Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
annadanna
elena
Miruna
rina-rina
nutzi
Garo
DENISA
Admin_dea05
anuta1971
iulianagl
florica
narcisa
nicos66
vivi
alitheea
lica54
Luana
nellys18
22 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 14 Ian 2011, 11:55 pm

anuta1971 a scris:
Doamne ce spui ... da colectia de la Danuta unde-i.. i-ai facut menajere?

sssssstt! repede ti-ai amintit tu de colectia aia!
nu mai poate omu sa aiba un secret in sifonier!
Smile paa
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 14 Ian 2011, 11:57 pm

florica a scris: Ce tuica, ca adormeam si atunci iok film,asa cu boabele ma calmeaza dar ma tin treaza acum mai multi draci mi-au facut ca n-au dat promo,ii string de git daca-mi apar in fata intelesu-ma-ti 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264
Smile Smile Smile Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Vin 14 Ian 2011, 11:59 pm

axxa246 a scris:

sssssstt! repede ti-ai amintit tu de colectia aia!
nu mai poate omu sa aiba un secret in sifonier!
Smile paa
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:01 am

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 415928 Noapte buna Iuliana,Axxa sa visati frumos. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 715974 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 441904 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 441904 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 441904
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:05 am

Anuta dar unde au dezertat fetele ,cred ca Narcisa se uita la kizim nerede?uite un link de visat frumos pt. cele tinerele. bonmarier.es plata 2011 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264aista nu-i link scrii pe gogol


Ultima editare efectuata de catre florica in Sam 15 Ian 2011, 12:11 am, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:11 am

florica a scris:Anuta dar unde au dezertat fetele ,cred ca Narcisa se uita la kizim nerede?uite un link de visat frumos pt. cele tinerele. bonmarier.es plata 2011 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264
s-a terminat acum kizim nerede... nu au dat promo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 12:12 am

Va spun si eu noapte buna nu cred ca avem trailer si nici traducerea in seara asta. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0005640. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 00063
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:13 am

anuta1971 a scris:
s-a terminat acum kizim nerede... nu au dat promo 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 910884 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 910884 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 910884
ce-i apuca ?prostela parca n-ar avea destula! 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 419114
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:16 am

iulianagl a scris:Va spun si eu noapte buna nu cred ca avem trailer si nici traducerea in seara asta. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0005640. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 00063
noapte buna eu am crezut ca-i plecat de mult la culcare . 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 415928 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 4591 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 942773 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 79551 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 948940 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793


Ultima editare efectuata de catre florica in Sam 15 Ian 2011, 12:19 am, editata de 1 ori
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:18 am

iulianagl a scris:Va spun si eu noapte buna nu cred ca avem trailer si nici traducerea in seara asta. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 0005640. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 00063
Noapte buna draga mea, somn usor vise frumoase.. pe maine 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 12:18 am

florica a scris:noapte buna eu am crezut ca-i plecat de mult la culcare .http://www.google.ro/url?sa=t&source=web&cd=6&ved=0CD0QtwIwBQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DEMdZX4XIIeY&ei=x8owTaaMMYGMswbh8YyKCg&usg=AFQjCNEoyZzCUxgsP4hmZCDFt5oZP37QZQ


Nope acum plec ca astia au inebunit cu totul si cred ca si Arzu nu-i mai vine sa traduca prostia asta de scenariu. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:22 am

iulianagl a scris:


Nope acum plec ca astia au inebunit cu totul si cred ca si Arzu nu-i mai vine sa traduca prostia asta de scenariu. 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
lasa ca nu-i chiar asa de rau ,scenaristi joaca dur ,o sa lase ei si mai moale 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 910292 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:24 am

florica a scris:ce-i apuca ?prostela parca n-ar avea destula! 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 419114
am vazut in program ca dau Gonulcelen in reluare de la ora 2.20 ... s-ar putea sa dea atunci promo
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Bruni-My Sam 15 Ian 2011, 12:28 am

salut fetelor.deabia acum am vz si 34 si 35.dar dezamagire totala.chiar nu se compara cu ce a fost in ASI ca scenarista.ce dzeu am facut nervi la stomac.nu mi-a placut zambetul ,radierea lui hasret de fiecare data cand primea felicitari plus in restaurant cand a venit si a dat mana cu murat parca erau doi straini.nu ...unde e aceea hasret care era ffff timida la vederea lui murat sau cat de suparata era tot ii cauta privirea lui.?dar acum si cu poza afisa o nonsalanta care nu o prinde pe hasret,de tuba nu am ce zice:joaca super.eu una ma pun in locul ei cat as fii de suparata sa fiu indragostita ca ea si sa ma invite fostul dumnezeule dar nu as ridica privirea ...nu chiar nu mi-a placut nu are actiunea la care m-am asteptat.se tot joaca si se tot alearga.cand o prinde sa-i dea un mozol de ii zboara si fulgi si sa vezi ca numai pleaca dar ea in el nu vede nici o protectie,e un las...
va pup cu drag.scuze daca nu va convine dar numai puteam tine in mine plus ca la ora asta nu am cu cine comenta prin casa:)).noapte buna .
Bruni-My
Bruni-My
membru senior
membru senior

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Galati

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:30 am

anuta1971 a scris:
am vazut in program ca dau Gonulcelen in reluare de la ora 2.20 ... s-ar putea sa dea atunci promo
nu cred ca il dau la ora aceea ,poate n-ai ambit daca nu stai sal vezi ,tu intelegi ceva din ce scrie aici https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwebtv.atv.com.tr%2Fwebtv%2Fprogram%2Fgonulcelen&h=16e2d 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 359517
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 15 Ian 2011, 12:34 am

EPISODE 35 PART 1

https://www.youtube.com/watch?v=nRO2Wp_jILM

Levent: oh I nearly forgot. The keys to the house.
But I can wait here until you get ready and drop you off?
Hasret: no you should go. It will take us a while to pack.
Levent: ok. However you wish.
Hasret?
Thank you because you made me have the happiest night in my whole life.
Good night..
Hasret: Good night.
**
Bahar: I am sorry. I ruined your whole night.
Murat: Ok.just forget it all. Go and sleep. You need to rest.
Bahar: your are right. Good night.
Murat: good night.
**
Saime: what’s going on hasret?
Hasret: I will tell you everything when we get home mom.
Saime: hasret? What’s that ring on your finger?
Hasret: mom, lets just pack ok? I will tell you at home.
(murat calls hasret changes her ring tone to silent)
**
EPISODE 35 PART 2

https://www.youtube.com/watch?v=V9nvn2RntOQ

Saime: Gülnaz will be worried.
Hasret: I will call her tomorrow.
Gülnaz: hasret? Where are you off to in the middle of the night?
Hasret: we are going home sister.
Gülnaz: hold on.. did cobra say anything to get you upset?
Hasret: no no cobra did not say anything.
I will call you tomorrow.
Gülnaz: are you sure you are ok?
Cobra: what’s going on man?
Gülnaz: they are going back to the house.
Cobra: at this hour?
Gülnaz: yes
Hasret: there is no problem. I just wanted to go. We can take a cab. You go and sleep.
Gülnaz: yeah as If I can sleep now!
**
Kadir: sir?
Murat : kadir? I cannot reach hasret. Do you know where she is?
Kadir: she must be sleeping inside.
Murat: can you go and check and tell me if she is in the house or not?
I will wait out here.
Kadir: ok.
Gülnaz: where the hell have you been little rascal.
Kadir: ý was out with the boys.
Gülnaz: Just get in or you are going to get a slap from me.
Kadir: sister murat hoca is here. He is asking for hasret.
Gülnaz: ooops. I did not see you there. I am sleepy you know.
Murat: Gülnaz is hasret inside?
Gülnaz: no she went back to Levent’s house
Murat: why?
Gülnaz: she said she will come back tomorrow and tell me everything.
**
Saime: you forgot your ring in the bathroom.
Will you now tell me what’s going on?
Hasret: I accepted levent’s proposal.
Saime: but you told me you had not accepted it.
Hasret: I had not then. I accepted tonight.
Saime: I thought as much when I saw the ring.
Why did you change your mind then?
Hasret: I made a huge mistake mom.
Saime: what mistake
Hasret: I believed in Murat too much. Way too much. I feel like I am going to go crazy when I remember it. You know the girl. Selin’s twin.
Saime: yes.
Hasret: ý saw her and murat in a hotel room. Hugging each other.
**
Hasret: he lied to me. He is standing there with her in the balcony. I called him and asked him where he was. He said he was with a friend. He said I will call you back. He is there right in front of me. Lying through his teeth.
Saime: so you decided to go to levent and accept his proposal.
Hasret: sometimes he is great. He is nice. And then the next day he does not even say hello to me.
I ask him if I should do the album he says this is your life I don’t care. The next day boom he is gone. I cannot find him. And then when I reach him he says I moved to Paris.
And then he comes back as if nothing has happened. I cannot fight against him anymore. I am tired mom. All I want is some peace. Some serenity. He can do whatever he wants with whoever he wants from now on. I do not care about him.
Saime: hasret.. murat is at the door. Shall I not open the door then?
**
Saime: You must speak to Murat about all this hasret. ,
Hasret: I sure willmom. But not now. When the time comes.
**
Saime: the weather is cold.
Hasret: don’t worry I won’t feel cold.
Saime: are you going to meet levent?
Hasret: yes but then I am going to see my sister. She must be worried we left in the middle of the night.
Maybe you should come to the neighbourhood too.
Saime: yeah maybe I should.
Levent: good morning
Hasret: good morning
Levent: did you have breakfast?
Hasret: I did and I was just about to go out of the house.
Levent: where are you going?
Hasret: to the office. You are at the office right?
Levent: Yes I am . I am.. come on then. I can come and pick you up if you want.
Hasret:no no. See you in the office
**
Levent orders all the fresh flowers from the florist because hasret is coming and he tells his secretary he is engaged to hasret and is going to get married
**
Murat: good morning.
Hasret: good morning.
Murat: what’s wrong hasret?
Hasret: nothing. I am busy that’s all.
Murat: I guess this is about last night?
Hasret: there is no problem.
Murat: look hasret I want to explain.
Hasret: I do not want to listen.
Murat: hasret!
Hasret: Ok. I saw you both last night. In the balcony of that hotel.
Murat: were you there?
Look hasret, I do not know what you saw and what you understood. But I can explain everything.
Hasret: you lied to me.
Murat: bahar told me she was going to commit suicide.
Hasret: of course.
Murat: I went there to prevent her.
Hasret: but she did not commit suicide.
Murat: ý stopped her because I was there.
But how did you know I was at the hotel?
Hasret: does that matter?
Murat: look. Hasret. A person’s life is important. I could not just let her die.
Hasret: ok. you could have told me all this yesterday on the phone.
Murat: I could not because it would be harder to explain on the phone.
I thought we should speak about this face to face.
Hasret: I do not believe your explanations.
Murat: you do not believe me?
Hasret: no.
Murat: well then there is nothing to talk about
Hasret: I guess so.
Murat: but I still want to say this.. I only went there to save a life. You cannot even see this. Just think whatever you like.


Neaţa Bruni !!!!


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Sam 15 Ian 2011, 12:35 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:34 am

Bruni-My a scris:salut fetelor.deabia acum am vz si 34 si 35.dar dezamagire totala.chiar nu se compara cu ce a fost in ASI ca scenarista.ce dzeu am facut nervi la stomac.nu mi-a placut zambetul ,radierea lui hasret de fiecare data cand primea felicitari plus in restaurant cand a venit si a dat mana cu murat parca erau doi straini.nu ...unde e aceea hasret care era ffff timida la vederea lui murat sau cat de suparata era tot ii cauta privirea lui.?dar acum si cu poza afisa o nonsalanta care nu o prinde pe hasret,de tuba nu am ce zice:joaca super.eu una ma pun in locul ei cat as fii de suparata sa fiu indragostita ca ea si sa ma invite fostul dumnezeule dar nu as ridica privirea ...nu chiar nu mi-a placut nu are actiunea la care m-am asteptat.se tot joaca si se tot alearga.cand o prinde sa-i dea un mozol de ii zboara si fulgi si sa vezi ca numai pleaca dar ea in el nu vede nici o protectie,e un las...
va pup cu drag.scuze daca nu va convine dar numai puteam tine in mine plus ca la ora asta nu am cu cine comenta prin casa:)).noapte buna .
Nu-ti fa probleme pt. ca la nici-una nu ne-a placut chiar tot si unele faze chiar ca au fost aiurea 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 419114 noapte buna si vise placute 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:39 am

Multumim Denisa,ANUTA doar n-ai plecat si tu sau ai mers in cercetare? 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:41 am

Bruni-My a scris:salut fetelor.deabia acum am vz si 34 si 35.dar dezamagire totala.chiar nu se compara cu ce a fost in ASI ca scenarista.ce dzeu am facut nervi la stomac.nu mi-a placut zambetul ,radierea lui hasret de fiecare data cand primea felicitari plus in restaurant cand a venit si a dat mana cu murat parca erau doi straini.nu ...unde e aceea hasret care era ffff timida la vederea lui murat sau cat de suparata era tot ii cauta privirea lui.?dar acum si cu poza afisa o nonsalanta care nu o prinde pe hasret,de tuba nu am ce zice:joaca super.eu una ma pun in locul ei cat as fii de suparata sa fiu indragostita ca ea si sa ma invite fostul dumnezeule dar nu as ridica privirea ...nu chiar nu mi-a placut nu are actiunea la care m-am asteptat.se tot joaca si se tot alearga.cand o prinde sa-i dea un mozol de ii zboara si fulgi si sa vezi ca numai pleaca dar ea in el nu vede nici o protectie,e un las...
va pup cu drag.scuze daca nu va convine dar numai puteam tine in mine plus ca la ora asta nu am cu cine comenta prin casa:)).noapte buna .
Buna Bruny... nu superi pe nimeni, noi am ajuns sa luam calmante Smile Smile rar vii pe la noi noapte buna 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:45 am

florica a scris:Multumim Denisa,ANUTA doar n-ai plecat si tu sau ai mers in cercetare? 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 225264
nu am plecat Flori ... sunt aici.. uite in parte stanga scrie programul
http://www.atv.com.tr/
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:49 am

In conluzie in ep. din seara asta toate personajele au dat-o in bara mai putim Cafer cu Balcicek,va spun si eu noapte buna ca am intepenit aci pe scaun,somn usor cu vise placute 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 15 Ian 2011, 12:51 am

anuta1971 a scris:
nu am plecat Flori ... sunt aici.. uite in parte stanga scrie programul
[url=http://www.atv.com.tr/
http://www.atv.com.tr/[/quote[/url]] dar pt. ce data ca n-am observat!
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Sam 15 Ian 2011, 12:57 am

florica a scris:http://www.atv.com.tr/[/quote[/url]] dar pt. ce data ca n-am observat!
programul de acum este... oricum nici eu nu stau... nici nu mai vad

Noapte buna draga Flori... plec si eu la somn vise frumoase multi 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 15 Ian 2011, 1:01 am

Nopate buna fetelor!!!..am plecat si eu

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Canseltubah
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 15 Ian 2011, 1:10 am

Prima parte o iau eu kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum