Serialesitelenovelet
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
prytymeu
asi demir
sasa
dana4699
Admin_dea05
michiper68
lexia
dana sandulescu
lavy612
Iuliana
kh69
andradamaria
iulia80
axxa246
rodica
teodora_roman
alimar
lica54
andreea90
Motzişor
DENISA
pufy2010
26 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 10:52 pm

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Sinttulox3


https://www.youtube.com/user/KrissRomania

https://www.youtube.com/user/SavasBaldar

https://www.youtube.com/user/ASKveCEZAro#g/u


https://www.dailymotion.com/ASKveCEZAro


Hotărâtă Cici, cred că sare peste cafea.
Dacă n-a fost trailer, să înțeleg că cei doi se vor pupa o săptămână? De fapt are sens, Cici recuperează - s-ar putea chiar să-i placă Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 10:59 pm

e puţin ptr ea doar o săptămână, are de recuperat aproape 2 ani , va veni dimineaţă Pelin să le servească micul dejun Smile


Pufy arăta groaznic Yasemina aseară , avea cred 2 cm de tencuială pe faţă.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 08 Mar 2011, 11:01 pm

Mulţumim frumos, Denisa! 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 291660 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 291660 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 291660

Noapte bună tuturor!
Mâine am destule ore, le spun celor ce-şi vor sărbători onomastica de pe-acum LA MULŢI ANI FERICIŢI!!!"

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155520 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 720534
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:02 pm

Cine e sărbătorit mâine Motzi???? somn uşor !!!



Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 08 Mar 2011, 11:04 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 11:04 pm

DENISA a scris:e puţin ptr ea doar o săptămână, are de recuperat aproape 2 ani , va veni dimineaţă Pelin să le servească micul dejun Smile


Pufy arăta groaznic Yasemina aseară , avea cred 2 cm de tencuială pe faţă.

... aseară? nu știu despre ce e vorba? a apărut pe la tv?

asta cu tencuiala en gross este periculoasă - poate lăsa urme pe cămașă , urme care automat se transformă în cucuie, hrană rece o perioadă mare de timp și alte chestii utilizate în caz de suspiciune....
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:05 pm

în ep de la noi , arată oribil când are părul strâns .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 11:07 pm

DENISA a scris:în ep de la noi , arată oribil când are părul strâns .

m-am liniștit, e o evoluție față de începutul serialului, când nu-și permitea să poarte rochiile de acum
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:08 pm

mie mi se pare slăbuţă la corp în comparaţie de cum o vedeam pe net .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 08 Mar 2011, 11:10 pm

[quote="DENISA"]
Deni, mâine se sărbătorec Cei 40 de Sfinţi sau Sfintii 40 Mucenici din Sevasta şi toţi cei care nu avem un sfânt ca patron onomastic în calendarul creştin ne sărbătorim ziua numelui mâine. 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 229917
Ce-mi place mie însă, este să le pretind alor mei (ei au nume de sfinţi renumiţi iar pe mine m-au procopsit cu minunile literaturii occidentale) este să-mi revendic onomastica şi de la catolici 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 131747 după ce mă satur mâine de cadouri 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 131747
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 11:12 pm

atunci La mulți ani Motzișor! 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 269352
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 11:13 pm

DENISA a scris:mie mi se pare slăbuţă la corp în comparaţie de cum o vedeam pe net .

să vezi atunci cum arată Yaso în ep 42 de la Kanal D 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 248946
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:13 pm

de mucenici ştiam dar cu Sfinţii nu ştiam , mâine primesc şi eu de acasă Mucenici , abia aştept . Aţi văzut ce trailer au făcut atv-iştii în engleză ?? vor să iasă serios afară.

Pufy nu prea am ochi ptr dumneaei eu am ochi ptr dânsul
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 813541 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 925958


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 08 Mar 2011, 11:18 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mar 08 Mar 2011, 11:15 pm

buna seara dragelor ! cicek recupereaza , dar din cate am inteles eu yavuz o sa se razbune pe savas sad

La multi ani Motzisor ! pt maine kiss 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 269352
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:17 pm

Andreea are şi el o obsesie Savaş , eu sper să îi vină mintea la cap şi să se reorienteze poate dacă râmâne Pelin liberă îşi îndreaptă privirea spre ea deşi eu îl vedeam cu Nazan .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 08 Mar 2011, 11:18 pm

andreea90 a scris:... La multi ani Motzisor ! pt maine ...
Mulţumec frumos, Andreea, Pufy! kiss
Denisa, ce trailer în engleză? La ce? M-aţi întors din drum!
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:19 pm

Motzişor a scris: Mulţumec frumos, Andreea, Pufy! kiss
Denisa, ce trailer în engleză? La ce? M-aţi întors din drum!




It was a nice episode but very much expected, no surprises at all....with the pictures, trailer, and tips we almost knew everything ahead of time.
I liked the hospital scene when yavuz said, they gave you a pen and they gave me a gun ...it shows how bitter he is. His problem is that he is blaming the wrond persons for his misfortune and at the end he turned out to be just like his dad, even worse than his dad.
I cannot sympathize with çiçek, she is easily manipulated. how come she doesnt use that brain of hers!!!!!!!!!!!!!!!
Its good the episode ended at the kiss, they did not show any trailer of next episode did they??!!
I hope Hakan puts an end to that kiss, gently of course. I hope he gets hold of himself and doesnt end up in bed with her. May be later if her brother yavuz gets killed I could accept the idea that çiçek ends up with Hakan.
I also cannot understand this sudden admiration of Pala with ceyda !!! and of Haldun too. Pelin is a beautful lady too how come both father and son were drooling over ceyda as if she is the only woman on earth !!


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 08 Mar 2011, 11:25 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mar 08 Mar 2011, 11:23 pm

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 Sleep
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Mar 08 Mar 2011, 11:29 pm

[quote="DENISA"] Deni, mulţumesc frumos, mi se pare un trailer destul de banal, hmmm, nu-mi dau seama dacă e unul oficial sau e croit de vreun patriot.
Şi sunt întru totul de acord cu comentariul tipei în engleză, toate poantele care ni le vând dinainte ajută pentru înţelegerea filmului, dar anulează surprizele.
No, vă ţuc, somnic pufos! 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mar 2011, 11:31 pm

eu cred că e croit de ATV şi Gonulcelen are unul . se chinuie să lungească pelteaua , chiar îmi pare rău că am alergat să văd ep din seara asta dar nu am răbdare să-l văd integral a doua zi , aş da pe repede înainte.


The great thing about Pelin is that she is a mature experienced woman. She doesnt evoke in me a feeling of pity or sorry.
She is aware that Hakan doesnt have her in his heart, she even told him so.
The way the scenarists portrayed her with Hakan makes them uncompatible whereas çiçek and hakan suit each other.

There is a lebanese saying that goes like 'tragedy brings people close together' may be this is the case of Hakan and çiçek, both have a tragedy in their life so they feel attracted to each other.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mar 08 Mar 2011, 11:39 pm

DENISA a scris:Andreea are şi el o obsesie Savaş , eu sper să îi vină mintea la cap şi să se reorienteze poate dacă râmâne Pelin liberă îşi îndreaptă privirea spre ea deşi eu îl vedeam cu Nazan .

Sa speram ca o se uite la Pelin (dar cred o sa iasa din serial , din cauza relatiei dintre Hakan si Cicek ) sau Ceyda si ii lasa in pace pe Savas si Yasemin , desi .. mai avem de asteptat.

Va pup ! Noapte buna si vise placute tuturor ! 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 517793
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 08 Mar 2011, 11:54 pm

Dragalaselor somn usor vise placute ingerii sa va sarute din 5 in 5 minute eu va kiss kiss kiss kiss dulce pe obrajori si va imbratisez cu caldura unei bunicute din I love you I love you Sleep pe maine 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andreea90 Mier 09 Mar 2011, 12:02 am

lica54 a scris:Dragalaselor somn usor vise placute ingerii sa va sarute din 5 in 5 minute eu va kiss kiss kiss kiss dulce pe obrajori si va imbratisez cu caldura unei bunicute din I love you I love you Sleep pe maine 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 155656

Saru'mana si eu va imbratisez ,sa aveti vise placute, Noapte buna , Lica ! kiss flower
andreea90
andreea90
vip
vip

Mesaje : 2653
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 09 Mar 2011, 12:09 am

La mulţi ani !! Pufy , Valy

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii IMG_120720. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii SN85307220. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 2803499I

Fulgerică a început petrecerea


20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Catering-online-food-lg20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Catering 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 421862 :emo7: :ryty: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 48591 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 120418


20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 47d3a3219f6d920. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Images?q=tbn:ANd9GcT5o9ndeVMdYldK5aILno8S9ZyzdWMK5LLhCMr8EKaCWwN8tOKtm6MHtqU20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Mucenici-moldovenesti20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Post-165-126812919720. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Mucenici+019+copy20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Mucenici+2_resize
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Mier 09 Mar 2011, 7:20 am

mulțumesc Denisa
1 pahar cu șampanie și 44 pline ochi cu ... apă Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 09 Mar 2011, 8:10 am

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii 2326002qDragalaselor poftiti la o cafea sa va binedispuneti ca aseara ati sarbatorit[/quote]e]
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Mucenici-moldovenesti
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii IMG_7144[/quote]
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum