Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+15
alimar
IDILKO
teodora_roman
Admin_dea05
lexia
asi demir
lica54
rodica
michiper68
kh69
pufy2010
DENISA
Motzişor
iulia80
andradamaria
19 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 4:01 pm

Salut, am venit cu vestea că a fost încărcat şi episodul 32 pe Megaupload.
Link-urile sunt puse, ca de obicei, la fragmentul 1 al episodului în rubrica ,,more info" afro


15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 606815
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 07 Dec 2010, 6:14 pm

Salut fetelor
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 6:20 pm

pufy2010 a scris:Salut fetelor
Pufy, servus, eu sunt pe baricadele muncilor de toată ziua, dar mai trag cu ochiul după comentarii.
Şi de-abia te aşteptam cu o întrebare. E voieeee?
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 07 Dec 2010, 6:25 pm

Motzişor a scris:

E voieeee?

e atit de dura intrebarea? Sigur ca da
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 6:31 pm

pufy2010 a scris:... e atit de dura intrebarea? Sigur ca da
Neh, nu e dură, dar consider abuz exploatarea specialităţii confratelui, de dorul discuţiilor pe forum. Mulţam fain!
Deci: există vreo relaţie între dimensiunea câinelui şi personalitatea stăpânului? (vorbesc serios)
De exemplu eu când zic: câine, de fapt spun: dulău
Ori e şoarec ori e om Smile Smile Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 07 Dec 2010, 6:50 pm

Motzişor a scris:

“Exista o convingere culturala unanima conform careia speciile de animale –caine si pisica- specii cu care oamenii au cea mai mare afinitate- revela anumite detalii despre felul de a fi al unei persoane", declara Sam Gosling, psiholog si profesor in cadrul Universitatii din Texas (autor al cartii Snoop: What Your Stuff Says About You).
Te-ai gandit vreodata ca preferinta ta pentru pisici ar putea spune multe sau chiar totul despre tine? Te-ai gandit vreodata ca atasamentul tau pentru caini poate revela anumite particularitati ale personalitatii tale? Te-ai gandit ca poate esti atras de acele animalute cu care, oricat de absurd ar parea, impartasesti aceeasi structura de personalitate? Psihologii americani da. Si au clasificat fiintele umane in doua tipologii: cea a "Oamenilor Pisica" si cea a "Oamenilor Caine".
“Avand in vedere stransa legatura psihologica dintre oameni si animalele lor de companie, este foarte posibil ca diferentele dintre caini si pisici sa se potriveasca diferentelor existente intre personalitatile umane”, mai afirma psihologul. In functie de animalul preferat, oamenii cad in doua categorii: oamenii care iubesc cainii –numiti metaforic “Oameni Caine” si oamenii care iubesc pisicile, numiti “Oameni Pisica”, este de parere Gosling.
"Oamenii Caine" sunt mai sociabili si mai prietenosi decat "Oamenii Pisica". "Oamenii Pisica" au mai bine dezvoltat Factorul Nevrotismului (Instabilitate emotionala). "Oamenii Pisica" sunt inclinati catre instabilitate si vulnerabilitate emotionala, sunt emotionali, impulsivi, iritabili, avand tendinta spre depresie si ingrijorare excesiva.

Personal:
1. îmi plac câinii, nu javrele
2. în viață tind să devin un câine alpha (leader)
3.ca și în cazul câinilor, odată ce o persoană îmi câștigă încrederea, o susțin până în pânzele albe

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 7:03 pm

pufy2010 a scris:...
Da, Pufy, asta ştiam, apropos eu n-am animal, dar aş vrea şi câine şi pisică şi boi şi vaci, un cal acolo, dar mai ales un câine (pe zodiacul chinezesc sunt câine şi îmi recunosc ceva trăsături pe-acolo cu devotamentul, mă rog...)
Nu, mă gândeam la două doamne şi dacă putem face vreo distincţie în personalitatea lor după exemplarul canin pe care îl preferă. Hai să nu te mai chinui. Concret!


15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 24621815. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 0 Calitatea fotografiilor nu a depins de mine confused

Denisaaaaaaaaaaaaaaa!!! S.O.S. Nu merge niciun link de TV turcesc on line sad sad sad totuşi ăsta mere! http://www.livetvizle.com/trhepsi/atv_canli_izle.asp
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 7:53 pm

Salut!
http://www.yildiz.tv/gclid=CMGCvLKjwaUCFVQ03wodLH9HaQ?act=dvr&chan=atv
la mine merge ăsta
şi ăsta
http://www.atvavrupa.tv/webtv/videoizle/atv_avrupa/canli_yayin


Ultima editare efectuata de catre lexia in Mar 07 Dec 2010, 7:58 pm, editata de 1 ori
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 7:57 pm

lexia a scris:Salut!
http://www.yildiz.tv/gclid=CMGCvLKjwaUCFVQ03wodLH9HaQ?act=dvr&chan=atv
la mine merge ăsta
Salut frumoaso, sunt restantă la ep. 34, dar sper că nu va ţine mult şi până dimineaţă va fi valabil.
Vizionare plăcută!
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 7:59 pm

Motzişor a scris:
Salut frumoaso, sunt restantă la ep. 34, dar sper că nu va ţine mult şi până dimineaţă va fi valabil.
Vizionare plăcută!
Salut
A început Denisa pe unde e?

lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Dec 2010, 7:59 pm

Bună seara !!

Iertare de întârziere dar abia amu' am ajuns acasă , sunt ruptă nu ştiu ce o să fac în seara asta

http://www.camturk.com/tr/live.asp?iData=306&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv

http://www.yildiz.tv/gclid=CMGCvLKjwaUCFVQ03wodLH9HaQ?act=dvr&chan=atv

http://webtv.atv.com.tr/canli_yayin.html

http://webtv.atv.com.tr/webtv/videoizle/atv/canli_yayin



http://www.atvavrupa.tv/webtv/videoizle/atv_avrupa/canli_yayin
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 07 Dec 2010, 8:01 pm

Motzişor a scris:

Să glumesc puțin, mărimea spune totul...

Ok, acum serios, fotografiile spun foarte multe, dacă cei doi câini aparțin lui Tuba, respectiv Burcinei

Câinele Tubei este din rasa Labrador
Labradorii au devenit utili ca si caini-calauza pentru orbi, surzi sau alte persoane cu diferite handicapuri datorita inteligentei, disciplinei si temperamentului lor echilibrat, precum si datorita abilitatii lor de a se intelege de minune cu oamenii. Ei sunt antrenati ca si caini de terapie pentru a aduce alinarea persoanelor internate in azile si copiilor cu tulburari de natura emotionala.
Fortele militare si politia au intrebuintat aceasta rasa pentru rafinamentul mirosului lor in luarea urmei criminalilor, drogurilor, armelor, bombelor si pentru identificarea persoanelor prinse sub daramaturile produse in urma cutremurelor sau in urma altor dezastre.

Câinele Burciei pare a fi din rasa caniche, care de mic trebuie învâțat să socializeze, altfel isi ia lumea in cap prin casa, nu isi stiu locul,devin extrem de ciufuti si rautaciosi(batai cu alti caini-o frumusete,la ordinea zilei, marait daca vrei sa il dai la o parte de undeva si altele).
Am întrebat un dresor ce părere are despre caniche(fetele vroiau să cumpărăm unul) . Mi-a explicat că dacă vreu să-mi iau câine, să-mi i-au câine, dacă vreau să-mi iau pisică, să-mi iau pisică, în nici un caz o combinație dintre cele două(temperament de pisică în piele de câine). I-am urmat sfatul Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Dec 2010, 8:20 pm

Am adus ceva de ronţăit 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 ядки
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 8:26 pm

pufy2010 a scris:

Să glumesc puțin, mărimea spune totul...

Ok, acum serios, fotografiile spun foarte multe, dacă cei doi câini aparțin lui Tuba, respectiv Burcinei

Câinele Tubei este din rasa Labrador
Labradorii au devenit utili persoane cu diferite handicapuri . Ei sunt antrenati ca si caini de terapie pentru a aduce alinarea persoanelor cu tulburari de natura emotionala.
.
Deci Tuba are nevoie să fie călăuzită, are nevoie de alinare, are oare vreun handicap?

Câinele Burciei pare a fi din rasa caniche, care de mic trebuie învâțat să socializeze, altfel isi ia lumea in cap prin casa,

Adică ei îi palce să îi dreseze pe alţii?
.
]

Ce a ieşit dacă am tăiat pe ici pe colo

Deci ambii adică M&T trebuie dresaţi Smile Smile Smile Smile

CE e de tradus aici Motz Smile Smile Smile Smile
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 8:55 pm

lexia a scris:... CE e de tradus aici Motz Smile Smile Smile Smile
Că Tuba s-ar putea să fie onestă şi devotată ca un câine (nu ştiu cât e de sociabilă, aici ar fi poate ceva de spus despre ea) iar Burcin e mâţă.
Să-mi dea notă proastă Pufy kardeş dacă greşesc.
:emo5:
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 07 Dec 2010, 8:55 pm

Va salut dragelor si dragilor, remember me? Abia daca am mai reusit sa intru din cand in cand sa va citesc. Nu sunt chiar la zi nici cu vizionatul, dar se pare ca episodul acesta a inceput cu viteza. Morunul a dat coltul sad ...si eu care credeam ca pana la urma o va peti pe baba terorista Smile ...De ce am senzatia ca Yavuz l-a manipulat pe prostanacul de pusti ca sa obtina rezultatul asta stupid Tata si fiu - unul mai crud decat celalalt ............. brrrrrr mi se face frig cand ma gandesc cata drageoste afro la ei. Iasomia e iarasi impregnata study ?
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 07 Dec 2010, 8:56 pm

teodora_roman a scris:Va salut dragelor si dragilor, remember me? .... Iasomia e iarasi impregnata study ?
Remember, doamnă scumpă, cu dor şi drag! Impregnată. zău, mai că mereu Smile Smile Smile
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Dec 2010, 8:57 pm

teodora_roman a scris:Va salut dragelor si dragilor, remember me?

Bine ai revenit alături de noi , noi nu ne uităm prietenii , familia . kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 8:57 pm

teodora_roman a scris:Va salut dragelor si dragilor, remember me? Abia daca am mai reusit sa intru din cand in cand sa va citesc. Nu sunt chiar la zi nici cu vizionatul, dar se pare ca episodul acesta a inceput cu viteza. Morunul a dat coltul sad ...si eu care credeam ca pana la urma o va peti pe baba terorista Smile ...De ce am senzatia ca Yavuz l-a manipulat pe prostanacul de pusti ca sa obtina rezultatul asta stupid Tata si fiu - unul mai crud decat celalalt ............. brrrrrr mi se face frig cand ma gandesc cata drageoste afro la ei. Iasomia e iarasi impregnata study ?

Salut pe unde ai umbla? bine ai revenit! kiss



URA un bebe
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Mar 07 Dec 2010, 9:08 pm

Bine ai revenit alături de noi , noi nu ne uităm prietenii , familia . kiss [/color][/quote]

Nicio sansa sa va uit, doar ca am lipsit o vreme si apoi, timpul imi e mai limitat decat pana acum si mi-a luat ceva pana sa ajung la zi.

Bebe=iarasi tipa Leyla stupid

Cicek lesina de durere dupa "tatal" care a impuscat-o si care si-a omorat fiul. Mi-e lehamite
Clar, Yavuz a planuit totul, sacalul.
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Dec 2010, 9:11 pm

Yas receives news that she is pregnant.. (HAVEN'T THEY HEARD OF BIRTH CONTROL You would think she would learn after the 1st accident )
**
sahnur hears Mustafa killed moran.. she cries..
**
the police tell Mustafa he cannot plead guilty or do anything because there were police, cameras and lots of witnesses so he has to go directly to prison..

**
nazan calls the company and she thinks savas is making the secretaries tell her he is not at work. but she hears that Mustafa killed moran.. she calls Bora..
**

Yavuz arrives at the scene..
savas is ready to confront him if yavuz attacks or something...
**
yas is 6 weeks pregnant..
yas calls savas just as he is looking into yavuz's eyes..
I think his phone is on silent..
**
mustafa is being questioned.. they ask him where got the gun from etc.
**
yavuz asks what happened.
savas tells him they had persuaded Moran to come here, explain things and turn himself in. but suddenly Mustafa appeared and shot him.

Mustafa told the police that he had planned the murder ( idiot.. now it is even worse)


sahnur comes to scene crying where is my son, where is mustafa??
**
yavuz just watches on..
**
Çiçek and Hakan arrive also and they go into the building.
**
Yas doesn't know what is going on so she is just smiling to herself.
the new woman thinks she is the real boss. she is ordering everyone around the office.
**Çiçek arrives and she is crying out MURDERER MURDERER to Mustafa..
**
sahnur says its all because of you Moran's..
**
savas also tells Çiçek to shut up.
**
yavuz is still silently watching.
**
Savas tells pala to take everyone home. and yavuz says I will stay with you to Savas.. and savas is shocked.

nazan is also there with she sees sahnur and savas..
**
sahnur is coming out the building and çiçek is about to go towards her but hakan stops her.
**savas tells çiçek he is sorry and he had made an agreement with her dad before all this happened.
**
yas comes to her own house.

**
the press is outside the building.
**




15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 51708012
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 000vd
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 30642506
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 21963498
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 37739640
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 18044618
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 17686048
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 31815292
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 97141112
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 57176639
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 58865178
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 34512721
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 45101897
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 95590612




Yas primeşte vestea că ea este însărcinată ..
**
Şahnur aude că Mustafa l-a ucis pe Moran .. ea începe să Crying or Very sadă ..
**
Poliţia îi spune lui Mustafa că el nu poate pleda ca vinovat sau de a face ceva , pentru că acolo erau poliţişti, camere video şi o mulţime de martori aşa că trebuie să meargă direct la închisoare ..

**
Nazan sună la com[anie şi ea crede că Savas cere secretarei să spună că el nu e, dar ea aude că Mustafa l-a ucis pe Moran .. ea îl sună pe Bora ..
**

Yavuz ajungela ....
Savas este gata să-l confrunte în cazul în care Yavuz începe cu atacurile sau altceva ...
**
Yas este însărvinată în 6 saptamani ..
Yas îl sună pe Savas cum el se uita în ochii lui Yavuz ..
Cred ca telefonul lui este pe silenţios ..
**
Mustafa este interogat .. îl întreabă de unde are arma
**
Yavuz întreabă ce s-a întâmplat.
Savas îi spune că l-au convins pe Moran să vină aici, să explice lucrurile dar brusc Mustafa a apărut şi l-a împuşcat.

Mustafa a spus poliţiei că a planificat asasinarea


sahnur vine plângând unde este fiul meu, unde este Mustafa?
**
Yavuz doar priveşte ..
**
Cicek şi Hakan ajunge, de asemenea, şi vor intra în clădire.
**
Yas nu ştie ce se întâmplă ea doar zambeste .
noua partenera se crede că este şeful real. ea doar dă comenzi la toţi cei din birou.
** Cicek ajunge şi ea şi striga către Mustafa ucigaş ucigaş ..
**
sahnur spune că din cauza lui Moran s-au întâmplat toate acestea ..
**
Savas, de asemenea îi spune lui Cicek să tacă.
**
Yavuz încă tace şi priveşte.
**
Savas îi spune lui Pala să ia acasă pe toată lumea. Yavuz spune voi sta cu tine Savas .. şi Savas este şocat.

Nazan este, de asemenea, acolo ,ea îi vede pe Şahnur şi Savas ..
**
Şahnur iese din clădirie şi Cicek este pe cale de a merge spre ea, dar Hakan o opreşte.
Cicek îi spune lui Savas că el este rău şi el a făcut un acord cu tatăl ei înainte să se fi întâmplat acest lucru.
**
Yas vine acasă.

**
presa este afara .
**



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 07 Dec 2010, 9:47 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 07 Dec 2010, 9:24 pm

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 92565028
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 37460892
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 42074086
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 26107777
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 74369958
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 71796371
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 27656690
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 33476319
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 32705224
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 75078860
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 07 Dec 2010, 9:24 pm

lexia a scris:

2 elemente:

Tuba/labrador - atitudinea față de copiii cu handicap - vezi interviul Tubei dup filmare șcenei de la școala - concertul caritabil

Burcin/caniche - nevoia permanentă de a fi în centrul atenției, nerespectarea regulilor sociale - vezi accidentul Burcinei, aflată sub influența alcoolului.

Probabil că Burcina, când se uită la poza, vede 2 cățeluși : unul dresat și unul în lesă (am vrut să fiu rău)

Lexia, îți plac câinii sau pisicile?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 9:25 pm

teodora_roman a scris:Bine ai revenit alături de noi , noi nu ne uităm prietenii , familia . kiss [/color]



Cicek lesina de durere dupa "tatal" care a impuscat-o si care si-a omorat fiul. Mi-e lehamite
Clar, Yavuz a planuit totul, sacalul.
[/quote]



Da Yavuz se uită la toţi parcă le-ar spune-vedeţi ce uşor poţi să devi criminal-
De Ciceka ?? ce să mai spunem.

Evil or Very Mad
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Mar 07 Dec 2010, 9:26 pm

pufy2010 a scris:

2 elemente:

Tuba/labrador - atitudinea față de copiii cu handicap - vezi interviul Tubei dup filmare șcenei de la școala - concertul caritabil

Burcin/caniche - nevoia permanentă de a fi în centrul atenției, nerespectarea regulilor sociale - vezi accidentul Burcinei, aflată sub influența alcoolului.

Probabil că Burcina, când se uită la poza, vede 2 cățeluși : unul dresat și unul în lesă (am vrut să fiu rău)

Lexia, îți plac câinii sau pisicile?

Cainii
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum