Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
lucyana
mihaela99
anuta1971
teodora_roman
Gloxinia2010
lica54
dlacatus65
annadanna
rina-rina
vania_e
dana17
narcisa
alitheea
florina1989
prytymeu
axxa246
DENISA
IDILKO
iulianagl
pufy2010
Geta
Luana
simona_baschir
Admin_dea05
Garo
florica
30 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 10:25 am

‎26.02.2011 gönülçelenin 1.yili. .herkese kutlu olsun


26.02.2011 Gönülçelen primul. . toată lumea fericită 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 10:38 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 185679_167903246591540_157708174277714_362895_6568329_npoza este de pe f.b.gonulcelen 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 10:40 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 184382_167948013253730_157708174277714_363225_6908118_n

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 179798_167943269920871_157708174277714_363199_4336110_nDragostea este ca un şanţ adânc, dacă vei cădea, nu poti sa pleci 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 10:49 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 3221879441_d7c02dd8bd_opt. mai tarziu daca vi se face foame 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 o zi buna va doresc 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 26 Feb 2011, 10:49 am

Buna dimi!
..Florica am ramas numai cu pozele ca la fapte slabe sanse dupa cum curg evenimentele in film. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 ..Daca nu era Tuba si Cansel nici nu ma mai uitam...Primul sezon nu se va compara in veci cu cel de-al doilea...ca sa vezi ce inseamna si un regizor bun . 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754 Pacat de actori!..Oricum chiar daca sunt un pic dezamagita tot ma voi uita la film pt ca ador actorii ... kiss vorba lui pufy daca tuba ar juca in desene animate si la alea ma uitam Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Pufy esti mare.....

Mesaj Scris de Geta Sam 26 Feb 2011, 10:57 am

pufy2010 a scris:Salut fetelor

foarte tare tipa Smile
Buna dimineatza. Pufy m-ai facut sa rad cu lacrimi... O cheama Vica.....
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 12:02 pm

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!
..Florica am ramas numai cu pozele ca la fapte slabe sanse dupa cum curg evenimentele in film. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 419114 ..Daca nu era Tuba si Cansel nici nu ma mai uitam...Primul sezon nu se va compara in veci cu cel de-al doilea...ca sa vezi ce inseamna si un regizor bun . 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 419114 Pacat de actori!..Oricum chiar daca sunt un pic dezamagita tot ma voi uita la film pt ca ador actorii ... 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 vorba lui pufy daca tuba ar juca in desene animate si la alea ma uitam 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 225264
si eu la fel,pt.ei ma uit ca sant actori minunati,ei fac toti bani,cu toate ca nu se ridica la un nivelul dorit de noi n-as vrea sa se termine prea curand. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 12:21 pm

Geta a scris:
Buna dimineatza. Pufy m-ai facut sa rad cu lacrimi... O cheama Vica.....
Buna,Geta nu stiu cat este de ras dar de groaza este ,sa te intalnesti cu asa ceva pe drum ,fie ca esti sofer sau pieton, nu cred ca este prea bine,acum a fost un caz ,,fericit''darrrrrrrrrrr sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 419114 si la voi merge asa greu netul? o zi buna in continuare tuturor 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 1:08 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2800159290016704208445. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 39992540810990490270
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty .... Florica...

Mesaj Scris de Geta Sam 26 Feb 2011, 1:28 pm

[/quote]Buna,Geta nu stiu cat este de ras dar de groaza este ,sa te intalnesti cu asa ceva pe drum ,fie ca esti sofer sau pieton, nu cred ca este prea bine,acum a fost un caz ,,fericit''darrrrrrrrrrr sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva si la voi merge asa greu netul? o zi buna in continuare tuturor [/quote]
Ai dreptate , acum a fost un caz "fericit". In general nu este de ras este de plans, numai ca acum nu m-am putut abtzine , avand in vedere prostia tipei. Netul meu merge foarte bine. Si aseara pe ATV si martzi pe Kanal D turcesc , nu s-a intrerupt de loc. In general conexiunea este foarte buna si foarte rapida. RDS- Constanta.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 26 Feb 2011, 2:55 pm

Buna ziua!
Am ajuns tarziu acasa si acum am reusit sa vizionez si cealalta jumatate a episodului (prime jumatate am vizionat-o inainte de plecare), drept care scriu repede cateva randuri. Nu stiu daca au aparut traducerile, ar fi necesare pt a intelege mai ok
-ce a spus Levent Hasretei de a trecut asa usor peste modul oribil in care a scos-o de la ora lui Murat (eu as fi aruncat inelul direct in nasul „logodnicului”...)
-Ce a spus Murat lui Levent , cand l-a vizitat la birou.
Tot nu mi-a placut episodul, sau sunt eu carcotasa, poate...
Nu-mi place leguma in care s-a transformat Hasret. Ea fata cu scoala cartierului , invatata cu tot felul de purtari la care avea riposta prompta mereu, se poarta ca o adormita. Nu inteleg de ce nu ia atitudine fata de amandoi amorezii. Discursul acela memorabil de la restaurant, a fost uitat ...Cel mai bine ar fi sa-i fi dat pe amandoi deoparte, pt ca amandoi se comporta urat fata de ea.
Murat pentru ca o minte cu nerusinare, desi o vede cat sufera, Levent pt. ca se cere ascultat si respectat, fara ca acest respect sa fie reciproc.
Personajul Murat imi place din ce in ce mai putin. Am citit aici cum ca nu poate sa „atenteze” la bunul prietenului lui, pt. ca nu-i permite educatia.
Grozava educație! Asa a inteles el ca e politicos sa minti , sa te joci cu sentimentele altcuiva, sa ranesti , insistand asupra unor situatii care –se vede bine- fac rau , sa te porti mârlănește (vezi cartile traâtite in bratele Hasretei, povestea cu bomboanele, tratirea usii in nas la clasa, CD-ul primit de la Hasret si dat alteia si mai sunt)???Un barbat educat, ba chiar unul care educa el insusi pe altii (un profesor face si educatie, nu doar instruire) nu s-ar purta așa în vecii vecilor!
Levent era un personaj minunat , pana acum un episod (parerea mea), dar stiu cum schimbă scenariștii turci caracterul personajelor de lla un sezon la altul, asa ca nu ma mir. Seherazad a fost cel mai bun exemplu si nu singurul , din pacate), dar scenaristii au gasit de cuviinta sa-l transforme in diavol, ca sa-l puna mai bine in evidenta pe „arhanghelul” Murat (nu stiu cum s-o fi chemand la turci), cel fara pata si vină.
Aici insa parca ceva dreptate ar mai avea personajul daca ma gandesc ca managerul este dezamagit (speriat) de rezultatul muncii si zbuciumului lui pt albumul Hasretei, adunat cu gelozia unui logodnic turc (turcii sunt renumiti pt gelozie ca si pt fumat), adunat cu un temperament coleric , iar rezultatul a fost...ceeea ce am vazut. Nu-l scuz, doar explic!
Ce nu-mi mai place la film: faptul ca rup episoadele, ca nu au continuitatea normala. Sfarsitul episodului trecut a fost tare dragut, cu Hasret cea obosita , adormita la curs. Nu au aratat cum si cine a trezit-o. Mi-ar fi placut sa inceapa de acolo.
Nu-mi place de asemeni ce se intampla la orele lui Murat; studentii aceea parca sunt luati de pe strada si adusi acolo. Nu au nicio legatura cu muzica. Toti sunt de note mici (4, 5, 3 cam astea erau notele pe lucrarrile la care Hasret a luat 8,50), la intrebarile lui hoca raspunde doar Hasret , restul habar nu au, stau in banca ca niste momâi...Nu e o nota buna pt. scoala turcă.
Nu am inteles jocul acela cu lumanarea. La ttraducere poate se va lamuri (pt. mine) si nu am apucat sa vad nici comentariile voastre de azi.
Nu inteleg nici reactiile intarziate ale Hasretei. Parca e adormita, parca asteaptra o minune s-o scape din iad, ea nu reuseste sa gaseasca calea. Nu i se potriveste comportamentul.
Nu-mi place si ma enerveaza Saime. Ca o mama iubitoare si persoana umblata prin lume, nu e in stare sa faca mai mult decat s-o mangâie pe cap pe Hasret. Si ea parca doarme...
Ce mi-a placut:
MULT!!!! Jocul lui Onur Saylak. Dupa mine este un actor de nota 10. Pune atata suflet in rol, incat se inroseste cand e 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754, cand isi arata dragostea, etc. Asta nu e la indemana oricui...Traieste rolul. Cred ca de acum inainte ma voi uita la filmele lui...Imi place tare mult! Precizez-ACTORUL l, nu barbatul, desi nu arata rau.
Va urez o zi placuta si o seara calduta !
Sper ca nu am facut prea multe greseli, dar sunt franta...
Plec sa ma odihnesc putin...
kiss
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 3:10 pm

tuba büyüküstün Dizi -Tv " Gonulcelen "


DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Sam 26 Feb 2011, 3:25 pm

[quote="Luana"]Buna ziua!
Am ajuns tarziu acasa si acum am reusit sa vizionez si cealalta jumatate

Servus tuturor!
Luana ai un comentariu de nota 10! Ai exprimat f. bine ceace am gandit si eu dupa vizonarea ultimului episod. Schimbarea comportamentului
lui Hasret este cred o gresala a scenaristilor, dar Tuba este Tuba si joaca excelent in ambele situatii. Multumesc!

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 75815968473185853725_thumb Chiar nu-ti place?

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 3:33 pm

Gönülçelen'de kelebek etkisi


de Gönülçelen la 26 februarie 2011 la 04:59



Bu aralar Gönülçelen dizisinin tiryakilerinden çok fazla talep ve eleştiri geliyor. 'İstanbul Şehri Çabuk' mahreciyle gelen bir izleyici mesajı ise aralarında en ilginç olanı: "Merhaba Yüksel Bey, bu aralar Gönülçelen'deki Hasret ve Murat aşkı ne olacak soruları bir kenarda kaldı. Şimdi de dizi saati ve dizi günü problemimiz yüreğimizi yoruyor. Hatta 7 yaşındaki oğlum der ki; 'Anne Gönülçelen bitmesin diye çözüm buldum.' Oğlum, dizide Murat ve Hasret'i evlendirip, yedi yıl sonrasından devam ettirerek, diziye Hasret ve Murat'ın oğlu olarak girmeyi hayal ediyor. Dahası var: Bu hafta gittiği tiyatro kursunda piyano çalmış, havasından geçilmiyor. 'Aynı Murat Turalı gibiydim' diyor. Eminim Gönülçelen bize eğitimli müziğin güzelliğini de yaşattı ve çocuklarımıza aşıladı. Şimdi atv'ye sizin aracılığınızla seslenmek istiyorum. Gecenin 23.00'ünde başlayacak olan bir dizi reytingi az olduğu için yayından mı kaldırılacak? Oysa kaç tane dizimiz var ailecek oturup seyrettiğimiz? Kaliteli fakat reytingi az olan dizilerin duvara çarpıp yok edildiğini görüyoruz. Şimdi sevgili atv size soruyorum ve dizime sahip çıkmak adına yazıyorum: Benim sevgili Gönülçelen'im bundan nasip alacak mı? Gönülçelen'e emek veren oyuncularımızı, isimlerini bildiğimiz ve bilmediğimiz set çalışanlarını, Gönülçelen'e destek olan başta siz Yüksel Bey olmak üzere tüm yazarlarımızı, yapımcılarımızı ve tüm Gönülçelen izleyicilerini sevgiyle kucaklıyor, dizimize sahip çıkalım istiyorum."

Kaynak:Sabah

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 184349_10150090697731711_233586536710_6717985_4158520_n
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 3:35 pm

Sıkı dostlar

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 65002_1

Gönülçelen dizisinin iki başarılı oyuncusu Cansel Elçin ve Yasemin Çonka'nın yediği içtiği ayrı gitmiyor.


Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden Gönülçelen'in ünlü oyuncuları Cansel Elçin ve Yasemin Çonka, özel hayatlarında da iki yakın dost. Önceki gün dizi çekimlerinin ardından birlikte yemek yiyip sohbet eden ünlü ikili, objektiflere samimi pozlar vermeyi de ihmal etmedi.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 26 Feb 2011, 3:48 pm

asa a inceput, 26.02.2010...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 3:50 pm

Buna ziua Luana,am sa-ti raspund eu la intrebarea ta privid jocul cu lumanarea[din cate am inteles eu],era un text de fapt pt. Hasret,daca il iubeste sau nu,daca il iubeste ea intervine si nu-l lasa sa se arda la mana,insa dupa Hasret putea sa se arda la amandoua mainile ca tot nu intervenea,Murat cred ca i-a spus de povestea cu lumanarea cand a fost la Levent la birou,la birou i-a mai spus [cu cuvintele mele nu stiu sa reproduc intocmai cum au vorbit]ca degeaba se agata de dragoste in relatia asta ca nu este,totul ii intemeiat pe gelozie si neintelegere,mai devreme sau mai tarziu tot il v-a parasi,cam asa in mare ce am inteles eu cu ajutorul fetelor care inteleg mai bine,interesant comentariul tau dar mie nu-mi place absolut de loc personajul LEVENT, tot timpul l-am vazut un invidios,invidia este o trasatura foarte rea,eu am avut parte de asa ceva cate o data viata bate filmul. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 910292
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 3:50 pm

DENISA a scris:tuba büyüküstün Dizi -Tv " Gonulcelen "


multumesc ,Denisa este vorba de emisiunea de maine de la ora 12;50? 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 4:01 pm

GönüLçeLen 41. BöLüm reytingLeri ....


de Gönülçelen Dizisi la 26 februarie 2011 la 03:09



HEDEF KITLE TOTAL

S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 20:45:41 1:50:55 11,22% 26,92%
2 ADINI FERIHA KOYDUM SHOW 20:50:31 1:51:33 9,17% 21,90%
3 COCUKLAR DUYMASIN ATV 20:41:44 1:35:58 6,60% 15,72%
4 HANIMIN CIFTLIGI (OZET) KAND 20:04:24 0:33:01 6,44% 16,16%
5 GONULCELEN ATV 23:03:07 1:24:12 6,36% 23,36%
6 COCUKLAR DUYMASIN (OZET) ATV 19:58:59 0:33:47 5,37% 13,68%
7 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 19:04:07 0:44:42 5,34% 14,78%
8 ATV ANA HABER BULTENI ATV 19:20:30 0:23:55 5,16% 14,11%
9 DENIZ YILDIZI. FOX 19:14:11 0:43:44 4,99% 13,49%
10 UNUTMA BENI FOX 15:25:36 0:45:32 4,94% 26,17%

HEDEF KITLE A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %
1 HANIMIN CIFTLIGI KAND 20:45:41 1:50:55 11,31% 28,25%
2 ADINI FERIHA KOYDUM SHOW 20:50:31 1:51:33 8,90% 22,13%
3 COCUKLAR DUYMASIN ATV 20:41:44 1:35:58 7,81% 19,59%
4 GONULCELEN ATV 23:03:07 1:24:12 6,49% 22,16%
5 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 19:31:11 0:17:59 5,64% 17,47%
6 BEYAZ SHOW KAND 23:21:08 2:10:45 5,36% 24,33%
7 HANIMIN CIFTLIGI (OZET) KAND 20:04:24 0:33:01 5,26% 15,27%
8 COCUKLAR DUYMASIN (OZET) ATV 19:58:59 0:33:47 4,91% 14,72%
9 GUNUN OLAYI STAR 18:44:55 0:46:16 4,52% 15,79%
10 ADINI FERIHA KOYDUM (OZET) SHOW 20:03:20 0:37:31 4,43% 12,91%
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Sam 26 Feb 2011, 4:19 pm

GÖNÜLÇELEN<--
DİZİMİZİN BİRİNCİ YILLI KUTLU OLSUN
Bir yıl önce 26.02.2010'da ilk bölümü yayımlanmıştı... azi se implineste un an de la difuzarea primului ep. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 4:38 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 24925b1f45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 29097891

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 56abde5d45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 4fd17d29

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 48835363693159390398
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Sam 26 Feb 2011, 5:01 pm

Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 5:28 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Tubalo1
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Sam 26 Feb 2011, 5:31 pm

[quote="Gloxinia2010"]

Imi place enorm actorul. Imi place si cum arata, dar nu-mi place sa-mi fac idoli din barbatii de pe ecran. Din actori , DA!
Probabil varsta ma face sa ma rezum la actor sau la personaj. Barbatii nu ma preocupa si nu le pun in discutie calitatile.
Daca as spune ce gandesc in aceasta privinta, as supara pe toata lumea de aici. De aceea ma abtin.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Sam 26 Feb 2011, 5:36 pm

Ayazma'nın Zıdane'ı Cansel

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 674016654672

26.02.2011

Cansel Elçin'in hayranı olduğu Fransız futbolcu Zidane'la çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Elçin de Ayazma isimli takımda, tıpkı Zidane gibi orta sahada oynuyor.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/02/26/ayazmanin_zidanei_cansel
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum