Serialesitelenovelet
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+22
prytymeu
asi demir
sasa
dana4699
Admin_dea05
michiper68
lexia
dana sandulescu
lavy612
Iuliana
kh69
andradamaria
iulia80
axxa246
rodica
teodora_roman
alimar
lica54
andreea90
Motzişor
DENISA
pufy2010
26 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 21 Mar 2011, 8:07 pm

Presedintele Bush si secretarul de stat Colin Powell stãteau într-un bar.
Un tip intrã si îl întreabã pe barman:
- Nu-s ãia presedintele Bush si Colin Powell acolo la masã?
- Da, ei sînt, rãspunde barmanul. Asa cã tipul se duce la si le zice:
- Ce onoare, ce faceti aici?
- Plãnuim al treilea rãzboi mondial, zice Bush.
- Serios? si ce o sã se întîmple?
- O sã omorîm 140 de milioane de irakieni si o blondã cu tîte mari, zice Bush. La care tipul:
- O blonda cu tîte mari? De ce o blondã cu tîte mari?
Bush se întoarce spre Powell, îl bate pe umãr si zice:
- Vezi, bã desteptule, ti-am zis eu cã n-o sã-i pese nimãnui de 140 de milioane de irakieni!
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 8:09 pm

e mai buna blonda
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 21 Mar 2011, 8:11 pm

ce se întâmplă când tragi ceva pe nas?

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 21 Mar 2011, 8:13 pm

Denisa sunt cam indrazneata dar iti mai cer ceva! In cealalta ograda este un linc cu un film a lui KENAN adus de o fata as vrea daca se poate sa il pui la filme preferate te rog frumos kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 8:14 pm

ametesti pufy
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 21 Mar 2011, 8:19 pm

Întrebare: Cum se numesc persoanele inteligente în SUA?
Răspuns :Turiști

clipul următor confirmă
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 8:25 pm

bravo pufy , dar n-as vrea sa fiu una din persoanele alea
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 21 Mar 2011, 9:02 pm

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656

eu îmi mai bag nasul pe aici peste vreo 3 zile, că între timp mă fac capitalist și nu îi iau laptopul cu mine 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 9:08 pm

ok. kiss 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 21 Mar 2011, 9:21 pm

buna seara buna seara..
ce faceti dragelor si dragilor..
deni draga da ce tot ai bre de vrei sa ne cresti glicemia mie si rodicai.....! lasa bre ca ne razbunam noi! Exclamation
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 9:24 pm

buna seara iulia , deni nu este kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 21 Mar 2011, 9:27 pm

dana4699 a scris:buna seara iulia , deni nu este kiss
buna dana...am vazut ca nu este...dar treb sa ii las un mesaj poate 2..ca sa stie ca nu e chiar singura pe front! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 9:30 pm

iulia80 a scris:
buna dana...am vazut ca nu este...dar treb sa ii las un mesaj poate 2..ca sa stie ca nu e chiar singura pe front! Smile

ok ,inca mai luptati kiss
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 21 Mar 2011, 9:37 pm

dana draga..chiar daca nu ma lupt..donsoara tot treb sa fie in garda!
eu am sters-o dana...somnik usor....si noapte buna...20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 517793


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Lun 21 Mar 2011, 9:41 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Lun 21 Mar 2011, 9:39 pm

somnic dulce si vise frumoase kiss 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 21 Mar 2011, 11:22 pm

salut,ladies
am fost in eroare de greseala, am crezut ca-i marti si ma miram ca nu prea e activitate pe aici..

Motzi, condoleante pt PC
io cred ca esti necajita de cand cu avertismentul ala....

Pufy, superfaine bancurile, le tot imprastii si eu, fie la doamne, fie la domni, dupa mesaj, deh! Smile
succes la capitala.

Denisa, te-ai destrabalat in w.end, iar la Gonul. yok capturi
am citit mai devreme interviul soacrei lui fulgerica.
in afara ca a zis ca Tuba nu a fost nici in visurile lu` murat, a mai zis ca nu bea alcool, dar parca l-am vazut prin baruri si prin filme parca se pricepea sa duca paharu la gura. Dar o fi fost cu ceai.
si a mai zis ca e discret cu cele din casa, dar cine se destăinuia ca ii cumpără muierii țoale? si ca o iubeste de moare lumea etc

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 noapte buna!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Lun 21 Mar 2011, 11:46 pm

da , pacat , adverstismentul ala le-a demoralizat pe fete , da noi suntem increzatoare pt ca sunt fete descurcarete , bvo fetelor pt ce ati facut pana acum:) in leg cu interviul .. greu se dezlipeste si soacra de muri:))
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 33
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty ask ve ceza

Mesaj Scris de dubaisport Mar 22 Mar 2011, 7:48 am

buna dimineata, pun si eu paie pe foc referitor la interviul lui Murat , nu am vazut nici un turc care sa nu bea rachiul ala alb, femei ,barbati toti sunt cu paharele in mana

o zi buna !
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 22 Mar 2011, 8:20 am

Dragalaselor si dragilor poftiti la o cafea impreuna cu dumnealui o zi frumoasa cu mult soare si multe bucurii
ninnet a scris:20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Coffee-Hearts
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 511b
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mar 22 Mar 2011, 8:26 am

..am pregatit si micul dejun...
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Mfruehstueck9

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Mic20dejun20sanatos20be
[/quote][/quote]
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Mar 22 Mar 2011, 8:49 am

Buna dimineata zi linistita tuturor kiss
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 22 Mar 2011, 9:00 am

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2914993s Neaţa !!!! cucuietelor 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 F8e0f2e77a7b810315eff9e



Iulia stai liniştită că vă simt în coastă , nu cedaţi dar nici eu nu mă las .20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 0096n

Motzi poate nu e accidentat prea rău Pc-ul şi rezolvi rapid problema .


lica54 a scris:Denisa sunt cam indrazneata dar iti mai cer ceva! In cealalta ograda este un linc cu un film a lui KENAN adus de o fata as vrea daca se poate sa il pui la filme preferate te rog frumos kiss kiss
Lica adu tu aici linkul.

gata l-am făcut https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t304-dragon-trap-ejder-kapani-capcana-dragonului-2010


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 22 Mar 2011, 9:41 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 22 Mar 2011, 9:07 am

Kız kıza yemek

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 681587295692

22.03.2011

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay geçtiğimiz günlerde Kanyon'u tercih eden isimler arasındaydı. Gina'da arkadaşıyla yemek yiyen Yeşilçay daha sonra evinin yolunu tuttu.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/03/22/kiz_kiza_yemek




20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 684503233192

Abi-kardeşten kızdıracak açıklama

22.03.2011

'Aşk ve Ceza'nın 'Yavuz'u Erkan Bektaş, "Tiyatro sahnesinden uzak kalan bir oyuncunun performansı beş yıl içinde geriler" derken; dizinin 'Çiçek'i Feride Çetin, "Eğer bir aktör ya da aktrist sahnede değilse, oyuncu değildir" yorumunu yaptı
'Aşk ve Ceza' dizisinde abi-kardeşi canlandıran Erkan Bektaş ve Feride Çetin'in hayatları setle, kurdukları tiyatrolar arasında geçiyor. Dizide 'Yavuz' ve 'Çiçek' karakterlerini canlandıran ikiliyle rollerini ve yeni tiyatro projelerini konuştuk...

'Aşk ve Ceza' iki sezondur sürüyor. Bu başarının sırrı ne?
ERKAN BEKTAŞ: Bir setteki insanlar mutluysa, huzurlu çalışıyorlarsa, bu yapılan işe yansır. Ekip uykusuz çalışırken, nasıl mutlu olabilir? Bizim setteki insanlar sekiz saat çalışıyor. İlk kez bu kadar düzgün şartlarda çalışıldığını gördüm.

ESKİSİ GİBİ DÖVMÜYORLAR
Dizide canlandırdığınız 'Yavuz', kardeşi 'Çiçek'i hem seviyor hem de ona zarar veriyor. Bu çelişki hakkında ne düşünüyorsunuz?
E.B.: 'Yavuz'un kardeşini sevdiğine inanıyorum ama amaçları uğruna onu kullanmaktan da çekinmiyor. Ama hiç kimse durup dururken kötü olmuyor ki... Onun çocukluğuna, yaşadıklarına bakmak lazım. En güzel yaşları hapiste geçmiş. Orada planlar yapmış ve "Ben bir şeyleri yaşayamıyorsam, sizlere de yaşatmayacağım" demiş.

'Yavuz' geçtiğimiz bölümlerde aşkı için kendini silahların önüne atmaktan çekinmedi. Peki siz de aşkınız için her şeyi göze alır mısınız?
E.B.: Benim de aşk için bir şeyler yaptığım oldu. İnsan çok güçlü bir yaratık. Uğruna göze alınacak bir şeyler varsa, yapılıyor zaten...

'Yavuz'a nasıl tepkiler geliyor?
E.B.: Kötü tepkiler almıyorum. İnsanlar oyuncuyla karakterleri birbirinden ayırmayı öğrenmiş. Eskisi gibi kötü adamları sokaklarda dövmüyorlar. "Size çok kızıyorum" derken, bunu gülümseyerek söylüyorlar.

'ÇİÇEK' BENİ ÇOK ZORLADI
Feride Hanım 'Çiçek'i sürekli ağlarken görüyoruz. Bu rol sizi çok zorladı mı?
FERİDE ÇETİN: Beni zorlamayan bir rol oynamadım bugüne kadar. İlk işimden itibaren seçici oldum. Bu konuda şanslıyım sanırım. 'Çiçek' rolü de beni çok zorladı. Sürekli önüne engel çıkan, her yerden darbe yiyen ve bunların yanında dik durmaya çalışan bir karakter.
E.B.: Oyuncu kendisini zorlayan rolleri sever. Yoksa tadı olmaz zaten...

Tiyatro projeleriniz var mı?
E.B.: 2010'da Tiyatro Baykuş'u kurdum. İlk olarak 'Gece O Kadar Kirliydi ki İkisi de Kayboldu' diye bir oyun yaptık. Küçük salonlarda oynadığımız, küçük bütçeli bir oyundu. Şimdi 'Vahşi Batı' adında ikinci oyunumuzu yapıyoruz. 1 Nisan'da da prömiyerimiz var. Burak Sergen, Kerem Atabeyoğlu, Levent Ulukut ve Tülin Oral oynuyor.
F.Ç.: Bir oyuncu tiyatro sahnesinde değilse, oyuncu değildir diye düşünüyorum. Çünkü bir süre sonra oyunculukları kısırlaşıyor. Benim de sahneye çıkma çabam var. Bir oyunun provalarını yapıyoruz. Tiyatro Canti diye kendi kurduğumuz bir tiyatro topluluğu var. 8-9 kişilik bir oyuna hazırlanıyoruz. Sezon kapanacağı için birkaç oyun oynayabileceğiz. Galamızı seneye yapacağız.

Bu kadar yoğun çalışırken tiyatro kurmak sizi zorlamadı mı?
E.B.: Başkalarından tiyatro kurup beni tiyatrolarına çağırmasını beklemek çok daha zor. Dizin varken, "Turne yapıyoruz, hadi gel" diyorlar. Set olduğu için gidemiyorsun. Ben de kendi tiyatromu kurdum ve dizimle çakışmayacak şekilde turneleri ayarlıyorum.

Dizide kazandığınızı tiyatroya mı harcıyorsunuz?
E.B.: Aynen öyle... Hesap kitap işlerine baktığımda; tiyatrodan para kazanılmadığını görüyorum. Tiyatronun neden desteğe ihtiyacı olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Zor bir iş ama bizim işimiz tiyatro... Her oyuncunun sadece dizilere sarılmayıp mutlaka tiyatro yapması gerektiğini düşünüyorum. Bence tiyatro yapmadıkları takdirde, oyunculukları beş yıl içinde geriler.

Artık jönler de kötü adamı oynamak istiyor
22.03.2011 'Çiçek' sevdiği adamın en yakın arkadaşıyla yakınlaştı. Bu ilişkiyi doğru buluyor musunuz?
F.Ç.: Aşkta mantık yok ki... Hiçbir şeyi hesaplayamıyorsun. 'Çiçek' zaten bu konuda çok kararsız. Hiç yapmayacağı bir şeyi yaptı ve gidip bir adamı öptü. Sonra "Ne yaptım?" diye sorgulamaya başladı. Adamın da kafası çok karışık. Bu çarpışmadan sonra biraz uzak durup arkadaşlık üzerinden birbirlerini tanımaya çalışacaklar.

'Çiçek'in yeni ilişkisine sizce ailesi tepki gösterir mi?
F.Ç.: Bence gösterir. Aslında daha ne yapıp yapmayacaklalarını da bilmiyorum. Ama 'Çiçek' bir aşiret kızı...

Siz böyle bir aşkı göze alır mısınız?
F.Ç.: Eğer aşkta bir şeyleri göze almazsan, sana bedel ödetiyor.

Erkan Bey, kötü adamı canlandırmak daha mı keyifli?
E.B.: Kesinlikle. Bunu sinema ve tiyatro için söylemiyorum ama ekranda jön oynadığınızda her zaman güzel bakmak zorundasınız. Oyuncu kendisini çok çeşitlendiremiyor. Kötü adamda ise öyle bir durum yok! İstediğini yaparsın. Yeter ki; o adamın vermesini istediğin etkiyi ortaya koy! Benim tanıdığım bir sürü jön arkadaş "Ben de böyle roller oynamak istiyorum" diyor.



http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/03/22/ya_ac_kalirsak_diyorlar




YILDIRIM ÇANKAYA KÖŞKÜ'NDE


20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Yildirim-cankaya-kosku-nde-1220676

Murat Yıldırım Hırvatistan Cumhurbaşkanı ve eşi onuruna verilen yemeğe katılan isimler arasındaydı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'de bulunan Hırvatistan Cumhurbaşkanı Ivo Josipovic ve eşi onuruna Çankaya Köşkü'nde davet verdi. Hırvatistan'da yayınlanmaya başlayan 'Asi' dizisinin 'Demir'i Murat Yıldırım da davete katılan isimler arasındaydı. Hırvatistan'da kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yıldırım, Josipovic tarafından Hırvatistan'a davet edildi. Yıldırım, geçen hafta da Hırvatistan'ın önemli televizyon kanalı Nova TV için Hırvatistan'dan gelen gazetecilerle röportaj yaptı. Tüm Hırvatistan medyasında yer alan röportaj büyük ses getirirken, ülkedeki en önemli dergilerin de kapaklarını süsledi.

http://cadde.milliyet.com.tr/2011/03/22/HaberDetay/1367439/YILDIRIM_CANKAYA_KOSKU_NDE





DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 22 Mar 2011, 9:49 am

văd că nu mai apare nimeni aşa că ies ...20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 93212225
20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Aurevoir002
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana4699 Mar 22 Mar 2011, 10:07 am

buna dimineata , Deni si multumim de ciocolata kiss 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 56277169
dana4699
dana4699
vip
vip

Mesaje : 1367
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 45
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 20. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum