Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+24
lexia
rina-rina
iulia80
vivi
Bruni-My
florina1989
tiberici
anuta1971
annadanna
iulia1965
Theo_1
mihaela99
dana17
Garo
DENISA
alitheea
pissycutz
lica54
narcisa
elena
axxa246
Admin_dea05
florica
iulianagl
28 participanți

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 10:52 am

dispar putin... sunt pe aici... poate apareti si voi 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793




32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 25661609375857965958
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 07 Noi 2010, 11:46 am

salut ladies!
multum. pt traduceri si pentru tot, frumoaselor!!

Narcis, cum mai esti?
ai remarcat sa am lasat "cotitura" deoparte, dar tu esti asa devotata, ca ai muncit si bolnavioara..
Va pup, sa aveti zi frumoasa.
Afara este cald, frumos... kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 07 Noi 2010, 11:47 am

anuta1971 a scris:dispar putin... sunt pe aici... poate apareti si voi 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
cum apare, asa dispare! ca o boare! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 11:49 am

axxa246 a scris:salut ladies!
multum. pt traduceri si pentru tot, frumoaselor!!

Narcis, cum mai esti?
ai remarcat sa am lasat "cotitura" deoparte, dar tu esti asa devotata, ca ai muncit si bolnavioara..
Va pup, sa aveti zi frumoasa.
Afara este cald, frumos... kiss
Buna axxa 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520
o zi frumoasa si tie 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 11:51 am

axxa246 a scris:
cum apare, asa dispare! ca o boare! kiss
Smile Smile Smile Smile daca ar fi dupa mine as sta toata ziua cu voi... dar nu se poate.. oricum azi am de lucru la calculator si o sa fiu pe baricade Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:19 pm

anuta1971 a scris:
Buna dimineata iuliana 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 esti o dulceata... multumesc 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793

Buna am pus si a cincea parte dar vreau sa spun ca merge foarte greu ca traducerea in engleza nu asa bine facuta imi pare rau sa spun asta dar am incercat sa traduc cat mai pe intelesul nostru ca sunt fraze care n-au nici o noima credeti-ma Narcisa saracuta stie mai bine. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 12:23 pm

iulianagl a scris:

Buna am pus si a cincea parte dar vreau sa spun ca merge foarte greu ca traducerea in engleza nu asa bine facuta imi pare rau sa spun asta dar am incercat sa traduc cat mai pe intelesul nostru ca sunt fraze care n-au nici o noima credeti-ma Narcisa saracuta stie mai bine. kiss kiss kiss
Multumim din suflet... multumim si ca exista aceasta fata Arzu care face treaba asta .. altfel noi nu am intelege nimic din serial... eu iti multumesc din suflet pentru efort, stiu ca e greu si cu atat mai mult de apreciat este munca voastra floare floare floare


Ultima editare efectuata de catre anuta1971 in Dum 07 Noi 2010, 12:30 pm, editata de 1 ori
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:26 pm

EPISODE 27 PART 6

Saime: this is the only problem.
Nesrin: I do not want to listen to your assumptions. I have done my part and said what I needed to. But please do whatever you can to erase Murat from hasret’s mind.
Saime: I guess there are things you do not know Ms. Nesrin. Just this morning murat came here and asked Hasret to go back to school. And Hasret refused.. I am guessing you should try and erase Hasret from Murat’s mind instead..
**
Levent: how was it? The second track is good right?
Hasret: the one that started with the solo violin?
Levent: no no that was the third track.
Hasret: I am sorry I mixed them all up again.
Levent: never mind. It’s enough for today. You should not be late on going home.
**
Saime: what Murat has done these past days has really surprised me. First he leaves hasret alone on stage and does not accompany her, then he comes here and calls her back to school. You see I am worried about hasret as much as you are worried about murat.
It’s good Levent is on her side. Otherwise she really would be upset.
Nesrin: I guess they do hang around together a lot huh?
Saime: Yes they are together everyday all day.. and just the other day when hasret was upset he took her to a trip. She needed to get away a little. But when she came back Murat managed to get her upset again.
Nesrin: my son might be a little confused these days. But with our aid I am sure h will find the correct path.
Saime: If you want to be helpful to Murat. Try not to control his life.
Nesrin: I am not going to have motherhood lessons from you. I raised my son perfectly up to today. And I was with him all the time.
Saime: but if you continue to act this was your son might become distant to you.
This is my idea.
Nesrin: murat is a child who is very close to his family. We are a family and soon he will see the truth and he will understand. I hope hasret sees the truth as well and finds someone suitable to herself.
Saime: I do not manipulate hasret’s life Mrs. Nesrin. She is capable of making her own decisions. So she will decide what she wants in the future not me.
Nesrin: thank you for listening to me.
Saime: your welcome.
**
Cobra wants to chat with Balçiçek cause he is upset as Gülnaz is not speaking to him. And Balçiçek is upset because of Cafer.. and they talk.
**
Levent: what’s wrong?
Hasret: I have not been able to see my sister properly ever since I moved into that house. There is this coldness between us.
Levent: She is your sister hasret. She will not be cold towards you.
Hasret: mom invited them to dinner too but they did not want to come. I guess they are still upset because of what you said to them..
Levent: I did not say anything bad to them.
Hasret: you told them not to see me. What could have you said that would be worse.
Levent: I think it is the right thing to do. I did not like doing it but it is important for your future.
Come on.. lets go.
**
Gülnaz: what are you knitting aunty?
Kadriye: why do you ask?
Gülnaz: I just asked.
Kadriye: I am knitting wash cloths. For the marriage you know.
Gülnaz: Oh you are so kind. But I have knitted lots for myself. You shouldn’t have bothered.
Kadriye:I am not knitting it for you. I am knitting it for myself.
Gülnaz: If you get married for the 2nd time before me I will surely hang myself..
Kadriye: what did you say?
Gülnaz: I was just saying cobra isn’t around again. Do you think he has given up.
Kadriye: everything could happen.. men are so insensible.
Gülnaz: what if he does not want me anymore. But he does not have the courage to tell me he wants off.
Kadriye: maybe he even has another lover on the side.
Gülnaz: oh shit.
Kadriye: maybe he does not have money because he spends all his money on the other woman?
Gülnaz: oh I was upset already and you put such ideas in my head.
**
Cobra: oh tell me what should I do?
Balçiçek: I do not know how you survived until this age.
You do not understand women do you?
Cobra: Until now I never had a serious relationship. What shall I do now?
I feel so weird every time she gets cross with me. I do not know what to do.
Balçiçek: she is very mild. If I was your girlfriend I would have kicked you 50 times by now.
Cobra: what have I done!
Balçiçek: that’s the problem you do crap all!
Cobra: but we went shopping.
Balçiçek: after gülnaz forced you. Look I will tell you this only once. Women like CLEAR men.
Cobra: clear? I am not a TV screen. How can I be clear?
Balçiçek: oh stop being silly. You have to show her you are decisive. That you really want to marry her.
You cannot act serious one second and non serious the other. you have to show her you are serious. Like getting a wedding date. So she will know you are going to get married on that date.
You should get a date that will be remembered. Special, like 10.10.2010. do you understand?
**
Meltem: do you want anything else Mrs. Nesrin?
Why are you crying?
Nakish: don’t you see how upset all of them are. Everyone just bangs the door and goes.
Meltem: Mrs. Nesrin is alone and she is very upset.
Nakish: really?
Meltem: yes.
Ethem: she is sitting on her own.
Sshh..
Hello Nesrin?
Murat: good evening.
Nesrin: Thank you.
Murat: mommy! ( kus )
Why didn’t you wait for us before you started dinner.
Nesrin: did you drink raký?
Murat: very little
Ethem: only 2 glasses
Nakish: oh.. you all came.. Mr. ethem..
Let me take the flowers.
Ethem: where our plates Nakiye?
Nakish: I’ll bring them right over.
**
Hasret: come and have dinner with us.
Levent: no I have stuff to do.
Hasret: Is it about the surprise?
Levent: no comment.
Hasret: will you not give me a clue.
Levent: see you hasret.
Hasret: you are mean.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:28 pm

anuta1971 a scris:
Multumim din suflet... multumim si ca exista aceasta fata Arzu care face treaba asta .. altfel noi nu am intelege nimic din serial... eu iti multumesc din suflet pentru efort, stiu ca e greu si cu atat mai mult de apreciat este munca voastra floare floare floare floare

Intradevar daca n-ar fi Arzu n-am intelege nimic si chiar nu-i reprosez absolut nimic ca stiu ca si ei ii vine greu sa reproduca in alta limba dar asta e cred ca nu e nici o problema daca merge mai greu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:32 pm


EPISODE 27 PART 7

Gülnaz: you cannot come in cobra. Say whatever you want here. In front of the door.
What is this surprise.
Cobra: so listen up..
Gülnaz: ok.
Cobra: 11.11.11
Gülnaz: what?
Cobra: 11.11.11
Gülnaz: eleven.. what is that?
Cobra: 11.11.11 just think for a while and you will understand.

Why is this man here?
Hello.. what brings you here?
Gülnaz: Is something wrong with hasret?
Levent: no hasret is just fine.
Gülnaz: oh good.
Levent: I came to take you to her.
Gülnaz: Us? Near her?
Levent: yes.. we can go immediately if you are ready?
Cobra: did something fall on your head or did you have an accident before you came here?
Levent: no I am serious. But I am still defending my thoughts. You cannot be with her all the time but this does not mean you can never see her.
Gülnaz: no no I do not want to come.
Levent: gülnaz.
Gülnaz: no I do not want to cause a disturbance to anyone. Really.
Levent: no one is disturbed.and hasret misses you a lot. Especially you Gülnaz.
Gülnaz: really?
Levent: yes.
Gülnaz: oh Cobra I miss her a lot too.. what should I do?
Cobra: I see there is insistence. Yes?
Levent: yes.. I insist.
Cobra: ok. Then we can go.
Kadriye: what’s going on girl?
Gülnaz: oh we are going to see hasret with the car.
Can you wait on kadir?
Kadriye:ok.. say hi from me..
Cobra: come on.. sit..
We can go now driver!!
(They both laugh :geb )
**
Yýldýz is upset she wants to go see Kadir.
The other guys follow her.
**
Saime: did you like it?
Hasret: May god give health to your hands. It tastes lovely.
Saime: you seem a little upset.
Hasret: no.. but look at us sitting on a huge table only the two of us. I wish my sister was here.
Saime: It could be the order I gave to the market. Welcome.
Gülnaz: hello saime. Hey cobra let the ladies pass first.. you are so rude.
Hasret: sister!!!
Gülnaz: I missed you so much..
Hasret:how did you come here?
Cobra: well thanks to Mr. levent. He came and brought us here.
Gülnaz: yes yes thanks.
Hasret: Let’s sit.
Saime: I will bring more plates.
Cobra: oh great food.
Gülnaz: come lets get some fresh air.
Cobra: what fresh air
Hasret: thank you I would never have guess you would be so considerate.
Levent: of course I would be considerate. Your happiness is important for me.
Hasret: so was this your surprise
Levent: no this is a very little surprise compared to the actual surprise.
Hasret: No I am even more curious.. you come and eat with us too.
Levent: no this is your dinner with your family.
Hasret: but you should stay.
Levent: really don’t insist. See you later..
**
Kadir and his friend comes to the neighborhood. Yýldýz comes to talk to him.
**
Gülnaz: stop being silly.
Cobra: what’s wrong.
Saime: Is the soup like yours Gülnaz?
Gülnaz: no a little bit more watery than mine.
The taste is a little, a little..
Hasret: no no I like it a lot.
Cobra: talk CLEARLY Hasret. Say it. Do you like saime’s soup more or gülnaz’s soup more?
You have to be Net and Clear..
Hasret: no no I like their cooking both.
Cobra: no no. I favor Gülnaz’s cooking because she adds the spices in just the right amount and
Gülnaz: ok. Cobra enough..
Cobra: what? I am just making conversation.
Gülnaz: but it is rude to compare this much.
Hasret:so what’s going on in the neighborhood.
Gülnaz: ah it is all the same day in day out. I open the coffeeshop, serve tea, go home, do some sewing, wash the dishes, get up open the coffeeshop, serve tea, go home, do some sewing, wash the dishes, get up..
Oh and sengul is getting married next week.
Hasret: really?
Gülnaz: and fatma gave birth.
Hasret: when?
Gülnaz: last week Wednesday or Thursday..
Everyone says hi.
Saime: so when is your wedding? What is the date?
(cobra coughs)
Gülnaz: what happened? you got a cough suddenly when they ask about our marriage.
Cobra: no no. Its because the soup.. is too water. Sorry..
Gülnaz: oh such a liar..
**
Yýldýz says sorry to Kadir.
Kadir says he is fired from work.
Sercan and his gang arrive.
Kadir invites sercan to a duel. And Yýldýz gets angry..
She goes away.

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 07 Noi 2010, 12:33 pm

Revin mai tarziu. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 12:35 pm

iulianagl a scris:

Intradevar daca n-ar fi Arzu n-am intelege nimic si chiar nu-i reprosez absolut nimic ca stiu ca si ei ii vine greu sa reproduca in alta limba dar asta e cred ca nu e nici o problema daca merge mai greu.
Doamne cum ar putea cineva sa-ti reproseze ceva? kiss kiss kiss
Eu spun ca merge foarte bine... rezultatul conteaza si e foarte bun ... mii de multumiri 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 12:38 pm

iulianagl a scris:Revin mai tarziu. kiss kiss kiss
o dupa amiaza placuta 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 1:20 pm

iulianagl a scris:

Buna am pus si a cincea parte dar vreau sa spun ca merge foarte greu ca traducerea in engleza nu asa bine facuta imi pare rau sa spun asta dar am incercat sa traduc cat mai pe intelesul nostru ca sunt fraze care n-au nici o noima credeti-ma Narcisa saracuta stie mai bine. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580
nu iti face probleme ca nu-i asa de clara raducerea lor pt. voi ii greu dar pt. noi ii bine si asa sa intelegem si noi cit de cit ceva .Eu sunt foarte multumita nu as avea ce reprosa ,Doamne fereste ,nici nu am cuvinte ,nici nu stiu ce sa spun pt. a va mutumi, parafrazindu-l pe Murat,,bine ca existati'' ca altfel ce ar fi de noi,mii de multumiri 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 208932 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 1:33 pm

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 buna ziua fetelor Anuta, Iuliana,Iulia,Axxa ,Dana,fetelor sunteti minunate imi plac comentariile voastre,asa reusim sa vedem si cu alti ochii filmul si din alte unghiri, 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 va mutumesc
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 1:50 pm

florica a scris:32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 buna ziua fetelor Anuta, Iuliana,Iulia,Axxa ,Dana,fetelor sunteti minunate imi plac comentariile voastre,asa reusim sa vedem si cu alti ochii filmul si din alte unghiri, 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 971524 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 441904 va mutumesc
Buna ziua draga Flori 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520
eu sunt pe aici dar si cu ochii prin alte treburi Smile
tu ce faci?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 2:11 pm

anuta1971 a scris:
Buna ziua draga Flori 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 155520
eu sunt pe aici dar si cu ochii prin alte treburi 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
tu ce faci?
acum si eu sunt pe aici am fost pe,,teren'' sa vad ce s-a mai scris pe port,dar si pe acolo ii tot liniste,probabil timpul frumos le face pe fete sa nu fie pe aici,multumesc eu sunt bine si astept noi comentarii de la voicu analize asabune, apropo ce zici, cum ii raspunde Hasret la cererea lui Levent?nu stiu dar mie mi teama de raspunsul ei 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 2:20 pm

florica a scris:acum si eu sunt pe aici am fost pe,,teren'' sa vad ce s-a mai scris pe port,dar si pe acolo ii tot liniste,probabil timpul frumos le face pe fete sa nu fie pe aici,multumesc eu sunt bine si astept noi comentarii de la voicu analize asabune, apropo ce zici, cum ii raspunde Hasret la cererea lui Levent?nu stiu dar mie mi teama de raspunsul ei 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580
cred ca nu ii spune nici da nici nu... poate o sa-i ceara timp de gandire... nu stiu... bine ar fi sa-i spuna direct nu... vechea Hasret asa ar fi facut... Hasret de acum e un pic nesigura.. probabil o sa se sfatuiasca cu Saime... sper sa nu faca nebunul de Murat ceva sa o determine sa spuna da ca atunci s-au dus si nervii nostri... chiar ajungem la balamuc Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 2:43 pm

anuta1971 a scris:
cred ca nu ii spune nici da nici nu... poate o sa-i ceara timp de gandire... nu stiu... bine ar fi sa-i spuna direct nu... vechea Hasret asa ar fi facut... Hasret de acum e un pic nesigura.. probabil o sa se sfatuiasca cu Saime... sper sa nu faca nebunul de Murat ceva sa o determine sa spuna da ca atunci s-au dus si nervii nostri... chiar ajungem la balamuc 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
nici asa nu suntem noi cu toate prunele-n sraita ,habar n-am cit au de gind s-o lugeasca cu supararile astea ,noi asteptam ceva semne de ameliorare a situtiei iar, ei parca ne fac ciuda, tot mai rau,bietul Cobra era asa flamind ca mai mai sa manince si farfuria 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 2:45 pm

florica a scris:nici asa nu suntem noi cu toate prunele-n straita ,habar n-am cit au de gind s-o lugeasca cu supararile astea ,noi asteptam ceva semne de ameliorare a situtiei iar, ei parca ne fac ciuda, tot mai rau,bietul Cobra era asa flamind ca mai mai sa manince si farfuria 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Dum 07 Noi 2010, 2:51 pm

florica a scris:nici asa nu suntem noi cu toate prunele-n sraita ,habar n-am cit au de gind s-o lugeasca cu supararile astea ,noi asteptam ceva semne de ameliorare a situtiei iar, ei parca ne fac ciuda, tot mai rau,bietul Cobra era asa flamind ca mai mai sa manince si farfuria 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
Smile Smile Smile ai vazut ce i-a spus Gulnaz?... ca poarta tot timpul aceeasi palarie si din cauza asta creierul lui nu e oxigenat si nu mai poate gandi Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 2:55 pm

Bună ziua fete dragi și frumoase. kiss Eu tocmai m-am trezit și sunt mult mai bine, chiar de ieri am început și cu chef de traduceri.
Iulia, mulțumesc mult de urări, te așteptăm cât mai curând la noi că tare ne e dor de o bătălie pe baclavale.
Ana și Dana, e nevoie să vă mai spun că îmi plac la nebunie analizele voastre?
Flori mulțumesc pentru ceaiurile pe care le-ai dat toată săptămâna, vezi, de asta m-am făcut bine.
Iuliana mulțumim mult pentru traduceri, mie îmi place cum traduci, eu folosesc un limbaj mai sec, al tău e mai apropiat de realitate.
Și pentru toate fetele care nu sunt acum pe forum să aibă o zi frumoasă și o săptămână minunată. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Dum 07 Noi 2010, 2:59 pm

Traduc partea a șasea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 3:00 pm

narcisa a scris:Bună ziua fete dragi și frumoase. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580 Eu tocmai m-am trezit și sunt mult mai bine, chiar de ieri am început și cu chef de traduceri.
Iulia, mulțumesc mult de urări, te așteptăm cât mai curând la noi că tare ne e dor de o bătălie pe baclavale.
Ana și Dana, e nevoie să vă mai spun că îmi plac la nebunie analizele voastre?
Flori mulțumesc pentru ceaiurile pe care le-ai dat toată săptămâna, vezi, de asta m-am făcut bine.
Iuliana mulțumim mult pentru traduceri, mie îmi place cum traduci, eu folosesc un limbaj mai sec, al tău e mai apropiat de realitate.
Și pentru toate fetele care nu sunt acum pe forum să aibă o zi frumoasă și o săptămână minunată. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 296580
bine ai venit si ma bucur ca te simti mai bine, multumesc pt traducere, 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793 o dupa amiaza frumoasa. 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Dum 07 Noi 2010, 3:04 pm

anuta1971 a scris:
32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 ai vazut ce i-a spus Gulnaz?... ca poarta tot timpul aceeasi palarie si din cauza asta creierul lui nu e oxigenat si nu mai poate gandi 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
au cite o data niste expresi tare haioase, ciudat ii si cu acea palarie parca i-ar fi lipita de cap, nici cind doarme n-o da jos 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 34 Empty Re: 32. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 34 din 43 Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum