Serialesitelenovelet
36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+21
scumpica22
iulia80
narcisa
vivi
nutzi
axxa246
rina-rina
adrianova
florina1989
dlacatus65
alitheea
Garo
DENISA
anuta1971
iulianagl
elena
dana17
Admin_dea05
lica54
mihaela99
florica
25 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:29 pm

alitheea a scris:pai se inregistreaza , tu il mai vrei ma nu mi-ai scris daca sa il mai trimit kiss
Sa vad ce mi-ai trimis pana acum si pe urma...restul .Mersi...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 01 Dec 2010, 11:29 pm

anuta1971 a scris:
Cum sa nu vorbim cu tine? 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 da vreau si eu ceva pasiune... tare retinut a fost pana acum.. un vuslat ceva.. e bine? Smile
E bine dar să vină mai repede, în ce episod ai calculat că va fi marele eveniment?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 01 Dec 2010, 11:29 pm

anuta1971 a scris:
si eu vreau Ali dar din pacate daca se intampla asa mi-e teama sa nu ne mai chinuie turcii inca vreo 10 episoade... as vrea sa vad si vremuri bune intre ei... sa isi spuna "te iubesc" sa fie un cuplu de indragostiti ca pana acum n-au fost.. numai ne-au sugerat, eu vreau si chestii explicite.. sunt frumoase si dansurile... dar vreau si mangaieri, saruturi Smile
iti dai seama ca si eu imi doresc , dar le primim doar cu picatura , si cand ma gandesc ca abia asteptam sa vina seara de vineri sa fim cu ei si uite a trecut anul...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 01 Dec 2010, 11:30 pm

dana17 a scris:Sa vad ce mi-ai trimis pana acum si pe urma...restul .Mersi...
ma anunti cand vrei , ok?
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:31 pm

anuta1971 a scris:
Cum sa nu vorbim cu tine? 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793 da vreau si eu ceva pasiune... tare retinut a fost pana acum.. un vuslat ceva.. e bine? Smile
De mult vroiam sa va intreb , de unde vine VUSLAT ? Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 01 Dec 2010, 11:37 pm

dana17 a scris:Narcisa draga , dar ce imaginatie ai in sera asta... Smile Smile Ia baga si un comentariu ,ca vad ca poti , daca vrei . Smile Smile Dar un comentariu asa cum iti imaginezi blanita lui Cansel...Ca eu la asta ...nu ma bag... Smile Smile
Nu pot Dana să scriu așa ceva mă rușinez numai când mă gândesc dar să mai și scriu. Smile Smile M-ai făcut să-mi aduc aminte de Gulnaz și Cobra. Oare vor avea copii dacă vor continua să se pupe doar pe obraz? Ce ziceți v-ar interesa o scenă hot între ei? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 01 Dec 2010, 11:38 pm

dana17 a scris: De mult vroiam sa va intreb , de unde vine VUSLAT ? Smile
Smile Smile e un cuvant turcesc intraductibil Smile care se refera la scene de sex Smile ce nu stiu e daca e substantiv sau verb Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:46 pm

narcisa a scris:
Nu pot Dana să scriu așa ceva mă rușinez numai când mă gândesc dar să mai și scriu. Smile Smile M-ai făcut să-mi aduc aminte de Gulnaz și Cobra. Oare vor avea copii dacă vor continua să se pupe doar pe obraz? Ce ziceți v-ar interesa o scenă hot între ei? Smile
Daca Murat cu Hasret nik , vorba aia cu ploaia cu gheata... Smile Smile Daca tu vrei eu votez pentru , dar comentariu nu fac la ei ... Smile Smile La Murat cu Hasret ...Poate , dar atunci cred ca va vine inspiratia si voua...Sa vezi... Smile Smile Cred ca ala micu vine pe lume cu palarie cu tot... Smile Smile Mostenire genetica...Blazonul... Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 01 Dec 2010, 11:47 pm

narcisa a scris:
E bine dar să vină mai repede, în ce episod ai calculat că va fi marele eveniment?
Smile Smile Smile calculele mele nu prea sunt bune.. eu am zis in ep 36... dar am spus si ca se saruta in 27 si n-a fost Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:49 pm

anuta1971 a scris:
Smile Smile e un cuvant turcesc intraductibil Smile care se refera la scene de sex Smile ce nu stiu e daca e substantiv sau verb Smile
Zau ,dar unde la-ti gasit ? In dictionar ? Smile Smile Documentare ,nu gluma... Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 01 Dec 2010, 11:50 pm

Dragele mele vă urez noapte bună mi s-a înfierbântat laptop-ul (cred că și el se gândește la vuslat) și nu mai răspunde la comenzi decât cu mare întârziere. O zi ușoară mâine și să vină vineri cât mai repede. kiss 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 01 Dec 2010, 11:51 pm

dana17 a scris:Daca Murat cu Hasret nik , vorba aia cu ploaia cu gheata... Smile Smile Daca tu vrei eu votez pentru , dar comentariu nu fac la ei ... Smile Smile La Murat cu Hasret ...Poate , dar atunci cred ca va vine inspiratia si voua...Sa vezi... Smile Smile Cred ca ala micu vine pe lume cu palarie cu tot... Smile Smile Mostenire genetica...Blazonul... Smile Smile
singura circumvolutiune de pe creier e facuta de borul de la palarie? Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Mier 01 Dec 2010, 11:53 pm

dana17 a scris:Daca Murat cu Hasret nik , vorba aia cu ploaia cu gheata... Smile Smile Daca tu vrei eu votez pentru , dar comentariu nu fac la ei ... Smile Smile La Murat cu Hasret ...Poate , dar atunci cred ca va vine inspiratia si voua...Sa vezi... Smile Smile Cred ca ala micu vine pe lume cu palarie cu tot... Smile Smile Mostenire genetica...Blazonul... Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Și dacă e fată 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 359517 ?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 01 Dec 2010, 11:53 pm

narcisa a scris:Dragele mele vă urez noapte bună mi s-a înfierbântat laptop-ul (cred că și el se gândește la vuslat) și nu mai răspunde la comenzi decât cu mare întârziere. O zi ușoară mâine și să vină vineri cât mai repede. kiss 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
Noapte buna draga Narcisa cheers , vise placute.. poate ai noroc, acum ca ai si inspiratie (sa nu te superi)
O zi usoara si tie 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 01 Dec 2010, 11:56 pm

dana17 a scris:Zau ,dar unde la-ti gasit ? In dictionar ? Smile Smile Documentare ,nu gluma... Smile
nu in dictionar.. pe forumuri la turcoaice... s-ar putea sa nu fie cuvant de dictionar Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:56 pm

alitheea a scris:ma anunti cand vrei , ok?
ok Sper ca voi reusi , ca vine acusi vacanta si sarbatorile si sper ca nu mai sant asa aglomerata...Toata lumea se linisteste si isi baga mintile in cap... Smile Smile Si sper sa pot pleca linistita in vacanta de iarna...Si poate ma uit si la Ezel...E bun pt vacanta ? Filmul nu actorul ...ca nu vreau sa ma trezesc cu Axxa pe capul meu... Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Mier 01 Dec 2010, 11:58 pm

anuta1971 a scris:
nu in dictionar.. pe forumuri la turcoaice... s-ar putea sa nu fie cuvant de dictionar Smile Smile Smile
Aaaa ,dar goagalul Smile Smile cum il traduce ?
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 02 Dec 2010, 12:00 am

dana17 a scris:Aaaa ,dar goagalul Smile Smile cum il traduce ?
pai nu-ti spusei ca e intraductibil?... tu de unde crezi ca stiu Smile Smile Smile

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 T8557c
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Joi 02 Dec 2010, 12:02 am

anuta1971 a scris:
Smile Smile Smile calculele mele nu prea sunt bune.. eu am zis in ep 36... dar am spus si ca se saruta in 27 si n-a fost Smile
Vezi că dacă au schimbat regizorul ne-au încurcat și calculele. Ăsta nou nu și-a făcut temele, el nu știe că lumea așteaptă, că și-a făcut planuri, știe el câte șampanii am băut noi tot sperând că se va întâmpla ceva?
Pur și simplu nu are suflet. Evil or Very Mad slap
Și nici laptop-ul meu nu are suflet, mi l-a scos pe-al meu, nu mai rezist fără să-i dau un picior așa că acum chiar plec.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 02 Dec 2010, 12:06 am

narcisa a scris:
Vezi că dacă au schimbat regizorul ne-au încurcat și calculele. Ăsta nou nu și-a făcut temele, el nu știe că lumea așteaptă, că și-a făcut planuri, știe el câte șampanii am băut noi tot sperând că se va întâmpla ceva?
Pur și simplu nu are suflet. Evil or Very Mad slap
Și nici laptop-ul meu nu are suflet, mi l-a scos pe-al meu, nu mai rezist fără să-i dau un picior așa că acum chiar plec.
Smile Smile noapte buna 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
uitati asa as vrea sa-i vad eu pe Murat si Hasret... ce nu fac muzica? Smile

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 23tctk
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 02 Dec 2010, 12:09 am

anuta1971 a scris:
singura circumvolutiune de pe creier e facuta de borul de la palarie? Smile Smile Smile
Vai Anuta ... Smile Smile Dar e sufletist... Smile Smile Si el a rezolvat problema repede...Vorba tigancii care vindea flori pe faleza : Ce atata framantari ? Spune-i ca o iubesti si ca e viata ta...Simplu...Dar cand gandesti prea mult...Cum o dai nu-i bine ...Ce e mult strica... Smile Smile La fel si ce-i putin... Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 02 Dec 2010, 12:13 am

narcisa a scris:
Vezi că dacă au schimbat regizorul ne-au încurcat și calculele. Ăsta nou nu și-a făcut temele, el nu știe că lumea așteaptă, că și-a făcut planuri, știe el câte șampanii am băut noi tot sperând că se va întâmpla ceva?
Pur și simplu nu are suflet. Evil or Very Mad slap
Și nici laptop-ul meu nu are suflet, mi l-a scos pe-al meu, nu mai rezist fără să-i dau un picior așa că acum chiar plec.
Noapte buna ,dar cu studiul ala cum mai stai ? Acus ne trebuie ... Smile Smile
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Joi 02 Dec 2010, 12:14 am

narcisa a scris:Dragele mele vă urez noapte bună mi s-a înfierbântat laptop-ul (cred că și el se gândește la vuslat) și nu mai răspunde la comenzi decât cu mare întârziere. O zi ușoară mâine și să vină vineri cât mai repede. kiss 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 517793
noapte buna Narcisa kiss kiss kiss sa visezi frumos si sa ai o zi buna 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Joi 02 Dec 2010, 12:14 am

dana17 a scris:Vai Anuta ... Smile Smile Dar e sufletist... Smile Smile Si el a rezolvat problema repede...Vorba tigancii care vindea flori pe faleza : Ce atata framantari ? Spune-i ca o iubesti si ca e viata ta...Simplu...Dar cand gandesti prea mult...Cum o dai nu-i bine ...Ce e mult strica... Smile Smile La fel si ce-i putin... Smile Smile
avea bunica o vorba... "unde e multa desteptaciune, e si multa prostie" e mai bine sa fii mediocru Smile Smile
acum dragele mele ma duc si eu la somn va pup si va doresc noapte buna si vise frumoase 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 155520


36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 O6gva1
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Joi 02 Dec 2010, 12:15 am

anuta1971 a scris:
pai nu-ti spusei ca e intraductibil?... tu de unde crezi ca stiu Smile Smile Smile

]
Ce frumos ,cand il vedem pe Murat sau Cansel asa ? indragostit indragostit indragostit
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 36. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum