I want to be alone for a bit.

Nesrin calls saime: hello? I am nesrin. I need to talk to you.

**
Ethem: where are you Murat? I was thinking we should meet up and have a chat.. yes I know the place. Ok. See you there.
**
Gülnaz: where are you headed?
Kadriye: you know songul’s daughter.. fatme?
Gülnaz: oh god did something happen to her
Kadriye:no no. good news she has given birth.
Gülnaz: what? But she is so young.
Kadriye: she is 25.. it is the right age for her to give birth..
Gülnaz: oh ok.. HEYY GET UP I NEED TO TAKE THE CHAIR IN.
**
Murat: so what brings you here dad?
Ethem: the same thing that brings you here.
Murat:did you argue with mom?
Ethem: yes.. lets drink.
Murat: what’s the reason for you two arguing then?
Ethem: It is because of a 35 year old grown up man.
Murat: I guess that would be me.
Ethem: yes. That would be you.
Murat: did you argue about the piano too?
Ethem: that was a part of it. But the root of the problem is deep down.
Murat: well tell me about it.
Ethem: seeing as we sat at this table I will tell you all about it. Tonight we drink and pour out our grief to each other.
Murat: so you go on ahead then.
Ethem: the story is long. These little glasses won’t be enough for us. Order a little bottle then.
Murat: ALI IHSAN!
**
Saime: I asked Gülnaz which soup you liked most.
And she said lentil soup.
Hasret: you cooked lentil soup?
Saime: I got the recipe from Gülnaz. Because I wanted to make it just the way you liked it.
Where are you? Are you on your way here?
Hasret: no I am in the office with levent
Saime: I hope you did not have something to eat.
Hasret: NO.I did not eat. I am very hungry.
Saime:ok. Then I made beans and rice too.
Hasret: who is going to eat all that food?
Saime: well I actually invited gülnaz and cobra but.
Hasret: are they coming too?
Saime:gülnaz said she did not want to disturb us.
I tried to persuade her but she did not want to come.
Hasret: I wish they would come. I had missed my sister so much.
Saime: I know hasret.maybe next time they will come.
You won’t be late will you? I will start setting up the table in a few minutes.
Hasret: no I will be on my way in a short while.
Saime: see you
Hasret: see you
**
Levent: just one song left. Shall we listen to that too before we leave.
**
Saime: Oh Gülnaz.. you could not stand to be apart and you came anyway..
Oh.. I thought we were going to see each other tomorrow. That’s how we talked on the phone.
Nesrin: I could not wait until tomorrow.
Can I comein?
Saime: of course.
**
Ethem: I actually understand your mom in a way. Why she is trying to control you. Why she loves you so much. It’s all for a reason. In the past I was always working so hard. I was not home most of the time. I had meetings and travelled abroad and then suddenly I realized you had already grown up. Your mom tended to your needs when I was away. In time you became everything to her.. you were her whole life and us? You and me we are like 2 strangers.
Murat: no way dad. We are not two strangers.
Ethem: no not exactly. We do live in the same house. You are a very good son. Successful. I am aware of all this but there are somethings that are missing between us. We were never like 2 good friends.
Murat: dad!
Ethem: you never shared a secret with me, you never shared your troubles with me or something nice that happened to you. You preferred sharing it to your mom or levent.
I could have been a better dad.
Murat: you took me to the movies for the first time dad. Remember.
Ethem: yes we had gone and watched ET
Murat: you were the one who taught me to ride a bike.
And once we had even gone fishing together.
Ethem: yes and you had caught lots of fish and I could not catch any.
Murat: that’s because you did not put any bait on your fishing rod so I could catch the fish and be happy.
Dad.. I have lots of nice memories with you dad. Do not blame yourself at all. You were always a great dad.
Ethem:what do you say.. we come here from time to time and drink and get drunk?
Murat: ok. We will tell each other our problems.
Ethem: and celebrate when something nice happens.
Murat: but only the 2 of us will know..
Both: we will not even tell mom/nesrin..
Murat: agreed.
Ethem: It’s a deal.
Did we ever drink RAKI with you before?
Murat: there is a first to everything..
Ethem: after we finish the next round we should go home..
**
Saime: I am listening to you Mrs. Nesrin. What you will say must be very important, seeing as it brought you all the way here
Nesrin: there is only 1 reason for me to be here and that is murat. Seeing as you are a mother I am sure you will understand me perfectly. I guess there is nothing we will not do to care for our kids.
For example. Look at you.. you became my butler just to see hasret.
Saime: where do you intend to take this conversation to? Can you cut it short?
Nesrin: I want hasret out of my son’s life. Completely.
Murat has been hurt so much since he got to know hasret. He even stopped his music studies because of hasret. His relationship with his family is deteriorating. He is introverted now. The only way to solve this problem is to make sure hasret stays away from my son and his life forever.
Saime: have you quite finished?
Nesrin: this is all I have to say.
I think you will understand me as you are a mother too.
Saime: I understand. But I do not believe in what you are saying. I understand what you actually mean to say but cannot say it.
Nesrin: what do you mean?
Saime: tell me why you do not want or like Hasret?
Nesrin: I thought I had explained that already but if you did not understand I can explain it again. Hasret is harming my son.
Saime: no. yes they do have problems that everyone could have when they have a relationship. There is nothing that cannot be solved if they were back together.
What you are uncomfortable with is where hasret comes from. You are disturbed because of her roots her background.
Nesrin: these are your thoughts only.
Saime: No. these are exactly your thoughts. A sound that you can hear inside of yourself. It is a truth that you cannot withstand. Whenever you see hasret you do not care if she is a good person or not. All you care about his her background.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 07 Noi 2010, 12:09 am

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:ANd9GcQatvDdVVB1CJoSLBcFWiFkvKB_xGSDpUoafVpeMX1IWjdc__I&t=1&usg=__f8VTlpFAI4Mdv5aZYCpuqJivVlQ=Multumim Iulia...32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:_0iz_wYphx_MgM:b
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 12:26 am

dana17 a scris:Spor la treaba ,draga mea .Daca stai tu mai stau și eu ...Sa vad ce mai e nou in lume...
Bună Dana. kiss .Să aduci şi aici noutăţile. Şi încă o îngheţată...
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 12:28 am

Bună Iuliana. kiss Se pare că am făcut amândouă acelaşi lucru. Ştii cum se zice: gând la gând cu bucurie.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:30 am

narcisa a scris:Bună Iuliana. kiss Se pare că am făcut amândouă acelaşi lucru. Ştii cum se zice: gând la gând cu bucurie.


Aii imi pare rau vezi ca am inceput sa traduc partea a patra. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 12:33 am

iulianagl a scris:


Aii imi pare rau vezi ca am inceput sa traduc partea a patra. kiss kiss kiss
Bine iubita, mulţumim foarte mult, spor la treabă. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 Să înţeleg că ai făcut deja partea a treia?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 07 Noi 2010, 12:35 am

narcisa a scris:
Bună Dana. kiss .Să aduci şi aici noutăţile. Şi încă o îngheţată...
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 222203832. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:ANd9GcQ0k0L-vzqETYEv-2-qYXP9xMrdGiUgovoFo_Bm4Kz9EiRRq9U&t=1&usg=__zgICmAqUqGbTbjwbSlSCOECB_gk=
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 07 Noi 2010, 12:48 am

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:ANd9GcQ9xS_E4r8z4LJSS7q0_PMng2g19FJgeJsndVJytU_wKTLBqi8&t=1&usg=__xuatosXSg3xKjgKnqWmsHlW_9pY=Anuța ,am citit ce-ai scris despre Nesrin și vazusem si mesajul tau de noapte buna de aseara ,adresat mie ,in care pomeneai de ea și comportamentul lui Murat si chiar m-am gandit sa comentez ,dar am fost sigura ca ai ceva mai mult de spus in legatura cu asta si m-am abținut ,vrand sa vad parerea ta . Nu vroiam sa fie comentariul tau doar o reacție la ce scrisesem eu.Interesant ce zici ,ai prins bine unele aspecte ,dar trebuie sa mai traca un pic de timp ,sa mai studiem cazul ,ca eu cred ca evoluția lui e abia la inceput si mai sant si alte unghiuri de luat in calcul...Dar eu insa cred ca comportamentul lui Murat nu prea are legatura cu mama lui sau foarte puțin (legat așa cum spuneai tu de felul in care l-a crescut ) și asta se v-a vedea cat de curand ,findca sant sigura ca intre ei vor incepe niște razboaie ,din care madam Nesrin v-a ieși varza...Ea e ferm convinsa ca are dreptate . Culmea , nu o face din rautate ci din convingere...Sau daca e rautate e una de suprafața si nu de profunzime... In primul sezon ,nu l-a putut manipula macar o clipa...Comportamentul lui ciudat e de la starile lui interioare ,combinat cu ineditul momentului si faptul ca pierde controlui asupra lui (simțind ca-l preia alcineva ) asta-l inebunește . El era cunoscut ca omul care era mereu sigur pe el si nu greșea niciodata .Acum o face.De ce ? Pt ca nu mai deține controlul asupra sa .Totul in cea ce-l priveste e in mainile lui Hasret .De aici furia lui pe ea...Dar sa nu facem acum psihoanaliza ...Sant prea obosita...Apropo ,am fost azi la Hanul Ancuței...Frumos si se mananca grozav...Promit sa fac un comentariu la cauzele care au dus la comportamentul lui...Exista explicatii...dar nu trebuie sa privesc cu ochii si mintea de femeie ,ca nu-i mai gasesc nici una... Smile Smile Iar cand v-a sosi momentul o s-o iau si pe Nesrin la rand ,apoi Bahar...Am treaba... Smile Super interesante personaje ,ofertante .Se vede ca au si psihologi in echipa ... Mai vorbim...kiss Iar am depașit spațiul de emisie...


Ultima editare efectuata de catre dana17 in Dum 07 Noi 2010, 12:50 am, editata de 1 ori
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 12:49 am

[quote="dana17"]

Mulţumesc mult Dana. kiss Acum pot să mă duc liniştită la culcare. Poate am să şi visez frumos... vise...

Noapte bună dragele mele. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 07 Noi 2010, 12:55 am

narcisa a scris:[

Mulţumesc mult Dana. kiss Acum pot să mă duc liniştită la culcare. Poate am să şi visez frumos... vise...

Noapte bună dragele mele. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
Noapte buna Narcisa... kiss Vise frumoase... kiss 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 2581305j
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Dum 07 Noi 2010, 12:58 am

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:ANd9GcTsTM9Y8bT0GQYSrFLq1oxIqhxBinK66ERhtAU-3q7WuGnAkZ8&t=1&h=167&w=223&usg=__dTwP9hAwgKYc2MG2DgHOoE1mIK4= 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 La multi ani Mihaela!!!32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Mare49832. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Images?q=tbn:ANd9GcTbpAJz5QXjq4J4A3WkFXtND0gjmAgY8oMogn4NI3gCPU23H9s&t=1&usg=__aa11RuEZufi_XeWeMc7nOTBu9fs= Noapte buna fetelor , sa visati frumos...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 07 Noi 2010, 1:34 am

Buna fetelor!E ziua de nastere a Mihaelei?Sau voi ati luat-o cu urarile pt data de 8 de Sf.Mihail si Gavril?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 3:05 am

Noapte buna dragelor maine punem si partea a patra acum merg si eu la culcare ca am avut si o mica petrecere dar asta e. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 7:42 am

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 971524 buna dimineata fetelor,poftiti la 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 13898 si 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 33656 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 33656 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 33656 sau 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 20816 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 20816 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 20816 o duminica frumoasa va doresc 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 208932 multumesc Iuliana si Narcisa pt munca voastra. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 7:45 am

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!E ziua de nastere a Mihaelei?Sau voi ati luat-o cu urarile pt data de 8 de Sf.Mihail si Gavril?
noi am luat-o inainte cu urarile de 8 noiembrie ,cel putin eu am incurcat zilele ,am crezut ca azi ii deja luni. o duminica placuta cu mult 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 30127 ca aici 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 8:48 am

Buna dimineata dragele mele, va doresc o duminica minunata ca voi 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520
Narcisa si Iuliana multumesc tare mult pentru traduceri cheers cheers cheers
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 9:19 am

dana17 a scris:Anuța ,am citit ce-ai scris despre Nesrin și vazusem si mesajul tau de noapte buna de aseara ,adresat mie ,in care pomeneai de ea și comportamentul lui Murat si chiar m-am gandit sa comentez ,dar am fost sigura ca ai ceva mai mult de spus in legatura cu asta si m-am abținut ,vrand sa vad parerea ta . Nu vroiam sa fie comentariul tau doar o reacție la ce scrisesem eu.Interesant ce zici ,ai prins bine unele aspecte ,dar trebuie sa mai traca un pic de timp ,sa mai studiem cazul ,ca eu cred ca evoluția lui e abia la inceput si mai sant si alte unghiuri de luat in calcul...Dar eu insa cred ca comportamentul lui Murat nu prea are legatura cu mama lui sau foarte puțin (legat așa cum spuneai tu de felul in care l-a crescut ) și asta se v-a vedea cat de curand ,findca sant sigura ca intre ei vor incepe niște razboaie ,din care madam Nesrin v-a ieși varza...Ea e ferm convinsa ca are dreptate . Culmea , nu o face din rautate ci din convingere...Sau daca e rautate e una de suprafața si nu de profunzime... In primul sezon ,nu l-a putut manipula macar o clipa...Comportamentul lui ciudat e de la starile lui interioare ,combinat cu ineditul momentului si faptul ca pierde controlui asupra lui (simțind ca-l preia alcineva ) asta-l inebunește . El era cunoscut ca omul care era mereu sigur pe el si nu greșea niciodata .Acum o face.De ce ? Pt ca nu mai deține controlul asupra sa .Totul in cea ce-l priveste e in mainile lui Hasret .De aici furia lui pe ea...Dar sa nu facem acum psihoanaliza ...Sant prea obosita...Apropo ,am fost azi la Hanul Ancuței...Frumos si se mananca grozav...Promit sa fac un comentariu la cauzele care au dus la comportamentul lui...Exista explicatii...dar nu trebuie sa privesc cu ochii si mintea de femeie ,ca nu-i mai gasesc nici una... Smile Smile Iar cand v-a sosi momentul o s-o iau si pe Nesrin la rand ,apoi Bahar...Am treaba... Smile Super interesante personaje ,ofertante .Se vede ca au si psihologi in echipa ... Mai vorbim...kiss Iar am depașit spațiul de emisie...
orice ai spune Danuta eu raman la parerea ca reactiile lui nu sunt normale... sa fii indragostit, zic eu, presupune tocmai ca pierzi controlul asupra a tot ce inseamna emotie... ar insemna ca toti oamenii ar trebui sa reactioneze ca Murat atunci cand se indragostesc.. si nu e asa... majoritatea sunt incantati ca pierd controlul Smile Smile nu spun ca eu am dreptate in ceea ce am spus, dar ceva e anormal la el... ca e din cauza Nesrinei sau nu.... nu stiu, eu doar am presupus... ai perfecta dreptate e putin devreme sa-l putem analiza pe Murat... faptul ca Nesrin nu-l mai poate manipula acum e o reactie oarecum violenta a lui cauzata probabil de atatia ani de supunere... spun asta deoarece Nesrin este singura impotriva careia Murat se revolta... o sa mai facem si alte analize daca vrei.. imi face mare placere kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 07 Noi 2010, 9:56 am

Tuba Büyüküstün in city stars
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 10:13 am

Buna!Partea 4 e pusa la locul ei.Incep partea 5 daca n-a inceput-o nimeni. kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 10:17 am

iulianagl a scris:Buna!Partea 4 e pusa la locul ei.Incep partea 5 daca n-a inceput-o nimeni. kiss kiss kiss kiss
Buna dimineata iuliana 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 esti o dulceata... multumesc 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 07 Noi 2010, 10:18 am

buna dimineata dragelor..
buna Dea..buna Anuta! 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 buna iuliana..
sper ca sunteti bine dragelor..
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 10:22 am

vivi a scris:Tuba Büyüküstün in city stars https://www.youtube.com/v/sjbDmIzeVlo https://www.youtube.com/v/Rwhw9PZ1lZs
Buna dimineata Vivi cheers ...Multumesc mult floare .. e foarte iubita Tuba la arabi ... o iubesc poate mai mult decat turcii ei... am vazut-o la arabi fericita destinsa... a vorbit in engleza... are un accent foarte frumos... a evoluat mult in ultimii ani, bravo ei nu e numai o fata frumoasa si talentata ci si o fata foarte muncitoare.. cred ca astea combinate o sa o duca foarte sus... sa speram ca Dumnezeu o sa-i dea si noroc sa-si gaseasca umarul pe care se poate sprijini


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Dum 07 Noi 2010, 10:33 am, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 10:26 am

iulia80 a scris:buna dimineata dragelor..
buna Dea..buna Anuta! 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520 buna iuliana..
sper ca sunteti bine dragelor..
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
Ce surpriza frumoasa ...
Buna dimineata iulia cheers cheers cheers
Noi suntem bine... din pacate pe Narcisa o avem bolnavioara.. dar ea spune ca e spre insanatosire ceea ce ii doresc din tot sufletul
Tu esti bine?.. ai net? .. o sa fii mai mult cu noi?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Dum 07 Noi 2010, 10:28 am

anuta draga..
sa-i transmite-ti Narcisei multa multa multa sanatate!(sper sa fii scris corect)
inca nu am net..sper inca mai sper in maxim 2 saptamani sa fie mai binw..asta pt ca ma mut..si am deja contractul pt net !
mii de 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 10:30 am

iulia80 a scris:anuta draga..
sa-i transmiteti Narcisei multa multa multa sanatate!
inca nu am net..sper inca mai sper in maxim 2 saptamani sa fie mai binw..asta pt ca ma mut..si am deja contractul pt net !
mii de 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 517793
II spun ..O sa citeasca sigur si ea..
Eu te pup si iti doresc numai bine... ai grija de tine 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 155520

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 23hne4h
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 33 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum