Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+15
alimar
IDILKO
teodora_roman
Admin_dea05
lexia
asi demir
lica54
rodica
michiper68
kh69
pufy2010
DENISA
Motzişor
iulia80
andradamaria
19 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Dec 2010, 9:33 pm

pufy2010 a scris: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 car:
Maşină roşie, ai?
Las' că vii tu şi mâine 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 131747 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 11 Dec 2010, 9:38 pm

Motzişor a scris:
Maşină roşie, ai?
Las' că vii tu şi mâine 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 131747 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656

asa arat când aduc mașina soției de la spălat.

Și da, acum vreo 7 ani mă dădeam cu ceva roșu, pe urmă au venit copiii și a trebuit să schimb ... culoarea și numărul de uși, de la 2 la 4 și să fac rost de un portbagaj imens
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Dec 2010, 9:41 pm

pufy2010 a scris:...
Și da, acum vreo 7 ani mă dădeam cu ceva roșu, pe urmă au venit copiii ...
Să-ţi trăiască prichindeii kiss
Mâine aştept lămuriri despre eternul masculin care se dă huţa în maşini roşii Smile Smile 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 11 Dec 2010, 9:42 pm

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Sam 11 Dec 2010, 11:27 pm

Aşk ve Ceza.37.Bölüm.fragman 2

kiss

Traducerea lui Arzu, de pe Hunili:


Yavuz: The Moran's won't stop until they kill either savas or mustafa.
nobody: Besir murdered your father.
savas: I was looking for you!
sahnur: this is Moran's doing..
yas: did something happen to savas?
savas: I was actually too late to give my surname to Ömer. I should have done it before.
sevgi are you savas's mistress?
yas: get a hold of yourself!
sahnur: they cannot live in peace.
yas: how can you expect me to send you into fire?
savas: there is new bloodshed because of what you and ahmet moran did.
yas: I don't understand what a blood feud is so how can I understand this..


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Dum 12 Dec 2010, 12:58 am, editata de 3 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 12 Dec 2010, 12:15 am

La ora asta am ajuns acasa si nu am somn deci nu cuget si am citit ce a-ti scris bestiilor v-ati cam facut de cap in lipsa mea si a Iuliei desi ea a intrat putin Cea mai cuminte este Motzi Smile

denisa cred ca te pregatesi de Craciun si trebuie sa fii fezandata Smile
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de kh69 Dum 12 Dec 2010, 12:56 am


kiss kiss Thank you dear motzisor

indragostit indragostit indragostit
kh69
kh69
membru senior
membru senior

Mesaje : 261
Data de inscriere : 25/05/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Dec 2010, 1:00 am

kh69 a scris:
kiss kiss Thank you dear motzisor

indragostit indragostit indragostit
You are welcome, dear Kh69, I've just introduced another 2nd promo, a little bit longer than before.
See it again, please! Good night and sweet dreams! kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 12 Dec 2010, 9:56 am

Buna dinineata si sa aveti parte de o zi frumoas

Buna Pufy
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Dec 2010, 11:05 am

rodica a scris:Buna dinineata si sa aveti parte de o zi frumoas ...

Bună dimineaţa, Rodica, 'neaţa lume, trezirea! Ofer cafea cafea cafea 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 33656 + bonus!
Lexia în sfârşit, uite că s-au încărcat, dar tot cu peripeţii. Nu ştiu de ce se produce un hiatus şi nu e preluată imaginea o secundă-două, of. Noi muncim şi programul video îşi face de cap. 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 600626

Aşk ve Ceza ep. 35 - 2/7 --- 3/7 subtitrat româneşte - formatul original


15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 12 Dec 2010, 12:01 pm

Buna dimineata pe la pranz Motzule si multumiri tie si echipei Multi pusi
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Dec 2010, 12:20 pm

rodica a scris:Buna dimineata pe la pranz Motzule si multumiri tie si echipei Multi pusi
Cu plăcere, Rodica!
Afară e frumos de tot şi eu croşetez idei. Cafeaua e de vină. Şi cum stam eu şi mă chiteam...
În promo-2 domnul Nimeni îi zice lui Savaş că Beşir i-a omorât tatăl!
Dar ar trebui să spună: ,,... tatăl şi fratele"!!!
Şi ce m-am gândit eu?!? Dacă în Gönülçelen învie moarta, aici de ce să nu învie mortul???
Iertaţi-mi gluma macabră, dar Çiçek devine atât de meschină încât mi-ar plăcea să se trezească încă măritată cu Kemal :))))))))))
Savaş ar fi liber ca pasărea cerului, madam Çiçek ar avea brusc o revenire de memorie regretând pactul eliberării făcut cu Savaş, mie mi-ar tihni măcar un episod iar scenariştii ar mai putea introduce o bandă adversă de mafioţi spre disperararea noastră, a tuturor!
Dar azi am obligaţii mari de familie, vă ţuc şi vă revăd mai pe seară!
kiss


Ultima editare efectuata de catre Motzişor in Dum 12 Dec 2010, 12:36 pm, editata de 1 ori
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 12 Dec 2010, 12:34 pm

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 648483 fetelor ,
gata cu plimbările 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Braila
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de rodica Dum 12 Dec 2010, 12:53 pm

Motzişor a scris:
Cu plăcere, Rodica!
Afară e frumos de tot şi eu croşetez idei. Cafeaua e de vină. Şi cum stam eu şi mă chiteam...
În promo-2 domnul Nimeni îi zice lui Savaş că Beşir i-a omorât tatăl!
Dar ar trebui să spună: ,,... tatăl şi fratele"!!!
Şi ce m-am gândit eu?!? Dacă în Gönülçelen învie moarta, aici de ce să nu învie mortul???
Iertaţi-mi gluma macabră, dar Çiçek devine atât de meschină încât mi-ar plăcea să se trezească încă măritată cu Kemal :))))))))))
Savaş ar fi liber ca pasărea cerului, madam Çiçek ar avea brusc o revenire de memorie regretând pactul eliberării făcut cu Savaş, mie mi-ar tihni măcar un episod iar scenariştii ar mai putea introduce o bandă adversă de mafioţi spre disperararea noastră, a tuturor!
Dar azi am obligaţii mari de familie, vă ţuc şi vă revăd mai pe seară!
kiss


Motzule petrecere frumoasa . Sper ca mai tineti minte cand am spus ca Cicek nu este ceia ce pare o mata care pandeste momentul si ataca analizand privirile ei din primele episoade nu erau de teama ci de panica nestiind cum va reusi sa-l dovedeasca pe Savas. Casatoria ei cu fratele lui Savas a fost fortata iar faptul ca Savas s-a purtat bland cu ea i-a aprins un beculet ca poate profita Vedeti reactia ei din frag.3 considera ca este SOTIE deci cu drepturi si nu faptul ca o sfatuie fratele ei sa aiba rabdare ci asa gandeste
rodica
rodica
vip
vip

Mesaje : 848
Data de inscriere : 20/01/2010
Varsta : 67

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Dum 12 Dec 2010, 4:53 pm

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 136358 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 136358 NATIUNEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!Am trecut sa va salut, avem o lume ocupata duminica
Cum este pe la voi?
la noi s-a asternut un strat de 0,5 cm de zapada, dar nu cred ca va fi de durata :nh8:
Ti-am citit dantelaria Motzi, cred ca croseta ta are ceva !Smile Smile nu este cafeaua vinovata, iar de tihna, cu Bostanul la carma nici ..vorba, asa ca nu tacem dar induram! sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Dec 2010, 5:48 pm

Motzişor a scris:
Cu plăcere, Rodica!
Afară e frumos de tot şi eu croşetez idei. Cafeaua e de vină. Şi cum stam eu şi mă chiteam...
În promo-2 domnul Nimeni îi zice lui Savaş că Beşir i-a omorât tatăl!
Dar ar trebui să spună: ,,... tatăl şi fratele"!!!
Şi ce m-am gândit eu?!? Dacă în Gönülçelen învie moarta, aici de ce să nu învie mortul???
Iertaţi-mi gluma macabră, dar Çiçek devine atât de meschină încât mi-ar plăcea să se trezească încă măritată cu Kemal :))))))))))
Savaş ar fi liber ca pasărea cerului, madam Çiçek ar avea brusc o revenire de memorie regretând pactul eliberării făcut cu Savaş, mie mi-ar tihni măcar un episod iar scenariştii ar mai putea introduce o bandă adversă de mafioţi spre disperararea noastră, a tuturor!
Dar azi am obligaţii mari de familie, vă ţuc şi vă revăd mai pe seară!
kiss

Seara bună!
Motzişor am citit pe port prima data ce scrie şi aici şi m-a distrat că 5 minute am râs
uite ce am scris pe port.

Motzişor :)))) spre deosebire de vremea de la tine la mine la această oră aş zice că e frig şi înourat şi-n casă arde focul şi mi-a plăcut ce-ai croşetat de a înviat şi mortul. Wauuuuu ce lovitură graţioasă pentru Ciceaka, poate dacă ăştia ţi-au luat clipul pentru exemplificare le mai dai idei şi de scenariu :)))
Cum s-a triplat interdicţia pentru vizionare pentru ultimiul clip varianta westlife, am găsit o altă interpretare a melodiei care se pare are liber la vizionare pe YT


Da Motz şi la mine la varianta asta apare 2 secunde pată neagră, asta e.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Dec 2010, 8:07 pm

lexia a scris:
...
Da Motz şi la mine la varianta asta apare 2 secunde pată neagră, asta e.
Salt, Naţiune!
Lexia, e un defect de program, de fapt ar trebui după prelucrare să vizualizez pe computer înainte de upload noul video (adevărul e că pe moment nu mai am nervi să-l văd a mia oară) şi dacă apare un astfel de hiatus negru să repet prelucrarea, dar e de preferat să-i dau computerului un restart din capul locului.
Oricum, noi avem o mie de treburi suplimentare pe cap, aşa că e cam greu să le dăm curs tuturor verificărilor preliminare şi uneori surprizele urâte apar Crying or Very sad

Amaaaan. m-am luat iarăşi cu vorba! Lexia! E supeeeerb clipul! kiss
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 12 Dec 2010, 9:11 pm

Ce liniște pe aici.
Ok, după vreo 2 ore de 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 85344 , iată ce a ieșit

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty comunicare dupa messenger

Mesaj Scris de alimar Dum 12 Dec 2010, 10:31 pm

Omnia Ahmed CanselDecember 11, 2010 at 10:38pm
‫محدش يشرب بيبسى الايام دى خالص علشان واحد من الشركة بلغ انهم حطوا مادة سامة ف البيبسى من غير ما يقصدوا والمادة دى هتسبب الوفاة ف الحال ياريت تبعت كمان الرسالة دى لكل اللى عندك يمكن تنقذ حياة واحد بدل ما تشيل ذن

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Dec 2010, 10:57 pm

[quote="pufy2010"]Ce liniște pe aici.
Ok, după vreo 2 ore de 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 85344 , iată ce a ieșit




Felicitări Pufy, . 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 ce îmi place melodia.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 12 Dec 2010, 11:00 pm

lexia a scris:

atingerea mâinilor, primul gest de tandrețe sau poate ultimul

Michael Jackson, the king

multumesc lexia
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lexia Dum 12 Dec 2010, 11:19 pm

pufy2010 a scris:

atingerea mâinilor, primul gest de tandrețe sau poate ultimul

Michael Jackson, the king

multumesc lexia

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 : 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Dum 12 Dec 2010, 11:20 pm

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Motzişor Dum 12 Dec 2010, 11:27 pm

pufy2010 a scris: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 155656
Yupiiiiiiiiiii, minunat clip! 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 165638 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 165638 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 165638
15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 357595
Motzişor
Motzişor
vip
vip

Mesaje : 1616
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia80 Lun 13 Dec 2010, 7:01 am

dimineata pi racoare....
buna dragilor...buna pufy..vad ca esti prin zona..
va doresc sa aveti o sapt cat mai frumoasa! 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 517793


felicitari pufy pt clip..ti-am lasat si un mic mesaj ....
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 22 Empty Re: 15. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum