Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
annadanna
elena
Miruna
rina-rina
nutzi
Garo
DENISA
Admin_dea05
anuta1971
iulianagl
florica
narcisa
nicos66
vivi
alitheea
lica54
Luana
nellys18
22 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 14 Ian 2011, 8:21 am

Am citat doar o parte din cele spuse de Iuliana. Spuneti-mi voi cum sa fac pt. ca sa nu ocup mult spatiu, dar sa se si vada cui am raspuns...Nu sunt obisnuita cu modelul acesta de forum. Inca.


Buna dimineata tuturor, buna dimineata Lu.
E minunat sa poti face asa ceva mai ales cand ai o viata asa de ocupata si de cand il are ca prieten pe Cansel vad ca se impluca tot mai mult in actiuni din astea cred ca Cansel are un efect pozitiv asupra ei mie mi se pare ca e un tip cu mintea deschisa, poate asta e ca afost crescut si in alt mediu.Acum va doresc o zi placuta tuturor si ne vedem diseara la o partida de GC, eu un pic mai pe la sfarsit. kiss kiss kiss [/quote]
Si tu sa ai o zi minunata!
orican vii, pe mine ma gasesti in fata monitorului. Nu pierd niciun minutel (doar daca nu am vreo vizita , dar sper sa nu..)

Gata, am plecat! kiss kiss
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 14 Ian 2011, 8:40 am

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Mic-dejunBuna dimineata fete dragi ,poftiti la micul dejun acum cit-i proaspat sa nu se raceasca 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 607702 de la Luana eu mai vin si c-un 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 33656 cald,cu stiri dintre cele mai bune 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 224522 sau de aici 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 85344 o zi frumoasa cu 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 30127 in suflet ca afara 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 201799 p.s. Luana nici eu nu stiu cum se procedeaza pt. reducerea textului citat 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 14 Ian 2011, 9:01 am

buna dimineata,doamnelor!; buna cafea si bun ceai-multumesc
Dea, mult ai muncit ca noi sa ne bucuram de aceste poze minunate-multumim!; este un balsam pt.sufletul meu asa ca orice se intimpla deseara stiu ca la orizont sta sa apara curcubeul!
o zi buna cu sanatate(am multi colegi care au viroza) va doresc, pa 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 14 Ian 2011, 11:13 am

narcisa a scris:
mă refeream la treaba cu Boboteaza, știu că nu se spală o perioadă mai lungă dar nu mai știu câte zile.
Draga Narcisa aici se aplica proverbul fiecare bordei cu obiceiul sau,nu stiu cum ii cu Boboteaza imi amintesc doar cind se apropiau Rusaliile ca zice mama ;ca trebuie sa spalam acum ca daca se pun Rusaliile nu mai putem spaladar nici aici nu mai tin minte de ce perioada era vorba,eu respect numai zilele care sint scrise cu rosu in calendar,restul Dumnezeu cu mila,urmatoarea zi cu rosu este 2 feb.Intampinarea Domnului,cind iasa ursul din birlog sa vada daca s-a gatat iarna,o zi placuta si usoara sa ai 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 14 Ian 2011, 4:00 pm

Buna ziua fetelor!
Un ceai pt. voi :
.
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Ceai1
.
https://2img.net/r/ihimizer/img266/7921/ceai1.jpg


Am venit sa-mi rezerv un loc cat mai bun la film si cum sunt prima, aleg sa stau cat mai in fata. Daca era la cinematograf, nu asta era alegerea...
Sa aveti spor la treburi pana atunci!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Vin 14 Ian 2011, 4:27 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Images?q=tbn:ANd9GcRrw69TNqMP9-UkB9KAI_MPXs1xa4U2_63oLlHB3kPdteNP-Fk&t=1&usg=__4f4jASutPDc7zfcPSSFiL03Iigw=Buna fetelor , am vazut in sfarșit episodul de vineri... 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Images?q=tbn:ANd9GcRYJok1VvNIq32BJI2Bfcaf5_kcQGCCdZH8AaY3hkyB3tqGrBU&t=1&usg=__-oC3xB7Nsc0nHGkrtXVhf3erm5I=
Nu mi-a venit a crede ce a facut Hasret...Ce greșeala a putut sa faca ..De ce a facut pasul asta ? De ce s-a aruncat cu capul inainte in prapastie , luandu-l de mana și pe buimacitul de Levent ? Iar Murat cand o sa
vada , mare lucru sa nu-i alunece și lui picioarele...Sa alergi in brațele celui mai bun prieten a lui fara sa-l iubești și știind bine ca el saracul te iubește ...De ce au facut scenariștii asta ? E adevarat ca aveau un as in maneca , dar l-au scos prea curand și fara cap...Cum poți sa te folosești așa de un prieten , finca era si prietenul ei , a demonstrat prin tot ce a facut pt ea...Saracul , el statea resemnat , trist și cuminte in bancuța lui platind toate oalele sparte lasate de ea in urma și vine Hasret peste el ca un tsunami , ce e drept dupa ce in sufletul ei avusese loc un cutremur devastator . El ce sa faca ? Știm toate ca dragostea e cel mai puternic sentiment din lume și cand vine așa , mai stai și judeca... V-am mai intrebat o data , care din noi a mai ținut seama de prieteni , de parinți cand ne-am indragostit ? Mulți zic ca ura e cel mai puternic sentiment ...Eu nu cred asta . Ura și razbunarea nasc ura și razbunare ... Ce sameni aceia culegi...
Hasret e oare genul de femeie pe care gelozia o orbește ? Era normal sa fie suparata , bulversata , sa fie furioasa , sa strige , sa-l ia de gat pe Murat , sa ceara explicații , dar sa se duca la Levent așa pe negandite...??? Parca nu e in firea personajului...Așa ceva nu se face in veci . Murat o v-a ierta , ca o iubește și stie ca are partea lui de vina , dar v-a uita vreodata ca s-a dus fuga sa se arunce in brațele celui mai bun prieten a lui , Levent ? Așa o sa faca mereu ? Sa stea Murat cu sabia lui Damocles deasupra capului ? Asta sapa și in prietenia lui cu Levent și vina e numai a ei .
Murat a greșit , dar nici adevarul nu i-l putea spune la telefon , putea sa spuna ca are o urgența , dar parca in momentele acelea mai putea gandi ? Ii era frica sa nu se repete tragedia cu Selin . Asta ințeleg .
Santem suparate pe el fiinca nu a fost mai dur cu Bahar . Poate , dar așa e el , un om fin , civilizat , educat , nu asta ne place la el ? Sa nu uitam ca trecuse prin iad din cauza tragediei cu Selin și probabil și asta l-a paralizat un pic... Levent sigur ar fi reacționat altfel , daca nu o lua de par , de o aripa tot o lua...Asta este , Murat al nostru nu e Margelatu ... Sa scuipe semințe și sa o faca pe-a durul cu femeiele (ne-ar mai placea ? mie una nu ...) , ca daca era așa nici Hasret nu scapa nețucata seara inainte de noapte buna... Ce seducator a jucat Cansel acea scena , mai ca Tuba s-ar fi intors dupa un sarut . Și el greu s-a dat dus ... și faza cu bețivul cantacios...Super !!!
De ce nu a avut un pic de incredere in el ? El in ultimul timp i-a facut nenumarate semne din faruri... cu genele lui lungi , le-a vazut , sigur le-a ințeles , dar intr-o clipa le-a uitat pe toate... Pt ea a inceput sa cante la pian , s-a intors la ore , a batut palma cu ea pt a compune la noul ei album... Hasret intr-o clipa a uitat tot , ca a uitat e una , dar parca a șters cu ura totul . Ea e drept , e vulcanica , s-a vazut și in faza cu știrea din ziar , el știe sa o tempereze , are și un ascendent asupra ei , i-a fost profesor , il asculta , il respecta , dar acum e doar femeie și e cumplit de geloasa și ranita... Dar daca el o clipa nu ar fi avut incredere in ea , ea ar mai fi urcat pe scena ? Și culmea vad in promo ca el ii spune adevarul și ea tot nu-l crede...
E drept ca și el a sapat mult in sufletul ei , in increderea ei , i-a greșit mult , nu am uitat lacrimile ei in parcarea subterana , dupa concert , cand a lasat-o plangand in genunchi , iar el nici macar nu s-a dat jos din mașina și cine a ridicat-o de jos ? Levent .
Culege ce a semanat , dar Levent merita invaluirea asta mincinoasa ?
Cred ca e cazul ca Saime sa intervina . Bine ca o face tatal lui , dandu-i un sfat grozav , sa nu stea dupa colț , sa lupte . Și cred ca atunci cand Levent o v-a vedea pe noua Bahar v-a ințelege de unde vine pleașca asta...Mai poate da inapoi ? Dar Hasret , mai poate ? Vad ca Levent se duce sa-i spuna de logodna lui Murat...De ce nu a avut curajul sa faca asta Hasret ? Raman la ideea ca astea doi il vor face farame pe Levent la un moment dat... Ei de impacat se impaca mai devreme sau mai tarziu , dar cu Levent cum ramane ? Știu ca voua nu va pasa , mie una da ...Vreau sa se impace sa fie fericiți , sa ne incante cu dragostea lor , dar nu vreau sa cladeasca aceasta fericire pe nefericirea lui , se poate intoarce impotriva lor și ar fi mare pacat...40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Ciao
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 14 Ian 2011, 4:30 pm

Si ceva vesel dupa E-mailul meu si apoi plec la treburi.
Distrati-va acum, ca diseara s-ar putea sa nu va vina sa radeti, dimpotriva !
Sper sa nu fie asa, dar....

Un studiu psiho-sociologic facut de oamenii de stiinta americani arata ca barbatii, in general, ies la bere din 2 motive:
1. N-au nevasta;
2. Au nevasta.


Un barbat merge cu liftul. La un moment dat, intra o femeie. Dupa doua etaje, femeia opreste liftul, se uita cochet la el, isi
dezbraca bluza si sutienul si le arunca pe jos.
- Hai, fa-ma sa ma simt ca o femeie.
Barbatul se gindeste puţin, isi dezbraca camasa, o arunca pe jos si spune:
- Hai, spal-o si calc-o.


Culmea casniciei: la a treia nevasta sa ai aceeasi amanta...


Un blogger dur isi cumpara, normal, o femeie gonflabila. Ajuns acasa, se uita la data fabricatiei: “8 decembrie 2007″.
- Offff… Iar o sagetatoare…


- Acuzat, recunosti acest cutit?
- Da, domnule judecator.
- Insemna ca marturisesti crima.
- Nu marturisesc nimic. Dar mi-l aratati pentru a patra oara. E normal sa-l recunosc!


O discutie intre doi copii in camera lor . Baietelul catre fetita:
- Ce-i vei cere lui Mos Craciun anul acesta?
Fetita: O papusica Barbie. Dar tu ?
Baietelul: - Eu ii voi cere un Tampax!
Fetita: - Tampax ? Ce e asta ?
Baiatul: - Habar n-am , dar zic astia la televizor ca daca-l folosesti poti merge la plaja in fiecare zi, sa mergi cu bicicleta , la piscina, sa dansezi , sa alergi , sa faci o multime de lucruri ....fara ca nimeni sa-si dea seama!


Doi prieteni stau de vorba la carciuma:
- De ce sa-mi cumpar masina daca toti prietenii mei au si ma pot servi?
- Asta i-am spus si eu sotiei tale cand m-a intrebat de ce nu ma insor...

Maria: - Ioane hai in casa ca ploua!
Ion: - No las ca ploua si aici...

Ofiterul de la centrul de recrutare îl intreaba pe Bula:
- Recrut, ce-i cu ochiul dumitale?
- E un ochi artificial.
- Si din ce e facut ochiul artificial?
- Din sticla, domnule ofiţer.
- Da, logic, trebuie sa si vezi prin el!

O doamna XXL isi intreaba medicul de familie:
- Domnule doctor, ce pot sa fac pentru a parea mai subtirica?
- Intuneric, doamna...


Bula se duce la doctor si i se plinge:
- Doctore, sunt homosexual.
- Vai de mine... Si eu nici macar nu m-am pieptanat.

O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului calul si carutasul sunt raniti destul de grav. Politistul vine la fata locului si vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca. Apoi se indreapta catre carutas cu pistolul in mana si il intreaba:
- Si dumneavoastra sunteti ranit?
- Nu, nu! Doamne fereste, asa de bine nu m-am simtit niciodata!...


Barbatul ideal e cel care, atunci cand isi gaseste nevasta in dormitor cu amantul, spune:
- Nu va deranjati, continuati!
Amantul ideal e cel care mai poate sa continue...

Examen la politie:
- Ce capitala are Marea Britanie?
Liniste. O voce din spate:
- Dar ne-ati spus sa invatam capitale de tari, nu de mari!
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155656
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Ian 2011, 4:40 pm

Bună Luana !

poţi da click " CITAT " comentului la care tu faci referire dar să ştergi o parte din comentul citat , ca în imaginea de mai jos dar să-ţi rămână [quote="Luana"..] ce este între poţi şterge sau laşi doar fraza la care tu faci referire [/quot.e]


40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Luanas

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 168564_1250722485177_1742960994_469445_3935525_n40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 166132_10150126002496885_109074956884_8290924_4325463_n40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Dg1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 14 Ian 2011, 7:18 pm

Luana a scris:!
o asteptam si pe theo pe la noi.

..............

Buna seara fetelor, sunteti pregatite pt un Harachiri.????... 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 539466
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 14 Ian 2011, 7:21 pm

Dragalaselor buna seara.Poftitila o tuica fiarta 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 269352 de la bunicuta.Vreti inainte de film sa vedem totul in roz?S-au dupa film? Poate ne dau un motiv sa sarbatorim.Vizionare placuta. cheers cheers
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 14 Ian 2011, 7:25 pm

lica54 a scris:Dragalaselor buna seara.Poftitila o tuica fiarta 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 269352 de la bunicuta.Vreti inainte de film sa vedem totul in roz?S-au dupa film? Poate ne dau un motiv sa sarbatorim.Vizionare placuta. cheers cheers
Inainte merge mai bine Smile :dfr2:
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 14 Ian 2011, 7:41 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 63445_117116448356816_100001753850729_112850_6040135_nBuna seara fetelor si bine v-am gasit,buna,buna tuiculita draga Lica merge si la bine si la rau,sa speram ca v-a fi spre bine,o seara si vizionare placuta 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Vin 14 Ian 2011, 7:44 pm

buna seara si bine v-am gasit!; vizionare placuta
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 14 Ian 2011, 7:55 pm

Buna florica, garo!Vizionare placuta!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Vin 14 Ian 2011, 7:57 pm

Sunt prezenta, in randul I.
Vizionare placuta , doamnelor!
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 14 Ian 2011, 7:58 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Rxjwe7qfzd959dqBuna Dana multumesc de acest comentariu bine punctat, acum si mie imi este putin ,numai putin mila de Levent.Multumesc Luana de bancuri ne-abine dispus putin inainte de inceperea ,,torturii'' cum ii zice Anuta.Vizionare placuta 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 14 Ian 2011, 7:59 pm

Buna seara zanute , vizionare placuta kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 14 Ian 2011, 8:01 pm

http://www.yildiz.tv/ sa speram ca ii bun lik-ul ca in ultimele zile tot cioburi ear imaginea. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 14 Ian 2011, 8:02 pm

pentru cine nu reuseste sa vada episodul
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 14 Ian 2011, 8:05 pm

Buna seara fetelor 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520
vizionare placuta
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Vin 14 Ian 2011, 8:05 pm

Salut fetelor,

ați pregătit batistele?
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 14 Ian 2011, 8:06 pm

pufy2010 a scris:Salut fetelor,

ați pregătit batistele?
am luat un prosop Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 14 Ian 2011, 8:07 pm

Bună seara dragele mele kiss . Vizionare plăcută.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 14 Ian 2011, 8:08 pm

S-a strans gasca vesela.... Smile ..pana la sf sa nu avem ochii cat cepele Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 14 Ian 2011, 8:09 pm

bine ai venit iubita 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 17 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum