Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
lucyana
mihaela99
anuta1971
teodora_roman
Gloxinia2010
lica54
dlacatus65
annadanna
rina-rina
vania_e
dana17
narcisa
alitheea
florina1989
prytymeu
axxa246
DENISA
IDILKO
iulianagl
pufy2010
Geta
Luana
simona_baschir
Admin_dea05
Garo
florica
30 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 8:59 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 800600-02-2_02171402DEA ,multumiri pt.subtitrarea ep.39 si fetelor care au facut posibil acest lucru,sper ca nu te-am suparat ca am pus linkul la subtitrari. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dlacatus65 Lun 28 Feb 2011, 9:26 am

Buna dimineata!
Chiar daca ati fost foarte harnice si mi-ati dat voie sa servesc alaturi de voi si micul dejun,cafea ,ceai ,vorbe minunate ,ma alatur si va transmit un inceput de saptamana fructuos cu sanatate si spor in toate.
Mii de multumiri pentru traduceri si ep 39.
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Capsi


kiss kiss
dlacatus65
dlacatus65
membru activ
membru activ

Mesaje : 77
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 58
Localizare : Buzau

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Feb 2011, 10:15 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 3236murat-turali

Buna dimi!O saptamana minunata! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 28 Feb 2011, 11:18 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 16791
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 12:50 pm

Buna GARO,iti multumesc ca vii in ajutorul meu,ai vazut ca Axxa ma tot faulteaza,auzi ce vorba ,[viemisori] o zi buna mai departe,scuze daca am scris aiurea ca n-am ochelari cu mine ,si cu ei mai fac greseli dapoi asa 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 225264 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 3:44 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 183177_192288764136680_100000666749138_547739_7410958_n 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Lun 28 Feb 2011, 3:49 pm

Florico cand am vazut poza asta pentru prima data am sperat sa fie din viata reala dar nu a fost sa fie o zi buna in continuare] kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 4:05 pm

Si eu asa am crezut Lica, si mai sper in continuare .45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 182780_155338327854965_138720336183431_271920_3903975_nmadama asta mi se pare ca ne va ffface sa creasca cativa peri albi,daca n-a fost de si nu cred pana acum indragostita de Murat,de acum cred ca Murat v-a incurca borcanele cu ea. O dupa-masa placuta. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 4:09 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 185933_1291592345520_1701600535_537208_4146825_nCatu-i de simpatic bata-l norocu' 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Lun 28 Feb 2011, 4:28 pm

https://www.facebook.com/event.php?eid=189522897753983&ref=mf aici este promo ep. 42,dar eu nu pot sa-l deschid ca n-am cont pe acolo. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 187811_189522897753983_533490_s
Gönülçelen 42. Bölümü izleyecekler
Locație:
Dată:4 martie 2011 23:
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 5:10 pm

Buna ziua doamnelor!Sa aveti cea mai frumoasa primavara de pana acum !
Cate un martisor pentru fiecare:45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Martisoare
Vi-l pun de astazi, sa fiu prima....
De maine vine PRIMAVARA!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Luana in Lun 28 Feb 2011, 5:23 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 5:12 pm

[quote="florica"][url=https://www.facebook.com/event.php?eid=189522897753983&ref=mf]

Florico, stai linistita. E o poza , nu trailerul si aceea e veche. De pe cand statea Hasret la Murat acasa, cea cu esarfa albastra legata la coada....
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 5:17 pm

[quote="pufy2010"]Iata citeva instructiuni REALE de pe ambalajele unor produse aflate actualmente pe piata.


Doamne Pufy, am ras cu lacrimi!
Unde le-ai gasit???
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 5:26 pm

Pentru voi, poate nu-l stiati...
Banc
Un preot se despartea de parohia sa dupa multi ani de slujire. Pe langa masa de adio, enoriasii s-au gandit sa-i faca si un cadou. Ca peste tot, a fost invitat si un politician sa spuna cateva cuvinte si sa-i inmaneze cadoul. Dar ca toti politicienii, a intarziat, si atunci parintele s-a gandit sa umple timpul cu un discurs.
- Prima mea impresie despre parohia aceasta mi-am facut-o cu ocazia primei spovedanii. M-am gandit ca am fost trimis intr-un loc teribil deoarece primul care s-a spovedit mi-a marturisit ca furase un televizor, ca le-a furat banii parintilor, ca a mai furat si la locul de munca, pe langa faptul ca avea o aventura sexuala cu sotia sefului. In unele ocazii facea trafic si vanzare de droguri. Si la urma a zis ca i-a transmis o boala venerica sorei sale. Am ramas inmarmurit... stupefiat... si foarte speriat! Dar dupa aceea am cunoscut lume care nu semana deloc cu acest individ. Mai mult, pot sa spun ca a fost o parohie de oameni responsabili, cu valori morale, credinciosi, si ca am trait aici ani minunati!
In acest moment soseste politicianul, asa ca l-au chemat repede sa ia cuvantul. Dupa ce s-a scuzat pentru intarziere a inceput astfel:
- Niciodata n-am sa uit cand a venit parintele in parohie... De fapt, am avut onoarea sa fiu primul care s-a spovedit la el...


Gata pauza s-a terminat!
La treburi de acum..... sad
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Luanaaaa....

Mesaj Scris de Geta Lun 28 Feb 2011, 5:41 pm

Bancul este bestial !!!!!!!
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Feb 2011, 6:22 pm

Buna seara tuturor, va doresc o saptamana cat mai usoara kiss


Samira Garayeva
PART 4
https://www.youtube.com/watch?v=ulxPNNEuQdI

Levent: Believe me, everything will be very nice. We only need some time. Will you give that time to us? Huh?
(Hasret shakes her head)
Levent: Huh, let me drink some water.

**
Ethem: It is cold…
Murat: A little bit…
Ethem: Levent came today.
Murat: Really? I didn’t know that?
Ethem: He came to take a sample agreement. Then he stayed for a while.
Murat: Something happened?
Ethem: He said to your mother that you and Ceren are flirting. He seemed as if trying to fish for information.
Murat: So, what did you say?
Ethem: What could we say? We said we knew nothing. But your mother got very happy to hear that. Now she thinks you are lovers.
Murat: But what do you think?
Ethem: I know everything.
Murat: I don’t remember having told you something.
Ethem: You didn’t tell me, I understood it myself. Father are able to understand.

**
Kadriye: My acacia, the elections are at the doors. Are you excited?
Gulnaz: Why should I be excited, aunty Kadriye?
Balcicek: She behaves as if she has lived all her life as a headman.
Gulnaz: I haven’t lived, but I will.
Balcicek: So you think you will win?
Gulnaz: Of course, I will.
Kadriye: what is that?
Balcicek: Oh my, this is Cobra.
Kadriye, Gulnaz: Cobra? What has he written? Oh my God. Monkey…
Balcicek: What has he done?
Kadriye: he has gone nuts.
Gulnaz: Yes, he has.
Balcicek: Girl, look, you are sure of yourself, but I think Cobra will take the lead.
Gulnaz: Who takes the lead? The only thing he knows is sending such messages to the people. And that is all. The most important thing is not sending a message, but wining in the elections.
Kadriye: Careful… Wait, wait.
Gulnaz: I think I have a spasm.
Kadriye: That is all because of you.
Balcicek: What have I done?

**
Jafer: You say you sent messages to everyone.
Cobra: Of course.
Jafer: Then you have spent a lot of money for this issue.
Cobra: Throw out a sprat to catch a mackerel.
Jafer: The only thing you are interested in is money, right? Services and etc. are just telling tales.
Cobra: I will both serve and earn money.
Balcicek: Cobra, hurry up, Gulnaz felt suddenly sick.
Cobra: Where is she?
Balcicek. At home, hurry up. Jafer, call for a cab.



**
Levent reads the name of the book “Geniuses and their loves” . ““I will love her so long time that finally she will also love me”. But Kee, for whom he burnt his hand until he fainted, never loved him.”

Levent: Hello Mr Selami, I have got a request…
(Hasret dances having embraced the dress).

Levent: Ok, I will send you all the information tomorrow morning. Thank you very much Mr Selami.

**
Cobra: Come, come.
Jafer: Is she fine?
Balcicek: yes.
Jafer: Thanks God.
Woman: Get well soon, dear. What happened?
Gulnaz: Thank you. There is nothing important. They say such stress is normal during pregnancy.
Woman: Don’t exhaust yourself, have a rest.
Gulnaz: I will.
Woman: We need you, Gulnaz, I will vote for you.
Cobra: Don’t involve with policy this time of the night.
Kadriye: Don’t envy.
Gulnaz: Don’t make me get used to such comfort; I will desire it all the time then.
Balcicek: You think you will get it.
Cobra: Gulnaz, I got so scared that something happened to you.
Gulnaz: Don’t exaggerate it, I have nothing.
Cobra: No, you are sick, isn’t she Balcicek?
Balcicek: I think so. You will not be able to go and vote tomorrow.
Jafer: why won’t she be able? I think she feel quite well. And they said it was normal in the period of pregnancy.
Balcicek: How many times have you born, Jafer?
Kadriye: She is healthy, why are you trying to make her sick? She has no problem. The doctor said the same.
Cobra: No, I think she has.
Balcicek: Girl, I think it is better for you to stand down and give up your candidacy. Are you crazy to get involved in such stuff while you are pregnant?
Cobra: She is right; I also think you should stand down.
Gulnaz: Stop talking. Do you know my state better than me? I say I have nothing, The only thing I need is to sleep in peace till the morning and I will feel better.
Cobra: Don’t shout Gulnaz, you will have a spasm again.
Gulnaz: you will have a spasm, when you will lose the elections tomorrow.

**
Ceren: Now our King Levent forbade Hasret to attend both the school and the courses…
Murat: So?
Ceren: I have an excellent idea regarding that…
Murat: what idea?
Ceren: Don’t stay so unhappily. I beat my brains out to find a way to bring you together.
Murat: ok, tell it. I’m listening.
Ceren: Private lessons.
Murat: private lessons?
Ceren: Yes, I will give private lessons to Hasret. And you will take me to their house and then pick up. And thus you will meet. Don’t you like it?
Murat: We need a better idea?
Ceren: Be sure, you will not find a better one.

**
Gulnaz: Cobra, give me a glass of water, I’m thirsty. Cobra?
Cobra: Now think it logically, sister Safiye. Let us imagine you vote for Gulnaz, but she is pregnant. You will not find her at the office. You will go and no one will be there. The door is locked. Where is Gulnaz? She has gone to feed the baby. You should predict the future.
Safiye: I think Gulnaz will be able to keep up with all stuff.
Cobra: What will she be able to keep up with? Don’t say that, please. She can’t go from here to there. She sleeps from the morning till the evening. Who knows what she sees in her dreams now?
Gulnaz: Cobra, what are you doing here?
Cobra: I was asking sister Safiye if she had granulated sugar. Do you have it?
Saifer: No, I don’t. Good night Gulnaz.
Gulnaz: Do you put me to sleep and advertise yourself?
Cobra: I was asking about granulated sugar.
Gulnaz: Your brain is already granulated. Go in, you have gone nuts.

**
Ceren: haven’t you gone to sleep yet? Of course, you brood on so much that you cannot go to sleep.
Murat: Actually I was going to sleep.
Ceren: So, you are convinced about the private lesson.
Murat: I have a better idea.
Ceren: what is that?
Murat: I cannot tell it now, it is a surprise.
Ceren: As if I’m a child… What a surprise is it?
Murat: A surprise…
Ceren: Good night, Murat.
Murat: Good night to you, too.

**
Ceren: what was the surprise that you didn’t tell last night?
Murat: be patient a little. You will get to know it in proper time.
Nesrin: what are you doing here?
Murat: we are preparing breakfast.
Nesrin: That is good, but where is Nakiye?
Ceren: We haven’t seen her.
Nesrin: I’ll find her, you continue this way.
Murat: By the way, I have forgotten to say it to you, my mother also thinks we are lovers.
Ceren: what?
Murat: Levent has told her.
Ceren: You should tell her the truth immediately.
Murat: I can’t.
Ceren: Why?
Murat: My mother is not that good in keeping secrets. If Levent gets the truth by mistake, our game will come to nothing.
**
Nakiye: I added it, too. Very good. Nesrin hanim, five people has added me, now I have 12 friends.
Nesrin: nakiye, Murat and Ceren are preparing breakfast in the kitchen, what are you doing here?
Nakiye: They have commented on my picture. Two people like it, and one person has poked me. Do you want me to add your name, too? We will write messages to each other.
Nesrin: nakiye, will you shut it down? I ask you. I ask you.
Nakiye: I’m sorry, Mrs Nesrin. I have a friends from the primary school – Gonja, I will write a message to her and then I will shut it down at once.

**
Saime: have some cheese. You didn’t have anything.
Hasret: I don’t want anything.

anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Feb 2011, 6:29 pm

Buna seara.
Harnicuta lu mama Annuta incep traducerea partii 4. kiss kiss kiss Aaaa am pus si eu adds on-urile la 40.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Feb 2011, 6:39 pm

iulianagl a scris:Buna seara.
Harnicuta lu mama Annuta incep traducerea partii 4. kiss kiss kiss Aaaa am pus si eu adds on-urile la 40.

Te pup Iuli, tu esti harnicuta, multumesc :love3:
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 28 Feb 2011, 6:49 pm

Fransızcası rol getirdi

Begüm Kütük, Galatasaray Liseli olan babası Celalettin Kütük sayesinde rolleri kapıyor.


Hem Kurtlar Vadisi'nde hem de Gönülçelen'de Fransızca konuşan Begüm Kütük, dil bilgisi nedeniyle tercih edilen oyuncu oluyor.

Fransızcayı kendisine babasının öğrettiğini söyleyen Kütük, "Babam Celalettin Kütük Galatasaray Lisesi mezunu o yüzden iki kızına da Fransızca eğitim aldırdı. İngilizce de biliyorum ama dil bilgim bana oyunculukta her zaman avantaj kazandırdı" diye konuştu.

Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı Gönülçelen dizisinde Fransızca öğretmeni Ceren Canet'i canlandıran Kütük, "Belki yurtdışına açılamadım ama Fransızcayı kendi ülkemin yapımlarında kullandım" dedi.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lucyana Lun 28 Feb 2011, 6:53 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 acum ma uitam la ep 39 dar nu imi aduc aminte in ce film a jucat Ceren sa ma taiati bucati ca nu imi pot aminti 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 1450537109 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 359517 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 6:53 pm

[quote="DENISA"][color=green]Fransızcası rol getirdi

Deni, merci, dar zau daca am priceput ceva !
Google mi-a innodat mintea de tot...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 6:56 pm

lucyana a scris: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 648483 acum ma uitam la ep 39 dar nu imi aduc aminte in ce film a jucat Ceren sa ma taiati bucati ca nu imi pot aminti 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 343827 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 1450537109 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 359517 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 155656

Iata aici filmografia ei:
Dilsad Bozyigit
Actress Trivia:She graduated Müjdat Gezen's Art Center.
Born:October 11, 1977 in Istanbul, Turkey
IMDbPro Represent Dilsad Bozyigit? Add or change photos

Show all Hide all | Show by: Job Type Year Ratings Votes TV Series Genre Keyword Edit Filmography
Hide Show Actress (5 titles)
2010 Gönülçelen (TV series)
Celen
– Episode #1.7 (2010) … Celen
– Episode #1.6 (2010) … Celen
– Episode #1.5 (2010) … Celen
– Episode #1.4 (2010) … Celen
– Episode #1.3 (2010) … Celen
See all 7 episodes »
2008 Memur Muzaffer (TV series)
Emine
2003 Kursun yarasi (TV series)
Zeliha
2003 Sarkilar seni söyler (TV mini-series)

2000 7 numara (TV mini-series)

Edit
Personal Details
Other Works:TV commercial of Turkcell See more »

--------------------------------------------------------------------------------
Height:5' 4½" (1.64 m)
STARmeter:Down 20% in popularity this week. See why on IMDbPro
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 28 Feb 2011, 6:57 pm

Luana dacă găsesc pe cineva să-mi traducă voi pune şi aici traducerea .

Tuba buykustun - siyad awards ( fox tv )

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 6:57 pm

Doar 4 filme inafara de Gonulcelen...
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Lun 28 Feb 2011, 6:59 pm

[quote="DENISA"]Luana dacă găsesc pe cineva să-mi traducă voi pune şi aici traducerea .

Multumesc...Dar nu cred ca este f. important...Nu te mai zbate...Poate gasesti ceva unde se spune ca se impaca cei doi si lasa naibii si pe Ceren si franceza ei....
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 23 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum