Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
annadanna
elena
Miruna
rina-rina
nutzi
Garo
DENISA
Admin_dea05
anuta1971
iulianagl
florica
narcisa
nicos66
vivi
alitheea
lica54
Luana
nellys18
22 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 15 Ian 2011, 4:15 pm

elena a scris: Ce poker Dana? Ca de obicei infrumusetezi ceva ce nu exista
Saraca Hasret se ascunde si de ea insasi ca o cirtita cind va realiza ca pina acum nu a fost decit o simpla fata exotica ca sa zic asa o frumusete ca sa fie [[ ca in rest nu a dovedit nimic]] atunci poate se va schimba ceva
Cind va fi ,, responsabila" de ceea ce face da poate mai exista o speranta dar asa oscileaza la fel ca un pendul de la o extrema la alta
Tu ca de obicei ai talent literar si dai maiestrie cuvintelor dar in cuvintele astea nu se prea potrivesc cu cei in cauza comportamentul lor spune altceva
o zi buna felicitari pentru ,, maiestria de a minuii cuvintele'
' kiss Stii bine poker dar mai stii ca se mai joaca si la ,, cacialma
''
La cacialma a jucat şi el...De aceea pierdea ... Poate nu credea in norocul incepatorului...40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 164885_1403246980207_1803339458_805175_2677435_n
Dar tu ce te tot chinui cu serialul asta ? Nu te inţeleg deloc... Nu se potroveşte cu logica mea... Cu " talentul " nici atat... Mie imi place jocul , mai ales in dragoste , chiar cu focul , acolo talent... N-ai vazut aşa ceva...
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Sam 15 Ian 2011, 4:17 pm

Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit in primul rind multumesc fetelor pentru traduceri.Dragalaselor faceti niste comentari de merg la suflet eu va apreciez foarte mult.Dar cei drept nui pacat frumoasa fata noasta nu? Mi-a placut foarte mult cum a aratat in acest ep ori ce ar inbraca i se potriveste de minune e frumoasa foc.Va kiss kiss kiss kiss dulce si va doresc un uichend placut 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 4:20 pm

Am terminat partea 3.
Narci spor la tradus. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 4:30 pm

Dragele mele Levent poate a castigat o batalie dar nu si razboiul, pana se termina razboiul mai este.Murat stie foarte bine ca casnicia dintre Levent si Hasret n-o sa supravietuiasca ca doar ea il iubeste pe Murat si nu pe Levent de aceea o si urmareste la tot pasul ceea ce-l enerveaza pe Levent cel mai mult scopul lui Murat este sa-l scoata din carapace pe Levent ca Hasret sa-i vada adevarata fata.El isi cunoaste cel mai bine prietenul, nu?
Eu n-am stiut ca Levent ar avea o mama si m-a mirat faptul ca Levent n-a fost socat la vederea lui Bahar?De ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 4:36 pm

Va parasesc pt. ceva timp plec la cumparaturi. kiss kiss kiss 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 4:38 pm

Gata partea a patra.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 15 Ian 2011, 4:48 pm

buna, fetelor si bine v-am gasit!; va multumesc pt. TOT
Iuliana, aceeasi nelamurire referitoare la Levent o am si eu pt.ca nu a schitat nici un gest ca si cum totul ar fi fost normal....si mai este ceva: nu cred ca Bahar este sora geamana a Selinei; sunt surori dar Bahar este mai tinara si nici nu este blonda ci satena si nu are parul asa ondulat...deci totul la ea este o minciuna...la telefon logic ar fii sa vorbeasca cu cineva care a aparut in film pina acum-altfel i-am fii auzit macar vocea; oare cine il uraste asa mult pe Murat?
Fetelor grozave comentarii...va rugam continuati
kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 15 Ian 2011, 5:01 pm

[quote="dana17
Dar tu ce te tot chinui cu serialul asta ? Nu te inţeleg deloc... Nu se potroveşte cu logica mea... Cu " talentul " nici atat... Mie imi place jocul , mai ales in dragoste , chiar cu focul , acolo talent... N-ai vazut aşa ceva...[/quote]

Nu ma chinui de loc ca doar nu sunt masochista imi testez rabdarea dar asta nu inseamna ca am nevoie de un drogulet ca sa nu vad realitatea/Este ca si cind a si avea o persoana linga mine careia eu ii atribui calitati care nu exista de dragul de a fugi eu insumi de realitate
Dar nu am nici o problema ca aureolezi personajele actiunea ca gasesti ceva ce nu este este foarte bine ce faci pentru cei care vor o gura de irealitate
succes papa kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:05 pm

dana17 a scris:40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 TristBuna fetelor .Narcisa draga , de ce nu scrii mai des ?
Bună Dana. Aproape întotdeauna mi-am regăsit gândurile în ceea ce ai scris tu, am considerat că nu are rost să spun aceleaşi lucruri dar nici pe departe atât de frumos ca tine. De data asta m-au provocat să scriu intervenţiile fetelor şi mai ales întrebarea Anei de ce ne place fiecăreia dintre noi serialul ăsta (cui îi place). Eu îl urmăresc pentru Tuba şi pentru jocul tuturor actorilor, îmi face plăcere să-i văd şi chiar dacă scenariul nu este întotdeauna cum vreau, jocul lor mă face să fiu prezentă, ori de câte ori am timp şi chiar când nu am, în faţa calculatorului.

Mai vreau să spun ceva, multă lume nu a fost de acord cu invitaţia Baharei la cina în patru ci cu oricare altă femeie, eu cred că doar Bahar era cea care avea un rost să se afle la acea masă alături de Murat ca el să-si poată face jocul. Mai ales că acest joc a fost improvizat pe loc, cel puţin eu nu cred că Murat avea un plan dinainte stabilit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:06 pm

DENISA a scris:[]
Bună Denisa. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:09 pm

elena a scris: o zi buna kiss
Bună Elena kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:10 pm

lica54 a scris:Dragalaselor buna ziua si bine vam gasit in primul rind multumesc fetelor pentru traduceri.Dragalaselor faceti niste comentari de merg la suflet eu va apreciez foarte mult.Dar cei drept nui pacat frumoasa fata noasta nu? Mi-a placut foarte mult cum a aratat in acest ep ori ce ar inbraca i se potriveste de minune e frumoasa foc.Va kiss kiss kiss kiss dulce si va doresc un uichend placut 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 155656
Bună ziua Lica kiss .
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:12 pm

iulianagl a scris:Am terminat partea 3.
Narci spor la tradus. kiss kiss kiss
Bună Iuliana kiss , mii de mulţumiri pentru traduceri. Spor la cumpărături. Sau cumpătare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:16 pm

Garo a scris:buna, fetelor si bine v-am gasit!; va multumesc pt. TOT
Iuliana, aceeasi nelamurire referitoare la Levent o am si eu pt.ca nu a schitat nici un gest ca si cum totul ar fi fost normal....si mai este ceva: nu cred ca Bahar este sora geamana a Selinei; sunt surori dar Bahar este mai tinara si nici nu este blonda ci satena si nu are parul asa ondulat...deci totul la ea este o minciuna...la telefon logic ar fii sa vorbeasca cu cineva care a aparut in film pina acum-altfel i-am fii auzit macar vocea; oare cine il uraste asa mult pe Murat?
Fetelor grozave comentarii...va rugam continuati
kiss kiss
Bună Garo. Dar de poza cu cele două surori cu Bahar cu perucă ce spui? Eu nici acum nu sunt lămurită. Mai ales că Bahar a spus că nu a întâlnit-o niciodată pe sora sa, a aflat de ea când a murit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Sam 15 Ian 2011, 5:19 pm

Vă urez tuturor o seară plăcută, revin când mai apar traduceri. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 15 Ian 2011, 5:30 pm

narcisa a scris:
Bună Garo. Dar de poza cu cele două surori cu Bahar cu perucă ce spui? Eu nici acum nu sunt lămurită. Mai ales că Bahar a spus că nu a întâlnit-o niciodată pe sora sa, a aflat de ea când a murit.

De faza asta au ,, uitat'' scenaristii ca de obiceiCe au dus ei la bun sfirsit? Uita de la mana pina la gura actiune personaje nu mai auzi nimic de ele dispar in neant este ceva specific lor uita si frazele pun vorbele in gura actorilor in urma careia ei ar trebuii sa faca ceva dar raman la stadiul de vorbe si tot asa [[ vorbesc ca sa se auda ca in rest actiunea isi urmeaza cursul ca si cind nu ar fi existat niste replici niste hotariri nik ba te trezesti cu niste gesturi de ti sta mintea in loc
kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Sam 15 Ian 2011, 5:37 pm

Fetelor eu ma duc sa joc fotbal Smile la sala va urez discutii placute o seara frumoasa sa aveti si un somnic duuulce kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 6:34 pm

EPISODE 35 PART 5
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=M2m5gIyM5OE

Hasret: mom?
Saime: yes?
Hasret: lets get going we have to get ready for tonight.
Saime: yes I was waiting for you.
Gülnaz: see you tonight.
**
Cobra gets 400TL from Cafer for the engagement dinner he planned for cafer and balçiçek
**
Murat remembers his talk with hasret when he was in Paris.
**
Levent: yes sevgi? Which restaurant? But I did not tell you that restaurant.. ok. ok. never mind. I will call everyone and tell them the restaurant has changed.
**
Balçiçek and the rest arrive at the other restaurant.
Kadriye asks if they serve meatballs in that fancy restaurant
Gülnaz asks if cobra got money from cobra for this event. Cobra says he did not take any money from cafer.
**
Nesrin: so you are really not coming?
Ethem: NO I think its best I am not there.
Nesrin: maybe I should not go too. What will murat say to me if he hears I am going to the dinner party?
Ethem: no you have to go. You are like levent’s second mom. He does not have anyone else here. I will talk to murat
Nesrin: I am actually happy that this hasret business will come to an end finally.
Ethem: I just hope levent and murat’s friendship does not end after all this.
I should look for mUrat maybe we can go somewhere else together. Father and son.
**
Saime:you look excited. Lets sit
Look Levent. I have not had much time with my daughter. I found her very late. And since the day we found each other I have stood by her side. Whatever decision she gave right or wrong I have always been on her side. I decided to only support her from then on.
When she told me she is getting engaged to you I was shocked frankly.
I think it was a very sudden decision. I am not saying I am not happy about this because I do know you are a good person and you have stood by hasret’s side also.
Levent: hasret deserves the best of everything.
Saime: sorry if I offended you but I just wanted to tell you whatever I really felt.
Levent: of course. Hasret is really happy she found you. Before she found you there was this huge void in her life. And you filled that void. Don’t worry I will take good care of hasret.
**
Levent: you are very beautiful
Hasret: thank you.
Levent: shall we go?
Saime:ok.
**
Ethem: are you free?
Murat: come in dad.
Ethem: are you home for tonight?
Murat: I have nothing planned.
Ethem: but I do have plans
Murat:what Raki?
Ethem: yes.. lets go to our special place..
Murat: this is great timing.
**
Cobra puts the rings on balçiçek and cafer’s finger gets the engagement over with because he wants to get rid of cafer and balçiçek before hasret and levent arrive.
Gülnaz hears cafer gave money to cobra for this event.
**
Hasret: I wonder where my sister is ?
Levent: oh no.. I forgot to tell them the restaurant had changed
Saime: so they went to the other restaurant?
Levent: I guess. Let me call them.
Nesrin, welcome.
Nesrin: hello good evening.
Saime: hello
Hasret: hello.
Nesrin: so how are you guys?
Levent: fine fine..
**
Cevahir: welcome
Murat: hello
Cev: you are here father and son eh? No hasret this time? I hope she did like our services though?
Murat: yes yes she liked it but she was busy so I came with dad.
Cev: I will tell the staff and they will take care of your order.
Murat: thanks
Ethem: I did not know you brought hasret here before?
Murat: we came once. Only.
**
Hasret: you were going to call gülnaz?
Levent: I forgot because I am so excited.
Nesrin: I was so happy when I heard the news
Hasret: thank you
**
Cobra: yes Mr. Levent? What? we came to the wrong place?
Gülnaz:shit
Cobra: the engagement party is in another restaurant so we have to go to another restaurant now
Gülnaz: and you have to pay the bill
Cobra: we are done for
Gülnaz: cobra we are not done for you are done for. Just pay the bill I am waiting for you outside.
Cobra: can I get the bill please?
**
Levent: call me when everything is ready ok?
EPISODE 35 PART 6
Quote
https://www.youtube.com/watch?v=m57278YYMR4


Levent: Hasret will you come with me? I have to show you something
Come on.
Nesrin: They look so happy together and they suit each other (but she is not a match for you son eh bitch?? )
Are they preparing for the wedding?
Saime: I guess not yet. It is too soon.
Nesrin: why should they wait?
Saime: These young people.. they usually do not stick to their decisions. Sometimes they change their decisions really quickly.
Nesrin: what? this is not childsplay. I see them as they are already married.
**
Hasret: what are we doing here?
Levent: don’t spoil the surprise.
Hasret: why has everyone gone?
Levent: cause I told them to go. Let’s see..
Hasret: what are you doing?
Levent: pasta.. I can only cook pasta.. sauce..
Hasret: so you are cooking? Now?
Levent: yes. So set the table then
Hasret: are we going to eat here?
Levent: we can eat inside but then we cannot be alone together.
(THIS IS SUCH A STUPID SCENE.. MAYBE BECAUSE IT IS LIKE A FAKE RE-RUN!!! )
here.. hold this.. the wine and the glasses are there. Come on.. the dinner is nearly ready.
**
Ethem: I cannot understand how all this happened? Just few days ago you were playing the piano and she was singing.. you were like to love birds.
Murat: hasret made a choice.. there is nothing else to it.
Ethem: you can trick everyone but not me. You know why we are called Father?
Murat:cause you are a father?
Ethem: no because we are never deceived by the lies of our children. I can see how sad you are. Don’t be afraid to show your sorrow.
If you run away from your pain it will keep growing.
Murat: what else can I do dad? All I can do is try to forget Hasret (such an idiot)
And I can’t even forget her.
Ethem: answer me. Do you love hasret.
Well if you love her you have to fight for her. You cannot give up and cry in a corner.
I struggled for your mom. You would not know.
Murat: what did you do?
Ethem: well many crazy things. I used to love her but platonically. She does not even know me and we are not going out. I was following her again one day.
Murat: you stalked my mom?
Ethem: yes. She is walking and I am walking behind her. There was this famous patisserie then, I forget the name of the place now. Anyway she went in and she met a man. The man is talking and talking and Nesrin is listening to him. I can see she is clearly bored.
And she affirmed she was bored with him later on.. anyway they are sitting. I caused a commotion and started screaming FIRE FIRE FIRE.... there is a FIRE.. everyone panicked. All glasses plates flew everywhere. Everyone started to run out and I saw that the man talking to your mom left your mom and ran out to save himself. He did not even care about Nesrin.
So I grabbed her arm and said. Come with me, young lady. And she came. We went somewhere else and sat and had dessert. And that was it. We clicked.
Murat: well bravo dad.
Ethem: and then Nesrin said. There was no fire right? You tricked me?
So I said “I was screaming because of the FIRE I felt in my heart for you” my lady.
Murat: dad you really are something.
Ethem: yes see If I had not caused that scene and tried my best I would not be kicking myself. So you will feel the same if you do not do anything about it. Either you have to shout “there is a fire” or you will burn inside silently and turn to ash. Of course everyone has a different method. I do not care if you shout fire, or fake that there is a bomb..
**
Levent: enough?
Hasret: enough thank you.
Levent: sauce?
Hasret: yes please. Oh that smells nice.
Levent: hold on.. one minute.
Ok. now we are ready.
Hasret: what are we drinking to?
Levent: to our future. Won’t you taste your pasta?
Hasret: oh this is excellent.
**
Cobra: If it was murat he would have called and told me the restaurant had changed. Levent is forgetful. He just caused me so much extra expense.
Gülnaz: good. You should not try to con everyone and get their money. You think you are great saying you can do 4 weddings and a circumcision party without anyone knowing in the same place.
See now you are done for.
Cobra: yes.. ok.. I could not even spend the money. I had to give it all to the restaurant and my watch and I still owe them money so now they have got my ID card. I left it there and I had to even give Levent’s name. Too
Gülnaz: what? oh you did not do that?
Cobra: so what he is my brother in law.
Anyway this is all because of him.
And why are we carrying this umbrella with us? It’s not even raining.. I am so unlucky
And now if the police come and take me away I do not even have an ID.
Gülnaz: oh I am going to break your neck in a minute. Where the hell is this other restaurant?
Cobra: IT’s close.. just walk.
Gülnaz: after this night when we get home I am going to beat you up for sure.
Saime: where were you? I was worried
Hasret: we walked around the place a bit.
Nesrin: Is that tomato sauce on your tie?
Levent: ýt must have spattered from somewhere.
Nesrin: and there is this garlic smell.
Levent: we did walk around the kitchen too. Maybe this is why I smell of garlic.
Saime: so what are you eating?
Hasret: actually I am full.
Levent: I am not so hungry either.
Saime: have you just been walking around or doing something else?
Hasret: oh my sister is here.
Levent: sorry It is my fault.
Gülnaz: oh sister.. you look gorgeous.
Cobra: Its ok.
Gülnaz: why is she here?
Hasret: levent’s mom could not make it so he called Mrs. Nesrin.
Gülnaz: hello. How are you Ms Nesrin?
Nesrin: thank you I am fine.
Gülnaz: thanks for asking I am fine too. Put some beans on my plate cobra.. put more..
Levent: gülnaz is pregnant she is having twins.
Nesrin: nice.
Gülnaz: yeah nice. Thanks..
**
Ethem: don’t forget son. A thousand persons want a girl and only 1 gets the girl.
Murat: you can go dad. I want to walk for a bit.
Ethem: ok son. Good night.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Ian 2011, 6:34 pm

Buna m-am intors si cu ceva incep partea 5. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 15 Ian 2011, 6:44 pm

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 15831469chdbua2
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 15 Ian 2011, 6:50 pm

Fetelor , am reusit sa urc primele doua ep din ASI pe megaupload , cine il vrea sa imi trimita un mp kiss kiss kiss . zanutelor spor la tradus . eu sunt prinsa cu Asi si nu pot sa va ajut kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 15 Ian 2011, 6:56 pm

Buna Denisa , Buna Nico , o seara buna va doresc...40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 164855_1403248060234_1803339458_805178_4709187_n
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dana17 Sam 15 Ian 2011, 7:01 pm

iulianagl a scris:Buna m-am intors si cu ceva incep partea 5. kiss kiss kiss
Buna Iuliana 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Stream
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 15 Ian 2011, 7:02 pm

fetelor poate sunt pesimista dar eu cred ca:
-Bahar nu este nebuna ci poate doar obsedata de trairile surorii ei alaturi de Murat-de aceea a vrut sa fie aidoma ei(!!!!)
-nu il iubeste pe Murat, doar vrea sa fie al ei -sa reuseasca acolo unde sora ei a dat gres(eu cred ca s-au cunoscut cu multi ani in urma)
-Hasret nu va scapa de Levent, indiferent ce se va intimpla,tocmai pt.ca l-a folosit ca si "roata de rezerva"
kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Sam 15 Ian 2011, 7:03 pm

dana17 a scris:Buna Denisa , Buna Nico , o seara buna va doresc...40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 164855_1403248060234_1803339458_805178_4709187_n
Buna Dana , ce faci draga mea ? kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 40. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum