Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+26
lucyana
mihaela99
anuta1971
teodora_roman
Gloxinia2010
lica54
dlacatus65
annadanna
rina-rina
vania_e
dana17
narcisa
alitheea
florina1989
prytymeu
axxa246
DENISA
IDILKO
iulianagl
pufy2010
Geta
Luana
simona_baschir
Admin_dea05
Garo
florica
30 participanți

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mar 01 Mar 2011, 11:36 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 415928 Noapte buna cu somn usor si vise placute 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 523120 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 523120 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 523120 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 363452
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 7:43 am

EPISODE 42 TIPS

Trebuie sa spun ca incep sa ma supar pe Murat, asa ca o las pe Ceren sa vorbeasca in locul meu.
Ceren:
Tu doar stai si astepti si nu faci nimic.Hasret se casatoreste in 15 zile si tu inca asteoti.Chiar si pietrele s-ar sparge cu o asa tensiune in fata ta.

Murat face ceva sa o puna pe Hasret in miscare, dar el este sub orice control.Daca o iubesti asa de mult cum poti sa risti in felul asta?
Nakiye aude ceva si-i spune lui Nesrin si Nesrin preia imediat controlul.
Hasret incearca sa amane cat mai mult atat casatoria ei cat si cea a lui Murat si Ceren.Si ce face ea?Merge si vorbeste cu Ceren.
Ceren:
Ai dreptate, casatoria este un lucru serios si nu trebuie facuta in graba.Trebuie sa vorbesc cu Murat despre asta.

Hasret:
Da, da vorbeste cu el si nu-l lasa sa te convinga, daca trebuie ceartate cu el.

Murat isi continua jocul si Hasret il urmareste.Ceren gaseste ceva ce Murat a scris pentru Hasret...

Ceren:
Daca un barbat mi-ar fi scris mie asa ceva l-as parasi pe celalalt barbat in fata altarului...Este o rusine.

Si la sfarsitul episodului Hasret face ceva....


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 02 Mar 2011, 7:59 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 02 Mar 2011, 7:56 am

Dragalaselor buna dimineata sa savuram impreuna nelipsita cafea cafea cafea cafea cafea cafea sau un 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 33656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 33656 fiecare dupa preferinta.Iuliana multumim de rezumat dar daca il si traduci va fi ok.Sa aveti parte de o zi usoara frumoasa si linistita va kiss kiss kiss kiss dulce din I love you I love you si va :love3: :love3: mult pa pa
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 7:59 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 361157 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 442_iubireamultumim Iuliana ,de dimineata ne intampini cu vesti 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 8:02 am

lica54 a scris:Dragalaselor buna dimineata sa savuram impreuna nelipsita cafea cafea cafea cafea cafea cafea sau un 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 33656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 33656 fiecare dupa preferinta.Iuliana multumim de rezumat dar daca il si traduci va fi ok.Sa aveti parte de o zi usoara frumoasa si linistita va kiss kiss kiss kiss dulce din I love you I love you si va :love3: :love3: mult pa pa

Buna dimineata in timp ce tu postai eu il traduceam draga mea citeste si bucurate sau mai bine zis enerveazate ca eu chiar m-am enervat la inceput apoi m-a umflat rasul, plansul.Sper ca Hasret sa se alieze cu Ceren si sa iasa din tot calabalacul asta.
Acum sa aveti o zi placuta. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 8:02 am

florica a scris:45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 361157 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 442_iubireamultumim Iuliana ,de dimineata ne intampini cu vesti 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 517793


kiss kiss kiss kiss 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 8:09 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Images?q=tbn:ANd9GcSjYBUq9LOOTKOTfAI5Aww18Z7jjS8A7rVczpHMwdoB7G7JdZFcUg&t=1poftiti ,micul dejun va asteapta,nu te amari Iuliana v-a fii cumva,Murat o mai pedepseste putin pe Hasret pt. ca n-a avut incredere in el,a crezut-o pe Bahar,el vrea s-o faca sa-l iubeasca neconditionat, pe viitor sa nu mai dea crezare la nimeni cu nimic,multumesc Lica pt. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 607702
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Mier 02 Mar 2011, 8:12 am

Iulana multumesc de traducere chiar ca te unfla rasul cum se joaca dea soarecele si pisica si vor ca Ceren sa le rezolve problema ca ei nu sunt in stare sa stea fata in fata sa-si spuna tot cei doare.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 8:12 am

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=282087dced0297&username=deganioana&key=x 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Garo Mier 02 Mar 2011, 9:00 am

buna dimineata,doamnelor!...multumesc pt.tot- dar mai ales ca nu ati uitat de trandafirii roz...cafeaua am baut-o,de mincat am mincat,vestile le-am citit, asa ca plec pe ale cimpuri sa pot visa la ce a tradus Iuliana...pa, o zi minunata va doresc, pe deseara, pa 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 155656 kiss kiss
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mar 2011, 9:00 am

iulianagl a scris:EPISODE 42 TIPS

Trebuie sa spun ca incep sa ma supar pe Murat, asa ca o las pe Ceren sa vorbeasca in locul meu.
Ceren:
Tu doar stai si astepti si nu faci nimic.Hasret se casatoreste in 15 zile si tu inca asteoti.Chiar si pietrele s-ar sparge cu o asa tensiune in fata ta.

Murat face ceva sa o puna pe Hasret in miscare, dar el este sub orice control.Daca o iubesti asa de mult cum poti sa risti in felul asta?
Nakiye aude ceva si-i spune lui Nesrin si Nesrin preia imediat controlul.
Hasret incearca sa amane cat mai mult atat casatoria ei cat si cea a lui Murat si Ceren.Si ce face ea?Merge si vorbeste cu Ceren.
Ceren:
Ai dreptate, casatoria este un lucru serios si nu trebuie facuta in graba.Trebuie sa vorbesc cu Murat despre asta.

Hasret:
Da, da vorbeste cu el si nu-l lasa sa te convinga, daca trebuie ceartate cu el.

Murat isi continua jocul si Hasret il urmareste.Ceren gaseste ceva ce Murat a scris pentru Hasret...

Ceren:
Daca un barbat mi-ar fi scris mie asa ceva l-as parasi pe celalalt barbat in fata altarului...Este o rusine.

Si la sfarsitul episodului Hasret face ceva....

Buna dimi fetelor !!!..Am citit si eu indiciile.Oare ce va face Hasret?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dlacatus65 Mier 02 Mar 2011, 9:04 am

Buna dimineata!
Sunteti minunate.Iuliana multumesc pentru vesti .Lica,Florica,am servit cafeaua si micul dejun oferit de voi. 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 242329
O zi buna in continuare atat voua cat si celorlalte fete ce vor mai intra.
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 1290665682680

dlacatus65
dlacatus65
membru activ
membru activ

Mesaje : 77
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 58
Localizare : Buzau

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vania_e Mier 02 Mar 2011, 11:53 am

Gönülçelen - ‎42. BÖLÜM ÖZETİ

Levent'in nikah tarihi almasıyla işler iyice sarpa sarmıştır. Hasret bir yolunu bulup bu meseleyi artık çözmek ister. Ancak karşısında vazgeçmeye hiç niyeti olmayan biri vardır. Diğer yandan Murat ve Ceren'in de evleneceğini düşünmektedir. Hasret Ceren'le buluşup bir plan kurar. Murat ise o sırada başka bir plan içindedir. Bir gelinlik mazağazasında yollar kesişir ve her şey birbirine girer... Hasret Ceren'in yakasını kolay kolay bırakmaz ama ne yaparsa yapsın kendisini mutlu edecek sonuca ulaşamaz. Bir gece Hasret Murat'ı yakalayıp kendi ilişkilerine dair bir konuşma yapar. Ertesi sabah herkesi büyük bir telaş alacaktır!

Kobra'nın muhtarlığa işi düşer. Her şeyin çok kolay olacağını zannederken Gülnaz onun önüne taşları bir bir koyar. Ancak Kobra'nın da pes etmeye niyeti yoktur.


vania_e
vania_e
membru senior
membru senior

Mesaje : 279
Data de inscriere : 10/08/2010

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 02 Mar 2011, 1:27 pm

Bună ziua fetelor, să aveţi o zi bună kiss kiss kiss



SUMMARY EPI 42

Things have become more complicated after Levent got a date for wedding. Hasret wants to find a way and solve this problem. But there is a one in front of her who isn’t going to give up anything. And Hasret is also thinking Murat and Ceren will get married. Hasret meets with Ceren and makes a plan, but Murat is also making another plan at that moment. Their ways cross at a bridal shop and everything becomes intermingled… Hasret doesn’t leave Ceren in peace that easily, but no matter what she does, she can’t get the happy end for herself. One night Hasret catches Murat and talks about their relationship. The next morning everyone will get great alarm!

Cobra needs the headman’s help in some matter. While he thinks everything will be very easy for him, Gulnaz gums up all his plans. But Cobra is not going to give up.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Mier 02 Mar 2011, 3:25 pm

Buna ziua doamnelor, Pufy!
Bine v-am gasit!
Multumiri Iulianei pt. traduceri, multumiri fetelor pt rezumat ep. 42, etc...
Dupa ce am citit si ultima parte a traducerii, simt un gust si mai amar decat cel de dupa episod.
Pe langa actiunea care a devenit nici comedie, nici drama ci un amestec cretin din ambele, ma enerveaza si dialogurile facile... Parca a fost facut pt, copii retardati filmul acesta.
Asa niste discutii prostesti nu gasesti nici in sit-com-urile americane...Chestia cu prajitura din care Murat nu cedeaza nicio firimatura, mi se pare purtarea unui copil de 2 ani, iar planurile lui parca sunt facute de un copilas ceva mai marisor de 5 ani, dar sub 10 sigur.
Eu daca as fi producator , nu as mai da acestor scenaristi niciodata ceva de munca. Culmea este ca , datorita Tubei - fara umbra de indoiala- filmul este vizionat si votat ca "bun".
Exclam pt. a nu stiu cata oara:
Pacat de Tuba si de talentul ei!
Scuzati-ma fetelor, dar sunt asa revoltata, de nu va pot spune!
Am avut si o zi proasta si cand am mai vazut si ce va fi in ep. urmator am devenit atât de 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 2743637754 ...
Parca nu se mai termina episoadele astea fara cap si coada. Tot sezonul 2 este un dezastru , dupa mine.
Sa aveti o dupa amiaza placuta!
Va pun si un ceai , sa va incalziti:
45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 405618257c1f5758c0f


Ultima editare efectuata de catre Luana in Mier 02 Mar 2011, 3:27 pm, editata de 2 ori (Motiv : corectare)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Mier 02 Mar 2011, 3:35 pm

Nu se stie daca din cauza stresului din captivitate, din plictiseala sau e vesel si se joaca...
Vedeti asta:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nlrc2iFACIQ
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 3:36 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 183385_10150104643527426_191188852425_6569993_3404011_nare actrita asta o gura dar si dintiiiiiiiii
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 3:41 pm

Luana a scris:Nu se stie daca din cauza stresului din captivitate, din plictiseala sau e vesel si se joaca...
Vedeti asta:
[url=https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nlrc2iFACIQ
Buna]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nlrc2iFACIQ[/quote] Buna[/url] Luana,ma gandesc ca este vesel si se joaca,ursuletul poate este inca pui,multumesc si de ceai,o dupa masa placuta , 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Mier 02 Mar 2011, 3:46 pm

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 188423_10150120160293087_7225298086_6449826_6038983_nBuna Anuta ,multumim de rezumat,de si se continua pe linia stabilita de un secol sant curioasa ce v-a face Hasret,il v-a parasi pe Levent in fata altarului cum a zis Ceren, apropo au si ei altar?? 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 5:52 pm

anuta1971 a scris:Bună ziua fetelor, să aveţi o zi bună kiss kiss kiss

Spoiler:


Buna nu stiu daca s-a tradus daca nu incep eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Mar 2011, 5:59 pm

Bugün Armağan Çağlayan twitterdaki yazısında gelecek sezon için Lev Tolstoy tarafından yazılmış Anna Karenina adlı romanın dizisinin çekileceğini ve bu projede Tuba Büyüküstün'ün rol alıcağını yazmış



Dragilor se pare că avem şanse să o vedem pe Tuba în rolul Annei Karenina.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 6:12 pm

SUMARUL EPISODULUI 42

Lucrurile au inceput sa se complice dupa ce Levent a primit o data a nuntii.Hasret vrea sa gaseasca o cale si sa rezolve aceasta problema.Dar exista unul in fata ei care nu are de gand sa renunte la nimic.Iar Hasret deasemeni se gandeste ca Murat si Ceren se vor casatori.Hasret se intalneste cu Ceren si pun la cale un plan, dar si Murat are planul lui la acel moment.Drumurile lor se intalnesc la un magazin cu rochii de mirese si totul devine incurcat...Hasret nu-i da pace asa de usor lui Ceren, dar indiferent ce face la sfarsit tot nefericita este.Intr-o seara Hasret il prinde pe Murat si vorbesc despre relatia lor.A doua zi dimineata toata lumea va primi o alarma mare!

Cobra are nevoie de ajutor de la primar intr-o problema.In timp ce el crede ca totul va fi usor pentru el, Gulnaz ii sterge toate planurile lui.Dar Cobra nu are de gand sa renunte asa usor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mar 2011, 6:15 pm

DENISA a scris:Bugün Armağan Çağlayan twitterdaki yazısında gelecek sezon için Lev Tolstoy tarafından yazılmış Anna Karenina adlı romanın dizisinin çekileceğini ve bu projede Tuba Büyüküstün'ün rol alıcağını yazmış



Dragilor se pare că avem şanse să o vedem pe Tuba în rolul Annei Karenina.


BUna Deniz, e frumos dar se termina tragic iar dupa asa ceva nu prea ma omor asa ca eu ii doresc bafta nu stiu cum a primit mapamondul filmul ei stii ca se auzea ca participa in toamna la un premiu in Germania, eu am pierdut vestile daca au fost vesti despre asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 02 Mar 2011, 6:16 pm

Iulia nu ştiu nimic de premiu , dar sper ca filmul să fie o adaptare cu un final mai fericit nu mai vreau tragedii .


45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Ece657e8

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 7787b950

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 E7264b7a

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 394cee7f

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 9dcbaf1e

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Bc82458c

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 85365f63

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 10b88e2a45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Adce188b45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 A191_4D6D724B
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Luana Mier 02 Mar 2011, 7:14 pm

Vai de mine!
Neinspirata alegerea producatorului. Daca e un serial, cu atat mai rau. Este demodata si s-au facut atatea adaptari dupa romanul lui Tolstoi, incat inca una nu cred ca mai e necesara.
Si parerea mea este ca romanul este demodat. Femei precum Anna, casnice si fara alta ocupatie decat aceea de a privi pe fereastra (ca si Madame Bovary a lui Flaubert), nu mai sunt la moda. Iar daca e si serial, imi inchipui ce suferinta din dragoste va fi acolo...Brrr!.
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 45. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum